Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 1398   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő  (Megtekintve 1163396 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #375 Dátum: 2008. Szeptember 18. - 23:46:52 »

A másik topikban elég sarkosan irtam le amit erről gondolok, megértem hogy törlésre került, itt leirom finomabban:
biztosan vannak, akiknek nem tetszik az itt kialakult barátinak nevezhető légkör. Nekem igen, és eszemben sincs változtatni a hozzáállásomon! Ha örülök valaki sikerének, vagy elismerem a teljesitményét, annak továbbra is gratulálni fogok. Mert sokkal jobb együtt örülni valakivel, mint beszólni.
Tény, én is látom hogy viszonylag sok a szakmai tartalommal nem rendelkező hozzászólás, gratuláció, jókivánság stb... ez valószínűleg azért van mert jóban vagyunk egymással, jó a hangulat, jól érezzük magunkat itt. Szerintem ez egyáltalán nem baj, minden fórumnak van egy arculata, ha ennek az hogy "gratula fórum" az ezerszer jobb mint ha pl "beszólós fórum" vagy "fikázós fórum" lenne.
Tudtommal senkit sem kényszeritenek hogy olvassa ezt a fórumot, akinek nem tetszik, ne nézze, ennyi.


 Igen Igen Igen

Én biztosan nem szögeztem senkit a monitorhoz... akit bánt az itteni légkör az ne nézze... szegény...
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #376 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 08:48:13 »

Most olvasgatom az alábbi írásokat....hát, megdöbbentő, hogy egyesek mennyit tudnak egy sérelmen gyökölni....
Tulajdonképpen (lehet radírozni!!) BE LEHET KAPNI!

És ezennel javaslom, hogy amikor én elmegyek vadászni és nem lövök semmit, akkor az egész fórumnak kötelessége legyen síránkozó, részvétnyilvánító és gyászbaboruló üzeneteket küldözgetni Nekem!  Ördög Ördög

ÉS AKKOR IS BE LEHET KAPNI!
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #377 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 09:27:35 »

Most olvasgatom az alábbi írásokat....hát, megdöbbentő, hogy egyesek mennyit tudnak egy sérelmen gyökölni....
Tulajdonképpen (lehet radírozni!!) BE LEHET KAPNI!

És ezennel javaslom, hogy amikor én elmegyek vadászni és nem lövök semmit, akkor az egész fórumnak kötelessége legyen síránkozó, részvétnyilvánító és gyászbaboruló üzeneteket küldözgetni Nekem!  Ördög Ördög

ÉS AKKOR IS BE LEHET KAPNI!
Majd valami kannibál menyecske megteszi! :KAJA Ördög Wave
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #378 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 09:45:17 »

Részemről csak annyit, hogy ezen a fórumon szerintem nem a csontig nyalás, hanem egy normális, teljesen elfogadható társalgás megy, ami nem zárja ki az esetleges építő jellegű kritikát sem. Viszont ha más a véleményünk, akkor se anyázunk, nem szídjuk a másikat, bár én ezt soha sem tettem, viszont meg tudjuk beszélni, hogy kinek, miért ez vagy az a véleménye.
Szerintem ennek a fórumnak a légköre, színvonala és az úgymond, benne élő személyek hozzáállása, egyben adja az itt elvárt és kialakúlt baráti hangulatú társalgás színvonalát és meghatározza a további létezésének színvonalát és egyben alapjait.
A gratulációkról csak annyit, hogy egy vízvezeték szerelőnek valóban az a dolga, hogy megszüntesse a hibát vagy kiépítsen egy vízhálózatot, ezért kapja a fizetését. Egy hivatásos vadásznak is az a dolga, hogy óvja, védje, szelektálja a vadat, ezért kapja a fizetését. Viszont a sport vadászt szenvedéje hajtja, úgymond szórakozásból vadászik és ha sikerül elejtenie vadat, akkor szerintem a gratuláció, igen is kijár neki.
Ez egy vélemény, ami bennem alakúlt ki, lehet másoknak más a véleménye, azt is szívesen meghalgatom. Wave

Üdv.: Puklus Zoltán  
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #379 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 09:50:13 »

 gyozo gyozo gyozo Taps Taps

És abba is gondoljatok bele, hogy ezen a fóumon

NINCSEN TOPICK!!
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7949


Generalbakter


« Új üzenet #380 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 09:56:44 »

Szervusztok!

Nos nem nagy dolog amiért a csevegőbe kényszerülök, csak az, hogy a gímszarvas topikban tettem egy utalást, miszerint ezt a Fórumot  a vadásztársadalomban "Gratula Fórum"-ként emlegetik! Mint a topikba nem illő megnyilatkozást ezt a Moderátor Úr törölte, amiért bennem semmi utólagos harag nincs.Erről a legutóbbi vadásznapok rendezvényén, ismerősökkel történő beszélgetések kapcsán értesültem. Ennek okáért pedig azt hozták fel, hogy itt akárki akármilyen minőségű vadat ejt el és azt a Fórum képanyagában bemutatja, véget nem érő gratulációk részesévé válik. Azt is kifejtettem és ez is törlésre került, hogy én ezt a Fórumot ennél sokkal többre tartom, de azért, hogy ennek az elhíresült véleménynek ne legyen alapja a jövőben, ebben a Fórumot használó tagok viselkedésükkel is nagyban javíthatnak. Erre javasoltam én azt, hogy a gratulációk helyett vadászüdvözlettel köszöntsük mindazokat, akiket Diana vagy Nimród is olyan nagy kegyben részesített, hogy vadat ejthettek el. De szerintem az üdvözléseket sem kellene túlzásba vinni, mert a vadász is csak  a dolgát teszi mikor egy vadat elejt, ugyanúgy mint a vízvezetékszerelő is, aki megjavít egy vízcsapot és még sem mondják neki minduntalan azt, hogy gratulálok! Ez a dolga kérem, tessék már végre tudomásul venni!
Szerintem azért vannak a privát üzenetek küldésének lehetőségei, hogy a személyesebb jellegű köszöneteket és megbecsülésünket kiváltó gratulációkat ott tegyük meg.
Szerintem meg mindenki olyan álláspontra helyezkedik ezzel kapcsolatosan amelyik neki szimpatikus, csak korrekt tájékoztatást akartam arról adni, hogy milyen  -nem is alaptalan  - gúny tárgyává teszik egyesek ezt a Fórumot!
Na remélem nem kavarok ezzel a közlésemmel vihart és csak mint segítőszándékú megnyilatkozásként fogja fel mindenki!
Üdv. forsterh


Szia Zoli!
Itt a vadászatot a munkával összevetni nem szerencsés. A legtöbbünknek ez nem munka. Előre bocsátom régen rossz lenne, ha az lenne....
Úgy gondolom elég sok hasonszőrű vadász összeverődött itt. Megosztják örömüket, bánatukat egymásal. Te is tudod, hogy mit ér az a vadászélmény amit nem oszthatunk meg az azokkal, kik tudják értékelni. Azért írok ide és azért is gratulálok mások sikereihez. Nem látom ezt "nem is alaptalan gúnynak". Wave

Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7949


Generalbakter


« Új üzenet #381 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 10:02:44 »

 Wave gyozo
 Sajnos nyelvünkben nehéz találni megfelelő kifejezést , ami egy az egyben vissza adná a vadászat eredményességét és a vadász ügyességét,valamint az együtt ünneplést. Wave

Hát igen, éppen ezt jelenti a Waidmannsheil.
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Steve
Vendég
« Új üzenet #382 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 11:39:19 »

Csak egy gyakorlatias példa a "rejtőzködő partizán ellenállók" részére...!
És majd erről is eszmét cserélünk ilyen "partizán módszerekkel".(nevezetesen Foreszeter olvtárssal megüzenik Nyihi)

Adott egy vaddisznó hajtás! A sok tájba küldött lövés után a nap egyetlen terítékre került disznóját elejtő vadászt jól le kell baszni, hogy miért találta el azt a szerencsétlen disznót????

Vagy,...apróvad vadászaton valakinek sikerül elejtenie egy rókát. Valóban akkora égés gratulálni neki/elfogadni a gratulációt????

Igaz ami igaz. Mi nem üzleti érdekeből szerveződtünk, tartunk össze virtuáliasan(egyenlőre). Meglehtősen különböző vérmérsékletűek, világnézetűek vagyunk, de akkor is valamilyen szakmai vagy emberi szimpátia hozott erre a fórumra bennünket. Biztos vagyok benne, hogy van olyan ember aki ezt még felfogni sem tudja, nem, hogy megérteni...De ez legyen az Ő baja!
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #383 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 11:57:39 »

Ja és még valami....
Mondták erre a fórumra már azt is, hogy ez a csóringerek fóruma. Dühös Mert itt mindenkinek nincs pénze.... :'(
Hát kérem. Az igaz, hogy nincs pénzünk, viszont nagyon szépek, okosak és ügyesek vagyunk... Nyihi
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #384 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 12:02:17 »

FŐLEG ÉN!!!
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #385 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 12:04:11 »

FŐLEG ÉN!!!

 Taps és Te még szerény is vagy! Vigyorog
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #386 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 12:05:38 »

FŐLEG ÉN!!!

Szia Főleg Én... Nyihi
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7949


Generalbakter


« Új üzenet #387 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 12:05:58 »

Gratulálok! Ördög Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Topi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 475



« Új üzenet #388 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 12:07:28 »

Ja!? És azt nem mondták, hogy mi egyedül járunk vadászni és nem kísérővel, mert így ócsóbb?!
Naplózva

Szeretnék olyan jó ember lenni, mint amilyennek hisz a kutyám.........
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #389 Dátum: 2008. Szeptember 19. - 12:18:19 »

Azt sem mondták, hogy a csóró Sabbatinak még golyós puskája sincs?
Oszt úgy jár vadászni, hogy a barátai adják kölcsön a sajátjukat?

(mert neki olyanok is vannak....)
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 1398   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: