Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 573   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Segítsünk egymásnak  (Megtekintve 924937 alkalommal)
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #90 Dátum: 2008. Május 30. - 10:39:38 »

Szép napot!

Bár kevés esélye van, hogy tudtok segíteni, minden szálat megmozgatok. Eltünt a kőművesünk, aki egyben a burkolónk is volt. Telefonja kikapcsolva, senki sem tud róla semmit, biztosan kivándorolt az Antarktiszra. Megállt a tudomány. Az az ezer szakember, akit eddig barátok kapcsolatán keresztül felhívtunk, agyon van tervezve/terhelve munkával, szeptembernél előbb meg sem nézi, hogy mihez kellene hozzányúlnia. Segítsen, aki tud. Győrben azonnali munkára szükségünk lenne, jó kezű kőművesre /finom kőművesmunkák: cserépkályhapad megépítése, lépcső kiszintezése, vizesblokkok finom pucolása/ és precíz burkolóra. A remény hal meg utóljára.

Köszönünk minden gondolatot és erőfeszítést, segítséget.

ÜDV. Szenka /az idegbaj határán/
 :'( Woest :'( Woest Fa testápoló Fa testápoló Lövök Korbács Korbács Burn Lő Sorozat ...és hasonló szép gondolatokkal és érzésekkel.
Naplózva

Carpe Diem.
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9998



« Új üzenet #91 Dátum: 2008. Június 02. - 10:43:53 »

Győrben azonnali munkára szükségünk lenne, jó kezű kőművesre /finom kőművesmunkák: cserépkályhapad megépítése, lépcső kiszintezése, vizesblokkok finom pucolása/ és precíz burkolóra. A remény hal meg utóljára.

Köszönünk minden gondolatot és erőfeszítést, segítséget.

ÜDV. Szenka /az idegbaj határán/
 :'( Woest :'( Woest Fa testápoló Fa testápoló Lövök Korbács Korbács Burn Lő Sorozat ...és hasonló szép gondolatokkal és érzésekkel.

Szia Szenka !

A legjobbat tudom Győrben. A Királyt. Ugyanis így hívják, keresztneve Laci.
Telefonja: 30/2775598. Azt, hogy mennyire van elhavazva munkával, majd megmondja.
Nagyon szépen dolgozik, jó fej és VADÁSZ!
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #92 Dátum: 2008. Június 08. - 22:28:13 »

Köszönöm Lajos!
Elmentettem az elérhetősésgét. Közben tegnap előkerült a saját kőmüvesünk. Kötötte egy szerződéses munka, ahol csúszás volt és nem tudta, hogy hogyan közölje velünk, inkább nem került a szemünk elé és minden állt két hétig. Rosszul tette, de ma már dolgozott és minden "rendben". Király úr telefonszámát a biztonság kedvéért elteszem és még egyszer köszönöm. Üdv. Xénia
Naplózva

Carpe Diem.
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9998



« Új üzenet #93 Dátum: 2008. Június 09. - 10:29:27 »

Szia !
Kőműves nem vész el, csak átalakul! Időnként kámforrá.  Bion
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Huta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #94 Dátum: 2008. Június 10. - 15:38:46 »

Köszönöm Lajos!
Elmentettem az elérhetősésgét. Közben tegnap előkerült a saját kőmüvesünk. Kötötte egy szerződéses munka, ahol csúszás volt és nem tudta, hogy hogyan közölje velünk, inkább nem került a szemünk elé és minden állt két hétig. Rosszul tette, de ma már dolgozott és minden "rendben". Király úr telefonszámát a biztonság kedvéért elteszem és még egyszer köszönöm. Üdv. Xénia

És ez egy jó szaki?! ??? Nem
Naplózva

Üdv:
Huta
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9924



« Új üzenet #95 Dátum: 2008. Június 10. - 17:55:48 »

http://www.naturenergia.hu/legkollektor.htm
Erről tud valaki valamit hol lehet kapni mibe fáj????
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Róbert82
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Új üzenet #96 Dátum: 2008. Június 12. - 22:11:58 »

Üdvözeltem!

Véleményeket szeretnék kérni első fegyver vásárlás ügyben! Bár még a fegyvervizsga elöttem van, de bízom benne hogy nem lesz gond.
Első fegyverként egy:       
- új IZS 27-EM-1C 5xMC (12/76) nikkel típusú sötétesben valamint
- egy használt ZKK 600-as vagy egy CZ 550 Lux-ban gondolkoztam.
Az ár viszonylag negy szerepet játszik a döntésben / sajna /, ezért ezt vegyétek figyelembe a tanácsadás során.
Segítségeteket előre is köszönöm!
Naplózva
D.Viktor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 36


« Új üzenet #97 Dátum: 2008. Június 13. - 15:08:55 »

A PILISI PETŐFI VT.
Hivatásos vadászt keres!
Apróvadas társaság, előnyt jelent ha fácánneveléssel kapcsolatban tapasztalatod van!
Érdeklődni RUBI KÁROLY-nál a vt elnökénél lehet!
06203987089
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #98 Dátum: 2008. Június 13. - 20:38:18 »

Üdvözeltem!

Véleményeket szeretnék kérni első fegyver vásárlás ügyben! Bár még a fegyvervizsga elöttem van, de bízom benne hogy nem lesz gond.
Első fegyverként egy:       
- új IZS 27-EM-1C 5xMC (12/76) nikkel típusú sötétesben valamint
- egy használt ZKK 600-as vagy egy CZ 550 Lux-ban gondolkoztam.
Az ár viszonylag negy szerepet játszik a döntésben / sajna /, ezért ezt vegyétek figyelembe a tanácsadás során.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Szia Róbert!

Talán ezekkel a fegyverekkel lehet a legkevésbé mellényúlni. De ezekkel is elképzelhető kisebb-nagyobb hiba, ezért mindenképpen nézesd meg hozzáértővel is a vásárlás előtt.

Ha elfogadsz egy tanácsot: egy jó állapotú IZS használtan is kiszolgál sokáig, ezért - ha árérzékeny vagy - ezen mindenképp érdemes elgondolkodnod vásárlás előtt.

Egy használt IZS - használt ZKK-kombinációval így akár 200 E Ft alatt is megúszhatod, úgy, hogy jó puskáid vannak.

Érdemes golyósban fontolóra venned egy FÉG GV-t, ezek jóval olcsóbbak, mint a ZKK és használati értékük is van annyi.
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #99 Dátum: 2008. Június 13. - 21:01:11 »

Üdvözeltem!

Véleményeket szeretnék kérni első fegyver vásárlás ügyben! Bár még a fegyvervizsga elöttem van, de bízom benne hogy nem lesz gond.
Első fegyverként egy:       
- új IZS 27-EM-1C 5xMC (12/76) nikkel típusú sötétesben valamint
- egy használt ZKK 600-as vagy egy CZ 550 Lux-ban gondolkoztam.
Az ár viszonylag negy szerepet játszik a döntésben / sajna /, ezért ezt vegyétek figyelembe a tanácsadás során.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Szia!
Mennyi pénzed van? Mert az határozza meg, mit tudsz venni! Én inkább golyósból vennék újat, nem sörétesből. 35-45 eFt között láttam hirdetni Monte Carlo-kat 10 év vizsgával. 25 körül vesztegetik az MC-21-eseket levizsgáztatva, reduktorral. Ha használt golyóst veszel, mindenképpen ragaszkodj a lőtéri próbához!
Naplózva
Huta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #100 Dátum: 2008. Június 13. - 21:29:18 »

Üdvözeltem!

Véleményeket szeretnék kérni első fegyver vásárlás ügyben! Bár még a fegyvervizsga elöttem van, de bízom benne hogy nem lesz gond.
Első fegyverként egy:       
- új IZS 27-EM-1C 5xMC (12/76) nikkel típusú sötétesben valamint
- egy használt ZKK 600-as vagy egy CZ 550 Lux-ban gondolkoztam.
Az ár viszonylag negy szerepet játszik a döntésben / sajna /, ezért ezt vegyétek figyelembe a tanácsadás során.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Szia!
Mennyi pénzed van? Mert az határozza meg, mit tudsz venni! Én inkább golyósból vennék újat, nem sörétesből. 35-45 eFt között láttam hirdetni Monte Carlo-kat 10 év vizsgával. 25 körül vesztegetik az MC-21-eseket levizsgáztatva, reduktorral. Ha használt golyóst veszel, mindenképpen ragaszkodj a lőtéri próbához!

Jók a tanácsok, bár szerintem golyósból is vehetsz használtat, de csak lőtéri tesztelés után. Aztán jöhet a céltávcső, ott ne spóroljál vmi noname csővel, vegyél inkább használt, de márkás eszközt.
Naplózva

Üdv:
Huta
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #101 Dátum: 2008. Június 13. - 21:40:53 »

Üdvözeltem!

Véleményeket szeretnék kérni első fegyver vásárlás ügyben! Bár még a fegyvervizsga elöttem van, de bízom benne hogy nem lesz gond.
Első fegyverként egy:       
- új IZS 27-EM-1C 5xMC (12/76) nikkel típusú sötétesben valamint
- egy használt ZKK 600-as vagy egy CZ 550 Lux-ban gondolkoztam.
Az ár viszonylag negy szerepet játszik a döntésben / sajna /, ezért ezt vegyétek figyelembe a tanácsadás során.
Segítségeteket előre is köszönöm!

Szia!
Mennyi pénzed van? Mert az határozza meg, mit tudsz venni! Én inkább golyósból vennék újat, nem sörétesből. 35-45 eFt között láttam hirdetni Monte Carlo-kat 10 év vizsgával. 25 körül vesztegetik az MC-21-eseket levizsgáztatva, reduktorral. Ha használt golyóst veszel, mindenképpen ragaszkodj a lőtéri próbához!

Jók a tanácsok, bár szerintem golyósból is vehetsz használtat, de csak lőtéri tesztelés után. Aztán jöhet a céltávcső, ott ne spóroljál vmi noname csővel, vegyél inkább használt, de márkás eszközt.

"Ha használt golyóst veszel, mindenképpen ragaszkodj a lőtéri próbához! "
"golyósból is vehetsz használtat, de csak lőtéri tesztelés után"            ---eredeti gondolat!   Bion Bion Bion
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #102 Dátum: 2008. Június 15. - 09:27:47 »

Üdvözeltem!

Véleményeket szeretnék kérni első fegyver vásárlás ügyben! Bár még a fegyvervizsga elöttem van, de bízom benne hogy nem lesz gond.
Első fegyverként egy:       
- új IZS 27-EM-1C 5xMC (12/76) nikkel típusú sötétesben valamint
- egy használt ZKK 600-as vagy egy CZ 550 Lux-ban gondolkoztam.
Az ár viszonylag negy szerepet játszik a döntésben / sajna /, ezért ezt vegyétek figyelembe a tanácsadás során.
Segítségeteket előre is köszönöm!

A Kos-nál 20% kedvezmény van orosz sörétesekre, nézd meg a honlapjukat http://www.kosvadaszbolt.hu/index.html  (ha tiltott reklám, akkor a moderátorok törlik)
Naplózva
Róbert82
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Új üzenet #103 Dátum: 2008. Június 15. - 09:36:40 »

Köszönöm a véleményeke!  Vigyorog
Hát igen, most nem igazán tudom elengedni magam fegyvervásárlás terén. olyan 300e-ig próbálom beleszorítani a sörétest és a golyóst is. bár majd látom, mert csak azért hogy legyen nem veszek. akkor inkább várok egy kicsit amíg megerősödök.  :Mosolyog
Naplózva
Róbert82
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 33



« Új üzenet #104 Dátum: 2008. Június 15. - 10:12:40 »

Még lenne itt valami! :Mosolyog
Ha boltba veszem a használt golyóst, akkor is van lehetőség a próbára? Lehet viszek magammal egy hozzáértőt it mert a boltos "minden eladó" alapon azt is rámbeszéli amit nem sok mindenre lehet használni. / Tisztelet a kivételnek! /
Pár boltban arra a kérdésre, hogy ai IZS 27-esek alkalmasak-e acélsörét lövésére nem igazán kaptam megfelelő/ megnyugtató választ. pl.: "tudomásom szerint igen, az újak már biztosan alkalmasak stb. " Valakinek van infója ezzel kapcsolatban?

Szép napot mindenkinek!
Robi
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 573   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: