Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 57   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Balkáni és örvös  (Megtekintve 423776 alkalommal)
Viktor
Vendég
« Új üzenet #45 Dátum: 2008. November 03. - 12:02:35 »

Wipe! Igen
Naplózva
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #46 Dátum: 2008. November 03. - 16:16:59 »

 Igen Wave
Naplózva

Üdv End
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #47 Dátum: 2008. November 03. - 16:22:16 »

Kojani fórumtársunk meghívásának eleget téve ma részt vehettem egy nagyszerű gerlézésen.
A vadászatot kb 9-kor kezdtük, és 12:30-kor hagytuk abba lőszerhiány miatt! Üres puskákkal néztük ahogyan a gerlék egyre csak forogtak, "folytak" be a trágyázott kukoricatarlóra.
De talán elég is volt ennyi egy napra.
Négy puskával, és három kutyával 98db gerlét hoztunk terítékre.
A meghívásért, és a felejthetetlen vadásznapért ezúton is köszönet Jánosnak!


Gratulálok! Igen
Jó kis gerlézés lehetett.
Naplózva
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #48 Dátum: 2008. November 03. - 16:41:40 »

Köszi mindenkinek!

Megnéztük ám vasárnap is a tarlót, hogy maradt-e még gerle!
Mivel jött még néhány, ismét csak jót vadásztunk.


Vasárnap három puskával, és két kutyával terítékre hoztunk 101db gerlét:




« Utoljára szerkesztve: 2008. November 03. - 16:59:22 írta Voldemort » Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
Viktor
Vendég
« Új üzenet #49 Dátum: 2008. November 03. - 16:44:26 »

 Igen Igen Igen Adagolod Te csibész! Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #50 Dátum: 2008. November 03. - 18:15:42 »

A jó bort is cseppekben mérik!  Wave

Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #51 Dátum: 2008. November 04. - 12:22:10 »

Köszi mindenkinek!

Megnéztük ám vasárnap is a tarlót, hogy maradt-e még gerle!
Mivel jött még néhány, ismét csak jót vadásztunk.


Vasárnap három puskával, és két kutyával terítékre hoztunk 101db gerlét:






 Meglepődött Hát, ezek szerint maradt még gerle, nem is akár mennyi!
Gratulálok! Igen
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #52 Dátum: 2008. November 08. - 19:46:24 »

Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #53 Dátum: 2008. November 22. - 17:15:45 »


Sajnos az adott helyzetben csak mobillal tudtam foót készíteni de Voldi ekkora szarban szavai szerint még nem volt.. Nyihi Nyihi Nyihi
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9522


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #54 Dátum: 2008. November 22. - 19:24:32 »

Szóval, Sakac meghívására Mosonmagyaróváron egy város széli tehenészet mellett találkoztunk reggel. Kávé kölcsönös köszöntés, majd a tehenészet előtt megvártuk a többieket. Rövid megbeszélés, a csapat másik fele a város tulsó szélén levő gazdaságba ment, mi négyen maradtunk itt.

Elfoglaltuk a helyünket, egyen lőre két puskával, Sakac ismertette velem a helyszint előbb, a másik srác meg fél puskával jött vadászni ezért hazaugrott a másik feléért.

A balkáni útvonalat fürkésztük előbb, de még aludtak valahol, viszont Sakac öccse, Gábor előtt csapatokban húztak a parlagi galambok.
Átmentünk a másik oldalra. Hirtelen hibáztam pár gyönyörűt, elszoktam a gyorsvonat sebességgel érkező célponttól, ami még cikázik is, ráadásul megtévesztésképp 20-an vannak.
Aztán jött egy jó magasan, azt meglőttem. Közben Gábor is aprította őket. Később egyre jobban belejöttünk, de azért a találati arányról inkább nem kéne beszélni.
Hihetetlen sebességgel alacsonyan érkező csapatból néha 4 puska nem talált el semmit. Amikor csak 2-3 galamb jött abból volt, hogy egy sem ment tovább. Egy fácán kakatolt néhány 10 méterre, fel-fel repkedve, tudta, hogy biztonságban van ma. Egy kacsa is kipróbálta van- e türelmünk. Volt.

Aztán sikerült szárnyaznom egy galambot ami beesett az istálló mellé. Vastagon állt a színtiszta tehénszar az ajtó előtt. A kissé megszáradt tetején simán lépkedett a parlagi, én viszont hasítottam térdközépig. Igen érdekes érzés volt, hogy finom legyek. Tényleg nem voltam még ekkora szarban szó szerint.



Aztán el kezdett esni a hó, csodálatos téli idő, de a galambok valószinüleg nem szeretnek hóesésben repülni.

Gábor és jómagam.

Már éppen összepakoltunk, mikor kisütött a nap. A magtár előtt álló fákra felgallyazott néhány balkáni, ezért átmentünk a reggel felkeresett oldalra, megrezzegetni őket kicsit.
6 db esett. Viszont itt is tanítani való hibázásokat adtunk némely esetekben elő. 3-an lőttünk egymás után egy gerlére, sorra elhibázva, ami azután pofátlanul leszállt a szomszédos fára.Gondolom nem bírt röhögni repülés közben.
Summa-summarum, igen jó napot töltöttem a két fórum társsal. Nagyon köszönöm mégegyszer a lehetőséget, kiválóan éreztem magam. Sakac és testvére qrva jó srác! Ámen.


Ja, és már az megérte, hogy Gábor megmutatta az ejektor kikapcsolását az IZS-en. Már nem volt hiába. Kösz!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sziju
Vendég
« Új üzenet #55 Dátum: 2008. November 22. - 19:38:33 »

"fél puskával jött vadászni ezért hazaugrott a másik feléért" Ez nagyon jó!  Bion
Gratulálok a vadászoknak! Táncol
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #56 Dátum: 2008. November 22. - 19:48:17 »

"fél puskával jött vadászni ezért hazaugrott a másik feléért" Ez nagyon jó!  Bion
Gratulálok a vadászoknak! Táncol
Az még hagyján de nem egy olyan galamb volt amit elött-mögötte-melette nagyon sűrű volt a levegő és ritkítottuk.... OOO
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Sziju
Vendég
« Új üzenet #57 Dátum: 2008. November 22. - 20:08:26 »

Előtte meg bankot raboltatok? Úgy néztek ki... Taps Nyihi
Naplózva
Taser
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149

"“ΜΟΛΩΝ ΛΑΒΕ”"


« Új üzenet #58 Dátum: 2008. November 22. - 20:10:56 »

Sziasztok Na ez tenyleg sz@r ugy.De  lehullt a lepel a nagy varazslorol   gyozo gyozo gyozo Minden esetre gratulalok.
 A fel puskat, hogy sikerult intezni? Keresztbe vagy hosszaban volt fel. Vállat von Vállat von Vállat von Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás
Naplózva

A vadász legbiztosabb fegyvere a türelem.
Nem gondolkodunk. Nincs mivel. Lövünk. Van mivel.
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #59 Dátum: 2008. November 22. - 20:19:22 »

Sanyi, Voldi, Gábor: örülök, hogy jól szórakoztatok, szép élmény lehetett  Igen Menő Emelem Wave
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Oldalak: 1 2 3 [4] 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 ... 57   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: