Oldalak: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 64   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumosok találkozói 2010 Tokorcs  (Megtekintve 109107 alkalommal)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #615 Dátum: 2010. Május 24. - 13:45:51 »

Hogy nem sül le a bőr arról a rusnya pofádról, Te gané Tasli
Legközelebb az arcbőröddel talpaltatom a bakancsom, biztos tovább bírja, mint a vibram...
Hogy tisztán lássunk! Ez a szájhős ürgepásztor két kaját ígért be a T. társaságnak. Az első egy pénteki vacsora volt...na, ott húztam a seggem, hogy későn érek oda az ígért rézüsttel és nem tudnak miattam főzni, éhen marad a társaság stb. Felesleges volt aggódnom, ez a mocsok olyan későn keveredett elő, hogy ha addig várunk, tömeges éhhalál lett volna a dologból...(Utána meg van pofája kritizálni szegény Voldit, aki jószívének köszönhetően a környéken fellelhető összes citromot belefacsarta a raguba, ettől az elég érdekes ízű lett, viszont a rézüstöt szépen kifényesítette).
A második felajánlás a ma reggeli rántotta volt...amikor fél kilenc tájt elzártam a gázt a serpenyő alatt, varázsütésre megjelent ez az utolsó gazember, egyik kezében kávéscsésze, másikban cigaretta, a harmadikkal sms-ezett a negyedikkel meg a csipát dörgölte a szeméből...
Szóval innentől Sábának azt is csak erős fenntartásokkal higgyétek el, amit kérdez... Ördög


Naszóval...

Aki még nem ismeri Fórumunk Szőrös Viceadminisztrátorát,az nem tudhatja, hogy némely kérdésekben olyan szinten hazudik, mint egy Tigáz által hitelesített gázóra.

Elég egy kis időt szentelni a Sam által feltett képek felületes átnézésére, és máris világossá válik, hogy ki az, aki a bográcsok környékén SZERÉNYEN HÁTTÉRBE HÚZÓDVA tüsténtkedik annak érdekében, hogy az amatőr önjelöltek sikerélménye teljes legyen...
És ki az, aki egyszer egy KAKÓStekerccsel, másszor egy lekisbuktával tömi a nagy szőrös tepsiképét, majd elégedetten telebűzöli a környéket a pitypangból és futómuskátliból készült rettenetes pipájával...

Szóval, no comment, a korpusz magáért beszél...

A reggelinél pedig én idejében felkeltem, csak kialakult bennem egy olyan pavlovi reflex az elmúlt nap történései alapján, hogy vártam a lövészetvezetőt , így később értem oda.
Az, hogy Őeminenciájának kellette a tojglit megsütni...?
Hát, van, aki cipeli a zongorát, meg van olyan, aki játszik rajta... Nyihi Nyihi Nyihi


 Effendi

 
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #616 Dátum: 2010. Május 24. - 14:19:10 »


Naszóval...

Aki még nem ismeri Fórumunk Szőrös Viceadminisztrátorát,az nem tudhatja, hogy némely kérdésekben olyan szinten hazudik, mint egy Tigáz által hitelesített gázóra.


 
Drágavérem, ha a következő találkozásunk után sok kis darabból kell a sebésznek összerakni az állkapcsodat, az ezért a megjegyzésért lesz.
<No smiley>
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #617 Dátum: 2010. Május 24. - 14:24:42 »

Drágavérem, ha a következő találkozásunk után sok kis darabból kell a sebésznek összerakni az állkapcsodat, az ezért a megjegyzésért lesz.
<No smiley>


 :'( :'( :'( :'(


 Nyihi Nyihi Nyihi Nyihi Nyihi


 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9921



« Új üzenet #618 Dátum: 2010. Május 24. - 15:32:52 »

Mi lett volna ha ráérek?
Olyan de olyan paprikás krumplit kaptatok volna......
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4591



« Új üzenet #619 Dátum: 2010. Május 24. - 17:09:24 »

Örömmel tudatom, hogy ma délután 3-kor véget ért a Fórumtalálkozó. A kemények eddig maradtak, fotót majd mellékelnek.
Nehéz volt elszakadni, pedig nem is jöttem messzire...  Kacsint
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #620 Dátum: 2010. Május 24. - 20:36:01 »

Örömmel tudatom, hogy ma délután 3-kor véget ért a Fórumtalálkozó. A kemények eddig maradtak, fotót majd mellékelnek.
Nehéz volt elszakadni, pedig nem is jöttem messzire...  Kacsint

A helyzet az, hogy elfelejtettem megköszönni áldozatos munkádat Pyrus, mert a nagyrésze a Te érdemed.


Én igen jól éreztem magam, nagyon jó volt a régi barátokkal találkozni, remélem újakat is sikerült szerezni.

Az időjárás is megkegyelmezett nekünk, jók voltak a programok, jókat sikerült beszélgetni, jól sikerültek az ételek, igen finomak voltak a megismert borok, - mégegyszer köszönet Lajosnak!-  pálinkák is szépen szerepeltek a "versenyben", és jelentem győztek is! Mind.  Piál

A versenyek győzteseinek, és minden résztvevőjének gratuláció!

Egy baj volt csak ezzel a találkozóval, hamar véget ért. El lehet kezdeni számolni az időt a következőig. Abban azért reménykedem, hogy addig is minél több fórumtárssal sikerül máshol, más alkalomból összefutni.

Képek később, most értem haza.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #621 Dátum: 2010. Május 25. - 07:57:20 »

Végére értem az eddigi beszámolóknak és egyre jobban sajnálom, hogy nem tudtam ott lenni! Így csak irigykedem, hogy milyen jó buliról maradtam le. Figyelmes olvasás Rííí
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #622 Dátum: 2010. Május 25. - 08:05:52 »

Üdv!   Emelem
Én is élvezettel olvastam a hétvégi fórumtalálkozó eseményeit, és sajnálom, hogy nem sikerült megismerkednem veletek. Na de majd jövőre!
Remélem akkor nem kever be a vizsgaidőszak, és sikerül elszabadulnom legalább egy napra. Mindenesetre jó volt olvasni mindenki hozzászólását.  Bion  Taps
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #623 Dátum: 2010. Május 25. - 08:54:45 »

Kedves Hölgyek és Urak!

Mit is mondhatnék? Félek, túlságosan közhelyes leszek, de még nem találok szavakat. Számomra nagyon nagy élményt jelentett, hogy találkozhattam Veletek és együtt töltöttünk egy hétvégét. Tavaly óta, amikor munkahelyi elfoglaltság miatt lemaradtam a Fórumtalálkozóról, vártam erre a lehetőségre és drukkoltam, hogy idén összejöjjön.
Úgy látszik, fohászaimat meghallgatták az égiek, és így végre kezet foghattam az eddig csak virtuálisan ismert fórumtársakkal és megláthattam, hogy:

-   Voldi egy igazi  Vold (pl. az a tárkonyos raguleves isteni volt!)… Igen
-   Pyrus méltó társa, hiszen két napon keresztül közösen gondoskodtak a szórakozásunkról   Igen  Meghajol és akit végül csak elfelejtettem beavatni a cincogás rejtelmeibe
-   Horrido korához képest remekül tartja magát   Ördög , és nagylelkűsége előtt  Emelem
-   Boar hatalmas és szőrös külseje meleg szívet és kiváló humort takar… Igen
-   Erdőjáró és családja kedvességére, közvetlenségére csak az vet némi árnyékot, hogy észrevették, amikor el akartam lopni Mazsit… Ördög
-   Bobakosnak a szeme sem áll jól, kisfia rendkívül aranyos, kutyái gyönyörűek, fegyelmezettek, egyedi töltényövében csodás ital lakozik… Piál
-   Marksman régóta köztudott elméleti felkészültsége jól megérdemelt, mesés ajándékot hozott számára  Igen
-   Sába az életben is olyan, mint a fórumon (nem véletlen, hogy nála pusztult el a  Wildboar  Ördög ), élmény hallgatni a szövegét, a csípőből jövő hülyeségek kifogyhatatlan tárházát… 
-   S. Peti sajna a világ másik felén lakik, pedig ha közelebb lenne, de sokat vadásznánk együtt… Igen
-   Sam igen jól kezeli a sörétest  Igen (a golyóst régóta tudjuk), ha egyszer vesz egy férfias kalibert (12)  Ördög , és nem félti a vállát 28 gr söréttől  Ördög , akkor más labdába sem      rúghat…
-   Anti olyan, mint amilyennek múltkor megismertem, mosolygós, csendes, szerény, elméletben és gyakorlatban egyaránt a toppon van, bár a lőállások között azért igazán   megtörhetné a puskáját… Ördög Ördög Ördög
-   Gaben hozzám hasonlóan bolondul a rókáért, jó lenne, ha az elsőt nálam lőhetné…
-   Sakac nem csak a fényképezőgépet, hanem a kispuskát is ragyogóan forgatja… Igen
-   Németh Lajos igazi úriember, aki leginkább adni szeret… Igen Igen Igen
-   Tompi folyton mesél és mindig jókedvű, szerencsére nem énekelt nekünk… Doof Doof Doof Ördög
-   Tamás, Lovi, Rozsits Karcsi, 7.62 halk szavú, mosolygós emberek, akik csendesen húzódtak meg a zajos forgatagban…
-       Ansch a korongpályán is megállja a helyét, nem csak a pontlövészetben… Igen
-   Kisgödény jó trófeabíráló és finom pálinkája van…  Piál
-   O. Lacitól ezúton is elnézést kérek, amiért Mogyoró egy átokfajzat, én ezt előre tényleg nem tudtam…  Stoel
-   Virágkoszorú csinos, kedves fiatal  'Girl , ráadásul nagyon szépen rajzol…

Maximális elismerésem a szervezőknek, akik áldozatos munkája lehetővé tette, hogy két napon át felhőtlenül szórakozzunk, a szakácsoknak, akik finom ételekkel tápláltak bennünket és még egyszer köszönöm Mindenkinek, hogy Veletek lehettünk!
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Lovi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 26


« Új üzenet #624 Dátum: 2010. Május 25. - 14:14:56 »

Sziasztok!

Köszönöm a találkozót Mindenkinek!
Azóta is a legnagyobb dilemmám,hogy Cselest hogy hozzam haza!
Nagyon jól éreztem magam,bár a lövészettel kicsit csalódott vagyok.Tanulság,hogy "rossz puskával ne kísérletezz!".
Véraláfutásos vállam bizonyíték erre!Tudnátok mennyit kellet bizonygatnom ,hogy ezt 1 puska művelte és nem egy 'Girl

Remélem előbb utóbb találkozunk majd!
Üdv! Lovi
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #625 Dátum: 2010. Május 25. - 14:45:11 »

Sziasztok!

Az előttem szólók majd mindent elmondtak, nem tudok sokat hozzáfűzni (Úgysem vagyok bőbeszédű).
Mi is fatasztikusan jól éreztük magunkat.
Köszönöm mindenkinek a részvételt, a szervezőknek áldozatos munkájukat.

A lővészetről:






Mikndenki kedvence:


És az én kedveseim:


 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #626 Dátum: 2010. Május 25. - 14:53:12 »

A "kemény mag" maradt hétföig:


És segítettünk Csabinak a maradékok (pl. kaják) eltakarításában (elfogyasztásában).







 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #627 Dátum: 2010. Május 25. - 18:31:00 »

Fúúúj!
Még nézni is rossz, hogy alig volt mit ennetek-innotok.  Bion Bion Piál
Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4591



« Új üzenet #628 Dátum: 2010. Május 28. - 07:58:08 »

Virágkoszorú által készített rajz, amit U.Peti nyert meg:

Naplózva
Pyrus
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4591



« Új üzenet #629 Dátum: 2010. Május 28. - 08:01:47 »

O.Laci nyereménye:

Naplózva
Oldalak: 1 ... 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 [42] 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 ... 64   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: