Oldalak: 1 ... 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 [130] 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 ... 201   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Horgászélményeink  (Megtekintve 408113 alkalommal)
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #1935 Dátum: 2015. Május 05. - 13:04:36 »


A kovetkezo kerdes, vagy inkabb keres (hacsk nem titok) mar mindenkinek szol: egy jo etetokosar massza osszetetele, amivel etetni is lehehet.  Emelem
Ui; altalaban konzervkukoricaval horgaszom.

Ha kész etetőanyag-keveréket nem is, de táplálékkiegészítőket egészen bizonyosan tucatszám lehet kapni felétek.
Egészen konkrétan tejsavófehérjére (whey protein) gondolok itt elsősorban.
Nem saját hülyeség, igen komoly versenyzőknél láttam először az alkalmazását és be is jött.
Hidd el, megér minimum egy próbát, nem fogsz benne csalódni, ha hozzákeversz egy keveset a masszához. Igen

 Emelem
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #1936 Dátum: 2015. Május 05. - 23:51:46 »

Ha kész etetőanyag-keveréket nem is, de táplálékkiegészítőket egészen bizonyosan tucatszám lehet kapni felétek.
Egészen konkrétan tejsavófehérjére (whey protein) gondolok itt elsősorban.
Nem saját hülyeség, igen komoly versenyzőknél láttam először az alkalmazását és be is jött.
Hidd el, megér minimum egy próbát, nem fogsz benne csalódni, ha hozzákeversz egy keveset a masszához. Igen

 Emelem


Ja, itt is vannak Whey Protein termekek, talan tobb is mint kellene. Vagyis jo feladtad a lecket hogy most melyiket is valasszam? Vigyorog
Minden esetre koszonom a jotanacsot, bizti hogy nem hagyom ki  Igen
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #1937 Dátum: 2015. Május 06. - 11:46:12 »



Ja, itt is vannak Whey Protein termekek, talan tobb is mint kellene. Vagyis jo feladtad a lecket hogy most melyiket is valasszam? Vigyorog
Minden esetre koszonom a jotanacsot, bizti hogy nem hagyom ki  Igen

Nos, szerintem itt a használt aromák minősége miatt lehet különbség a gyártók között a halak szempontjából.

Gyártó szerint: én speziel leggyakrabban a Scitec Nutrition cég 100% Whey Protein Professional termékét használom etetőanyaghoz (ezt kedvezményes áron tudom beszerezni, ráadásul minőségben a legjobbak közé tartozik). Ízben hatalmas a választék, minden évszakhoz talál az ember optimálisat. Kanadában úgy tudom elég elterjedt egyébként ez a márkanév.

Jók (csak nálunk túlárazottak) még az ON (Optimum Nutrition), a MuscleTech és a Gaspari Nutrition termékei, felétek jóval barátságosabb árban vannak ezek is, bár ízben nem akkora a választék.

Van még egy szintén Scitec termék, ami igen jó volt, Oat n' Whey néven fut jelenleg. Nevéből is adóik, hogy ez egy tejsavó protein és darált zab keveréke. Igen jól lehet vele dolgozni és plusz gabona is van már benne gyárilag.
Nem mellesleg igen finom is, nem csak a halak számára.  Vigyorog

Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #1938 Dátum: 2015. Május 06. - 19:03:54 »

Nos, szerintem itt a használt aromák minősége miatt lehet különbség a gyártók között a halak szempontjából.

Gyártó szerint: én speziel leggyakrabban a Scitec Nutrition cég 100% Whey Protein Professional termékét használom etetőanyaghoz (ezt kedvezményes áron tudom beszerezni, ráadásul minőségben a legjobbak közé tartozik). Ízben hatalmas a választék, minden évszakhoz talál az ember optimálisat. Kanadában úgy tudom elég elterjedt egyébként ez a márkanév.

Jók (csak nálunk túlárazottak) még az ON (Optimum Nutrition), a MuscleTech és a Gaspari Nutrition termékei, felétek jóval barátságosabb árban vannak ezek is, bár ízben nem akkora a választék.

Van még egy szintén Scitec termék, ami igen jó volt, Oat n' Whey néven fut jelenleg. Nevéből is adóik, hogy ez egy tejsavó protein és darált zab keveréke. Igen jól lehet vele dolgozni és plusz gabona is van már benne gyárilag.
Nem mellesleg igen finom is, nem csak a halak számára.  Vigyorog


 

Vaooooo!!!  ez am a lista Igen Emelem
Meg egy hulye kerdes: A termekek altalaban tejpor, szoja, es izesitok kevereke.
Elofordulhat az hogy, ha meg tudom ezeket venni kulon-kulon (lenyegesen olcsobb) akkor en is keszithetek egyeni keverest?  Táncol
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #1939 Dátum: 2015. Május 06. - 20:15:36 »

 

Vaooooo!!!  ez am a lista Igen Emelem
Meg egy hulye kerdes: A termekek altalaban tejpor, szoja, es izesitok kevereke.
Elofordulhat az hogy, ha meg tudom ezeket venni kulon-kulon (lenyegesen olcsobb) akkor en is keszithetek egyeni keverest?  Táncol

Ugyan, ez csupán a jéghegy csúcsa. Iszonyat nagy ezekből a kínálat.

Nem, semmiképp. Ugyanis köszönő viszonyban sincsenek a tejporral.
Ezen termékek alapja a közel tiszta tejsavó fehérje (protein), amelyet igen költséges eljárások sorozatával tudnak csak előállítani. Tisztaságuk terméktől függően 70, de  akár 90-93% is lehet.
Ez otthoni körülmények között természetesen kivitelezhetetlen.

Viszont szerencsére elég gazdaságosan is megúszható a dolog, nem kell belőle  túl sok a masszába.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #1940 Dátum: 2015. Május 06. - 20:25:35 »

Ugyan, ez csupán a jéghegy csúcsa. Iszonyat nagy ezekből a kínálat.

Nem, semmiképp. Ugyanis köszönő viszonyban sincsenek a tejporral.
Ezen termékek alapja a közel tiszta tejsavó fehérje (protein), amelyet igen költséges eljárások sorozatával tudnak csak előállítani. Tisztaságuk terméktől függően 70, de  akár 90-93% is lehet.
Ez otthoni körülmények között természetesen kivitelezhetetlen.

Viszont szerencsére elég gazdaságosan is megúszható a dolog, nem kell belőle  túl sok a masszába.

 

Ezt is koszonom!
Sokat segitettel Igen
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #1941 Dátum: 2015. Május 06. - 22:02:08 »

 

Ezt is koszonom!
Sokat segitettel Igen

Szívesen máskor is, ha tudok!

Jut is eszembe, hétvégén horgászverseny, nekem meg még semmi etetőanyagom sincs. Jó, hogy szóba került.  Ördög
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
ingerelt
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1315



« Új üzenet #1942 Dátum: 2015. Május 06. - 22:28:51 »

Szívesen máskor is, ha tudok!

Jut is eszembe, hétvégén horgászverseny, nekem meg még semmi etetőanyagom sincs. Jó, hogy szóba került.  Ördög
 

Remelem nem vagy babonas Kacsint

Jo versenyzest kivanok  Ördög 
Naplózva

Az élet szép, csak igyekezz kihasználni embertársaidnak!
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #1943 Dátum: 2015. Május 07. - 11:18:14 »

 

Remelem nem vagy babonas Kacsint

Jo versenyzest kivanok  Ördög 

Köszönöm!  Vigyorog

Talán egy hete kutyasétáltatás közben találtunk egy lópatkót.
Mondja az asszony, tegyük el, szerencsét hoz. Jó!
Na azóta valahogy semmi sem akar összejönni....  Ördög
Tegnap panaszkodott is az asszony, hogy mostanában nincs szerencsénk, mit csináljon?
Mit mondhattam volna: dobd ki azt a patkót a picsába!  Kacsint
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #1944 Dátum: 2015. Május 07. - 11:48:09 »

Köszönöm!  Vigyorog

Talán egy hete kutyasétáltatás közben találtunk egy lópatkót.
Mondja az asszony, tegyük el, szerencsét hoz. Jó!
Na azóta valahogy semmi sem akar összejönni....  Ördög
Tegnap panaszkodott is az asszony, hogy mostanában nincs szerencsénk, mit csináljon?
Mit mondhattam volna: dobd ki azt a patkót a picsába!  Kacsint

A patkót nem eldobni kell a hátad mögé mittoménmelyik váll felett ahhoz, hogy szerencsét hozzon?
Nem értek a babonaságokhoz, de mintha így rémlene.  Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1945 Dátum: 2015. Május 07. - 12:54:22 »

A patkót nem eldobni kell a hátad mögé mittoménmelyik váll felett ahhoz, hogy szerencsét hozzon?
Nem értek a babonaságokhoz, de mintha így rémlene.  Vállat von

Én megköptem aztán zutty !  Eredmény : Érmes dám bika !    Kacsint
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4587



« Új üzenet #1946 Dátum: 2015. Május 07. - 12:57:09 »

Én megköptem aztán zutty !  Eredmény : Érmes dám bika !    Kacsint

Fejbe dobtad?  Meglepődött  Ördög
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1947 Dátum: 2015. Május 07. - 13:08:59 »

Fejbe dobtad?  Meglepődött  Ördög

 Röhög

Végül felraktam egy határkaróra nehogy beleforduljon egy traktor vagy kombájn gumiabroncsába.   
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #1948 Dátum: 2015. Május 07. - 13:52:21 »

Röhög

Végül felraktam egy határkaróra nehogy beleforduljon egy traktor vagy kombájn gumiabroncsába.   

Az ám az igazi szerencse... Főleg a kombánnnynál-homokba kereket cserélni 40 fokba... Nem szól szám



Naplózva

Üdv End
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #1949 Dátum: 2015. Május 08. - 12:01:26 »

Úgy fest a dolog, van még mit tanulnom babonaság terén.  Röhög
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Oldalak: 1 ... 110 111 112 113 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 [130] 131 132 133 134 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 ... 201   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: