Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 201   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Horgászélményeink  (Megtekintve 408127 alkalommal)
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #750 Dátum: 2010. December 21. - 18:32:22 »

A menyhal Éhes , föleg a mája! Igen Igen
Naplózva

Don´t eat yellow snow
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #751 Dátum: 2010. December 22. - 01:57:31 »

Koszonom mindnyajatoknak, remelem meg lesz boven mit fenykepezzek a tel folyaman, ami itt eleg hosszu is tehat Ferinek jogos a felelme   Röhög  Sok horgaszas kovetkezik hamarosan az Unnepek alatt.

Feketeerdo

A majat hogyan keszited meg, meg sosem ettem!!......csak egyszeruen megsutod??  Gyakran akad horogra sullozeskor (es senkinek nem kell!...mert csunyak !!!!!??   Fejvakarás Vállat von)
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
feketeerdö
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1967



« Új üzenet #752 Dátum: 2010. December 22. - 06:00:04 »

Koszonom mindnyajatoknak, remelem meg lesz boven mit fenykepezzek a tel folyaman, ami itt eleg hosszu is tehat Ferinek jogos a felelme   Röhög  Sok horgaszas kovetkezik hamarosan az Unnepek alatt.

Feketeerdo

A majat hogyan keszited meg, meg sosem ettem!!......csak egyszeruen megsutod??  Gyakran akad horogra sullozeskor (es senkinek nem kell!...mert csunyak !!!!!??   Fejvakarás Vállat von)

Igen, csak kisütöm. (Nature)

Üdv                 Gyuri Emelem
Naplózva

Don´t eat yellow snow
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9521


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #753 Dátum: 2010. December 22. - 08:43:03 »


A majat hogyan keszited meg, meg sosem ettem!!......csak egyszeruen megsutod??  Gyakran akad horogra sullozeskor (es senkinek nem kell!...mert csunyak !!!!!??   Fejvakarás Vállat von)

Nagyon kevés olajon szoktam sütni, mindkét oldalát egy pár percet. A végén megszórom só+bors+paprika keverékével, néhány pillanat még a serpenyőben és kész.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #754 Dátum: 2010. December 22. - 17:52:49 »

Koszonom, ki fogom probalni  Emelem
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #755 Dátum: 2010. December 29. - 01:03:20 »

Sziasztok

Az utobbi ket nap eredmenyei.  Ma reggel 8-tol ebed idoig 19 halat fogtam mibol 12db sullo volt, a tobbi meg suger.
Menyhalat fogtam a tegnap eggyet.  Van ketto igy most, kisutom a majukat hamarosan, de most az Unnepek utan  kicsit ehezni kell  OOO
......habar holnap megint megyek, a baratom most hivott!



...ez az aluli volt a napom legnagyobb sulloje: 71cm.



volt egy  54 cm-es  is.  Jol ment  ( Salmo Zipper-el  es Live Target-el fogtam a legnagyobbakat)











 
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #756 Dátum: 2010. December 29. - 06:23:39 »

Üdv Bentshaft !  Emelem Igen Jó étvágyat a májhoz .  Igen Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #757 Dátum: 2010. December 29. - 12:04:40 »

Apa, kezdőőőődik... Ördög

Na folytatódik... Ördög Ördög

Gratulálok Bent...  Igen Igen Emelem
Naplózva

Üdv End
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #758 Dátum: 2011. Január 04. - 16:45:34 »

Koszonom.

Ezek meg a legutobbi fogasok.....(gyonyoru idonk volt, teljes szelcsend mi itt eleg ritka a tavon)



.....es ez otthon filetezes elott, .....nagy sutkolozes es eveszet kovetkezik!!!   OOO (forro olajba lesznek kirantva az enyhen bepanirozott sullo szeletek)





Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #759 Dátum: 2011. Január 04. - 17:15:44 »

Szia Bentshaft! Emelem

Gratulálok a jó fogásokhoz! Igen


".....(es senkinek nem kell!...mert csunyak !!!!!??    Fejvakarás Vállat von  "

Van más is amire a legjobb szándékkal sem mondhatjuk, hogy szép, mégis milyen öröm ha "horogra akad" egy új! Kacsint Ördög

Milyen volt a máj?

 Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #760 Dátum: 2011. Január 04. - 23:13:46 »

Szia Bentshaft! Emelem

Gratulálok a jó fogásokhoz! Igen


".....(es senkinek nem kell!...mert csunyak !!!!!??    Fejvakarás Vállat von  "

Van más is amire a legjobb szándékkal sem mondhatjuk, hogy szép, mégis milyen öröm ha "horogra akad" egy új! Kacsint Ördög

Milyen volt a máj?

 Wave

Koszi Attila....hat nem tudom?! ...amire feltetelezem te gondolsz, azt en nem tartom csunyanak  Vigyorog  es foleg ha meg "uj" is ...!!!?? Bion

A menyhal majat meg nem keszitettem el, jo is, mert a utoljara sullozeskor (vasarnap) meg fogtam eggyet es igy most mindketto az udvaron van "elasva" a felmeteres hoba csontt-a fagyva.  Hamarosan sor kerul ra, de most a sullokkel voltam elfoglalva.
A menyhallal kapcsolatba itt a horgasz forumokon azt is beszelik, hogy a husa nagyon finom kockakra vagva es sos vizbe megfozve, es aztan forro vajas fokhagymas martasba martogatva fogyasztva.; allitolag ugyanaz mint a tengeri rak (homar) husa...vagy nagyon kozel hozza.
Majd megirom.       
 



Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #761 Dátum: 2011. Január 10. - 07:18:30 »

Sziasztok
 
Elkeszitettem a menyhalakat,  a majukat megsutottem mint ahogy tanacsoltatok, egy picit jobban megsutottem mig egy nagyon vekony ''kereg" lett kivul rajta de belul finom puha volt. Izlett, nem volt eros hal vagy maj ize neki. A nejem nem volt elragadtatva az egesztol mert a lakasba nagyon halszag lett tole. Nagy a majuk ezeknek a halaknak.
A husat miutan kifileztem falatnyi darabokra vagtam es jo sos vizbe foztem par percig,  utana atraktam egy serpenyobe melybe forro vajas fokhagymas martas volt mar elkeszitve;  a hust meg par percig ebbe a martasba forgatva sutottem enyhe tuzon mig jol atvette a martas izet.  Hejaba sult burgonya volt hozza, de en csak egy kis kenyerrel ettem,  nagyon finom volt a csontnelkuli a hofeher husa. Puhabb mint a homar-e valamivel.
 Ezutan mindig meg fogom tartani oket ha fogok, es ez a recept gyors, izletes, es pofon egyszeru.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #762 Dátum: 2011. Január 10. - 07:29:30 »

Koszi Attila....hat nem tudom?! ...amire feltetelezem te gondolsz, azt en nem tartom csunyanak  Vigyorog  es foleg ha meg "uj" is ...!!!?? Bion

Én nem azt mondtam, hogy csúnya, hanem azt, nem szép! -De nagyon jóóóóóóóó!

Egészségetekre a menyhalat!

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #763 Dátum: 2011. Január 10. - 11:05:41 »

Sziasztok
 
Elkeszitettem a menyhalakat,  a majukat megsutottem mint ahogy tanacsoltatok, egy picit jobban megsutottem mig egy nagyon vekony ''kereg" lett kivul rajta de belul finom puha volt. Izlett, nem volt eros hal vagy maj ize neki. A nejem nem volt elragadtatva az egesztol mert a lakasba nagyon halszag lett tole. Nagy a majuk ezeknek a halaknak.
A husat miutan kifileztem falatnyi darabokra vagtam es jo sos vizbe foztem par percig,  utana atraktam egy serpenyobe melybe forro vajas fokhagymas martas volt mar elkeszitve;  a hust meg par percig ebbe a martasba forgatva sutottem enyhe tuzon mig jol atvette a martas izet.  Hejaba sult burgonya volt hozza, de en csak egy kis kenyerrel ettem,  nagyon finom volt a csontnelkuli a hofeher husa. Puhabb mint a homar-e valamivel.
 Ezutan mindig meg fogom tartani oket ha fogok, es ez a recept gyors, izletes, es pofon egyszeru.
Forgasd csak a kést, forgasd... Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #764 Dátum: 2011. Január 11. - 06:26:12 »

Forgasd csak a kést, forgasd... Vigyorog

Dehogyis, megsem fordul a fejembe, hogy ezt tegyem ....oszinten!!! ...habar a boronatarcsas fenykepeid, meg a disznotoros anno bele lettek vesve az agyamba Wave.....az volt am "kesforgatas"  Vigyorog  Wave
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Oldalak: 1 ... 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 [51] 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 ... 201   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: