Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 981   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Golyós fegyverekről általában  (Megtekintve 1753241 alkalommal)
Bandi
Vendég
« Új üzenet #450 Dátum: 2008. Július 22. - 19:15:17 »

Anti ez nem semmi!
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #451 Dátum: 2008. Július 22. - 19:58:49 »

üdv mindenkinek lene pár kérdésem remington 700asok közül melyik a legjobb fajta ?  és milyen távcsö ilene hozá?

A Remington 700-asok közül a 700BDL a "legjobb" és olyan távcső illik hozzá amire van pénzed.
Minimum a Meopta, de ha futja a keret akkor lehet bármelyik prémium kategóriájú cső.
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #452 Dátum: 2008. Július 22. - 20:35:04 »

A CDL sem kutty, de én kiszerettem belőle a FeHoVa-n.
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #453 Dátum: 2008. Július 22. - 20:38:29 »

Fene tuggya, nekem valamiért nem szimpik a remik, pedig akik használják, azok szeretik. Olyan "közepes minőség"-érzetem van tőlük, ráadásul ezekhez kevés legenda is társul...
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #454 Dátum: 2008. Július 22. - 21:42:12 »

üdv mindenkinek lene pár kérdésem remington 700asok közül melyik a legjobb fajta ?  és milyen távcsö ilene hozá?

Egyetértek Wetzlarral, BDL 700 csakis! Ezen belül annyiféle változat van, hogy bárki találhat neki valót. Ez megbizható, kiforrott technika, stabil minőség. Nem Sauer, Manci minőség, de nem is annyi az ára.
Én még nem találkoztam olyan vadásszal akinek Rem fegyvere volt, és nem volt vele elégedett.
Nekem eddig 4 db ilyen volt a kezemben: egy 30-06-os Seven, BDL -ből egy 30-06, egy 300WM és egy 375HH kaliberű. Mindegyik kifogástalanul működött, és pontossága is rendben volt mindnek!
Naplózva
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #455 Dátum: 2008. Július 22. - 21:47:21 »

Sziasztok!

A múlt hetet északon  "nyaraltam".
Egy kis ízelitő egy koppenhágai vadászboltból:
 Elképesztő a puskabőség, volt miből válogatni.


Kánaán! Bion
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #456 Dátum: 2008. Július 22. - 22:54:46 »

http://egun.de/market/item.php?id=1868217
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
zsoma001
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Új üzenet #457 Dátum: 2008. Július 23. - 00:40:37 »

köszönöm a válaszokat . most már tudom.  :Mosolyog  de ez csak a jövö zenéje lesz  én még csak tanonc vagyok .
Naplózva
Róka-Koma
Vendég
« Új üzenet #458 Dátum: 2008. Július 23. - 16:42:44 »

Üdv. Mi a különbség a 700 cdl, 700 sps, 710, és a 770 között?

Előre is kösz!

Róka-Koma!
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #459 Dátum: 2008. Július 23. - 16:44:58 »

Üdv. Mi a különbség a 700 cdl, 700 sps, 710, és a 770 között?

Előre is kösz!

Róka-Koma!

Szia Róka-Koma!

Itt megtalálod a választ a kérdések többségére:

www.remington.com
Naplózva
Huta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #460 Dátum: 2008. Július 23. - 21:05:41 »

Fene tuggya, nekem valamiért nem szimpik a remik, pedig akik használják, azok szeretik. Olyan "közepes minőség"-érzetem van tőlük, ráadásul ezekhez kevés legenda is társul...

Akkor fogjál egy Zastavát is kézbe, majd megtanulod becsülni  a Remingtont! Ördög Mosolyog

Bár nekem teccik a Zastava is, ollan eccerű és akadó és sorjás és szorulós meg minden  Nyihi
Naplózva

Üdv:
Huta
Viktor
Vendég
« Új üzenet #461 Dátum: 2008. Július 23. - 21:16:41 »

Fene tuggya, nekem valamiért nem szimpik a remik, pedig akik használják, azok szeretik. Olyan "közepes minőség"-érzetem van tőlük, ráadásul ezekhez kevés legenda is társul...

Akkor fogjál egy Zastavát is kézbe, majd megtanulod becsülni  a Remingtont! Ördög Mosolyog

Bár nekem teccik a Zastava is, ollan eccerű és akadó és sorjás és szorulós meg minden  Nyihi

Fogtam én.... még a Te Zastidat is...

Ma négy golyóst tapperoltam végig:

- egy Remi 700 BDL-t - fenntartom amit írtam.. Vigyorog

- egy Mannlicher Luxust és egy Mannlicher Classicot - a Luxus közelről már nem olyan ijesztő, de a fene tuggya, nekem nem érne annyit amennyibe kerül. A Classic már inkább, nekem jobban is feküdt valamiért és szép, sőt egyenesen gyönyörű puska. Szerintem a legszebb ma a piacon. Csak azok a műanyag alkatrészek... (tár, irányzék, biztosítkerék)... a Luxuson úgy néztem ezek könnyűfémből vannak.

- egy Krico 902-est ez kéne leginkább. Precíz és szépen megépített fegyver, megnyugtattak, hogy a fémrészek még mindig Németországban készülnek, csak az agyazás és az összeszerelés történik Olaszországban. A cső Walther. Nagyon jó a fesztelenítő, de már teljesen más típus, mint Boar-én.

Összességében szép fegyver, de hol vannak már a jó öreg acél puskák.. :'( Na jó, a Mauser M03-as az, de ott ez külön szerepel mind a marketingben, mind az árcédulán...
Naplózva
Huta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 88


« Új üzenet #462 Dátum: 2008. Július 23. - 21:37:26 »

Fene tuggya, nekem valamiért nem szimpik a remik, pedig akik használják, azok szeretik. Olyan "közepes minőség"-érzetem van tőlük, ráadásul ezekhez kevés legenda is társul...

Akkor fogjál egy Zastavát is kézbe, majd megtanulod becsülni  a Remingtont! Ördög Mosolyog

Bár nekem teccik a Zastava is, ollan eccerű és akadó és sorjás és szorulós meg minden  Nyihi

Fogtam én.... még a Te Zastidat is...

Ma négy golyóst tapperoltam végig:

- egy Remi 700 BDL-t - fenntartom amit írtam.. Vigyorog

- egy Mannlicher Luxust és egy Mannlicher Classicot - a Luxus közelről már nem olyan ijesztő, de a fene tuggya, nekem nem érne annyit amennyibe kerül. A Classic már inkább, nekem jobban is feküdt valamiért és szép, sőt egyenesen gyönyörű puska. Szerintem a legszebb ma a piacon. Csak azok a műanyag alkatrészek... (tár, irányzék, biztosítkerék)... a Luxuson úgy néztem ezek könnyűfémből vannak.

- egy Krico 902-est ez kéne leginkább. Precíz és szépen megépített fegyver, megnyugtattak, hogy a fémrészek még mindig Németországban készülnek, csak az agyazás és az összeszerelés történik Olaszországban. A cső Walther. Nagyon jó a fesztelenítő, de már teljesen más típus, mint Boar-én.

Összességében szép fegyver, de hol vannak már a jó öreg acél puskák.. :'( Na jó, a Mauser M03-as az, de ott ez külön szerepel mind a marketingben, mind az árcédulán...

Na jó, de részemről van egy felbecsülhetetlen előnye a Remingtonnak, mégpedig pontosan a 700 BDL-nek - van belőle balos !  Igen Bion gyozo
Amúgy - bár nem akarom még elkiabálni -, úgy tűnik, megtaláltam a megfelelő céltávcsövet a Zastira. Holnap még lövök vele néhány kontrollt, ha nem esik, aztán világgá kürtölöm a tényt! Nyihi
Naplózva

Üdv:
Huta
zsoma001
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7


« Új üzenet #463 Dátum: 2008. Július 23. - 22:11:03 »

jöestét mindenkinek . (csak érdekelne)  it valaki használ-lt már impala lövedéket mert ahogy olvastam rola igen jonak tünik?
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #464 Dátum: 2008. Július 23. - 22:11:38 »

Fene tuggya, nekem valamiért nem szimpik a remik, pedig akik használják, azok szeretik. Olyan "közepes minőség"-érzetem van tőlük, ráadásul ezekhez kevés legenda is társul...

Akkor fogjál egy Zastavát is kézbe, majd megtanulod becsülni  a Remingtont! Ördög Mosolyog

Bár nekem teccik a Zastava is, ollan eccerű és akadó és sorjás és szorulós meg minden  Nyihi

Fogtam én.... még a Te Zastidat is...

Ma négy golyóst tapperoltam végig:

- egy Remi 700 BDL-t - fenntartom amit írtam.. Vigyorog

- egy Mannlicher Luxust és egy Mannlicher Classicot - a Luxus közelről már nem olyan ijesztő, de a fene tuggya, nekem nem érne annyit amennyibe kerül. A Classic már inkább, nekem jobban is feküdt valamiért és szép, sőt egyenesen gyönyörű puska. Szerintem a legszebb ma a piacon. Csak azok a műanyag alkatrészek... (tár, irányzék, biztosítkerék)... a Luxuson úgy néztem ezek könnyűfémből vannak.

- egy Krico 902-est ez kéne leginkább. Precíz és szépen megépített fegyver, megnyugtattak, hogy a fémrészek még mindig Németországban készülnek, csak az agyazás és az összeszerelés történik Olaszországban. A cső Walther. Nagyon jó a fesztelenítő, de már teljesen más típus, mint Boar-én.

Összességében szép fegyver, de hol vannak már a jó öreg acél puskák.. :'( Na jó, a Mauser M03-as az, de ott ez külön szerepel mind a marketingben, mind az árcédulán...

Na jó, de részemről van egy felbecsülhetetlen előnye a Remingtonnak, mégpedig pontosan a 700 BDL-nek - van belőle balos !  Igen Bion gyozo
Amúgy - bár nem akarom még elkiabálni -, úgy tűnik, megtaláltam a megfelelő céltávcsövet a Zastira. Holnap még lövök vele néhány kontrollt, ha nem esik, aztán világgá kürtölöm a tényt! Nyihi

Kiváncsivá tettél!

Amúgy a Remi valóban minden "balog" mentsvára.... szinte minden modelljéből van balos, a hazai forgalmazó is hoz be belőlük dícséretes módon.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 [31] 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 ... 981   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: