Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kell ez nekem ?? Hasznos és haszontalan kiegészítők, eszközök, ajándékok...  (Megtekintve 125721 alkalommal)
monticola
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #315 Dátum: 2012. Augusztus 19. - 17:04:50 »

Régen írtak ide, de felhozom, hátha érdekel valakit. Fülvédő ügyben én is fejlesztettem, vettem egy MSA Sordin Supreme Pro aktív fülvédőt. Nem tudom más használ-e ilyent, de nekem elsőre igen jók a tapasztalataim. Fegyver belövésénél igen jól jött, a közelmúltban, meg lesen ülve kíváncsiságból kipróbáltam. A hangerősítést feltekerve, a nádban közeledő malacbandát 80-90 méterről kiválóan meghallottam. (Enélkül már nemigen...sajna...)
Naplózva

"S kezedben érzed azt a remegést, mely egyidős az emberrel, az ölés készségét, ezt a tilalmas vonzást, ezt a mindennél erősebb szenvedélyt, ezt az ingert, mely nem jó és nem rossz, hanem minden élet egyik titkos ingere: erősebbnek lenni, mint a másik, ügyesebbnek lenni, mester maradni, nem hibázni."
Jagdterier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 529



« Új üzenet #316 Dátum: 2012. Augusztus 19. - 20:18:24 »

Régen írtak ide, de felhozom, hátha érdekel valakit. Fülvédő ügyben én is fejlesztettem, vettem egy MSA Sordin Supreme Pro aktív fülvédőt. Nem tudom más használ-e ilyent, de nekem elsőre igen jók a tapasztalataim. Fegyver belövésénél igen jól jött, a közelmúltban, meg lesen ülve kíváncsiságból kipróbáltam. A hangerősítést feltekerve, a nádban közeledő malacbandát 80-90 méterről kiválóan meghallottam. (Enélkül már nemigen...sajna...)
Mit kóstál egy ilyen fülvédő?  Emelem
Naplózva
monticola
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #317 Dátum: 2012. Augusztus 19. - 21:42:24 »

Mit kóstál egy ilyen fülvédő?  Emelem

55.000 Ft. Tudom nem olcsó, de érdemes időben megvenni. A késő bánat - ugyi - má' ebgondolat...  Kacsint
Naplózva

"S kezedben érzed azt a remegést, mely egyidős az emberrel, az ölés készségét, ezt a tilalmas vonzást, ezt a mindennél erősebb szenvedélyt, ezt az ingert, mely nem jó és nem rossz, hanem minden élet egyik titkos ingere: erősebbnek lenni, mint a másik, ügyesebbnek lenni, mester maradni, nem hibázni."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #318 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 09:02:37 »

Figyumááá!
Amit a TVShopban kínálnak, ilyen kék izé, amivel ki lehet hallgatni a másik asztalnál tárgyalókat, naaaaaaa, tudjátok, 10 rugó, de ha most rendelsz, akkor kettőt kapsz és úgy nézel ki, mint a  Lando Calrissian hoppmestere a Bespin bolygón, szóval azt próbálta már valaki vadászati hallgatózási célokra?

 Emelem Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
boy16
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 185


« Új üzenet #319 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 09:19:05 »

Figyumááá!
Amit a TVShopban kínálnak, ilyen kék izé, amivel ki lehet hallgatni a másik asztalnál tárgyalókat, naaaaaaa, tudjátok, 10 rugó, de ha most rendelsz, akkor kettőt kapsz és úgy nézel ki, mint a  Lando Calrissian hoppmestere a Bespin bolygón, szóval azt próbálta már valaki vadászati hallgatózási célokra?

 Emelem Effendi
  Egyik vadász ismerősömnek VOLT ilyen, de nem a legjobb. Ültünk kint a lesen és jött egy konda disznó ,törték az ágakat tőlünk úgy 20 méterre ,de Ő semmit se hallott pedig mind a kettő fülében (!) volt ilyen hiperszuper hallókészülék. A szomszéd bácsinak is  van igaz Ő nem vadász ,de Ő is kidobta mert ha valaki hívta telefonon berezonált az a kis kütyürü.
Hát Én ennyit tudok erről mondani!  Emelem
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #320 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 09:28:02 »

Nekem a fodtászom süket, oszt kettőt kapott, a másodikat akarta rámsózni.
Ő használja lelkesen - igaz, hogy kábé a tizedik kicsengésre "kapja fel" a telefont, ha hívom...De lehet, hogy ez azért van mert annyira "szeret"... Fejvakarás Fejvakarás Nyihi Nyihi

Szóval, nem ruházok be.

VISZONT!!
Tegnap rámragadt az ALDI-ban egy távcső, 3 ropit kóstált, névtelen Traveller Fernglas, 12x32 binokulár.
Ami miatt megvettem, az a 320 gramm súlya.
Kíváncsi vagyok, mennyire lesz hasznos, a pudingpróba alatt majd kiderül, hogy kutyát dobáljak-e vele, vagy kiváltja a távcsőcipelést.
Szerintem majd lesre, 50-60 méterre meg fogja szolgálni az árát.

 Emelem Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9921



« Új üzenet #321 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 09:33:42 »

12x  Fejvakarás Fejvakarás
Meg is kell azt tartani. 8x-ban nappal még használható is a kölkök cipelik is rendesen.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #322 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 09:37:18 »

Valami ilyesmi motivált a megvételnél.
Labsnál láttam a kocsiban, ott hánykolódik neki a kesztyűtartóban, bármikor előkapható egy kis vizsgálódásra.
Sztem arra tökéletes lesz.
Nem hiszem, hogy beszámolót fogok írni a "szürkületi értékekről"... Ördög Ördög Ördög

 Effendi Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9921



« Új üzenet #323 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 09:46:27 »

Naptól, hőtől védd akad nálam olyan is ami nem bírta.
Ha belenézek mint felvenném a szürkehályogot. Ördög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #324 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 09:51:55 »

Van hozzá gyöngyvászon tok, övre csatolható...
Bár már így sem tudok kényelmesen vezetni a sok kacattól, ami az övemen van:
késtok, lámpatok, Zippo-tok, tártartó tok, most meg ez a távcső is... Fejvakarás
Tiszta Schwarzenegger... Ördög Ördög

Majd veszek hozzá barna bőrtokot, de hetek óta keresek a lámpához is ilyesmit, de nem találok.
A gyöngyvászon nem praktikus, mert a tépőzár reccsen akkorát, hogy visszhangzik a környék...
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9921



« Új üzenet #325 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 09:54:30 »

A bőrzacskó is jó már arra célra nem?  Röhög Stoel
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #326 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 09:56:13 »

Tényleg!!

Majd kicserzem a tiédet, jó?? Tasli

 Nyihi Nyihi Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #327 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 09:56:37 »

Sabbati  Emelem ! Keress egy jó olcsó cipészt .  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #328 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 10:00:01 »

Olyan nem létezik, Lacóka.
Itt csak bölcsész vn, andragógus, politológus, kommunikáció szakos, a legújabb a "szabad bölcsész"!
Onnan tudom, hogy mind jelentkezik nálam konyhalánynak...
Suszter, köszörűs nincsen.
A mászterminitben meg nem tud ilyet csinálni a levitézlett, kenézykórházas beteghordó, aki most ott "dolgozik".

 Emelem
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #329 Dátum: 2012. Augusztus 20. - 10:25:18 »

Mit kóstál egy ilyen fülvédő?  Emelem
Sajnos igaz, hogy ebből is jót kell venni...az pedig nem olcsó.
Tíz éve használok egy Peltor Com Tac típust.
Tökéletes.
http://www.dnd.hu/index.php?page=reszletek&action=index&id=1202_Peltoro_ComTac_elektronikus_zajszintfuggo_hallasvedo

 S.Peti
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 [22] 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 ... 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: