Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1163343 alkalommal)
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #45 Dátum: 2008. április 18. - 08:52:32 »

Jan Slota...úgy emlékszem.
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #46 Dátum: 2008. április 18. - 09:10:59 »

Jan Slota...úgy emlékszem.
Igen.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #47 Dátum: 2008. április 18. - 09:39:00 »

Na, erre kíváncsi voltam, de nem találtam a neten! Köszönöm!  jól van
Ezeket jól  Fa testápoló Sorozat Elver
Mást inkább nem írok.
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #48 Dátum: 2008. április 18. - 10:04:43 »

Asszem a Bumerángban hallottam, hogy volt valami magyar sportoló, aki USA csajt vett feleségül, így állampolgár lett, USA útlevelet kapott.
Egyszer Franciaországba utaztak, és a reptéren a diszpécser szívózott velük, láthatóan ellenszenves volt neki az, hogy ők amerikaiak.
A gyerek már nem bírta cérnával, és beszólt a csajnak, hogy "kisasszony, ha mi hatvan évvel ezelőtt nem jövünk ide, akkor maga ma a Lufthansánál dolgozik..."
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #49 Dátum: 2008. április 18. - 10:11:31 »

Érdekes...
Most mért nem vonulnak be TIBETbe?
Ja...ott nincs olaj Nem Woest Hány Kalapal Lő Sorozat Lő
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Vaakuum
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Új üzenet #50 Dátum: 2008. április 18. - 10:34:20 »

Minap meglepve tapasztaltam, hogy a Z-shop oldaláról hirtalan eltűntek a fegyverek, pedig korábban igen széles választékuk volt. Tudtok valamit az okáról?
Naplózva
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #51 Dátum: 2008. április 18. - 11:19:17 »

Tegnap este négy vadászvendég érkezett hozzánk őzbakra.
Az esti vadászattal nem is volt semmi probléma,sőt nagyon is jól sikerült.Az egyik vendégnek egy érdekes,rendellenes bakot sikerült elejtenie.
Ezt este,éjjel kellőképpen megünnepelték.Reggel 5órakor pontosan érkeztünk,hogy folytassuk a vadászatot,de vendégeinket hiába vártuk nem akarodztak előbujni.Fél óra várakozás után vadőrünk felment hozzájuk,és sikerült a négyből kettőt talpra állítani.Úgy jöttek kifelé mint akit kivégzésre visznek.Egyikük a kertajtót sehogy nem találta,állandóan a drótkerítésnek ütközött.
Egy darabig néztük a mutatványt,majd illedelmesen visszairányítottuk őket a szobába,aludják csak ki magukat,a bakok megvárnak bennünket délutánig.
Nem voltunk felhőtlenül boldogok,négyünknek kellett hajnalban kelni,és autózni több tíz kilóméter hiába,de hát a vendég az vendég...........
Naplózva
Csk777
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 361



« Új üzenet #52 Dátum: 2008. április 18. - 11:25:11 »

Egy darabig néztük a mutatványt,majd illedelmesen visszairányítottuk őket a szobába,aludják csak ki magukat,a bakok megvárnak bennünket délutánig.
Nem voltunk felhőtlenül boldogok,négyünknek kellett hajnalban kelni,és autózni több tíz kilóméter hiába,de hát a vendég az vendég...........

Így legalább megelőztetek egy esetleges balesetet. Szerintem jobban jártatok az "üres" 10 kilométerrel, meg a hajnali keléssel.
Plusz külön "jócselekedet" a vendégektől, hogy nem akartak mindenáron kimenni, ha már egyszer felébresztettétek őket...
Naplózva

Ha örökké a lábam elé nézek, előbb-utóbb beverem a fejem.
Vaakuum
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 106


« Új üzenet #53 Dátum: 2008. április 18. - 11:30:29 »

...

 Piál :ALC :PIHI
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #54 Dátum: 2008. április 18. - 11:33:31 »

Sok vendéget hívtok? Vigyorog
Naplózva
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #55 Dátum: 2008. április 18. - 11:36:29 »

Asszem a Bumerángban hallottam, hogy volt valami magyar sportoló, aki USA csajt vett feleségül, így állampolgár lett, USA útlevelet kapott.
Egyszer Franciaországba utaztak, és a reptéren a diszpécser szívózott velük, láthatóan ellenszenves volt neki az, hogy ők amerikaiak.
A gyerek már nem bírta cérnával, és beszólt a csajnak, hogy "kisasszony, ha mi hatvan évvel ezelőtt nem jövünk ide, akkor maga ma a Lufthansánál dolgozik..."
Igen Meghajol
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #56 Dátum: 2008. április 18. - 11:59:32 »

Egy darabig néztük a mutatványt,majd illedelmesen visszairányítottuk őket a szobába,aludják csak ki magukat,a bakok megvárnak bennünket délutánig.
Nem voltunk felhőtlenül boldogok,négyünknek kellett hajnalban kelni,és autózni több tíz kilóméter hiába,de hát a vendég az vendég...........

Így legalább megelőztetek egy esetleges balesetet. Szerintem jobban jártatok az "üres" 10 kilométerrel, meg a hajnali keléssel.
Plusz külön "jócselekedet" a vendégektől, hogy nem akartak mindenáron kimenni, ha már egyszer felébresztettétek őket...
Kiváncsi leszek estére mit mondanak,ha rajtam múlna a dolog összeállítanám a számlájukat és menjenek Isten hírével.
 Elver
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #57 Dátum: 2008. április 18. - 15:52:40 »

Meg tudná valaki mondani nekem, hogy ez milyen puska a képen?   PLS.




Szia
A puska az  Ruger M77 (Hawkeye) ....fogadni mernek ...! Mosolyog Mosolyog

A képen milyen kaliberű töltény látható?

Szia

Szerintem 375 Ruger.... Mosolyog..
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Tomek
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1497



« Új üzenet #58 Dátum: 2008. április 18. - 16:28:33 »

Ezt nem egy háttérképes oldalról szedted le?
Naplózva

"... nem is a lövés a vadászat. A puska elsütése csak kicsengése, emberállati kiélése a vadászatnak.
Mert a vadászat - áhítat." (Gr. Sz.Zs.)
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #59 Dátum: 2008. április 21. - 16:24:27 »

Vagyok,Grün!
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: