Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 545   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tepsifüles magazin  (Megtekintve 654638 alkalommal)
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #150 Dátum: 2008. április 23. - 20:27:34 »

Attól ne félj!-nem kérem a koronát.
Ha jól tudom, ezen a fórumon demokrácia van, mindenki hsz-át szívesen vesszük/veszem. Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Steve
Vendég
« Új üzenet #151 Dátum: 2008. április 23. - 20:30:13 »

Attól ne félj!-nem kérem a koronát.
Ha jól tudom, ezen a fórumon demokrácia van, mindenki hsz-át szívesen vesszük/veszem. Wave

Nehogy félre érts!
Tutira a régi pecóban volt! Vigyorog
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #152 Dátum: 2008. április 23. - 20:33:31 »

Marinírozott nebáncsvirág Turbiggo- módra, félbevágott tojással és petrezselyemmel.... Szomorú Fejvakarás
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Kriszta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 211


lady steve


« Új üzenet #153 Dátum: 2008. április 23. - 20:50:09 »

megmerényeltelek benneteket, és beregeltem. az előző recipét is én követtem el, steve álnév alatt.  Angyal
Örülök ennek a merényletnek,csak egy bajom van. Nem találom a steve neve alatt elkövetett receptedet!

a receptgyűjteményben van, már ezen a fórumon, közvetlenül a májas rétestekercs előtt. azért van ott, mert igyekszem jókislány lenni, és nem offolni. sokat.  Bow
Naplózva

...akié a gép, azé az ember...
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #154 Dátum: 2008. április 23. - 20:55:36 »

megmerényeltelek benneteket, és beregeltem. az előző recipét is én követtem el, steve álnév alatt.  Angyal
Örülök ennek a merényletnek,csak egy bajom van. Nem találom a steve neve alatt elkövetett receptedet!

a receptgyűjteményben van, már ezen a fórumon, közvetlenül a májas rétestekercs előtt. azért van ott, mert igyekszem jókislány lenni, és nem offolni. sokat.  Bow

Pedig offolhatnál! Legfeljebb kimoderálom,ha túl sok az off:)
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #155 Dátum: 2008. április 23. - 20:56:39 »

Marinírozott nebáncsvirág Turbiggo- módra, félbevágott tojással és petrezselyemmel.... Szomorú Fejvakarás

Mindenkinek lehetnek rossz napjai... ha jól emlékszm a fogolypecsenye(rubber-steak) neked is kilátásba lett helyezve nem is olyan rég!:)MosolyogMosolyogMosolyog
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Kriszta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 211


lady steve


« Új üzenet #156 Dátum: 2008. április 23. - 21:07:28 »

Girgesz, nem tudod, mit vállalsz.  Nyihi
Naplózva

...akié a gép, azé az ember...
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #157 Dátum: 2008. április 23. - 21:07:55 »

"Hölgyeim és uraim, ide jöhet minden, amit odaégettünk, elsóztunk, a szomszéd sózta el...szóval ami eszetekbe jut a főzőcskézésről."

Ilyen bevezető mellett hogy lehetne offolni? Zavarodott
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Kriszta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 211


lady steve


« Új üzenet #158 Dátum: 2008. április 23. - 21:14:07 »

"Hölgyeim és uraim, ide jöhet minden, amit odaégettünk, elsóztunk, a szomszéd sózta el...szóval ami eszetekbe jut a főzőcskézésről."

Ilyen bevezető mellett hogy lehetne offolni? Zavarodott

nekem mindenhol megy. sőt, én ezen a fórumon szinte csak azt tudom.  Táncol
kicsit felkészülök, és íjászat témában (szigorúan amatőr,öröm tradiíjászat) meg fogok tudni szólalni, meg jól áll nekem a fakanál, de itt vége is van.
Naplózva

...akié a gép, azé az ember...
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #159 Dátum: 2008. április 23. - 21:38:11 »

"Hölgyeim és uraim, ide jöhet minden, amit odaégettünk, elsóztunk, a szomszéd sózta el...szóval ami eszetekbe jut a főzőcskézésről."

Ilyen bevezető mellett hogy lehetne offolni? Zavarodott
Pont te kérdezed? >Nevet >Nevet >Nevet gyozo
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #160 Dátum: 2008. április 23. - 21:39:19 »

"Hölgyeim és uraim, ide jöhet minden, amit odaégettünk, elsóztunk, a szomszéd sózta el...szóval ami eszetekbe jut a főzőcskézésről."

Ilyen bevezető mellett hogy lehetne offolni? Zavarodott

nekem mindenhol megy. sőt, én ezen a fórumon szinte csak azt tudom.  Táncol
kicsit felkészülök, és íjászat témában (szigorúan amatőr,öröm tradiíjászat) meg fogok tudni szólalni, meg jól áll nekem a fakanál, de itt vége is van.

Ahogy édesapám mondaná- egy hölgynek minden jól áll! Főleg,ha tud vele bánni.(Én most a fakanálra gondoltam,de az öregben nem vagyok 100%-ig biztos) Vigyorog
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #161 Dátum: 2008. április 23. - 21:41:25 »

"Hölgyeim és uraim, ide jöhet minden, amit odaégettünk, elsóztunk, a szomszéd sózta el...szóval ami eszetekbe jut a főzőcskézésről."

Ilyen bevezető mellett hogy lehetne offolni? Zavarodott

nekem mindenhol megy. sőt, én ezen a fórumon szinte csak azt tudom.  Táncol
kicsit felkészülök, és íjászat témában (szigorúan amatőr,öröm tradiíjászat) meg fogok tudni szólalni, meg jól áll nekem a fakanál, de itt vége is van.

Ahogy édesapám mondaná- egy hölgynek minden jól áll! Főleg,ha tud vele bánni.(Én most a fakanálra gondoltam,de az öregben nem vagyok 100%-ig biztos) Vigyorog

Biztos vagyok benne hogy nem a fakanálra gondolt. Vigyorog
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
Kriszta
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 211


lady steve


« Új üzenet #162 Dátum: 2008. április 23. - 21:43:42 »


Ahogy édesapám mondaná- egy hölgynek minden jól áll! Főleg,ha tud vele bánni.(Én most a fakanálra gondoltam,de az öregben nem vagyok 100%-ig biztos) Vigyorog

én ééértem.  >Nevet
meg a másik énem is érti.  Angyal
Naplózva

...akié a gép, azé az ember...
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #163 Dátum: 2008. április 23. - 21:46:39 »

Na,ha ilyen szép csapat összejött(Kriszta, Burhinus65, Sabbati, Steve, és a meg nem szólalók), akkor házi feladatként mindenki gyűjtsön össze egy receptet ízlés szerint. Azt holnap elolvassuk, megtárgyaljuk és a legjobbat díjazom valamivel(még nem tudom, hogy mi lesz, de majd kitalálok valami jót). Ok?Wave Wave Wave

Na, most megyek a Zasszony elé, nehogy eltévedjen hazafelé+ma hoztak friss sört a kocsmába, le kell meóznom Vigyorog
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #164 Dátum: 2008. április 23. - 22:22:55 »

Akkor én felíratok a feleségemmel egy doboz Reductilt, Te meg díjazd valamivel! Vigyorog Vigyorog
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 [11] 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 ... 545   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: