Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 545   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Tepsifüles magazin  (Megtekintve 646774 alkalommal)
Steve
Vendég
« Új üzenet #705 Dátum: 2008. Május 28. - 11:42:18 »

Kriszti, Steve!
Ha harc, hát legyen harc. Kalapal Fa testápoló Gun Korbács Elver Lő Sorozat

 Bion Bion Bion

Zoli!
Már ne haragudj de: :ALC
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #706 Dátum: 2008. Május 28. - 11:48:08 »

Steve!
Nem haragszom, sőt már fel is adtam. Sokan voltatok ellenem. Bion Wave
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #707 Dátum: 2008. Május 28. - 11:50:17 »

Zoli!

Vígasztalásul kapsz egy: :N ilyet, meg egy  :SERV ilyet.... Mosolyog
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #708 Dátum: 2008. Május 28. - 11:51:31 »

Hát, ez is valami. Bion
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #709 Dátum: 2008. Május 28. - 11:52:13 »

 Vigyorog Vigyorog
Naplózva
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #710 Dátum: 2008. Május 28. - 11:54:23 »

Nem tud valaki valamilyen jó kis koktél-, vagy likőr receptet így nyár elején?A hétvégén lesz egy kis összeruccanás nálunk és szeretnék valamilyen újdonsággal előállni.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #711 Dátum: 2008. Május 28. - 12:07:46 »

Én ilyenkor szoktam készíteni a lányok körében is közkedvelt mixemet.
Hozzávalók: minden összetevő hűvös, pincehideg állapotban legyen!
Sió Fresshfruit - narancs
Lime vagy citrom kivonat. (Metro áruházban lehet kapni, libafos zöld - lime, citrom sárga - citrom, puha műanyagban van, kb. 1,5 - 2 dl-es kiszerelésben.)
Minőségi fehér rum. (Én ált. Havanna rumot használok)

3dl-es pohárhoz ha keskeny pohár, akkor 2 ujjnyi (vastagságban, nem hosszban) Bion
2 nyomás lime kivonat
felönteni a poharat Fresshfruittal, izlés és hőmérséklet szerint jégkocka.

Kellemes szűrcsölést! Piál Wave
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #712 Dátum: 2008. Május 28. - 12:12:00 »

Én ilyenkor szoktam készíteni a lányok körében is közkedvelt mixemet.
Hozzávalók: minden összetevő hűvös, pincehideg állapotban legyen!
Sió Fresshfruit - narancs
Lime vagy citrom kivonat. (Metro áruházban lehet kapni, libafos zöld - lime, citrom sárga - citrom, puha műanyagban van, kb. 1,5 - 2 dl-es kiszerelésben.)
Minőségi fehér rum. (Én ált. Havanna rumot használok)

3dl-es pohárhoz ha keskeny pohár, akkor 2 ujjnyi (vastagságban, nem hosszban) Bion
2 nyomás lime kivonat
felönteni a poharat Fresshfruittal, izlés és hőmérséklet szerint jégkocka.

Kellemes szűrcsölést! Piál Wave

Szóval ezzel a varázsitallal csikarod ki belőlük ezt: :N


 Vigyorog Vigyorog
Naplózva
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #713 Dátum: 2008. Május 28. - 12:33:10 »


Szóval ezzel a varázsitallal csikarod ki belőlük ezt: :N


 Vigyorog Vigyorog

Hát, ha sokat isznak belőle, előfordulhat egy kis ellazulás. Nyihi
Egyébként tényleg nagyon finom és alig észrevehetően butít! Bion
Naplózva
Viktor
Vendég
« Új üzenet #714 Dátum: 2008. Május 28. - 12:56:19 »

Nem tud valaki valamilyen jó kis koktél-, vagy likőr receptet így nyár elején?A hétvégén lesz egy kis összeruccanás nálunk és szeretnék valamilyen újdonsággal előállni.

Én mojito- és Long Island Ice Tea-párti vagyok... az meg minden oldalon fent van...
Naplózva
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #715 Dátum: 2008. Május 28. - 13:48:30 »

Én ilyenkor szoktam készíteni a lányok körében is közkedvelt mixemet.
...
Kellemes szűrcsölést! Piál Wave

Ez jónak tűnik.Lehet kipróbálom.

Én a vendég csajsziknak a következőt szoktam keverni:

3dl-es előkészített pohárba 2dl jeges citromos tea(annyi cukorral, hogy a tea ice tea-ként is iható legyen), ebbe 5-6 szem jégkocka, majd a maradék teret a pohárban szobahőmérsékletű Blue Curacao-val töltsd fel úgy, hogy szép óvatosan öntöd a pohárba(ha van borkitöltőd,azzal könnyebb). Ebbe fekete szívószál és citromkairka a szélére. A poharat úgy szoktam előkészíteni, hogy vízbe mártom a szélét, majd innét cukorba-mint a martinispharat). Utána be a fagyóba 1-2 órára-ebbe megy majd a koktél.

A másik kis nyáresti koktélom:Lehűtött 2dl-es pohárba 1-másfél dl hideg fanta, ebbe pár jégkocka, majd erre óvatosan rátöltök vörösbort vagy sangriát úgy,hogy az elválik a sárga üdítőtől. Ahogy a bor elkezd összekeveredni a fantával, olyan mint amikor a távolban viharfelhőt lát az ember.
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #716 Dátum: 2008. Május 28. - 13:53:11 »

Én ilyenkor szoktam készíteni a lányok körében is közkedvelt mixemet.
...
Kellemes szűrcsölést! Piál Wave

Ez jónak tűnik.Lehet kipróbálom.

Én a vendég csajsziknak a következőt szoktam keverni:

3dl-es előkészített pohárba 2dl jeges citromos tea(annyi cukorral, hogy a tea ice tea-ként is iható legyen), ebbe 5-6 szem jégkocka, majd a maradék teret a pohárban szobahőmérsékletű Blue Curacao-val töltsd fel úgy, hogy szép óvatosan öntöd a pohárba(ha van borkitöltőd,azzal könnyebb). Ebbe fekete szívószál és citromkairka a szélére. A poharat úgy szoktam előkészíteni, hogy vízbe mártom a szélét, majd innét cukorba-mint a martinispharat). Utána be a fagyóba 1-2 órára-ebbe megy majd a koktél.

A másik kis nyáresti koktélom:Lehűtött 2dl-es pohárba 1-másfél dl hideg fanta, ebbe pár jégkocka, majd erre óvatosan rátöltök vörösbort vagy sangriát úgy,hogy az elválik a sárga üdítőtől. Ahogy a bor elkezd összekeveredni a fantával, olyan mint amikor a távolban viharfelhőt lát az ember.


Ja! Most, hogy olvasom a citromkarikát, hát azt kifelejtettem az írásomból. Minden pohárhoz egy citromkarikát mellékelek, de ne a szélére, hanem bele.

A Te koktéljaid is jól hangzanak. Én is kipróbálom őket.
Naplózva
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #717 Dátum: 2008. Május 28. - 14:01:33 »


Ja! Most, hogy olvasom a citromkarikát, hát azt kifelejtettem az írásomból. Minden pohárhoz egy citromkarikát mellékelek, de ne a szélére, hanem bele.

A Te koktéljaid is jól hangzanak. Én is kipróbálom őket.

Sábi is tud ám, csak mostanában szerénykedik(vagy éjszakánként mosdat Nyihi )

Van még pár koktél a tarsolyban, de azokat már mind ismerik-ezért is kértem tőletek.
Van egy igazán ütős kis koktél-de ezt csak bátraknak ajánlom:

3dl-es pohárba: 1dl vörösbor(ált. bikavér), feles rum, 1dl cola, kicsi sherry, 1dl édes rozé pezsgő, a maradék helyre jégkocka. Az igazán kemények szívószállal isszák, de utána nem állok jót értük Piál
 Ezt a benei diszkó bármixere adta azoknak a vendégeinek, akik valami keményet kértek tőle, vagy azoknak a csajoknak,akiket fel akart vinni magához(csak nekik fél adagot készített)
Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
P.Zoli
Vendég
« Új üzenet #718 Dátum: 2008. Május 28. - 14:04:31 »

Ez tényleg ütős mix lehet. Meglepődött Piál OOO
Naplózva
St.Girgesz
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 5762


A gasztroszent!


WWW
« Új üzenet #719 Dátum: 2008. Május 28. - 14:22:45 »

Ez tényleg ütős mix lehet. Meglepődött Piál OOO

Én kétszer ittam belőle. Elsőnek 17 évesen, mikor az első b.nőm meglepett egy sétálójeggyel. Másnap arra ébredtem, hogy apum egy feles pálinkát tol az orrom alá, hogy észhez térjek.Utána egy hónapig hallgattam a sztorikat arról az estéről.
A másodszor az egyik jóbarátom bevonuló buliját ünnepeltük(hogy milyen jól sikerült Bion) és másnaposan beleszaladtam kettő ilyenbe.Hát... életem egyik legemlékezetesebb bulija volt az tuti!Az első után fél órával két rókát szabadlábra helyeztem, aztán megittam a másodikat. Az adott egy olyan löketet a fejemnek, hogy másnapestig húztam a bulizást Pezsgő Na, azóta óvatosan bánok ezzel az itókával. Hány
« Utoljára szerkesztve: 2008. Május 28. - 14:45:31 írta Girgesz » Naplózva

Üdv a vadásznak!
"Gazdagnak érezheti magát az a nép, amely ilyen hagyományokkal rendelkezik."(John Paget; 1839.)

"Amiről nem mondunk le, az mindig a miénk marad."
Oldalak: 1 ... 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 [48] 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 ... 545   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: