Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 545   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tepsifüles magazin  (Megtekintve 646870 alkalommal)
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #90 Dátum: 2008. április 21. - 13:13:16 »



"Kisdezső, én a pecázást nappal is unom, nemhogy éjszaka.."

Király Laci barátomként a jó hal az megfogja magát. (Ez pl. csukára többnyire igaz is.)
Jókat lehet közben főzni, enni, inni, vadkacsázni, dumálni, csónakázni, vagy akár szundítani. Éjjel a lesen úgysincs rá lehetőség.
A jó disznó ugyanis ritkán lövi agyon magát.

Bezony!És milyen hangulatos is tud lenni, mikor bográcsozik egy jót az ember a vízparton, aztán a  tűz körül iszogatnak,majd éjfél körül felhangzik és elterül a nádas fölött: "Kis kút,kerekes kút...."
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #91 Dátum: 2008. április 21. - 13:20:35 »

Nem értem, akkor mi a lópatkónak a peca?
Legyen mit cipelni?
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #92 Dátum: 2008. április 21. - 13:25:26 »

"Bezony!És milyen hangulatos is tud lenni, mikor bográcsozik egy jót az ember a vízparton, aztán a  tűz körül iszogatnak,majd éjfél körül felhangzik és elterül a nádas fölött: "Kis kút,kerekes kút...." "
Na az ilyeneket tudnám Kalapal Kalapal Gun Sorozat
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #93 Dátum: 2008. április 21. - 13:25:53 »


"Bezony!És milyen hangulatos is tud lenni, mikor bográcsozik egy jót az ember a vízparton, aztán a  tűz körül iszogatnak,majd éjfél körül felhangzik és elterül a nádas fölött: "Kis kút,kerekes kút....""

Hát ilyen is volt, kérem!
A probléma csak éjféltájt kezdődött, amikor észrevettem, hogy a vadászház kulcsa a zsebemben van (a megbeszélt rejtekhely helyett),  Orosztonyban  meg ott van három másik vadász, akik már bizonyára a csillagos eget lekáromkodták, mert nem tudnak bemenni.
Elindultam,  belekeveredtem a Mitsubishivel a pötrétei tőzegbánya mocsarába, elsüllyedtem padlólemezig, (másnap DT húzta ki), gyalog elslattyogtam a következő faluig (10 km) felvertem egy ismerőst (örült nekem éjjel kettőkor), aki elszállított Orosztonyba.
A vendégek békésen hortyogtak a házban, kiderült, hogy nyitva maradt a vasablak, és egyikük bemászott, és belülről kinyitotta az ajtót.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #94 Dátum: 2008. április 21. - 13:33:29 »

Nem értem, akkor mi a lópatkónak a peca?
Legyen mit cipelni?

Figyelj Sába! Azért hívjuk pecának,mert alibiből ott a pecabot. Kb. ezzel be is fejeződik a hangulatos kikapcsolódás. Nevezhetném vízparton eltöltött evő-ívós-énekelős éjszakának is haverokkal, de az elég hosszú lenne.Szóval maradjon csak peca. Ha valamikor eljössz felénk egy ilyenre,akkor ígérem,hogy a pecabotnak még csak a közelébe sem engedünk. Max. akkor,ha egy whiskys üveget kötöttünk a damil végére, hogy a vízben hideg maradjon Kacsint
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #95 Dátum: 2008. április 21. - 13:36:35 »

"Bezony!És milyen hangulatos is tud lenni, mikor bográcsozik egy jót az ember a vízparton, aztán a  tűz körül iszogatnak,majd éjfél körül felhangzik és elterül a nádas fölött: "Kis kút,kerekes kút...." "
Na az ilyeneket tudnám Kalapal Kalapal Gun Sorozat


Ne aggódj-ahol én rendezek ilyen éjszakai pecát,ott nem kell félni,hogy zavarok mást is. Közel s távol csak egy tanya van, de oda már nem hallatszik semmi. Horgászok nem járják, megyehatár környéke...
(Igazi éjszakai pecára is ide lehet jönni,mert hasonló okokból senki nem fog zavarni.) Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Viktor
Vendég
« Új üzenet #96 Dátum: 2008. április 21. - 13:39:11 »

Egyre jobban tetszik ez a horgászat! Piál Főz Nők?
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #97 Dátum: 2008. április 21. - 13:39:47 »

Vanek barátomat kivitték egyszer horgászni. Ő vodkát ivott.
Felszerelték a cuccot,a kezébe nyomták:
-Dobd be a botot!
Bedobta...
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Steve
Vendég
« Új üzenet #98 Dátum: 2008. április 21. - 13:41:26 »

A sárkánynak a lecsója bíztatóan hangzik... Táncol Piál
Naplózva
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #99 Dátum: 2008. április 21. - 13:43:40 »

Egyre jobban tetszik ez a horgászat! Piál Főz Nők?

Hozol?-mert ha én elviszem a b.nőm,akkor vagy ő dől ki legelőbb (és azt nem szeretném) vagy egész este cseszegetne mindenkit, hogy elsivatagosodás van,mi meg megiszunk egy tengerre való piát. Vigyorog
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #100 Dátum: 2008. április 21. - 13:46:18 »

Vanek barátomat kivitték egyszer horgászni. Ő vodkát ivott.
Felszerelték a cuccot,a kezébe nyomták:
-Dobd be a botot!
Bedobta...

Járt már úgy az egyszeri fiúis, hogy éjfél körül bedobta a nagyágyút, lapátnyi dévérrel csalizva,hogy biztos ami biztos,bot lesz bent, majd ráakad valami,ha akar... aztán visszament iszogatni a haverokhoz. Másnap reggel tekerné ki a felszerelést,de visszafelé,a háta mögé hajlik a bot.Mint kiderült, a stégről a háta mögötti búzatáblába dobta be a felszerelést-vagy 50m-re. Na,azóta nem csalizok dévérrel. Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #101 Dátum: 2008. április 21. - 13:50:56 »

Aaaaz más...
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Steve
Vendég
« Új üzenet #102 Dátum: 2008. április 21. - 13:53:32 »

Egyre jobban tetszik ez a horgászat! Piál Főz Nők?


De kár elrontani azt a kurva jó kis eszem-iszomot nőkkel..... Piál
És ha még azok a dögök is húzzák akkó meg még kerülgetni is kell a fehérnépet...,meg sikongatnak..., meg egyébként is.... Táncol gyozo
A nő a vízparton addig jó, míg meghozza a közértből a megfogytkozott készleteket pótló ellátmányt.... :SERV Röhög
Naplózva
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #103 Dátum: 2008. április 21. - 13:58:28 »


A nő a vízparton addig jó, míg meghozza a közértből a megfogytkozott készleteket pótló ellátmányt.... :SERV Röhög

 Nyihi Vigyorog Vigyorog
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #104 Dátum: 2008. április 22. - 11:16:24 »

Mai hármas:

Pikáns nyúlleves
Tejfölös-káposztás vadas
Sörtésztában sült őzlábgomba
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 [7] 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 ... 545   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: