Oldalak: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... 201   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Horgászélményeink  (Megtekintve 408137 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #1185 Dátum: 2012. Február 23. - 16:10:29 »

Szia Lehel! Emelem

Nem a kézrátétes dámból!
Ez a szédült admin azt kérdezte, mit csináljon a szülinapi bikám trófeájából, ami most még nála van? Csillárt, ping-pong ütőt, ledarálja ajzószernek, .....! Még nem tudja, hogy ha egy karc is lesz rajta, a homlokára szögezem a "farkát"! Bár, lehet fel sem tünne senkinek, mert azt hinnék egy pattanás! Vigyorog

 Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #1186 Dátum: 2012. Február 23. - 16:16:24 »


Ezért mondom, hogy valami megbízható forrásból kellene. Például van itt valami admin csávó akinek laza ujjgyakorlat némi halbeszerzés...állítólag... Ördög Ördög Ördög
  Úgy  látom,  hogy  az  a  másik  admin  meg, nem  akarja  venni  a  lapot.  Tasli  Pedig  itt  van  csak lehet nem  tud  olvasni,  de  lehet  már  halászni  se  Vigyorog VigyorogTaps Stoel
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #1187 Dátum: 2012. Február 23. - 16:19:15 »

Szia Lehel! Emelem

Nem a kézrátétes dámból!
Ez a szédült admin azt kérdezte, mit csináljon a szülinapi bikám trófeájából, ami most még nála van? Csillárt, ping-pong ütőt, ledarálja ajzószernek, .....! Még nem tudja, hogy ha egy karc is lesz rajta, a homlokára szögezem a "farkát"! Bár, lehet fel sem tünne senkinek, mert azt hinnék egy pattanás! Vigyorog

 Wave
  Ne bántsd!  Jó  fiú  csak  az  ördögnek  volt  lyukas  a  tarisznyája. Mosolyog
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Kapszli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 759



« Új üzenet #1188 Dátum: 2012. Február 23. - 16:20:34 »

Nekünk van egy jó nagy aranyhalunk a három kívánság már meg volt, úgyhogy szívesen felajánlom! Ördög
Naplózva

Üdv:Kapszli
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #1189 Dátum: 2012. Február 23. - 16:26:36 »

Nekünk van egy jó nagy aranyhalunk a három kívánság már meg volt, úgyhogy szívesen felajánlom! Ördög

 Azt  Grillezzük! Grill Éhes ( Csak  ne  Girgi  sózza)
 Tényleg  a grillezett  kárász  is nagyon OK. Nyálcsorog Nyálcsorog
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9521


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #1190 Dátum: 2012. Február 23. - 18:05:14 »

  Úgy  látom,  hogy  az  a  másik  admin  meg, nem  akarja  venni  a  lapot.  Tasli  Pedig  itt  van  csak lehet nem  tud  olvasni,  de  lehet  már  halászni  se  Vigyorog VigyorogTaps Stoel

Értem én a viccet...

Az a helyzet, hogy minőségi pontyot  én sem tudok már sajnos, csak ami a tecsoban úszik az akváriumban, igaz nem olyan messziről van, Szlovákiából.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
hahnbarna
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 347



WWW
« Új üzenet #1191 Dátum: 2012. Február 23. - 20:32:19 »

A "Kopácsi réti" módszert ismered?

Kíváncsian várom...
Naplózva

Üdv,
Barna
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #1192 Dátum: 2012. Február 23. - 21:46:29 »

Még nem tudja, hogy ha egy karc is lesz rajta, a homlokára szögezem a "farkát"!

Hogyan lehetne karc az agancsőrleményen?  Fejvakarás
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4146


TSP


« Új üzenet #1193 Dátum: 2012. Február 24. - 06:46:14 »

Értem én a viccet...

Az a helyzet, hogy minőségi pontyot  én sem tudok már sajnos, csak ami a tecsoban úszik az akváriumban, igaz nem olyan messziről van, Szlovákiából.

Tatai várárok? Én már vettem onnan halat, s még itt vagyok... Vigyek?
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #1194 Dátum: 2012. Február 24. - 07:13:38 »

Tatai várárok? Én már vettem onnan halat, s még itt vagyok... Vigyek?
  Szerintem  hozzál,  meg  pár  kiló  kárászt  is,  ha  nem  nagy  kérés. VigyorogÖrdög
 Persze  csak  ha a többiek  is  akarják.
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #1195 Dátum: 2012. Február 24. - 12:03:26 »

Ez igy van, habar a "hala istennek"-ert lehet megkoveznenek itt E. Amerikaba. Mint Stefi irta itt egy nagyon nemkivanatos halfaj es utaljak, de meg a harcsanak sincs sokkal nagyobb tekintelye....foleg itt Kanadaba.
A to ahol sullozunk telen es annak mellekoblei, benyulo agai, es sok a beleomlo patakok, folyok vizeibe tavasszal ivaskor csak ugy nyuzsognek a pontyok, marnak es senkinek nem kellenek
Mazsaszamra lehet kiszedni oket a terdig ero vizekbol de senki nem teszi, ijal lehet loni oket halomra de minek ? lehet medvecsalira hasznalni de nemigen teszik meg azt sem.
 
http://oceancowboy-no1.blogspot.com/2012/02/karacsonyi-ponty-kinabol-szarmazik.html#more

"" Az átlagember azt eszi amire alkalma nyílik de a fejedelmi asztalokra olyan ritka ínyencségek illenek mint például a Dunában élő carp "- írta a Cassiodorusnak is nevezett római tudós, Flavius Magnus Aurelius még a 6. században. "
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #1196 Dátum: 2012. Február 24. - 12:04:50 »

  Szerintem  hozzál,  meg  pár  kiló  kárászt  is,  ha  nem  nagy  kérés. VigyorogÖrdög
 Persze  csak  ha a többiek  is  akarják.
No igen, egy kis sültkárász az ütős lenne... Nyálcsorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #1197 Dátum: 2012. Február 24. - 12:44:25 »

 Emelem ! " No igen, egy kis sültkárász az ütős lenne... " Azt hiszem a horgászboltokban még van kis kárász  Stoel
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1198 Dátum: 2012. Február 24. - 16:02:46 »

http://oceancowboy-no1.blogspot.com/2012/02/karacsonyi-ponty-kinabol-szarmazik.html#more

"" Az átlagember azt eszi amire alkalma nyílik de a fejedelmi asztalokra olyan ritka ínyencségek illenek mint például a Dunában élő carp "- írta a Cassiodorusnak is nevezett római tudós, Flavius Magnus Aurelius még a 6. században. "

Nahat igy van akkor ha valaki nem ismeri Marcus Aurelius-t es a dunai "carp "-ot  Vigyorog
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1199 Dátum: 2012. Február 24. - 16:24:24 »

Nahat igy van akkor ha valaki nem ismeri Marcus Aurelius-t es a dunai "carp "-ot  Vigyorog

....azt viszont megjegyzem, hogy rovid par ev utani itt eles utan ra se neznetek a pontyra.....csak halaszlebe esetleg nagy ritkan   (ez meg idaig igy tortent eleg sok magyarral akiket ismerek es nagy ponty rajongok voltak.......anno)
Hasonlokepp a sertes hussal,  mindig nagyon szerettem a disznokarajt, flekkent, kirantott hust, stb. amit most is szeretek es sosem hittem volna, ha  valaki mondta volna anno, hogy ez megvaltozhat megmondtam volna, hogy elgurultak a pirulai ?? .........de viszont most ha egy nagy marhabelszin (vagy meg egy T-bone is) " steak" kerul elembe maradhat a diszno.....nem is kell rajta gondolkodjak! 
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Oldalak: 1 ... 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 [80] 81 82 83 84 85 86 87 88 89 90 91 92 93 94 95 96 97 98 99 100 ... 201   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: