Oldalak: 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... 201   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Horgászélményeink  (Megtekintve 408111 alkalommal)
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #1200 Dátum: 2012. Február 24. - 20:57:54 »

Igen en szemelyesen ketszer. Utoljara nehany eve mikor ott voltunk a nejem rokonjai mondjak, hogy elmegyunk hajokazni a kis dunara (Mosonmagyarovar) es ebedre kikotunk egy csardanal es eszunk finom halaszlevet; ugy is tortent csak a halaszle nem volt finom, egy csomo le hal nelkul benne, vagyis nagyon ritka volt benne.....pedig allitolag egy jo halaszle hely.
Maskor meg ugyancsak Movar kornyeken egy kis faluba ugrottunk ki halaszlere, az jobb volt de ugy csipett, hogy leizzadtam, mondjuk az en hibam volt mert csiposet kertem.....dehat...?
Nahat ezek voltak a tapasztalataim.   

Valószínű, hogy Halászin a szabadstrandnál álló étterembe mentetek be a csónakázáskor. Ott tényleg olyan a halászlé, ahogy írtad. Mi inkább a strandon lévő büfébe jártunk zsírosdeszkáért... a környék legcsinosabb pultosa kínálta és az evezés után sem ártott az energiabevitel Bion
(Móvárról eveztünk fel szinte minden nap Halásziig, meg vissza-ha kevés sör volt a büfében. Ha volt elegendő mennyiség, akkor csak a víz vitte lefelé a kenukat Ördög)
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #1201 Dátum: 2012. Február 24. - 21:04:45 »

Azt  Grillezzük! Grill Éhes ( Csak  ne  Girgi  sózza)


Könnyű mindent szegény Girgire fogni! De ha annak a bizonyos másik adminnak ( Vold =  >Nevet) lenne egy kis vér a pucájában, akkor elmesélné, hogy Girgi ( Angyal) megkérdezte a fűszerezés előtt, hogy "Mennyire sóztátok meg a halakat?-már csak a fűszerezés miatt kérdem..."  Taalal Amire azt a választ kapta, hogy "Nyugodtan sózd meg,nem tettünk rá sokat."  Foez Nyihi Ördög
Szegény Girgit azóta is a hideg kirázza, ha megkérik, hogy süssön egy kis keszeget...  Grill És azóta is csak saját anyagból dolgozik, minthogy a hozotthoz akárcsak hozzáérjen.  Tasli

Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1202 Dátum: 2012. Február 25. - 00:27:26 »

Valószínű, hogy Halászin a szabadstrandnál álló étterembe mentetek be a csónakázáskor. Ott tényleg olyan a halászlé, ahogy írtad.

Ez az, most ahogy emlited a nevet eszembe jutott, meg tenyleg ott furodtek is.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1203 Dátum: 2012. Február 25. - 00:46:26 »

Ma-i vacsora:  kisutott sullo filek.
Recept:
- so, bors rahintve, azutan enyhe paprikas lisztbe beforgatva ....es 6 percre be az olajsutobe a 182 C -ra hevitett olajba. Aranysargara sulnek, a vekonyabb reszek enyhen ropogosak. ......mesebeli....!
En legtobbszor csak igy magaba fogyasztom, nem "pazarlom a helyet" a gyomromba ilyen, olyan koretekkel......  Vigyorog




   
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9521


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1204 Dátum: 2012. Február 25. - 00:48:41 »

"Mennyire sóztátok meg a halakat?-már csak a fűszerezés miatt kérdem..."  Taalal Amire azt a választ kapta, hogy "Nyugodtan sózd meg,nem tettünk rá sokat."  Foez Nyihi Ördög

Tisztelt bíróság, én ártatlan vagyok!

Nekem azt mondták, hogy mi van, sajnálod a sót, nem isznak eleget a kollegák.......    Stoel

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9521


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1205 Dátum: 2012. Február 25. - 00:52:53 »

Ez az, most ahogy emlited a nevet eszembe jutott, meg tenyleg ott furodtek is.

A tulajt pedig Szombath Tibornak hívják.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1206 Dátum: 2012. Február 25. - 01:49:56 »

A tulajt pedig Szombath Tibornak hívják.

Ha tudom, hogy Movaron laksz felkerestelek volna, egyebet sem csinaltam ott mint a Magyar utcan setaltam egy csomot, neha elmentunk a Thermalba, es vittem a nejem Parndorf-ba vasarolni  :Mosolyog
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1207 Dátum: 2012. Február 25. - 06:51:57 »

Ma-i vacsora:  kisutott sullo filek.
Recept:
- so, bors rahintve, azutan enyhe paprikas lisztbe beforgatva ....
En legtobbszor csak igy magaba fogyasztom, nem "pazarlom a helyet" a gyomromba ilyen, olyan koretekkel......  Vigyorog




   

 Igen    A francnak kell az a sok krumpli !  A paprika az ugye magyar !?  Ismerik ott a mi fogalmaink szerinti törtpaprikát ?  Peca Foez
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9521


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1208 Dátum: 2012. Február 25. - 08:08:31 »

Ha tudom, hogy Movaron laksz felkerestelek volna, egyebet sem csinaltam ott mint a Magyar utcan setaltam egy csomot, neha elmentunk a Thermalba, es vittem a nejem Parndorf-ba vasarolni  :Mosolyog

Nem ott lakom, de ha legközelebb jössz szívesen látlak!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #1209 Dátum: 2012. Február 25. - 10:07:50 »

No igen, egy kis sültkárász az ütős lenne... Nyálcsorog

  Úgy  látom  Feri az  a  bizonyos  modi csak  nem  akar elmenni  kárászt  fogni,:riii hiába  lövöldözünk  itt a levegőbe ,hátha  leesik  valami. Vadász  Ebből  nem igen lesz  sült  kárász a  találkozón.
  Még  szerencse , hogy  a miccs  az  biztos  mert  azt  én  hozom. Angyal
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #1210 Dátum: 2012. Február 25. - 15:06:11 »

 Taps
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #1211 Dátum: 2012. Február 25. - 16:25:52 »

  Úgy  látom  Feri az  a  bizonyos  modi csak  nem  akar elmenni  kárászt  fogni,:riii hiába  lövöldözünk  itt a levegőbe ,hátha  leesik  valami. Vadász  Ebből  nem igen lesz  sült  kárász a  találkozón.
  Még  szerencse , hogy  a miccs  az  biztos  mert  azt  én  hozom. Angyal

A sült halra sokat lehet inni !  Ördög         Nyilván ez a baj .  Pincer Koccint Vörösbor Pezsgő         Stoel
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9521


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1212 Dátum: 2012. Február 25. - 16:37:40 »

  Úgy  látom  Feri az  a  bizonyos  modi csak  nem  akar elmenni  kárászt  fogni,:riii hiába  lövöldözünk  itt a levegőbe ,hátha  leesik  valami. Vadász  Ebből  nem igen lesz  sült  kárász a  találkozón.
 

Nem gondolod, hogy korai még megfogni a halat hozzá?   Röhög

A kárász nagyon finom egy éjjelt egy kis mustáros-fokhagymás pácban érleleve, majd másnap beforgatva paprikás lisztbe és kisütve!

Még a végén...
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1213 Dátum: 2012. Február 25. - 16:46:39 »

Nem gondolod, hogy korai még megfogni a halat hozzá?   Röhög

A kárász nagyon finom egy éjjelt egy kis mustáros-fokhagymás pácban érleleve, majd másnap beforgatva paprikás lisztbe és kisütve!

Még a végén...


Még a végén..... iszunk is rá!?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Soma
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1531


« Új üzenet #1214 Dátum: 2012. Február 25. - 21:29:24 »

Ezek nem a Fórumtalira gyűjtik a keszeget? Fej a falba Fej a falba

http://www.break.com/index/peoria-lake-carp-hunters-2303565
Naplózva

Ha fogalmad sincs, merre mész, minden út oda vezet.
Oldalak: 1 ... 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 [81] 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 101 ... 201   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: