Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magaslesek, ülőkék, les székek...  (Megtekintve 224172 alkalommal)
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #720 Dátum: 2014. Május 15. - 08:02:27 »

Jópár éve munkavédelmi-környezetvédelmi, meg még mittodoménmilyen' ellenőrzés volt a gépműhelyben.
Egész délelőtt szaglászódtak, különféle keresztkérdésekkel bombázták a dolgozókat, akik lassan kezdték elveszíteni a türelmüket.
Lényeges bírságolható dolgot nem találtak, aztán végül feltették B. Józsinak a jolly-joker kérdést:
- Na, és mit csinálnak az olajos ronggyal?
- Megesszük. Bár nem szeretjük.   
 
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #721 Dátum: 2014. Május 15. - 08:39:37 »

Jópár éve munkavédelmi-környezetvédelmi, meg még mittodoménmilyen' ellenőrzés volt a gépműhelyben.
Egész délelőtt szaglászódtak, különféle keresztkérdésekkel bombázták a dolgozókat, akik lassan kezdték elveszíteni a türelmüket.
Lényeges bírságolható dolgot nem találtak, aztán végül feltették B. Józsinak a jolly-joker kérdést:
- Na, és mit csinálnak az olajos ronggyal?
- Megesszük. Bár nem szeretjük.   
Nálunk ugyanez történt,de a kérdés a fáradtolajra irányult.Dolgozó válasza: nálunk olyan nem keletkezik! Hogy-hogy? Hát úgy,hogy a New Hollandból leengedett olajat beletöltjük az MTZ-be. És aztán? Az meg megeszi,mert szereti...
Naplózva
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #722 Dátum: 2014. Május 15. - 16:10:00 »

Üdv Gewehr
A dorsetről majd tennél fel képet? Én is ültettem tavaly, elvileg dorset naga magot vettem, de szerintem nem az lett. Mocskos erős mondjuk, egy vacsorához egyet nem tudok megenni. A trinidad pedig, amit idén rendeltem nem kelt ki. 3 fajta paprikából, összesen 36 magból 1 db. kelt:-(  Ennél még a fürjeimnek is jobb a kelési aránya:-)
Apropos, ha van helyed hozzá, érdemes a paprikát elteleltetni. Én üvegházba tettem kettőt a tavalyiakból,(az egyik az elvilegdorset)olyan méterhúsz magasak. Eddig nem sokat nőttek, de már 2-3 centis paprikák vannak rajta. Kb. egy hete vannak szabadon. Ha még nőnek, lesz paprikafám:-)
Üdv

Szervusz!

Inkább dobj egy képet Te a sajátodról és megmondom, hogy az -e.
Idén nem is tudom, olyan 15 bokorral lesz, 2-3 magom nem kelt ki, mindig elég jó a kelési arányuk (mondjuk, nem is csak simán vetem őket).
Na hát azon ne is csodálkozz, az lenne érdekes, ha meg tudnál enni hozzá egyet.  Ördög Én nem is kísérletezek ilyesmivel, pasztát csinálok belőlük, aztán abból egy-egy késhegynyi mehet a bográcsba.... és még úgy is majd ehetetlen. Mondjuk ehhez érdemes minden második évben génfrissíteni (amcsiból egész jó magok jönnek hozzá).
Idén én is elteszek szobába egy-egy bokrot mind a három fajtából, amivel foglalkozom (Red Habanero, Dorset naga és a Trinidad m. s.), csak a fóliásokat nem mentem meg.
Ha van még esetleg kérdésed a Dorsetről szívesen segítek, de javaslom a többit már a kertészkedő vadászokban.  Vigyorog   
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #723 Dátum: 2014. Május 15. - 16:28:58 »

Ezeket Ti eszitek is vagy csak fegyverkezési verseny? Fejvakarás
 Ördög

Őszintén? Inkább az utóbbi, de azért egy-egy gyengébb pillanatomban lecsúszik egy fél körömnyi..., őszinte mosoly nélkül Ördög
Egyébként meghatározhatatlanul finom, csak utólag jön a fekete leves.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #724 Dátum: 2014. Május 15. - 18:58:50 »

Őszintén? Inkább az utóbbi, de azért egy-egy gyengébb pillanatomban lecsúszik egy fél körömnyi..., őszinte mosoly nélkül Ördög
Egyébként meghatározhatatlanul finom, csak utólag jön a fekete leves.
Köszi
Teszek majd képet, bár még csak lilák. Én magyar oldalról rendeltem, gondolom ők kintről. Saját magot nem teszek el. Én sem simán vetettem(kertészetben csinálják nekem hozzáértők a palántát), egy éve szépen keltek.
Fegyverkezés? Ááá. Bátyám pizzériájában kértek szegedi keménylegények pizza mellé nagyonerőset. Hát hazaugrottam, elhoztam az utolsó üveg savanyítottat. Kistányér tetején két édes, a többi erős. Rá is haraptak, aztán odaértek a jobbik részéhez:-)  A legnagyképűbb elrókázta magát, a többiek csak sziszegtek. Pedig csak narancs havanéró volt. Hányásnak ennyire még nem örültem....:-)
Bocs az offért, kép majd a kertészkedőkben.
Üdv
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #725 Dátum: 2014. Május 15. - 21:10:21 »

Őszintén? Inkább az utóbbi, de azért egy-egy gyengébb pillanatomban lecsúszik egy fél körömnyi..., őszinte mosoly nélkül Ördög
Egyébként meghatározhatatlanul finom, csak utólag jön a fekete leves.
Szvsz. Anti simán megenné zsíros kenyérrel...
Igaz, róla tudjuk, hogy nem csak a fegyveralkatrészei vannak titánnitriddel bevonatolva hanem a szájpadlása is... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #726 Dátum: 2014. Május 15. - 21:17:51 »

Szvsz. Anti simán megenné zsíros kenyérrel...

    Nem szól szám ..   Mosolyog ..       Egyszer azért megmérettetnék Véle..  :Mosolyog ..
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #727 Dátum: 2014. Május 15. - 21:20:45 »

 Röhög
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #728 Dátum: 2014. Május 15. - 21:23:56 »

    Nem szól szám ..   Mosolyog ..       Egyszer azért megmérettetnék Véle..  :Mosolyog ..
Sanszod sincs. Anti kiskanállal eszi azt a chiliszószt, amiből másnak két csepp a letális dózis...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #729 Dátum: 2014. Május 15. - 21:27:53 »

Sanszod sincs. Anti kiskanállal eszi azt a chiliszószt, amiből másnak két csepp a letális dózis...

     Nem szól szám ..   :Mosolyog ..
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #730 Dátum: 2014. Május 15. - 23:13:26 »

Szvsz. Anti simán megenné zsíros kenyérrel...
Igaz, róla tudjuk, hogy nem csak a fegyveralkatrészei vannak titánnitriddel bevonatolva hanem a szájpadlása is... Ördög

 Táncol
Fel is keltette az érdeklődésem ez a sok finom anyag.  Nyálcsorog
Gewehr, Dobbasszus jöhetnétek a Fórumtalira, és a csipiket se felejtsétek otthon.  Kacsint

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #731 Dátum: 2014. Május 16. - 06:54:03 »

Szvsz. Anti simán megenné zsíros kenyérrel...
Igaz, róla tudjuk, hogy nem csak a fegyveralkatrészei vannak titánnitriddel bevonatolva hanem a szájpadlása is... Ördög

Megenni még csak-csak (ha gyorsan lenyeli), de vajon bent is maradna?  Ördög

Egyébként bűn lenne zsíros kenyérrel elrontani, tényleg piszok finom, ha eltekintünk az erejétől.  Igen
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #732 Dátum: 2014. Május 16. - 06:57:59 »

Táncol
Fel is keltette az érdeklődésem ez a sok finom anyag.  Nyálcsorog
Gewehr, Dobbasszus jöhetnétek a Fórumtalira, és a csipiket se felejtsétek otthon.  Kacsint

 Wave

Na rendben van. Megbeszélem az asszonnyal.  Vigyorog
Ha összejön a dolog és megeszed amiket viszek, állom a sörödet!  Taps
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
dobbasszus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1767



« Új üzenet #733 Dátum: 2014. Május 16. - 07:08:34 »

Na rendben van. Megbeszélem az asszonnyal.  Vigyorog
Ha összejön a dolog és megeszed amiket viszek, állom a sörödet!  Taps
Ha lesz addigra, ami szépen bepirosodik, akkor utánatok küldöm postán:-)
Naplózva

,,Körülállják valamennyien, mustrálják, dícsérik, gyászolják. Mert gyász ez, bár vidám gyász. Győzelmesen örvendenek rajta, mert öröm is egyben. De valami furcsa szomorkás öröm. Szép. Akár hiszik, akár nem: szeretet.,, Zs.F.
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #734 Dátum: 2014. Május 16. - 08:00:10 »

Ha lesz addigra, ami szépen bepirosodik, akkor utánatok küldöm postán:-)

Küldhetnél nekem is egyet belőle.    Csak, a miheztartás végett..  :Mosolyog ..   Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 ... 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 [49] 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: