Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Balkáni és örvös  (Megtekintve 424335 alkalommal)
BErik
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1812



« Új üzenet #90 Dátum: 2009. Január 04. - 13:45:40 »

 Emelem
Naplózva

"Amit csinálunk, ahhoz érteni kell. Amit mondunk, abban hinni kell. És akivel beszélünk -akit tanítunk- azt egyrészt szeretni kell, másrészt komolyan kell venni." Sz.L.
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #91 Dátum: 2009. Január 04. - 15:09:50 »

Szia Marksman!
Örülök neki, hogy Neked, Lacusnak és Alinak sikerült első gerléjüket ill galambjukat elejteni körünkben. Továbbá jó dolognak tartom, hogy legalább néhány fórum taggal személyesen is megismerkedhettem, számukra egy emlékezetes vadásznapot biztosítani tudtam ( sajna most csak ennyit  Ördög ). Bízom benne, hogy legközelebb is legalább ilyen szép élményben lesz részünk és más fórumtagoknak is tudunk esetleg vadászati lehetőséget biztosítani. Még egyszer gratulálok!
Üdv: Ma-98
Naplózva
monticola
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #92 Dátum: 2009. Január 04. - 16:10:25 »



Itt szeretném megragadni az alkalmat, hogy Sakacnak és Testvérének, Gábornak megköszönjem a lehetőséget és a segítő szavakat, tanácsokat; Hansinak a puskát és a temérdek elpocsékolt lőszert  :Mosolyog ; Voldinak a fuvart és a szíves vendéglátást, Lacusnak, hogy nem egyedül utaztam és navigált és Gábornak az avatást... Illetve Mindegyikőtöknek, hogy ilyen szép napot zártunk, és, hogy személyesen is sikerült megismerkedni... Király volt  Kacsint Igen Emelem
[/quote]
Naplózva

"S kezedben érzed azt a remegést, mely egyidős az emberrel, az ölés készségét, ezt a tilalmas vonzást, ezt a mindennél erősebb szenvedélyt, ezt az ingert, mely nem jó és nem rossz, hanem minden élet egyik titkos ingere: erősebbnek lenni, mint a másik, ügyesebbnek lenni, mester maradni, nem hibázni."
monticola
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 328



« Új üzenet #93 Dátum: 2009. Január 04. - 16:23:26 »

Nos az elöbb sikerült elrontani, mint tapasztalatlan fórumozó:D
elküldtem az idézetet, hozzászólásként, bocsi:D
Nos amit szeretnék:
Gratulálni az első gerléjüket, galambjukat elejtőknek, külön azoknak akik megtiszteltek azzal a lehetőséggel, hogy én avathattam őket gerlevadásszá, illetve galambvadásszá!
Köszönöm én is a vadásznapot! Ez alatt sokmindent értek... Elsősorban a lehetőséget nyújtó Ma-98 - nak, és Sakacnak akikkel gyerekkorunk óta jól ismerjük egymást, valamikor szüleink, nagyszüleink is vadásztak együtt, tehát a régi barátság okán nem is ragoznám tovább a dolgot. Azonban egy vadásznapot nem csak ez, illetve a jól sikerült lövések tesznek széppé. Ami fontos számomra, és azok számára akik már nem a "mutatóujjukkal" vadásznak elsősorban az a TÁRSASÁG. Így, nagybetűkkel. Mert nem mindegy hogy hogyan, illetve kikkel... Gondolom ezzel sokan vagyunk így. Tehát köszönöm az új ismeretségeket, a vadászias viselkedést, a jó hangulatot azoknak akikkel itt ismerkedtem meg, és vadászhattam együtt először, mert a napot ők is széppé, emlékezetesé tették.
És a végén még a "szadista verekedő hajlamaiimat is kiélhettem:D:D:D
Még egyszer: Üdv a vadásznak, és gratulálok az első gerlékhez!
Naplózva

"S kezedben érzed azt a remegést, mely egyidős az emberrel, az ölés készségét, ezt a tilalmas vonzást, ezt a mindennél erősebb szenvedélyt, ezt az ingert, mely nem jó és nem rossz, hanem minden élet egyik titkos ingere: erősebbnek lenni, mint a másik, ügyesebbnek lenni, mester maradni, nem hibázni."
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #94 Dátum: 2009. Január 04. - 16:25:31 »

Nos az elöbb sikerült elrontani, mint tapasztalatlan fórumozó:D
elküldtem az idézetet, hozzászólásként, bocsi:D
Nos amit szeretnék:
Gratulálni az első gerléjüket, galambjukat elejtőknek, külön azoknak akik megtiszteltek azzal a lehetőséggel, hogy én avathattam őket gerlevadásszá, illetve galambvadásszá!
Köszönöm én is a vadásznapot! Ez alatt sokmindent értek... Elsősorban a lehetőséget nyújtó Ma-98 - nak, és Sakacnak akikkel gyerekkorunk óta jól ismerjük egymást, valamikor szüleink, nagyszüleink is vadásztak együtt, tehát a régi barátság okán nem is ragoznám tovább a dolgot. Azonban egy vadásznapot nem csak ez, illetve a jól sikerült lövések tesznek széppé. Ami fontos számomra, és azok számára akik már nem a "mutatóujjukkal" vadásznak elsősorban az a TÁRSASÁG. Így, nagybetűkkel. Mert nem mindegy hogy hogyan, illetve kikkel... Gondolom ezzel sokan vagyunk így. Tehát köszönöm az új ismeretségeket, a vadászias viselkedést, a jó hangulatot azoknak akikkel itt ismerkedtem meg, és vadászhattam együtt először, mert a napot ők is széppé, emlékezetesé tették.
És a végén még a "szadista verekedő hajlamaiimat is kiélhettem:D:D:D
Még egyszer: Üdv a vadásznak, és gratulálok az első gerlékhez!

Szia Gábor, azaz Vadászkeresztapám!

Szépen összefoglaltad a lényeget, én annyit tennék hozzá, örülök, hogy Te avattál gerle- és galambvadásszá!  Emelem

Üdv.: Balázs  Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Sziju
Vendég
« Új üzenet #95 Dátum: 2009. Január 04. - 20:00:34 »

Először gratulálok a légi vadászoknak!  Taps
Most már süthetitek, ehetitek a töltött galambot!   :KAJA

Másodszor: azért megkérdezném:  tulajdonképpen ti vadászni jártok, vagy inkább afféle szado-mazo akció miatt, vagyis hogy elverhessétek mások alfelét, vagy hogy elveressétek az alfeleteket? Elver
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #96 Dátum: 2009. Január 04. - 20:45:31 »

 Emelem Emelem Emelem
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #97 Dátum: 2009. Január 04. - 23:08:01 »

Gratulálok mindenkinek, szép napotok volt! Igen
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7948


Generalbakter


« Új üzenet #98 Dátum: 2009. Január 05. - 00:20:16 »

Nagyon jó nap volt.Mégtöbb gerle lehetett volna,de valami páncélt visselhettek.
Gratulálok mégegyszer a frissen gerle valamint galamb vadásszá avatott társainknak.

Na csak idetaláltál!! Wave Gyerünk írni!  Wave Wave
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7948


Generalbakter


« Új üzenet #99 Dátum: 2009. Január 05. - 00:42:30 »

Sziasztok!

Akkor én is beszámolnék a tegnapi napról a saját látószögemből.

Nos, örülök, hogy ott lehettem, örülök, hogy jól szórakoztunk, hogy megismertük egymást személyesen is. Örülők, hogy beigazolódtak az érzéseim  és jó embereket, tisztes vadászokat ismertem meg azokban, kiket a fórumról ismerek, de még nem találkoztunk.
Jó, hogy az öreg Frommer, Balázs fiatal kézben is bizonyított.
Gratulálok neki az első gerléhez, parlagihoz és a többi, 15-20 lecsippentett zsákmányához.
Különösen az a gerle marad emlékezetes, melyet  -talán az égből - de együtt, egyidejü lövéssel hoztunk terítékre.Egyidőben csattant a két lövés, a gerle pedig még vagy 50 métert zuhanva csapódott a fagyos földre. Ha a teheneken kívül lett volna aki látja, bizonyára elkiáltja magát, hogy "Paráááádéééés""
De nem látta senki, így egymásnak emeltünk kalapot.
Balázs! Mégegyszer, Waidmannsheil!
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7948


Generalbakter


« Új üzenet #100 Dátum: 2009. Január 05. - 00:48:08 »

Szia Marksman!
Örülök neki, hogy Neked, Lacusnak és Alinak sikerült első gerléjüket ill galambjukat elejteni körünkben. Továbbá jó dolognak tartom, hogy legalább néhány fórum taggal személyesen is megismerkedhettem, számukra egy emlékezetes vadásznapot biztosítani tudtam ( sajna most csak ennyit  Ördög ). Bízom benne, hogy legközelebb is legalább ilyen szép élményben lesz részünk és más fórumtagoknak is tudunk esetleg vadászati lehetőséget biztosítani. Még egyszer gratulálok!
Üdv: Ma-98

Gabi! Mégegyszer és itt is köszönjük a lehetőséget!!! 
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #101 Dátum: 2009. Január 05. - 08:09:00 »

Gratulálok gerlevadászok!
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Ma-98
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 358


« Új üzenet #102 Dátum: 2009. Január 05. - 08:33:09 »

Horrido! Szívesem máskor is! Emelem
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #103 Dátum: 2009. Január 05. - 14:08:54 »

Gratulálok galambászok! Emelem
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #104 Dátum: 2009. Január 06. - 00:12:56 »

Köszönöm szépen Mindekinek!  Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: