Oldalak: 1 ... 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 [759] 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 ... 981   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Golyós fegyverekről általában  (Megtekintve 1753193 alkalommal)
franky822
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 187


« Új üzenet #11370 Dátum: 2016. Szeptember 06. - 20:57:21 »

El volt ásva az ól mögött a trágyadomb alá???  Fejvakarás
  Röhög Szia igen a tust nyúl pisával, a csövet és a tokot budiganajjal antikolták.
Hát szerintem hitvány egy valami.
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #11371 Dátum: 2016. Szeptember 06. - 22:34:32 »

Bocs, de engem kísértetiesen emlékeztet az állítólag X évre elveszített majd megtalált Zeiss távcső + puska kombóra... :

http://www.zeiss.com/sports-optics/en_de/hunting/experience/hunting-stories/lost-and-found--zeiss-riflescope-in-norway.html

Aha..... tök életszerű...... faszikám megáll cseppet ejtőzni, majd miután kipihengette magát kicsinykét.... elblattyog, és elfelejti, hogy puska is volt eddig nála... és mit ad Isten, hát éppen egy Zeiss távcső volt a puskán. Ez tuti, hogy így volt...... főleg a faszarági skandináv népeknél. Röhög

Ez kizárt dolog, hogy Zeiss reklám, áááá, az nem lehet. Angyal Ördög Ördög
 Wave Wave
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #11372 Dátum: 2016. Szeptember 06. - 22:35:43 »

Aha..... tök életszerű...... faszikám megáll cseppet ejtőzni, majd miután kipihengette magát kicsinykét.... elblattyog, és elfelejti, hogy puska is volt eddig nála... és mit ad Isten, hát éppen egy Zeiss távcső volt a puskán. Ez tuti, hogy így volt...... főleg a faszarági skandináv népeknél. Röhög

Ez kizárt dolog, hogy Zeiss reklám, áááá, az nem lehet. Angyal Ördög Ördög
 Wave Wave


Tudom, anno egyszer már itt is körbeköpködtük a storyt...
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #11373 Dátum: 2016. Szeptember 06. - 22:49:16 »

Tudom, anno egyszer már itt is körbeköpködtük a storyt...

Na, várjunk, én eddig háromról hallottam..... első volt, amikor valami hegyi sógor pár csilliárd éve elhagyott - leejtett egy szakadékba - egy Stáyer puskát, rajta egy Kahles remekművel.. az még hihető is volt, vagy csak bimbódzó elmém még mindent elhitt még akkor........... aztán volt valami amcsi fószer, aki elhagyta a Remingtonját..., valami "Sájen féle" puskaszíjas változatot, és a bőrszíj volt a "perdöntő", merthogy pont úgy amortizálódott kint a természetben, ahogy a bőrnek kell... vagy valami ilyesféle bizonyíték volt..... most meg ez a tök életszerű sztori....

Kíváncsi vagyok a következőre.. az már tuti, hogy Delta lesz Ördög Ördög Ördög
 Emelem
Naplózva
Makkmarci
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3149



« Új üzenet #11374 Dátum: 2016. Szeptember 06. - 22:52:44 »

Na, várjunk, én eddig háromról hallottam..... első volt, amikor valami hegyi sógor pár csilliárd éve elhagyott - leejtett egy szakadékba - egy Stáyer puskát, rajta egy Kahles remekművel.. az még hihető is volt, vagy csak bimbódzó elmém még mindent elhitt még akkor........... aztán volt valami amcsi fószer, aki elhagyta a Remingtonját..., valami "Sájen féle" puskaszíjas változatot, és a bőrszíj volt a "perdöntő", merthogy pont úgy amortizálódott kint a természetben, ahogy a bőrnek kell... vagy valami ilyesféle bizonyíték volt..... most meg ez a tök életszerű sztori....
Kíváncsi vagyok a következőre.. az már tuti, hogy Delta lesz Ördög Ördög Ördög
 Emelem

Ez évekkel ezelőtt jelent meg a Zeiss honlapon...
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #11375 Dátum: 2016. Szeptember 06. - 23:25:32 »

Ez évekkel ezelőtt jelent meg a Zeiss honlapon...

Hát,......egy csecsemőnek minden vicc új........ , vagy, az öregségnek is megvan az előnye...... az ember ügyesen elfelejti, hogy mi volt tegnap, és mindennek többször örül, vagy többször csodálkozik rá....... Vigyorog
 Emelem
Naplózva
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #11376 Dátum: 2016. Szeptember 06. - 23:44:30 »

Hát,......egy csecsemőnek minden vicc új........ , vagy, az öregségnek is megvan az előnye...... az ember ügyesen elfelejti, hogy mi volt tegnap, és mindennek többször örül, vagy többször csodálkozik rá....... Vigyorog
 Emelem

Mielött elbizod magad a deltával: nemrég találtak egy szazéve kinhagyott Winchesztert ..... Vadász
Elmesélném de most el vagyok foglalva a tenisszel .... US Open  Igen
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #11377 Dátum: 2016. Szeptember 07. - 01:22:24 »


Mielött elbizod magad a deltával: nemrég találtak egy szazéve kinhagyott Winchesztert ..... Vadász
Elmesélném de most el vagyok foglalva a tenisszel .... US Open  Igen

Miklos, a 132 eve kint hagyott Winchesteren mit Nevadaba talaltak egy fanak tamasztva azon nem volt tavcso, sem Delta sem mas.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #11378 Dátum: 2016. Szeptember 07. - 07:39:20 »

Aha..... tök életszerű...... faszikám megáll cseppet ejtőzni, majd miután kipihengette magát kicsinykét.... elblattyog, és elfelejti, hogy puska is volt eddig nála... és mit ad Isten, hát éppen egy Zeiss távcső volt a puskán. Ez tuti, hogy így volt...... főleg a faszarági skandináv népeknél. Röhög

Ez kizárt dolog, hogy Zeiss reklám, áááá, az nem lehet. Angyal Ördög Ördög
 Wave Wave


Nem vagy Te még elég öreg. A múltkor tényleg nem tudtam hogy be tettem e a tokba a puskát vagy az autó mellett a fának támasztva maradt.  Vállat von
A Zeiss távcső miatt menet közben megemeltem a tokot .    Ördög         
Naplózva
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #11379 Dátum: 2016. Szeptember 07. - 07:50:02 »

Egy két oldallal ezelőtt véleményt formáltunk egy fegyver külső megjelenéséről. Volt akinek nagyon nem, volta akinek már majdnem tetszett. Már akkor is létezett a most bemutatni kívánt fegyver csak nem találtam meg. Nos ha akkor volt némi esztétikai kifogás akkor én úgy gondolom az alábbihoz is kell némi aszimmetrikus ízlés világ.

http://www.egun.de/market/item.php?id=5922655

Erről nekem az ugrik be mikor két orosz kortárs művész beszélget az egyik kávézóban: Te én beleszarok a zongorába. Á, hagyd úgy sem értenék, vagy valami ilyesmi a lényege, (viccet nem tudok mesélni, de szeretem) Stoel
Nekem ezzel a vajszínű fával több a gondom, mint a vassal. Rá kéne fotosoppolni egy sötét agyazást, lehet, hogy nem is volna-annyira-csúnya.
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #11380 Dátum: 2016. Szeptember 07. - 08:26:52 »

Nem vagy Te még elég öreg. A múltkor tényleg nem tudtam hogy be tettem e a tokba a puskát vagy az autó mellett a fának támasztva maradt.  Vállat von
A Zeiss távcső miatt menet közben megemeltem a tokot .    Ördög         

Na, ugye! A Zeiss távcső... neked eszedbe jutott és legalább megemelted a tokot, de Sveen barátunk csak elporoszkált miután csicsikált egy kicsit...... ha hihetünk a Fámának. Ördög Ördög
 Emelem
Naplózva
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #11381 Dátum: 2016. Szeptember 07. - 08:39:40 »


Mielött elbizod magad a deltával: nemrég találtak egy szazéve kinhagyott Winchesztert ..... Vadász
Elmesélném de most el vagyok foglalva a tenisszel .... US Open  Igen


A tenisz nagyon fontos dolog... pláne az US Open! Igen
És ott most versenyző vagy? (old boys szekció?)... vagy labdaszedő? ....... netán popkorn és virsliárus?? Vigyorog
Mindegyik tök jó, úgy tudom egyiknél sem kell méregdrága jegyet venni és ingyen beengednek.... Kacsint Ördög

Ritkán mondok ilyet, de irigyellek.... Angyal

Mindegy, de ha véget ér a bajnokság, feltétlen oszd meg velünk a dolgot.. én nem akarok félművelten meghalni  Rííí ... vagy már késő??  Meglepődött  Fejvakarás

 Emelem
Naplózva
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #11382 Dátum: 2016. Szeptember 07. - 09:37:16 »

Hát,......egy csecsemőnek minden vicc új........ , vagy, az öregségnek is megvan az előnye...... az ember ügyesen elfelejti, hogy mi volt tegnap, és mindennek többször örül, vagy többször csodálkozik rá....... Vigyorog
 Emelem

 Wave  Én például amiről a szemem leveszem,az már nincs is.  Aztán az efféle sok kis apró öröm az élet sója.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Abonyi
Vendég
« Új üzenet #11383 Dátum: 2016. Szeptember 07. - 10:57:45 »

Wave  Én például amiről a szemem leveszem,az már nincs is.  Aztán az efféle sok kis apró öröm az élet sója.
Én a múlthéten  hallottam egy városi legendát.
 A Bá , a vadászat végeztével a Wartburg ódalához  támasztotta a puskáját , mindent bepakolt , csak a puska maradt kint.
 Hazafelé betért a kocsmába 1-2 felesre meg 1-2 sörre ( mert ez még belefér a zéró toleranciába).
 Majd amikor indult haza ,  észrevette, hogy a hátsó ülésen  a  fegyvertok nyitva, puska sehol.
 Berohant vissza a kocsmába , majd néhány pofon kíséretében kérdőre vonta a békésen italozgató kisebbséget , hogy hol a fegyvere, és azonnal adják vissza.
 Még  épp tartott a pofozkodás , amikor a Bá barátja jött haza az erdőről és megtalálta az út mellett a hátrahagyott puskát.
  Megismerte, hogy a kollégáé a fegyver , gondolta hazaviszi neki , mikor is meglátta , hogy a kolléga , épp püföli a jónépet a kocsma előtt.
  A lényeg , hogy tisztázódtak a dolgok , bár jó néhány " kocsmakörrel"kellet kárpótolni  a sérelmeket. Vigyorog
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #11384 Dátum: 2016. Szeptember 07. - 11:01:00 »

Én a múlthéten  hallottam egy városi legendát.
 A Bá , a vadászat végeztével a Wartburg ódalához  támasztotta a puskáját , mindent bepakolt , csak a puska maradt kint.
 Hazafelé betért a kocsmába 1-2 felesre meg 1-2 sörre ( mert ez még belefér a zéró toleranciába).
 Majd amikor indult haza ,  észrevette, hogy a hátsó ülésen  a  fegyvertok nyitva, puska sehol.
 Berohant vissza a kocsmába , majd néhány pofon kíséretében kérdőre vonta a békésen italozgató kisebbséget , hogy hol a fegyvere, és azonnal adják vissza.
 Még  épp tartott a pofozkodás , amikor a Bá barátja jött haza az erdőről és megtalálta az út mellett a hátrahagyott puskát.
  Megismerte, hogy a kollégáé a fegyver , gondolta hazaviszi neki , mikor is meglátta , hogy a kolléga , épp püföli a jónépet a kocsma előtt.
  A lényeg , hogy tisztázódtak a dolgok , bár jó néhány " kocsmakörrel"kellet kárpótolni  a sérelmeket. Vigyorog

 Röhög   Azok meg amúgy is megérdemelték .
Naplózva
Oldalak: 1 ... 739 740 741 742 743 744 745 746 747 748 749 750 751 752 753 754 755 756 757 758 [759] 760 761 762 763 764 765 766 767 768 769 770 771 772 773 774 775 776 777 778 779 ... 981   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: