Oldalak: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 101   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Alkotásaink  (Megtekintve 187916 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9520


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #990 Dátum: 2013. Június 18. - 12:21:44 »

Nagyon jó!   Igen

Az ember azt várná, hogy mindjárt elfordítja a fejét
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #991 Dátum: 2013. Június 18. - 16:23:32 »

Szevasz Elacc .

Ezt szívesen fel raknám a falra .
gratulálok arányos kiváló munka.
üdv:HSanyi
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #992 Dátum: 2013. Június 18. - 17:18:36 »

Emelem
Rég nem néztem szét ebben a topicban, de megérte bekukkantani. Robi, ez nagyon szép munka Igen! És svferi rajzai is igen szépek!

Valamelyik nap én is kotortam a faragáshoz begyűjtött agancsaim között és a sörtetartó kalapdísznek valók között találtam egy olyan agancshegyet, aminek a gyöngyeiből több is erősen kifelé meredt. Na, gondoltam ez valaminek az orra és az agyancsainak egy-egy ága lehetne, legalább nem kellene mélyen az agancsba marni, hogy kijöjjenek az arányok.
Nem akartam aznap faragni, mert másra is kellett az idő, de azért csak elkezdtem. Furdalt a kíváncsiság és már több hónapja nem volt a kezemben a fúró, úgyhogy rám fért. Ördög
A sörtéknek a lyuk már ki volt alakítva, a kérdés csak az volt,  hogy ha mintát akarok a külső falba, akkor elég lesz-e a rendelkezésre álló anyagvastagság. Hát szemlátomást elég lett, de a tökömről is folyt a víz, mire végeztem, mert a legkisebb fúróhegyem is legalább 1 mm-es. Elég nehéz volt a nem túl kis fúróheggyel a mütyürke őzet 3D-ben belerakni a kalapdísz falába.
Sebészi munka volt, de azért csak kész lett.
 Wave





Üdv Beregi Vadász! Emelem
Azért sebésznek is jó lennél! Igen
Gratulálok a kézügyességedhez, nagyon szép munka! Taps
Rendelni is lehet? Stoel Röhög
Üdv: J. vadász Emelem Wave





Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #993 Dátum: 2013. Június 18. - 21:26:06 »

Szia J.vadász! Wave

Örülök, hogy tetszik.
Hát sebésznek azért annyira nem vágynék, de azért szaladgál egy-két ember a földön, akin szó nélkül elvégeznék egy nagyobb beavatkozást.... leginkább ácskapoccsal! Ördög Ördög
Rendelni nem lehet, de licitálni igen. Vigyorog Ha felajánl valaki annyi aranyat, amennyi a sörtetartó lyukba belefér, már viheti is(török arany nem játszik! Ördög).
De azért megkönnyezném.
Néhányat készítettem ajándékba, de mindig úgy kellett kivenni a kezemből az átadáskor. Ördög

Üdv.: Beregi  Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
madárfestő
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15

madárfestő


WWW
« Új üzenet #994 Dátum: 2013. Június 23. - 18:22:36 »

Sziasztok!

Valaki tudna nekem segíteni abban, hogy két új festményem feltöltsem ide? Nekem eddig se ment Mosolyog, de volt egy segítségem, aki elintézte helyettem. Ha valaki tudna segíteni, kérem, jelezze privátban, és e-mailben elküldöm a képeket. Előre is kösz!
Üdv!
Kovács György
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #995 Dátum: 2013. Június 23. - 18:50:24 »

"Madárfestő" fórumtársunk alkotásai:



Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
U.Péter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3461



« Új üzenet #996 Dátum: 2013. Június 23. - 18:53:23 »

Gyuri, a dám is tetszik, de az a bivaly, az valami elképesztően jó!  Igen Igen Igen  Taps Taps Taps
Naplózva

"Az olvasás súlyosan károsíthatja a tudatlanságot!"
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #997 Dátum: 2013. Június 23. - 18:58:56 »

Szenzációs képek! Igen Taps
Gratulálok Gyuri! Emelem
Ezek után nem kellene nic-nevet vátoztatnod?! Vigyorog Vigyorog
Üdv: J. vadász Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #998 Dátum: 2013. Június 23. - 19:00:15 »

Az a bivaly nekem olyan mintha fénykép lenne, odasoppolva azt a madarat. Vállat von Fejvakarás
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
madárfestő
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15

madárfestő


WWW
« Új üzenet #999 Dátum: 2013. Június 23. - 19:06:22 »

Sziasztok!
Köszönöm Zolinak a segítségét, és Péternek a véleményét!
Tegnap egész nap árultam a képeimet a Tolna Megyei Vadásznapon, egyetlen darabot sem adtam el. A sörsátor forgalma nagyságrendekkel nagyobb volt, mint a trófeakiállításé, meg mellette a madarászok standjának (én is ott voltam). A legnagyobb poén az volt, hogy miután meghirdettem a jofogas.hu-n, első körben visszadobták a hirdetést, mondván, hogy nem tölthetek fel internetes fotót festményként...Mosolyog  Azért ennek is örülök, bár egy korrekt vevőt jobban értékelnék...Mosolyog Persze, ettől függetlenül mindenki véleményét megtiszteltetésnek veszem!
Gyuri
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #1000 Dátum: 2013. Június 23. - 19:19:56 »

Sziasztok!
Köszönöm Zolinak a segítségét, és Péternek a véleményét!
Tegnap egész nap árultam a képeimet a Tolna Megyei Vadásznapon, egyetlen darabot sem adtam el. A sörsátor forgalma nagyságrendekkel nagyobb volt, mint a trófeakiállításé, meg mellette a madarászok standjának (én is ott voltam). A legnagyobb poén az volt, hogy miután meghirdettem a jofogas.hu-n, első körben visszadobták a hirdetést, mondván, hogy nem tölthetek fel internetes fotót festményként...Mosolyog  Azért ennek is örülök, bár egy korrekt vevőt jobban értékelnék...Mosolyog Persze, ettől függetlenül mindenki véleményét megtiszteltetésnek veszem!
Gyuri

Jó-jó.... Arra azért figyelj, hogy bár szeretjük a szép vadászképeket, de mi nem hirdetési portál vagyunk!
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #1001 Dátum: 2013. Június 23. - 20:29:35 »

Jó-jó.... Arra azért figyelj, hogy bár szeretjük a szép vadászképeket, de mi nem hirdetési portál vagyunk!

Üdv Horrido!
Én nem a hirdetés és reklámozás oldaláról néztem a dolgokat.
Gyuri segítséget kért, nekem pedig volt lehetőségem segíteni.
Szeretem az igényes alkotásokat és szerencsére egyre több olvasótársról derül ki, hogy komoly és elismerésre méltó
kézügyességgel rendelkezik.
Neveket nem sorolnék, mert ezt a névsort zömünk össze tudja állítani. Igen
Ha pedig kihagyok valakit, az csúnya figyelmetlenség volna a részemről. Ezt pedig nem szeretném!
Véleményem szerint a tehetséges olvasótársak alkotásai csak színesítik és érdekesebbé teszik a Fórumot!
Bár nekem lenne valamilyen formában ilyen kézügyességem....., de sajnos nincs, és tartok tőle, hogy nem is lesz ebben a hátralévő pár évben....
Ha valaki bármelyik művészünktől alkotást szeretne rendelni, az privátban tegye, mint ahogy azt biztosan meg is teszi.
Üdvözlettel: J. vadász Emelem


Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #1002 Dátum: 2013. Június 23. - 21:28:16 »

Kedves madárfestő!
Vettem a privát üzenetedet (többet ne küldjél, legalábbis ilyen stílusban, mert kidobom olvasatlanul), de véleményemet továbbra is a nyílt fórumon fogom megformálni, bárki, bármit kér! Ha ez nem tetszik lehet menni! Mi egy vadászfórum vagyunk nem pedig priviüzengetés piaca, se nem értékesítési plattform.
Ennyi!
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
madárfestő
Liget
***
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 15

madárfestő


WWW
« Új üzenet #1003 Dátum: 2013. Június 24. - 08:52:26 »

Tisztelt Horrido!
Sajnos, nem találom a korábban Önnek írt üzenetet, de nem is fontos. Senki előtt nem fogom össze-vissza bizonygatni a vélt vagy valós igazamat. Az Önnek írt privát üzenetben (amely lehetőségről naivan azt hittem, hogy pont erre való) többször is elnézést kértem a vétségemért, és biztosítottam róla, hogy ilyen többé nem fog előfordulni, és ez az alkalom is abszolút jószándékból (ha úgy tetszik: naivságból) fakadó véletlen volt. És való igaz: megkértem arra, hogy a hasonló rendreutasításokat legközelebb privát üzenetként írja meg (gondolván, hogy a fórumtagoknak nemcsak kötelességeik, hanem jogaik is vannak, vagy legalábbis kérhetnek ezt-azt; ebben is tévedtem). Az egész üzenetben végig magázó stílust használtam, lévén, hogy nem ismerjük egymást, és bár semmi kifogásom a fórumos tegeződés ellen, én komolyan vettem az engem ért kritikát, és úgy gondoltam a kulturált válasz hangnemének része a magázódás. Elképzelhető, hogy a félreértés, ami a tegnapi válaszát generálta, abból fakad, hogy az írott szöveget vérmérséklet és hozzáállás szerint eltérő stílusban lehet olvasni, és értelmezni. Ha ez velem megtörténhetett az Ön figyelmeztető üzenete kapcsán (ami előfordulhat), akkor hatványozottan így történt az én privát üzenetem olvasásakor Önnel is. De az biztos, hogy az még így sem múlhatta alá az Ön válaszának színvonalát.
Örülök, hogy néhány kedves ismerősre szert tehettem a fórumon, és hogy összesen két alkalommal még a festményeim is megjelenhettek a fentiek ellenére igenis értékes fórumon, de ezennel kérem a regisztrációm törlését.
Üdvözlettel:
Kovács György
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16591



« Új üzenet #1004 Dátum: 2013. Június 24. - 13:51:49 »

Tisztelt Horrido!
Sajnos, nem találom a korábban Önnek írt üzenetet, de nem is fontos. Senki előtt nem fogom össze-vissza bizonygatni a vélt vagy valós igazamat. Az Önnek írt privát üzenetben (amely lehetőségről naivan azt hittem, hogy pont erre való) többször is elnézést kértem a vétségemért, és biztosítottam róla, hogy ilyen többé nem fog előfordulni, és ez az alkalom is abszolút jószándékból (ha úgy tetszik: naivságból) fakadó véletlen volt. És való igaz: megkértem arra, hogy a hasonló rendreutasításokat legközelebb privát üzenetként írja meg (gondolván, hogy a fórumtagoknak nemcsak kötelességeik, hanem jogaik is vannak, vagy legalábbis kérhetnek ezt-azt; ebben is tévedtem). Az egész üzenetben végig magázó stílust használtam, lévén, hogy nem ismerjük egymást, és bár semmi kifogásom a fórumos tegeződés ellen, én komolyan vettem az engem ért kritikát, és úgy gondoltam a kulturált válasz hangnemének része a magázódás. Elképzelhető, hogy a félreértés, ami a tegnapi válaszát generálta, abból fakad, hogy az írott szöveget vérmérséklet és hozzáállás szerint eltérő stílusban lehet olvasni, és értelmezni. Ha ez velem megtörténhetett az Ön figyelmeztető üzenete kapcsán (ami előfordulhat), akkor hatványozottan így történt az én privát üzenetem olvasásakor Önnel is. De az biztos, hogy az még így sem múlhatta alá az Ön válaszának színvonalát.
Örülök, hogy néhány kedves ismerősre szert tehettem a fórumon, és hogy összesen két alkalommal még a festményeim is megjelenhettek a fentiek ellenére igenis értékes fórumon, de ezennel kérem a regisztrációm törlését.
Üdvözlettel:
Kovács György
Horrido moderátor. A figyelmeztetést is moderátorként írta, ezért ennek a helye a nyílt fórum, nem a privát üzenet...már csak azért is, mert így mások is látják, nem futnak bele ugyanebbe a hibába.
A tegeződésről. Ez egy vadászfórum, zömében vadászok látogatják. Vadászok közt pedig a tegeződés dívik, függetlenül attól, hogy ez a netes fórumokon amúgy is így szokás.
 Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 [67] 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 80 81 82 83 84 85 86 87 ... 101   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: