Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 75   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: VADÁSZBALESET  (Megtekintve 177543 alkalommal)
atg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 160


« Új üzenet #105 Dátum: 2011. Február 24. - 15:49:29 »

Igen, mert így tudod feszteleníteni.  Kacsint
Vagy úgy, hogy meghúzott elsütőbillentyű mellett tolom a helyére a zárat. Én inkább így szoktam. Mosolyog
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #106 Dátum: 2011. Február 24. - 20:44:36 »

Vagy úgy, hogy meghúzott elsütőbillentyű mellett tolom a helyére a zárat. Én inkább így szoktam. Mosolyog

Én az elvre értettem, nem a módszerre...
Naplózva
Bütyök
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 773


« Új üzenet #107 Dátum: 2011. Február 24. - 21:37:10 »

Wehrmacht fogás .
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #108 Dátum: 2011. Február 24. - 21:38:35 »

Wehrmacht fogás .

Én Mauser fogásként ismerem.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
atg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 160


« Új üzenet #109 Dátum: 2011. Február 24. - 22:41:16 »

Én Mauser fogásként ismerem.
Meséljetek. Mosolyog
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #110 Dátum: 2011. Március 07. - 11:23:17 »

Olvasom a vadászlapban (márciusi szám, 169. oldal jobbra lent), hogy az olaszoknál a négyhónapos vadászidény alatt 34 vadászt lőttek le balesetben, +61 vadász és 13 civil sebesült.

Nem tudom ezek mennyire valós számok lehetnek, hisz ennyi áldozattal kisebbfajta háborút lehet nyerni, de ha tényleg valósak, akkor egyrészt valami egészen elképesztő, másrészt elgondolkodtató.
Elgondolkodtató, hogy nálunk történik évente - rosszabb esetben - kettő-három (persze az egy is sok!), aztán mindenki ordít, kiabál, hogy a vadászok agyonlődöznek mindenkit.
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #111 Dátum: 2011. Március 07. - 11:34:27 »

1. Az olaszok mindig is vehemensebbek voltak.
2. A leszámolásokat már a luparával elkezdték, ami ugye hajaz picit a vadászpuskára.
3. Ki hisz el egy olasz statisztikát, ahol nemzeti sport a csalás?
4. Jópár vesztes háború után csak ki kell élni magukat valahol.
5. Lehet, hogy csak selejtezés volt, hisz az olasz harci lobogó fehér alapon fehér sas..

 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #112 Dátum: 2011. Március 22. - 15:30:00 »

Itt vagyok most: vasnepe.hu / Címlapon
Baleset a vadászaton: meglőttek egy férfit a Jeli Arborétumnál

Hétfőn éjjel vadászaton meglőttek egy negyvenhárom éves vasvári férfit a Jeli Arborétumnál. Súlyos sérülésekkel szállították a szombathelyi Markusovszky kórházba, az intenzíven ápolják.

     Úgy tudjuk, hogy a vasvári férfit az éjjel megműtötték a szombathelyi Markusovszky kórházban, sérülései súlyosak. Információnk szerint sörétes puskával körülbelül húsz méterről találták el a negyvenhárom éves férfit.

- Mentősök jelezték hétfő éjjel 23 óra 30 perckor, hogy Kám térségében, a Jeli Arborétumnál vadászbaleset történt, egy férfit meglőttek. Az elsődleges orvosi vélemények alapján a 43 éves vasvári férfi 8 napon túl gyógyuló súlyos sérüléseket szenvedett. A Vasvári Rendőrkapitányság az ügyben foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés vétség bűncselekmény megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított. Az eset körülményeit a rendőrség szakértők bevonásával vizsgálja - tájékoztatta portálunkat dr. Kazmar Enikő szóvivő.

Címkék: vas megye, baleset, sérülés, vadászat, sörétes puska, Jeli Arborétum, vasvári férfi


 Vállat von Vállat von Vállat von
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #113 Dátum: 2011. Március 22. - 15:35:33 »

Itt vagyok most: vasnepe.hu / Címlapon
Baleset a vadászaton: meglőttek egy férfit a Jeli Arborétumnál

Hétfőn éjjel vadászaton meglőttek egy negyvenhárom éves vasvári férfit a Jeli Arborétumnál. Súlyos sérülésekkel szállították a szombathelyi Markusovszky kórházba, az intenzíven ápolják.

     Úgy tudjuk, hogy a vasvári férfit az éjjel megműtötték a szombathelyi Markusovszky kórházban, sérülései súlyosak. Információnk szerint sörétes puskával körülbelül húsz méterről találták el a negyvenhárom éves férfit.

- Mentősök jelezték hétfő éjjel 23 óra 30 perckor, hogy Kám térségében, a Jeli Arborétumnál vadászbaleset történt, egy férfit meglőttek. Az elsődleges orvosi vélemények alapján a 43 éves vasvári férfi 8 napon túl gyógyuló súlyos sérüléseket szenvedett. A Vasvári Rendőrkapitányság az ügyben foglalkozás körében elkövetett veszélyeztetés vétség bűncselekmény megalapozott gyanúja miatt büntetőeljárást indított. Az eset körülményeit a rendőrség szakértők bevonásával vizsgálja - tájékoztatta portálunkat dr. Kazmar Enikő szóvivő.

Címkék: vas megye, baleset, sérülés, vadászat, sörétes puska, Jeli Arborétum, vasvári férfi


 Vállat von Vállat von Vállat von

A szokásos rendőrségi-bulvársajtós hír! Megtudjuk belőle a semmit!  Fejvakarás
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #114 Dátum: 2011. Március 22. - 15:38:11 »

Hangulatkeltésre viszont alkalmas! Mari néni, meg a szomszédja, a homokos Jencike szörnyűlködnek egy jót a lépcsőházban, és megállapítják, hogy meg kéne szigorítani a fegyvertartás szabályait!
 Fej a falba
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #115 Dátum: 2011. Március 22. - 18:34:04 »

Éjjel mi a faxomat csináltak sörétes puskával?
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9920



« Új üzenet #116 Dátum: 2011. Március 22. - 19:53:48 »

Éjjel mi a faxomat csináltak sörétes puskával?
Vállat von
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Hergó
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190


« Új üzenet #117 Dátum: 2011. Március 22. - 19:57:55 »

Időben ki kell menni,hogy jó helyen várja a szalonkát. Stoel
Amúgy amíg az ember "csak" a médiából értesül......
Valamit tenniük kell,hogy legalább egy picit legyen hírértékű.

Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #118 Dátum: 2011. Március 22. - 20:20:00 »

Azon sem lennék meglepődve, ha saját magát lőtte volna meg!
Mondjuk egy érintésre elsülő, vadra kirakott akármivel.  Vállat von  Volt már rá példa!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Hergó
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 190


« Új üzenet #119 Dátum: 2011. Március 22. - 20:33:17 »

"Éjjel mi a faxomat csináltak sörétes puskával?"

Vadász vagy orvvadászbaleset volt?
Utóbbinál nem kérdés mire való a sörét..... Stoel
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 [8] 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 ... 75   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: