Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 90   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Suta és gida  (Megtekintve 230304 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #795 Dátum: 2012. Február 07. - 13:05:56 »

Nem akartam, és nem is fogok, belefolyni abba, hogy mennyi "szarvashiba" volt ebben a vadászatban, azt értékelje mindenki magában.

Pedig egyik cél az lenne, hogy ne menjünk el a szarvashibák mellett.

Idézet
Ha figyelmesen elolvasnátok láthatnátok, hogy a fegyver ürítése a legkisebb.
Nem tisztem eldönteni azt sem, kinek az írásában mennyi az igaz, és mennyi a kitaláció.

Bizony azon kívül sok minden nem oda való dolog van, de könyörgöm, ugye nem baj, ha nem eszem meg, ha valaki "kitalációt" akar lenyomni a torkomon. Ha meg az a valóság, akkor meg hányok is!

Idézet
Valahol kezdem megérteni azokat akik nem szívesen osztják itt sem meg tapasztalataikat, és soha nem folynak bele ilyen vitákba.

Ilyesmi tapasztalatokra gondolsz ezzel?  Hát nem tudom.  Inkább valóban hallgasson akkor.

Én azt mondom, hogy igenis szólok, és belemegyek a vitába, "mert vétkesek közt cinkos, aki néma"  

Ez az én véleményem.


Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #796 Dátum: 2012. Február 07. - 13:32:17 »

Pedig egyik cél az lenne, hogy ne menjünk el a szarvashibák mellett.

Bizony azon kívül sok minden nem oda való dolog van, de könyörgöm, ugye nem baj, ha nem eszem meg, ha valaki "kitalációt" akar lenyomni a torkomon. Ha meg az a valóság, akkor meg hányok is!



Ez az én véleményem.




Nos, Te az eleje óta azt harsogod, hogy megvezetlek benneteket...üldözési mániának nevezik, de kezelhető (ne élj a moderátori lehetőségeiddel, mert nem illendő).

Lakótelepi lakásban élve , levizsgázol, úgy hogy fegyvert a könyvekben látsz, a lőtéren kivehető táras kispuskával lősz,...honnan az anyámból kellene megtanulni a fegyver kezelést????...majd megveszem a fegyvert és itthon rakosgatom a lőszert és esetleg okozok balesetet?...vagy futkosok 10 ezrekért a lőtérre, mikor kitalálom, hogy valami nem megy?

Nincs időm, meg kedvem sem ahhoz, hogy kitalációkat gyártsak és azzal etessek bárkit. Lehet rossz közegben élsz, ahol naponta a simlisekkel küzdesz...az nem én vagyok...aludj-e miatt nyugodtan, kisebb gondom is nagyobb annál, hogy etetős históriákat találjak ki.
Vállalom..ezek szerint egy ilyen f@sz vagyok...hát ezért vártam a profik támogatását...a nagyok erénye a megbocsátás (nem biztos, hogy hallottál róla, mert ez történelem...de sosem késő művelődni)
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #797 Dátum: 2012. Február 07. - 13:38:35 »

Vállalom..ezek szerint egy ilyen f@sz vagyok...hát ezért vártam a profik támogatását...a nagyok erénye a megbocsátás (nem biztos, hogy hallottál róla, mert ez történelem...de sosem késő művelődni)

A kezdőké meg az alázat és a tisztelet. Alázat a helyzettel és tisztelet a tapasztaltabbakkal szemben. Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #798 Dátum: 2012. Február 07. - 13:39:12 »

RWS, nem kutakodtam, ha van annyi műveltséged és felfogod, hogy párhuzamba állítottam, hogy HA az ő területén is nem segítenek hanem okítanak egy kezdőt( mint itt, akkor az hogy esik az embernek...de mindenki másként látja, nem vagyunk egyformák...hozzá állhatsz lekezelő nagy arccal is, meg normálisan is...ez az élet minden területére igaz.
Aki akart, annak a jó szándéka kiolvasható volt az írásából. Ha mégsem, akkor fogalmazáson kívül a szövegértelmezéssel is gondjaid vannak.

Most is ítéltek és megtehetitek, hisz Ti "Nagyok vagytok"...gondoljátok, de ez csak a ti véleményetek, érzésetek.
Ha itt valaki egyeseknek nem osztozik a véleményében, és ráadásnak nem berkeken belüli azt szétszeditek...én sajnos nem vagyok megkóstolható...és nem is leszek...sajnálom, ezt valaki máson gyakoroljátok, aki bele áll a benyalásos csapatba.

De te nyugodtan kóstolgathatsz másokat?!

Pontokba szedett felsorolásokba, mint egy 5 éves hülye gyerek oktatási szintet nem fogadok el...tudom mennyek akkor más fórumra...ez a legegyszerűbb...miért?..ti nem változhattok modorban, stílusban, emberi hozzáállásban?...nem csak aki ide jön, az köteles alkalmazkodni....


WTF?!?!? Tehát ha valaki értelmesen, mondandójának formát és keretet adva válaszol az összefüggéstelen írásodra, akkor ez a normális reakció? Gyakorolj egy kis önkritikát!

« Utoljára szerkesztve: 2012. Február 07. - 13:43:26 írta St.Girgesz » Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9528


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #799 Dátum: 2012. Február 07. - 13:43:33 »

Nos, Te az eleje óta azt harsogod, hogy megvezetlek benneteket...üldözési mániának nevezik, de kezelhető (ne élj a moderátori lehetőségeiddel, mert nem illendő).

Nincs szándékomban élni ilyesmivel.

A mai világban egy kis paranoia még hasznos is lehet. Éberség van!  Ördög

Idézet
Lakótelepi lakásban élve , levizsgázol, úgy hogy fegyvert a könyvekben látsz, a lőtéren kivehető táras kispuskával lősz,...honnan az anyámból kellene megtanulni a fegyver kezelést????...majd megveszem a fegyvert és itthon rakosgatom a lőszert és esetleg okozok balesetet?...vagy futkosok 10 ezrekért a lőtérre, mikor kitalálom, hogy valami nem megy?

Ezt Te hogyan értékeled? Mind a két mondat Tőled származik:

"Igen is ki tudok tárazni, tudok feszteleníteni…még úgy is, hogy csőben van a lőszer, és zárva a zárdugattyú…és még elég sok mindent…mert akartam megtanulni, és autóztam naponta 60 km-t mert érdekelt, hogy mire arra kerül a sor, tudjam.


Magad írtad, hogy nem így van. ""...Megkértem Danit, szedje ki a három lőszert a puskából, mert én még azt sem csináltam, legalább most meglátom, megtanulom."""

Idézet
Nincs időm, meg kedvem sem ahhoz, hogy kitalációkat gyártsak és azzal etessek bárkit. Lehet rossz közegben élsz, ahol naponta a simlisekkel küzdesz...az nem én vagyok...aludj-e miatt nyugodtan, kisebb gondom is nagyobb annál, hogy etetős históriákat találjak ki.
Vállalom..ezek szerint egy ilyen f@sz vagyok...hát ezért vártam a profik támogatását...a nagyok erénye a megbocsátás (nem biztos, hogy hallottál róla, mert ez történelem...de sosem késő művelődni)

Na látod ezért az utolsó mondatodért aztán tényleg kidobhatnálak IQ-bajnok!

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #800 Dátum: 2012. Február 07. - 13:49:45 »



Na látod ezért az utolsó mondatodért aztán tényleg kidobhatnálak IQ-bajnok!


Tedd meg...csak azt bizonyítod, hogy a személyes sértettséged miatt használtad a rád ruházott hatalmat.
Te itt egy közösséget képviselsz, azokért vagy felelős...a privát kis sértettséged magán ügy  Röhög..és szerintem nem sokakat hat meg ..nagy arc Emelem
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #801 Dátum: 2012. Február 07. - 13:51:11 »

Köszi a korrigálást Girgesz! A fogalmazással itt is voltak bajok, de kicsit gőzös volt a fejem.  Nyihi
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #802 Dátum: 2012. Február 07. - 13:56:52 »

Na jó, szerintem élnézés nélkül kérem, zárjuk le, mert elfajulnak értelmetlenül a dolgok.
Mindenki dolgozza fel, ha kell a modik töröljék a nem idetartozó dolgokat..akár a felnyomott írásomat is.
Aztán foglalkozzunk azzal amiért ez a fórum létrejött.
Én is értem amiket mondtatok, nyilván azon leszek, hogy az intelmeket, tanácsokat kivesézve, folytassam az életem ezen részét Emelem
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
St.Girgesz
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #803 Dátum: 2012. Február 07. - 13:59:22 »

Na jó, szerintem élnézés nélkül kérem, zárjuk le, mert elfajulnak értelmetlenül a dolgok.
Mindenki dolgozza fel, ha kell a modik töröljék a nem idetartozó dolgokat..akár a felnyomott írásomat is.
Aztán foglalkozzunk azzal amiért ez a fórum létrejött.
Én is értem amiket mondtatok, nyilván azon leszek, hogy az intelmeket, tanácsokat kivesézve, folytassam az életem ezen részét Emelem

Nagyjából így kellett volna kezdeni Emelem Wave
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #804 Dátum: 2012. Február 07. - 14:01:49 »

Szerintem is, kanyarodjunk vissza a címadó témához.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #805 Dátum: 2012. Február 07. - 14:50:25 »

Sziasztok!

Megtöröm ezt a sok(k) offolást:

Még múlt előtti héten lőttem ezt a sutát:


Egy kedves barátomnál voltam vendégségben. A kevés takarást nyújtó vetéseken, tarlókon igen izgalmas és nehéz cserkelésben volt részünk. Többször elugrott a megközelíteni próbált rudli. Végül a háttérben látható vasútvonal takarásában sikerült lőtávra becserkelni az őzeket, és a sínek közé hasalva  :Mosolyog a puskát a sínre támasztva engedtem útjára a golyót. (Szerencsére használaton kívüli ipari vágány volt.)
A suta már nem hallotta a lövést...

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #806 Dátum: 2012. Február 07. - 14:56:47 »

Anti  Igen
Naplózva
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #807 Dátum: 2012. Február 07. - 15:02:57 »

Gratulálok Anti!  Igen  Emelem
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #808 Dátum: 2012. Február 07. - 15:18:13 »

Gratulálok Anti!  Igen  Emelem

..ha szabad, akkor én is gratulálok  Emelem Igen
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #809 Dátum: 2012. Február 07. - 15:54:00 »

..ha szabad, akkor én is gratulálok  Emelem Igen

 Emelem
Persze, hogy szabad. Végül is "gratulafórum" vagyunk...  Ördög  Röhög

 Wave


Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Oldalak: 1 ... 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 [54] 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 ... 90   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: