Oldalak: 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... 981   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Golyós fegyverekről általában  (Megtekintve 1753238 alkalommal)
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #1245 Dátum: 2008. December 28. - 19:30:56 »

Nekem a 2. Suzukim van, de ha ilyet produkált volna, kikiabálnám az világba, hogy senki se adjon érte pénzt! Mosolyog
És mindenki hallgatna rád, és nem vennének többet a mi autónkból. Taps Taps
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #1246 Dátum: 2008. December 28. - 19:34:27 »

EGON, KÖSZÖNJÜK, HOGY OLVASTÁL BENNÜNKET.
AMENNYIBEN MEGADNÁD A PONTOS CÍMEDET, ÚGY KÜLDENÉNK NEKED EGY AJÁNDÉK TOMAHAWK RAKÉTÁT.


Allah Akbar. :turbanos
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #1247 Dátum: 2008. December 28. - 19:34:58 »

...
 vagy hogy témánál maradjunk, furcsa lenne, ha minden egyes fegyvert már "használtan", többször elsütve "sütné el" az értékesítő a leendő tulajdonosának.
...

 NoNo 
Van olyan fegyvergyár, amely értékesítés előtt minden egyes fegyverrel végez próbalövést, túlnyomásos tölténnyel.

Egyébként jobb helyeken a nyílt irányzékot is belövik a gyárban, még jobb helyeken pedig adnak a fegyver mellé egy lőlapot, rajta a gyár által garantált  szórásképpel.
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #1248 Dátum: 2008. December 28. - 19:36:44 »

NoNo 
Van olyan fegyvergyár, amely értékesítés előtt minden egyes fegyverrel végez próbalövést, túlnyomásos tölténnyel.

Egyébként jobb helyeken a nyílt irányzékot is belövik a gyárban, még jobb helyeken pedig adnak a fegyver mellé egy lőlapot, rajta a gyár által garantált  szórásképpel.

Jani, a "kommersz" fegyvergyárakra gondoltam (pl IZS, CZ, Zastava, Luger...). Szerintem itt nincs belövés, de ha igen, akkor rosszul gondoltam.  Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #1249 Dátum: 2008. December 28. - 19:43:27 »

Az én CZ-imhez minden esetben volt lőlap Kacsint

 Meglepődött
Akkor  Nem szól szám Viszont eszerint átment a "MEO-n". Ennek csak örülj Janicsár Mosolyog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #1250 Dátum: 2008. December 28. - 19:43:39 »

Az én CZ-imhez minden esetben volt lőlap Kacsint

És mindhez ugyanolyan!!Gyárilag lyuggatva!!! Taps
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #1251 Dátum: 2008. December 28. - 19:47:33 »

Nekem ugyan nem volt gyári lőlap az Izs-18-hoz, de a nyílt irányzék be van lőve pontosan.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #1252 Dátum: 2008. December 28. - 19:48:23 »

Akkor én pedig mindenkit megkövetek!  Nem szól szám :Mosolyog Emelem
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #1253 Dátum: 2008. December 28. - 19:49:14 »

EGON, KÖSZÖNJÜK, HOGY OLVASTÁL BENNÜNKET.
AMENNYIBEN MEGADNÁD A PONTOS CÍMEDET, ÚGY KÜLDENÉNK NEKED EGY AJÁNDÉK TOMAHAWK RAKÉTÁT.


Allah Akbar. :turbanos
A te esetedben ez nem állna fenn, hiszen mindenkinek el lenne mondva, hogy a nagy, sőt a nagyobb, sőt a legnagyobb SÁBA által forgalmazott autókra ez nem vonatkoznak.  Angyal Nyihi
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1254 Dátum: 2008. December 28. - 19:49:58 »

Jani, a "kommersz" fegyvergyárakra gondoltam (pl IZS, CZ, Zastava, Luger...). Szerintem itt nincs belövés, de ha igen, akkor rosszul gondoltam.  Wave

Nézd én nem akarok veled vitatkozni, főleg, hogy így összebarátkoztunk, de én többször jártam a Danuvia gyár lőterén, ahol (szerintem még a Horthy időkből) áll a több mázsás belövőállvány, és az optikai készülék, mert a legutolsó golyószórót se adták ki belövés és szóráskép ellenőrzés nélkül! Pedig a Danuvia nem egy világexportőr volt, mint a cseh fegyvergyárak! Szerintem az a gond, hogy a fegyvergyárak termelésének elhanyagolható részét teszik ki a vadászfegyverek, ennek megfelelő "komolysággal" kezelik ezt a kérdést!
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #1255 Dátum: 2008. December 28. - 19:54:18 »

Nézd én nem akarok veled vitatkozni, főleg, hogy így összebarátkoztunk, de én többször jártam a Danuvia gyár lőterén, ahol (szerintem még a Horthy időkből) áll a több mázsás belövőállvány, és az optikai készülék, mert a legutolsó golyószórót se adták ki belövés és szóráskép ellenőrzés nélkül! Pedig a Danuvia nem egy világexportőr volt, mint a cseh fegyvergyárak! Szerintem az a gond, hogy a fegyvergyárak termelésének elhanyagolható részét teszik ki a vadászfegyverek, ennek megfelelő "komolysággal" kezelik ezt a kérdést!

Mint a második emailben is jeleztem (nem tudom odaért-e), én is talán elhamarkodottan szóltam, elnézésed is kértem, tehát engem sem személyes, hanem "szakmai" okok hajtanak a "vita" útján (bár vannak nálam 100x szakértőbb emberek a témában, én csak érdeklődő vagyok), ami mint mondtad, viszi előre a beszélgetést.

Tehát ha minden fegyvert belőnek, vagy legalábbis lőnek vele, hogy a túróba fordul elő a késleltetett sütéshez hasonló anomália?  Vállat von Mert az oké, hogy a tusatörés nem derül ki, az egy folyamat eredménye, de ha sorjás vagy szoros egy illesztés a billentyű környékén, annak egyből adnia kellene magát.
Tasli a MEO-soknak  Ördög
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #1256 Dátum: 2008. December 28. - 20:00:34 »

Mint a második emailben is jeleztem (nem tudom odaért-e), én is talán elhamarkodottan szóltam, elnézésed is kértem, tehát engem sem személyes, hanem "szakmai" okok hajtanak a "vita" útján (bár vannak nálam 100x szakértőbb emberek a témában, én csak érdeklődő vagyok), ami mint mondtad, viszi előre a beszélgetést.

Tehát ha minden fegyvert belőnek, vagy legalábbis lőnek vele, hogy a túróba fordul elő a késleltetett sütéshez hasonló anomália?  Vállat von Mert az oké, hogy a tusatörés nem derül ki, az egy folyamat eredménye, de ha sorjás vagy szoros egy illesztés a billentyű környékén, annak egyből adnia kellene magát.
Tasli a MEO-soknak  Ördög

Nem vagyok egy szakértő, de egy bennmaradt és a sokadik lövés után elszabaduló forgács is lehet okozója a dolognak.
Nem beszélve a lőszer hibájáról.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1257 Dátum: 2008. December 28. - 20:04:20 »

Mint a második emailben is jeleztem (nem tudom odaért-e), én is talán elhamarkodottan szóltam, elnézésed is kértem, tehát engem sem személyes, hanem "szakmai" okok hajtanak a "vita" útján (bár vannak nálam 100x szakértőbb emberek a témában, én csak érdeklődő vagyok), ami mint mondtad, viszi előre a beszélgetést.

Tehát ha minden fegyvert belőnek, vagy legalábbis lőnek vele, hogy a túróba fordul elő a késleltetett sütéshez hasonló anomália?  Vállat von Mert az oké, hogy a tusatörés nem derül ki, az egy folyamat eredménye, de ha sorjás vagy szoros egy illesztés a billentyű környékén, annak egyből adnia kellene magát.
Tasli a MEO-soknak  Ördög

No látod, kezdesz megérteni!  Bion Meg ne sértődj, könyörgöm! Nekem az a véleményem, hogy sz@rjon a markába az, aki kiad egy tűzfegyvert a kezéből próbalövés nélkül! És ezen nem felháborodni kell (hogy mertek lőni az ÉN fegyveremmel), hanem megkövetelni! Emlékeztetlek a duplagolyósok csöveinek "összelövésére"! Ott sem reklamál a vevő azért, mert pár tucatot lőttek a csöveivel, hanem megköszöni és kifizeti a 10 ezer Euro-t!
A régi fórumok valamelyikén írta valaki, hogy az Izs-18-as huzagolása olyan sorjás volt, hogy dobálta a lövedéket, de kb 10-20 lövés után szépen bekopott, és jó lett! Na Iván se próbálja ki, de ez nem erény! Szomorú
 Wave
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #1258 Dátum: 2008. December 28. - 20:07:36 »

Nem vagyok egy szakértő, de egy bennmaradt és a sokadik lövés után elszabaduló forgács is lehet okozója a dolognak.
Nem beszélve a lőszer hibájáról.

Ne maradjon benn forgács!!!!  Az ötezer forintos horgászorsókat automata gépsor rakja össze, aminek nincs "szeme", mégsem marad benne forgács, igaz japánok készítették a gépsort!
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #1259 Dátum: 2008. December 28. - 20:08:36 »

A te esetedben ez nem állna fenn, hiszen mindenkinek el lenne mondva, hogy a nagy, sőt a nagyobb, sőt a legnagyobb SÁBA által forgalmazott autókra ez nem vonatkoznak.  Angyal Nyihi


Most az egyszer kegyesen megbocsájtjuk hitetlen bűnödet.
Elég lesz 25 korbácsütés, meg 5 év gályarabság Őfelsége Én vizisígályáján...

 :turbanos
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 ... 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 [84] 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 102 103 104 ... 981   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: