Oldalak: 1 ... 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 [393] 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 ... 545   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tepsifüles magazin  (Megtekintve 655461 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #5880 Dátum: 2012. Március 18. - 16:26:28 »

Isten áldásával! Ne áruld el ezeknek a gyaúroknak a lelőhelyet!!! De nekem igen Igen Kacsint Emelem

Milyen lelőhelyet?? Vállat von
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
dama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2661


« Új üzenet #5881 Dátum: 2012. Március 18. - 16:27:34 »

 Kacsint Röhög Röhög Röhög Röhög Röhög Röhög
Naplózva

Az áram alatt lévő alkatrész ugyan úgy néz ki mint ami nincs áram alatt,
csak más a fogása!
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #5882 Dátum: 2012. Március 20. - 20:12:22 »

 Emelem  Üdv ! Múlt héten többek között benéztünk Hollóházára is !  Taps

 
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #5883 Dátum: 2012. Március 21. - 11:32:12 »

Nagyon sokszor eszünk itt...40-60 dkg-os rántott-töltött szelet, mély tál pörköltek, külön a köret...rántott gombát egy tállal adnak, ha elviszed a kaját, egy nagy dobozba adja amit kérsz, és egy nejlon zacsiba megy a köret...egy adag, nekünk hármunknak mindig elég Mosolyog...ha nem tudod megenni, villan a szeme a tulajnak "nem ízlett? "...sokat éhezett, és azt mondta, ha egyszer teheti, a környezetében mindenki jól fog lakni...karácsonykor a homleszek ingyen ehetnek nála...meghajtom ez az ember előtt a fejemet

Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #5884 Dátum: 2012. Március 21. - 13:00:31 »

Nagyon sokszor eszünk itt...40-60 dkg-os rántott-töltött szelet, mély tál pörköltek, külön a köret...rántott gombát egy tállal adnak, ha elviszed a kaját, egy nagy dobozba adja amit kérsz, és egy nejlon zacsiba megy a köret...egy adag, nekünk hármunknak mindig elég Mosolyog...ha nem tudod megenni, villan a szeme a tulajnak "nem ízlett? "...sokat éhezett, és azt mondta, ha egyszer teheti, a környezetében mindenki jól fog lakni...karácsonykor a homleszek ingyen ehetnek nála...meghajtom ez az ember előtt a fejemet


Nagyon jó! Mosolyog  Valamikor olvastam ezt a novellát, vagy minek mondjam, de elfelejtettem ki írta, mi a címe! Nagyon jó!  Emelem
Naplózva
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #5885 Dátum: 2012. április 10. - 14:09:02 »

Kedves Fórumozók!
Erdőjáró fórumtársuk által a Recept gyűjteménybe fel tett receptet, ami a Vadnyúl-pástétom címet viseli, ki "kellett" próbáljam, mert olyan jól hangzott.
Hát ez lett belőle:

Ha akartok finomat enni, akkor ezt készítsétek el!

A tálalást a kislányom műve:

Aki csak teheti próbálja ki a receptet, nem fog csalódni!

Kedves Erdőjáró Attila!
A babérokat amit learattam ezzel a finomsággal, NEKED KÖSZÖNHETEM !!!  Wave
De mindenkinek elmondtam, hogy TŐLED van a recept  Emelem ! Ha esetleg van még hasonló finomság receptje a tarsolyodba, ne tartsd vissza légy szíves!
Köszönettel és Tisztelettel:
Laci

Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9997



« Új üzenet #5886 Dátum: 2012. április 10. - 14:46:52 »

Megadtátok a módját mindketten!
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #5887 Dátum: 2012. április 10. - 16:16:07 »

Szia Laci! Emelem

Egészségetekre! Igen

Nem az én receptem, én is úgy kaptam. Egy étteremben ettem ilyet, és megkértem, hogy küldjék el a receptjét. Láss csodát, egy hónap után átküldték, mellé  a szarvassültet is kárpótlásul a késésért!

 Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #5888 Dátum: 2012. április 11. - 09:44:32 »

Szia Laci! Emelem

Egészségetekre! Igen

Nem az én receptem, én is úgy kaptam. Egy étteremben ettem ilyet, és megkértem, hogy küldjék el a receptjét. Láss csodát, egy hónap után átküldték, mellé  a szarvassültet is kárpótlásul a késésért!

 Wave
Szervusz Attila!  Emelem
Hát vannak még ilyen rendes éttermek?
Ha lesz szarvas húsom, akkor feltétlen kipróbálom azt a receptet is!
Üdvözlettel  Wave Laci
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #5889 Dátum: 2012. április 11. - 09:49:59 »

Szia Laci! Emelem

Egészségetekre! Igen

Nem az én receptem, én is úgy kaptam. Egy étteremben ettem ilyet, és megkértem, hogy küldjék el a receptjét. Láss csodát, egy hónap után átküldték, mellé  a szarvassültet is kárpótlásul a késésért!

 Wave
Na, az is fasza vadász aki étteremben szarvashúst eszik... Röhög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9997



« Új üzenet #5890 Dátum: 2012. április 11. - 10:00:32 »

Na, az is fasza vadász aki étteremben szarvashúst eszik... Röhög

De most mééé'? Otthon hogyan ehetne bőgő bikahúst?
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #5891 Dátum: 2012. április 11. - 11:26:50 »

Na, az is fasza vadász aki étteremben szarvashúst eszik... Röhög
Nem szarvas húst evett hanem nyulat.
De az ötlött fel bennem, hogy :"Na és ha a vadászé az étterem?"  Stoel  Piál  Piál
Továbbá, akkor ezek szerint a háziasszony minek akar étterembe menni, mert a rántott húsnak való ott figyel otthon a hűtőbe? Angyal
 Emelem Laci
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9997



« Új üzenet #5892 Dátum: 2012. április 11. - 12:00:13 »

Nem szarvas húst evett hanem nyulat.
De az ötlött fel bennem, hogy :"Na és ha a vadászé az étterem?"  Stoel  Piál  Piál
Továbbá, akkor ezek szerint a háziasszony minek akar étterembe menni, mert a rántott húsnak való ott figyel otthon a hűtőbe? Angyal
 Emelem Laci


Tudod Laci, ez a "nagyvadhúst étteremben" figura azért komikus kicsit, mert aki valaha is volt területes vadász, vagy látott vadásztársasági könyvelést, vadhűtőházi elszámolást, az nagyon jól tudja, hogy melyik disznó ill. szarvas megy leadásra.
Bőgő bika, vén kan az utolsó szálig, meg az őzek zöme. Nem mondom azt, hogy nem keveredik közé időnként "ehető" példány is, de arányaiban az a kevesebb.
Ha étteremben valami zsengébb vadhús kerül a tányérodra, az vagy szerencsés véletlen, vagy a tulaj jóban van a rabsicokkal.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #5893 Dátum: 2012. április 11. - 13:28:33 »

Tudod Laci, ez a "nagyvadhúst étteremben" figura azért komikus kicsit, mert aki valaha is volt területes vadász, vagy látott vadásztársasági könyvelést, vadhűtőházi elszámolást, az nagyon jól tudja, hogy melyik disznó ill. szarvas megy leadásra.
Bőgő bika, vén kan az utolsó szálig, meg az őzek zöme. Nem mondom azt, hogy nem keveredik közé időnként "ehető" példány is, de arányaiban az a kevesebb.
Ha étteremben valami zsengébb vadhús kerül a tányérodra, az vagy szerencsés véletlen, vagy a tulaj jóban van a rabsicokkal.

Kedves Lajos,
Igen, igen sajnos sejtettem Nem szól szám mert aki kicsit is ismeri az átlag éttermi menetet, az gondolhatja, hogy a zengzetes étel nevek érdekes dolgokat takarhatnak.
Természetesen nem minden étteremre igaz ez, de ... Vállat von   ha jól érzi magát az ember, azzal sok minden eladható.
Ha otthon elfőzőcskézik az ember annak is meg van a hangulata, meg ha az étterembe megy el valaki annak is. (mondom úgy hogy igen ritkán járok étterembe Okos)
De mielőtt kikapok befejezem az OFF-ot.
Jó főzést mindenkinek, tisztelttel: Laci  Emelem

Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #5894 Dátum: 2012. április 11. - 14:45:26 »

Nem szarvas húst evett hanem nyulat.

Hagyd Laci!
Úgysem  tud különbséget tenni a szarvas és a nyúl között! :Mosolyog Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 373 374 375 376 377 378 379 380 381 382 383 384 385 386 387 388 389 390 391 392 [393] 394 395 396 397 398 399 400 401 402 403 404 405 406 407 408 409 410 411 412 413 ... 545   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: