Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1163411 alkalommal)
Sziju
Vendég
« Új üzenet #390 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 15:29:13 »

Azt eddig nem tudtam, hogy az csóró, aki gratulál a másiknak?? Vállat von

Az íjam árából két puskát lehetne venni.  gyozo

Angliai Erzsébet királynő nagyon udvarias ember, és tisztelettel beszél a cselédekkel is, pedig gazdag.

Irigységből szerintem odaát több van, mint itt.
A másikat fikázni = önbizalomhiány.          Kijavítani, ha valamit rosszul csinál = baráti jótanács.

Néha sírok, néha könnyesre nevetem magam azon, amit itt írtok.  gyozo
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #391 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 00:24:44 »

Egyszer az íjászportálon valami nagyképű fazonnak úgy jellemeztem ezt a fórumot, hogy ez nem egy névtelen fikázóknak és elvtelen önreklámozóknak létrehozott virtuális szemétdomb, hanem egy tábortűz, amit körbeülünk és elmeséljük, mi történt velünk...
Egy tábortűz körül sokmindent meg lehet beszélni, lehet nevetni, gratulálni, lehet dorgálni...és egy tűz körül a füst gyakran száll valaki felé, csípi valakinek a szemét...hát odébb lehet húzódni...oszt ha valaki ezen felkapja a vizet és elvonul, tegye azt, nem fog hiányozni.
Persze van olyan, aki a bozótba bújva hallgatja, miről beszélgetünk...többek közt azok, akik a "másik" fórumon moderálnak...nem is baj, hallgatózzanak, leskelődjenek csak...hátha ragad rájuk valami a koszon kívül...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #392 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 00:26:36 »

Azt sem mondták, hogy a csóró Sabbatinak még golyós puskája sincs?

Csak topickolj, majd elkap a csávó oszt golyóid sem lesznek... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Fredi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 533


« Új üzenet #393 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 00:38:44 »

Egyszer az íjászportálon valami nagyképű fazonnak úgy jellemeztem ezt a fórumot, hogy ez nem egy névtelen fikázóknak és elvtelen önreklámozóknak létrehozott virtuális szemétdomb, hanem egy tábortűz, amit körbeülünk és elmeséljük, mi történt velünk...
Egy tábortűz körül sokmindent meg lehet beszélni, lehet nevetni, gratulálni, lehet dorgálni...és egy tűz körül a füst gyakran száll valaki felé, csípi valakinek a szemét...hát odébb lehet húzódni...oszt ha valaki ezen felkapja a vizet és elvonul, tegye azt, nem fog hiányozni.
Persze van olyan, aki a bozótba bújva hallgatja, miről beszélgetünk...többek közt azok, akik a "másik" fórumon moderálnak...nem is baj, hallgatózzanak, leskelődjenek csak...hátha ragad rájuk valami a koszon kívül...

Hadd lobogni..... Wave
Es mindenki hagyja lobogni... ha eltetni tudja a tuzet, tegye.
(Csak ne kezdjunk szemet egetesbe...)
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #394 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 09:59:27 »

Azt sem mondták, hogy a csóró Sabbatinak még golyós puskája sincs?

Csak topickolj, majd elkap a csávó oszt golyóid sem lesznek... Ördög

Á, nem hiszem, sztem ma valami tüntetésen van....
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #395 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 13:00:53 »

Ma fel kívántam menni egy másik vadászfórumra, ahova pár hetente fel szoktam nézni, vagy egy két barátnak privát üzenni szoktam!
Ma is üzenni akartam, hogy mivel autóm lerobbant, nem tudok Ceglédre menni,de azt írta ki bejelentkezéskor, hogy "ez a név le van tiltva"!  Magyarul kitiltottak.
Mindíg tudtam, hogy vannak piti emberek, de ezt nem gondoltam róluk. Ez a kitiltás legyen életük legszebb élménye! Vállat von

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sziju
Vendég
« Új üzenet #396 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 14:37:52 »

De azért a reklámlevelet nem tiltották le, gondolom. Nem
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #397 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 18:02:35 »

Ma fel kívántam menni egy másik vadászfórumra, ahova pár hetente fel szoktam nézni, vagy egy két barátnak privát üzenni szoktam!
Ma is üzenni akartam, hogy mivel autóm lerobbant, nem tudok Ceglédre menni,de azt írta ki bejelentkezéskor, hogy "ez a név le van tiltva"!  Magyarul kitiltottak.
Mindíg tudtam, hogy vannak piti emberek, de ezt nem gondoltam róluk. Ez a kitiltás legyen életük legszebb élménye! Vállat von



Szánalmas.
Naplózva
Donkó Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 114


« Új üzenet #398 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 21:00:16 »

Ma fel kívántam menni egy másik vadászfórumra, ahova pár hetente fel szoktam nézni, vagy egy két barátnak privát üzenni szoktam!
Ma is üzenni akartam, hogy mivel autóm lerobbant, nem tudok Ceglédre menni,de azt írta ki bejelentkezéskor, hogy "ez a név le van tiltva"!  Magyarul kitiltottak.
Mindíg tudtam, hogy vannak piti emberek, de ezt nem gondoltam róluk. Ez a kitiltás legyen életük legszebb élménye! Vállat von



Attila! Más: mi volt a ond az autóval, ha nem titok?

Üdv: Ádám Wave
Naplózva

Donkó Ádám
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #399 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 21:17:35 »

De azért a reklámlevelet nem tiltották le, gondolom. Nem

Nekem sokáig jött! Aztán felhívtam a rendszergazdát, és (hivatkozva a régi barátságra) kértem, hogy mellőzze. Ő megkért, hogy küldjek egy lemondó e-mailt, és minden rendben lesz. Úgy lett! Mosolyog
sanyooo
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #400 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 21:25:15 »

Szia Ádám!

Persze, hogy nem titok.
Valószínüleg a generátorom döglött meg,mert nem tölti az akksit! Ami érdekes, hogy a töltés jelző lámpa nem gyullad ki!  ???
Hétfőn reggel irány a szervíz, mert ,még bőven garanciális!  Csak qrva bosszantó, mert a hétvégén sok helyre kellett volna mennem! Türelmetlenül Türelmetlenül Türelmetlenül Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7949


Generalbakter


« Új üzenet #401 Dátum: 2008. Szeptember 20. - 23:24:25 »

eredeti forrás itt:
http://kemma.hu/index.php?apps=cikk&cikk=175389
Rosszul idézték a cikket!

Szervusztok!
Mivel a hivatkozásként becsatolt médiaforrás pontatlan információkat jelentetett meg, erre  a tartalomra való figyelemmel bántó kijelentést tettem a Tarjáni Földtulajdonosi Vt. elnökének nyilatkozatának komolyságára és személye képzettségére. Ezt a személyét sértő kijelentésemet, most bocsánatkéréssel megtoldva ezennel visszavonom. Szolgáljon mentségemül, hogy a véleményem megformálásában felhasznált egyébként publikus médiaforrás, valótlan információk közlését jelentette meg  a vadásztársasági elnök megnyilatkozásához kötötten. Természetesen gyönyörű ez a cikkben szereplő, elejtett szarvasbika és méltán reprezentálja a térségben folyó vadgazdálkodási munka szakmai erőfeszítéseit. Ehhez valóban csak gratulálni lehet! Attól viszont messze áll, hogy " kapitális" jelzővel illessük! Egyébként az idei szezonban nem ez az első eset, hogy 12 kg-t meghaladó trófeasúlyú szarvasbika elejtésekor telekürtölik a médiát mindenféle kapitális jelzőket aggatva az elejtett bikára. A bírálatkor azonban jön a kijózanodás, de a hírverés meg jól jön ebben a pénzszűke világban, mert vadászvendégek tömegeit hozhatja.
Üdv. forsterh


Szezon?  Ejnye Zoli. Ördög Bion
"szezon" Magyar értelmező szótár alapján: Évszak, évad, idény! Választhatsz kedves Horrido, hogy számodra melyik a szimpatikus! Az "ejnyét" pedig a fentiek alapján visszautasítom!!!
Gartulálok Zoli! gyozo

Semmi gond Forsterh! Wave
Számomra az idény a szimpatikus. Nagyon jól tudod Te is, hogy szezon a Balatonon van, meg az uborkaföldön, meg a placcon a csajoknál..., de nem a vadászatban.
"Ejnye" visszavéve.... Wave
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Harka Csaba
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1316



« Új üzenet #402 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 09:52:58 »


"Egyértelmű, hogy a te Bikád jövőre már lespórolta volna a kis koronaágakat és jó kis villás selejtként élte volna tovább életét."

Horridó!
Mire alapozod ezt? Azt akarod mondani, hogy ez a bika 5-6 évesen felrakta a legjobb agancsát??!! Eléb hosszúak, és vastagok, határozottak azok a koronaágak, hogy itt elspórolásrol beszéljünk. és nézd meg a középágat. Ugyanakkora mint a szemág.
Én úgy tanúltam, ha koronás, és más selejtezési ok nincs, akkor golyóérett korban lehet elejteni. Mivel selejtnek nem selejt, golyóérettnek nem nevezhető (131 kg a zsigerelt tömeg) Ezért NEM LŐHETŐ! Valószínüleg nem lett volna belőle sosem jobb, egy közepes bikánál, de szerintem a kulmináció csúcsán ott lett volna 8 kg-nál. Korai kilövés, maradhatott volna. 
Jan!
ha tudnál feltenni oldalról képet megköszönném.


Naplózva

Jó szelet!
Donkó Ádám
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 114


« Új üzenet #403 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 10:09:05 »

Szia Ádám!

Persze, hogy nem titok.
Valószínüleg a generátorom döglött meg,mert nem tölti az akksit! Ami érdekes, hogy a töltés jelző lámpa nem gyullad ki!  ???
Hétfőn reggel irány a szervíz, mert ,még bőven garanciális!  Csak qrva bosszantó, mert a hétvégén sok helyre kellett volna mennem! Türelmetlenül Türelmetlenül Türelmetlenül Wave

Ez tényleg qrva bosszantó... Fejvakarás
Remélem zökkenőmentesen megoldódik a probléma szervízben. Nekem 2,5 év óta a hátsó kerekek csapágyait kellett csak cserélni, a kötelező műveleteken kívül. Szeretem az Ignácot, jó kis autó.
Naplózva

Donkó Ádám
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #404 Dátum: 2008. Szeptember 21. - 10:23:09 »

Egy újabb hír:

http://www.vadaszmester.hu/trofea-hirado/kapitalis-trofeaju-gimszavas-bikat-lottek-tarjan-hataraban.html



Idézet
.....a vadásztársaság elnöke elmondta, ekkora trófeájú bikát az elmúlt húsz évben nemhogy ezen a vadászterületen, de az országban máshol sem lőttek ki.........


Hát' szerintem lőtek.


Nos szerintem is bár lehet, hogy nem Tarjánban!Komoly, képzett vadásztársasági elnök nyilatkozhatott...
Szóval megy a porhintés, a ködösítés rendesen országszerte. Egyet szögezzünk le! A kapitális trófea Magyarországon 240 IP (nemzetközi pontszámot) meghaladó elbírált gímtrófea! Ameddig ilyen nincs ebben az országban az idei bőgésben addig kár a szavakkal dobálózni, mert csak hozzá nem értésünket kürtöljük szét a világnak!!!



Kedves Forsterh!

Nem akarnék Veled nagy vitákba bocsájtkozni, de azért szögezzük le, hogy a kapitális gímtrófea megítélése tájegységenként változik! Az általad 240 nemzetközi pontban meghatározott értéket, csak a legjobb területeken érik el, de kapitális bika azért többfelé van!
Pl. a Bükkben, Zemplénben, Bakonyban, homoki területeken, stb. ,ilyen méretű trófeáról álmodni sem mernek, de ugyanúgy örülnek egy 8-9-10kg-os -ottani viszonylatban kapitális- öreg bikának, mint Zalában egy 12-13kg-osnak!
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: