Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 49   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fegyverágyazás  (Megtekintve 140266 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #195 Dátum: 2010. Augusztus 02. - 10:45:33 »

Szia!

Általában cserélhető, gyakorlatban előfordul, hogy újra illeszteni kell.

Üdv: Csaba

Szia Csaba!
A Victoriám nagyon "fölé lő", lehet azon kicsi pénzért Nevet javítani, vagy csak az új tus segít?
Előre is köszönöm válaszod!
 Wave
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #196 Dátum: 2010. Augusztus 02. - 10:49:19 »

Szia Csaba!
A Victoriám nagyon "fölé lő", lehet azon kicsi pénzért Nevet javítani, vagy csak az új tus segít?
Előre is köszönöm válaszod!
 Wave

Anno nekem is ajánlottak egyet, annak is olyan volt az agyazása, hogy az ember "sokat átott a csőből."

Fogj alá!  Vállat von   Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #197 Dátum: 2010. Augusztus 02. - 10:50:14 »

Szia Csaba!
A Victoriám nagyon "fölé lő", lehet azon kicsi pénzért Nevet javítani, vagy csak az új tus segít?
Előre is köszönöm válaszod!
 Wave

Hmm! Ennyi év után már meg kellene megtanulni lőni! Ördög Ördög Ördög Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #198 Dátum: 2010. Augusztus 02. - 10:56:44 »

Hmm! Ennyi év után már meg kellene megtanulni lőni! Ördög Ördög Ördög Stoel
Erre a "kis" időre?  Ördög Stoel
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #199 Dátum: 2010. Augusztus 02. - 11:04:25 »

"Anno nekem is ajánlottak egyet, annak is olyan volt az agyazása, hogy az ember "sokat átott a csőből." "

Ilyenkor meg kell fordítani a fegyvert  Vigyorog

Ja?! Akkor ezért nem volt szimpatikus  Fejvakarás , tudod hogy böki az ember szemét a célgömb?  Nyihi Már értem, hogy a nagy skeet-lövők miért szedik le  Ördög
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #200 Dátum: 2010. Augusztus 02. - 11:10:15 »

Látom nagyon jó kedvük van az Uraknak! Én is jót röhögtem, ha-ha!  Rííí
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #201 Dátum: 2010. Augusztus 02. - 21:47:16 »

Fabrigo  Wave !  Jó ötlet ,megkeresem Szaszát  Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
antiszoc
Vendég
« Új üzenet #202 Dátum: 2010. Augusztus 04. - 20:24:44 »

Köszönöm Csaba a válaszod! Wave
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #203 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 20:18:56 »

 Első neki futás ! Nem profi munka , van még  mit csiszolgatni is . Jobb és szebb csavart nem találtam hirtelen .
Gondolkodtam ragasztáson lehet az lesz a végén . Jó ötlet jöhet . Angol agy , talp szarú lemez  . Lehet ez az első  Ördög
Igy legalább nem kell félteni ha lerakom .  Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #204 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 20:26:21 »

Első neki futás ! Nem profi munka , van még  mit csiszolgatni is . Jobb és szebb csavart nem találtam hirtelen .
Gondolkodtam ragasztáson lehet az lesz a végén . Jó ötlet jöhet . Angol agy , talp szarú lemez  . Lehet ez az első  Ördög
Igy legalább nem kell félteni ha lerakom .  Wave

Szia Lacus!

Azért arra figyelj, hogy meglehetősen csúszós lett így a tusatalp.
Ha esetleg vastagabb lemez lenne alul, a csavarfejet süllyesztheted jobban és azt már el tudod takarni valamivel.
Ha csak ilyen vastagságú adott, én inkább ragasztottam volna.
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #205 Dátum: 2010. Augusztus 13. - 20:43:55 »

Wetzlar  Wave ! Nem drága 900 ft egy db .és van másik . Vasárnap meglátom mennyire csúszkál  ,. 
ha nagyon akkor berovátkolom .4.2 mm vastag ,egy kis kerek lemezt csiszolok és nem fog látszani a csavar .
 Persze egy kaukázusi dió agyat jobban fel dobna .  Igen 

Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #206 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 10:55:25 »

Jó ötlet, tetszik. Én is inkább ragasztás párti lennék. Fényesre políroznám és a két csavar közötti részt rovátkolnám. Elegáns dolog, de nem szeretem a szarut. Nagyon él, vetemedik és mozog. Véstem bivaly szaru lapkát, és a lámpa melegére felkunkorodott a lapka, egyből reagál a hőm. változásokra. Polírozásnál is óvatosan, mert hamar megég, megolvad, vetemedik.... Wave
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #207 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 11:46:14 »

Jó ötlet, tetszik. Én is inkább ragasztás párti lennék. Fényesre políroznám és a két csavar közötti részt rovátkolnám. Elegáns dolog, de nem szeretem a szarut. Nagyon él, vetemedik és mozog. Véstem bivaly szaru lapkát, és a lámpa melegére felkunkorodott a lapka, egyből reagál a hőm. változásokra. Polírozásnál is óvatosan, mert hamar megég, megolvad, vetemedik.... Wave

Ez is nagyon igaz!
Én a "csúszósságon" nem arra értettem, hogy a kabáton csúszni fog, hanem, hogy az ilyen puskát nagyon meg kell gondolni hová támaszt le az ember.
Ezen a rovátkálás sem segít... Mosolyog
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #208 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 12:31:14 »

Wetzlar  Wave ! Akkor félre értettem , ha leteszek egy fegyvert mindig vigyázok . Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #209 Dátum: 2010. Augusztus 14. - 12:32:53 »

Telibe ragasztom ,tehát az egész felületet . Nekem is eszembe jutott , hogy lehet vetemedni fog .
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 49   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: