Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 56   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumosok találkozója Püspökladányban  (Megtekintve 90244 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #45 Dátum: 2009. Március 12. - 13:29:17 »

Éppen a napokban gondoltam rád, hogy milyen kényelmesen ülsz a balheréden, ahelyett, hogy odakaparnád a neved...

Azt meg, hogy az asszonynak hogyan add be, nézd meg a Hustleren, nem írom le, mert a szemérmes Viktor úgyis kiradírozná...
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #46 Dátum: 2009. Március 12. - 13:32:31 »

De jó lenne,  köztetek enni!!!  Tanácskozzunk csakhát, az zasszonynak hogy adjam be???

Sehogy. Lepd meg egy püspökladányi kirándulással.  Taps
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Tardi Lajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



« Új üzenet #47 Dátum: 2009. Március 12. - 13:40:33 »

Azt meg, hogy az asszonynak hogyan add be, nézd meg a Hustleren, nem írom le, mert a szemérmes Viktor úgyis kiradírozná...

Óóó, Maaaaaargit!!!!  Tasli
Azt találd ki, :turbanos hogy merjek elkérezkedni tőle  'Girl . Mert azért én bátor vagyok, Stoel
Naplózva

A szamárfül igenis, origami! Csak le van egyszerűsítve.
Tardi Lajos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 194



« Új üzenet #48 Dátum: 2009. Március 12. - 13:43:27 »

Sehogy. Lepd meg egy püspökladányi kirándulással.  Taps

O.k. A hétvégét a puhítására szánom.

Dehát.... duplaköltség feleszórakozás.
Naplózva

A szamárfül igenis, origami! Csak le van egyszerűsítve.
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #49 Dátum: 2009. Március 12. - 13:43:54 »

Most tőlem vársz segítséget?

Öregem, ha én elkérlek, a büdös életben nem kell többet hazamenned... Nyihi Nyihi

Megoldás:
HOZZAD!!
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #50 Dátum: 2009. Március 12. - 14:04:34 »

O.k. A hétvégét a puhítására szánom.

Dehát.... duplaköltség feleszórakozás.

Én szimplán közöltem a párommal, hogy megyünk.
Mikor azt kérdezte,hogy ezt mikor döntöttem el, akkor mondtam neki, hogy nem én döntök, de az tuti, hogy én megyek és lehet csajok is lesznek-erre azonnal rávágta, hogy jön ő is. Bion

A célom elértem. Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #51 Dátum: 2009. Március 12. - 14:31:02 »

Igen ravasz, de célravezető taktika! Igen

Én csak azt mondtam a barátnőmnek, hogy jó lenne menni. Gondolkozott rajta, egy-két nap múlva elolvasta a programtervezetet és azt mondta, hogy nagyon jónak tűnik!
Erre kiderült, hogy a munkahelyemen nem nélkülözhetnek azon a hétvégén... Bár tudhattam volna előbb is, csak későn esett le... Fej a falba
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #52 Dátum: 2009. Március 12. - 14:42:14 »

Igen ravasz, de célravezető taktika! Igen

Ez csak taktikázás. Ő játssza így a dolgokat, én meg belemegyek. Ő ezt komolyan csinálja, nekem játék Bion
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #53 Dátum: 2009. Március 12. - 14:53:31 »

Idézet beszúrása
Fórumtalálkozó 2009. május 8-9-10. Püspökladány

Érkezés:  kora délutántól
Programok:
Pénteken:
-   Kötetlen program, beszélgetés, vacsora kb. 19.30 (javaslat?) (itt lehetne egy pörköltöt főzni. Őz?)
-   Vacsora után a beszélgetés folytatása a gyógymedencében  
Szombat:
-   Ébredés után reggeli igény szerint (hidegtál, vagy rántotta)
-   09.00 órától koronglövészet gyakorlás
-   10.30 órától koronglövő verseny (a díjazáshoz várjuk a felajánlásokat)
(Eddigi felajánlások: 5. helyezettnek a szállásdíjat nem kell megfizetnie  , a Tizedik helyezett 2 éjszakára szóló meghívás 2 fő részére a Campingbe)
A koronglövészet szerény körülmények között, két géppel, 3 lőállással fog zajlani. Egy versenyző egy rottét lő, (25 lövés) Azon még folyhat vita, hogy 1 lövés 1 korong, vagy amíg tart a doboz, addig lövünk. A versenyre való nevezés költsége 1.500 Ft. A versenyen csak max 2,5 mm átmérőjű és max 28 g töltetű lőszer használható. Természetesen puskát, lőszert és papírokat mindenki hozzon!
- Ebéd, a verseny befejezését követően, várhatóan 14.00 órakor. Ide szintén javaslatokat várunk. (1. javaslat Gulyásleves, túrós béles)

Ebéd után kötetlen program. Lehet damilt áztatni. Majd délután a főzőcskézők nekilátnak az esti menü elkészítésének. (jó lenne tudni, kik szándékoznak a szakácstudományukkal elkápráztatni bennünket). Közben lehet a gyerekíjakkal versenyt imitálni, illetve a kevésbé gyakorlott vadászoknak az íjászattal való megfertőzését elkezdeni. (nem a szakácsokra lövünk  )
Vacsora előtt a koronglövő verseny eredményhirdetése, majd saját felelősségre a vacsora elfogyasztása. Hosszú eszmecserék az üdítők mellett, vagy a melegvíz jótékony hatása alatt  
Itt hívnám fel a figyelmet, hogy a medence használata csak max 22.00 óráig engedélyezett.

Vasárnap:
Ébredés után reggeli (virsli vagy omlett)
10.00 órától kispuskás lövészet, ha van rá igény
12.30-tól ebéd (javaslat)majd azt követően érzékeny búcsú.

Szállás:
Elhelyezésre kétágyas faházakban, vagy 4 ágyas fa apartmanban (2 szobával), valamint 2 ágyas panzió szobákban van lehetőség. Mindegyik fürdőszobával, TV-vel hűtővel felszerelve.

A szállást 14 órától lehet elfoglalni és 12-ig kell elhagyni.

A szállás ára, 3.000 Ft/fő/éj + 300 Ft/fő/éj Idegenforgalmi adó. A szállás ára tartalmazza a fürdőbelépőt is.
Péntek vacsora: 1.000 Ft
Szombat reggeli: 500 Ft
Szombat ebéd: 800 Ft
Szombat vacsora: 800 Ft
Vasárnap reggeli: 500 Ft
Vasárnap ebéd: 1.000 Ft
Koronglövészet nevezés: 1.500 Ft
Koronglövészet gyakorlás :1.000 Ft/rotte
Kispuskás lövészet: 500 Ft/ 25 lövés


A jelentkezésnél szíveskedjetek megjelölni, hogy rajtatok kívül + személy érkezik-e, illetve, hogy az étkezésekre igényt tartatok-e.

Annyit még hozzátennék, hogy a Találkozón csak regisztrált fórumtagok, és hozzátartozóik vehetnek részt, a koronglövő versenyen, pedig csak a fórumtagok.  

Megkérnék mindenkit, hogy aktualaizáljuk a jelentkezést!

Fórumtalálkozó 2009. május 8-9-10. Püspökladány                http://www.thermalcamping.hu/


1. Voldi
2. Sam6
3. Viktor + Incusfincus
4. Girgesz(+a párom)
5. Anti + a zasszony
6. Janika + Atti fiam
7. Ansch + párja
8. Erdőjáró + 1 fő
9. Soma + 1 Fő
10. Gangocs + ?
11. Karcsi +1
12. O. Laci +1 (2)
13. Sabbati
14.
15. Manipulus +1 fő?
16. Taser
17. Sziju +1 fő
18. Tamás +?
19. Marksman
20. Boar
21. €$peti
22. vinczelehel + 1 fő                                                                                                                                                                                                   .
Főzni fognak valamit:

1. St. Girgesz + Voldi
2. Boar
3.

Koronglövészetre jelentkezők:

1. Sam6
2. Voldi
3. Sabbati és Csodálatos Puskája
4. Gangocs
5. vinczelehel
Kispuska lövészetre jelentkezők:

1. Sam6
2. Viktor + Incusfincus
3. Voldi
4. Sabbati
5. Girgesz
6. Gangocs
7. vinczelehel

Felajánlások a koronglövészetre:
1. helyzettnek serleg (Voldi)



5. helyezettnek a szállásdíjat nem kell megfizetnie
10. helyezett 2 éjszakára szóló meghívás 2 fő részére a Campingbe későbbi egyeztetett időpontra
+ Utolsó helyezettnek, csak még gondolkodom (Sabbati)

Felajánlások a kispuska lövészetre:

1.
2.
3. egy ajándékkosarat a kispuskalövészet 3. helyezettjének,vagy ha ez nem lesz, akkor a koronglövészet 3. helyezettjének. (Girgesz)



A találkozóra a jelentkezéseket legkésőbb április 17-ig kérjük jelezni.

A szállás díját április 17-ig  a Szilágyi Sándor, Kereskedelmi és Hitelbank: 10404247-91611320-01620000 számú számlaszámra kérjük átutalni a létszám és eltöltött éjszaka, valamint nicknév megjelöléssel.
Az étkezés és az egyéb költségek a helyszínen kerülnek rendezésre.
A szállás igényeket privát üzenetben a részemre szíveskedjetek elküldeni! (Sam6)

Befizetés utáni lemondásokat április 17. után fogom visszautalni.

Kérném az egész oldalt másolni a jelentkezéskor!
Köszi!  
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #54 Dátum: 2009. Március 12. - 21:37:37 »

Akit az tántorít el a koronglövészetben való részvételtől. hogy nem akarja a puskáját átcipelni az országon, annak szívesen (most hazudtam) felajánlom a puskámat a versenyzéshez.
Blade is felajánlja, ha addigra készen lesz a billentyű-aranyozás, összelegózás és egyéb technikai matyizás... Nyihi Nyihi Nyihi
Nem lenne ildomos, hogy a kölcsön puskával lennél legyalázva korongozásban! Táncol Ördög
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #55 Dátum: 2009. Március 13. - 08:22:08 »

Nem lenne ildomos, hogy a kölcsön puskával lennél legyalázva korongozásban! Táncol Ördög

Egon, ahányszor ebbe a rovatba bekukkoltál már, azt hittem, ma végre felírtad a nevedet a listára...
A gyalázásnak szívesen állok elébe, hisz tudom, hogy ha nem találok, abban csak én lehetek hibás, nem a puskám.
Úgyhogy, ha gondolod, szívesen felkínálom neked is a fegyvert.


 BeBeee BeBeee BeBeee BeBeee BeBeee


Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #56 Dátum: 2009. Március 13. - 21:30:15 »

Egon, ahányszor ebbe a rovatba bekukkoltál már, azt hittem, ma végre felírtad a nevedet a listára...
A gyalázásnak szívesen állok elébe, hisz tudom, hogy ha nem találok, abban csak én lehetek hibás, nem a puskám.
Úgyhogy, ha gondolod, szívesen felkínálom neked is a fegyvert.


 BeBeee BeBeee BeBeee BeBeee BeBeee



Sajnos még nem tudom megmondani, hogy el tudok menni vagy sem. Hidd el, nagyon szeretnék elmenni!  Wave
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #57 Dátum: 2009. Március 13. - 21:49:46 »

Azt találd ki,  :turbanos hogy merjek elkérezkedni tőle   'Girl . Mert azért én bátor vagyok, Stoel

Lajos!
Sehogy! Bejelented, hogy arra a hétvégére ne csináljon programot, mert Te már csináltál, és megmondod neki, hogy választhat:
Vagy veled jön, vagy megy a Kedves Mamához! Végleg! Vigyorog
Ha nem jön be, Te költözöl! Bion Bion Bion
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #58 Dátum: 2009. Március 13. - 22:33:26 »

"Ha nem jön be, Te költözöl!"

A kedves mamához.... Röhög Röhög Röhög Röhög
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #59 Dátum: 2009. Március 16. - 09:10:40 »


Fórumtalálkozó 2009. május 8-9-10. Püspökladány

Érkezés:  kora délutántól
Programok:
Pénteken:
-   Kötetlen program, beszélgetés, vacsora kb. 19.30 (javaslat?) (itt lehetne egy pörköltöt főzni. Őz?)
-   Vacsora után a beszélgetés folytatása a gyógymedencében 
Szombat:
-   Ébredés után reggeli igény szerint (hidegtál, vagy rántotta)
-   09.00 órától koronglövészet gyakorlás
-   10.30 órától koronglövő verseny (a díjazáshoz várjuk a felajánlásokat)
(Eddigi felajánlások: 5. helyezettnek a szállásdíjat nem kell megfizetnie  , a Tizedik helyezett 2 éjszakára szóló meghívás 2 fő részére a Campingbe)
A koronglövészet szerény körülmények között, két géppel, 3 lőállással fog zajlani. Egy versenyző egy rottét lő, (25 lövés) Azon még folyhat vita, hogy 1 lövés 1 korong, vagy amíg tart a doboz, addig lövünk. A versenyre való nevezés költsége 1.500 Ft. A versenyen csak max 2,5 mm átmérőjű és max 28 g töltetű lőszer használható. Természetesen puskát, lőszert és papírokat mindenki hozzon!
- Ebéd, a verseny befejezését követően, várhatóan 14.00 órakor. Ide szintén javaslatokat várunk. (1. javaslat Gulyásleves, túrós béles)

Ebéd után kötetlen program. Lehet damilt áztatni. Majd délután a főzőcskézők nekilátnak az esti menü elkészítésének. (jó lenne tudni, kik szándékoznak a szakácstudományukkal elkápráztatni bennünket). Közben lehet a gyerekíjakkal versenyt imitálni, illetve a kevésbé gyakorlott vadászoknak az íjászattal való megfertőzését elkezdeni. (nem a szakácsokra lövünk  )
Vacsora előtt a koronglövő verseny eredményhirdetése, majd saját felelősségre a vacsora elfogyasztása. Hosszú eszmecserék az üdítők mellett, vagy a melegvíz jótékony hatása alatt 
Itt hívnám fel a figyelmet, hogy a medence használata csak max 22.00 óráig engedélyezett.

Vasárnap:
Ébredés után reggeli (virsli vagy omlett)
10.00 órától kispuskás lövészet, ha van rá igény
12.30-tól ebéd (javaslat)majd azt követően érzékeny búcsú.

Szállás:
Elhelyezésre kétágyas faházakban, vagy 4 ágyas fa apartmanban (2 szobával), valamint 2 ágyas panzió szobákban van lehetőség. Mindegyik fürdőszobával, TV-vel hűtővel felszerelve.

A szállást 14 órától lehet elfoglalni és 12-ig kell elhagyni.

A szállás ára, 3.000 Ft/fő/éj + 300 Ft/fő/éj Idegenforgalmi adó. A szállás ára tartalmazza a fürdőbelépőt is.
Péntek vacsora: 1.000 Ft
Szombat reggeli: 500 Ft
Szombat ebéd: 800 Ft
Szombat vacsora: 800 Ft
Vasárnap reggeli: 500 Ft
Vasárnap ebéd: 1.000 Ft
Koronglövészet nevezés: 1.500 Ft
Koronglövészet gyakorlás :1.000 Ft/rotte
Kispuskás lövészet: 500 Ft/ 25 lövés


A jelentkezésnél szíveskedjetek megjelölni, hogy rajtatok kívül + személy érkezik-e, illetve, hogy az étkezésekre igényt tartatok-e.

Annyit még hozzátennék, hogy a Találkozón csak regisztrált fórumtagok, és hozzátartozóik vehetnek részt, a koronglövő versenyen, pedig csak a fórumtagok. 

Megkérnék mindenkit, hogy aktualaizáljuk a jelentkezést!

Fórumtalálkozó 2009. május 8-9-10. Püspökladány                http://www.thermalcamping.hu/


1. Voldi
2. Sam6
3. Viktor + Incusfincus
4. Girgesz(+a párom)
5. Anti + a zasszony
6. Janika + Atti fiam
7. Ansch + párja
8. Erdőjáró + 1 fő
9. Soma + 1 Fő
10. Gangocs + ?
11. Karcsi +1
12. O. Laci +1 (2)
13. Sabbati
14.
15. Manipulus +1 fő?
16. Taser
17. Sziju +1 fő
18. Tamás +?
19. Marksman
20. Boar
21. €$peti
22. vinczelehel + 1 fő                                                                                                                                                                                                   .
Főzni fognak valamit:

1. St. Girgesz + Voldi
2. Boar
3.

Koronglövészetre jelentkezők:

1. Sam6
2. Voldi
3. Sabbati és Csodálatos Puskája
4. Gangocs
5. vinczelehel
6. €$$Peti





Kispuska lövészetre jelentkezők:

1. Sam6
2. Viktor + Incusfincus
3. Voldi
4. Sabbati
5. Girgesz
6. Gangocs
7. vinczelehel

Felajánlások a koronglövészetre:
1. helyzettnek serleg (Voldi)



5. helyezettnek a szállásdíjat nem kell megfizetnie
10. helyezett 2 éjszakára szóló meghívás 2 fő részére a Campingbe későbbi egyeztetett időpontra
+ Utolsó helyezettnek meglepetés ajándék, TITOK!!! (Sabbati)

Felajánlások a kispuska lövészetre:

1.
2.
3. egy ajándékkosarat a kispuskalövészet 3. helyezettjének,vagy ha ez nem lesz, akkor a koronglövészet 3. helyezettjének. (Girgesz)



A találkozóra a jelentkezéseket legkésőbb április 17-ig kérjük jelezni.

A szállás díját április 17-ig  a Szilágyi Sándor, Kereskedelmi és Hitelbank: 10404247-91611320-01620000 számú számlaszámra kérjük átutalni a létszám és eltöltött éjszaka, valamint nicknév megjelöléssel.
Az étkezés és az egyéb költségek a helyszínen kerülnek rendezésre.
A szállás igényeket privát üzenetben a részemre szíveskedjetek elküldeni! (Sam6)

Befizetés utáni lemondásokat április 17. után fogom visszautalni.

Kérném az egész oldalt másolni a jelentkezéskor!
Köszi! 
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 56   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: