Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 157279 alkalommal)
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #375 Dátum: 2014. Január 26. - 08:43:05 »

Érdeklődni szeretnék,hogy ismer e valaki olyan üzletet az országban ahol az osztrák hadsereg alpin pulóverjét forgalmazzák esetleg.
Egyszer találkoztam vele, de azóta se volt szerencsém. Szerintem nagyon jó lehet első ránézésre és ráadásul gyapjú.


Üdv!

Biztos lehetsz benne, hogy második ránézésre is jó az.  Kacsint

Az enyém már elég nehezen megy rám (sőt, talán már nem is jó), de fagyos téli napokon ha lesre kell ülnöm, kötelező felszerelésem.

Néha használtan 1500-2000 ft-ért ki lehet fogni kifogástalan állapotút (én is így veszem, ha találok méretben jót).

 Emelem

Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #376 Dátum: 2014. Január 26. - 19:30:18 »

Üdv!

Biztos lehetsz benne, hogy második ránézésre is jó az.  Kacsint

Az enyém már elég nehezen megy rám (sőt, talán már nem is jó), de fagyos téli napokon ha lesre kell ülnöm, kötelező felszerelésem.

Néha használtan 1500-2000 ft-ért ki lehet fogni kifogástalan állapotút (én is így veszem, ha találok méretben jót).

 Emelem



Ez mind rendben van, de hol????
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #377 Dátum: 2014. Január 26. - 19:47:53 »

Ez mind rendben van, de hol????

Utoljára a vaterán fogtam ki egyet úgy két éve, az 2000 Huf volt és kaptam hozzá ajándékba egy sávos bőrzsebes pulóvert is. Téli bozóti cserkelések bogáncsban őrzött nyomán kívül kutya baja, csak azóta jött rám cirka 20 kg és így már kissé szűkös.
Aztán vagy 5-6 éve Miskolcon vettem még egyet, de már pontosan nem emlékszem, kitől is.  Fejvakarás
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
zsolt65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


« Új üzenet #378 Dátum: 2014. Január 26. - 19:58:32 »

teszvesz.hu
kötött pulóver osztrák katonai 54 56 méretben 15900 ft.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #379 Dátum: 2014. Január 26. - 20:06:49 »

Köszönöm! Emelem
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
zsolt65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 365


« Új üzenet #380 Dátum: 2014. Január 26. - 20:11:13 »

Ha megveszed és kipróbálod írd meg a véleményed kíváncsi lennék rá csak kicsit sokallom az árát.
Üdv
 Zsolt
Naplózva
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #381 Dátum: 2014. Február 12. - 12:31:22 »

Kedves Fórumtársak! Emelem

A mai napon megajándékozott a kedves párom a fentiekben említett gyapjú pulóverrel.
Első ránézésre meg vagyok vele elégedve. Tényleg van benne anyag mert legalább 1 kg, olyan hátam ill. vállam van benne mint egy díjbírkózónak. Vigyorog Vigyorog/Gondolom az osztrák katonák tekintélyét így akarták növelni/ Vigyorog Vigyorog
Igazi farkasordító hidegbe már nem biztos, hogy lesz lehetőségem kipróbálni, de szerintem be fogja váltani a hozzá fűzött reményeket.
A csípő részén nagyon passzos, biztos, hogy nem lesz ki a derekam, olyan a pulóver mintha arra tervezték volna, ha szét akarsz esni akkor összetartson. Az anyaga vastag és valószínűleg jól állja a szelet.
A fel ill. levételhez majdnem, hogy segítség kell, az alján lévő szűkítés miatt, a varrások ill. szegések elég masszívnak tűnnek. Nekem annyira szimpatikusnak tűnik, hogy az irományomat is ebbe gondoltam megosztani veletek.

Egy szó mint száz,mindenkinek ajánlom nagggyon jó.  Emelem
Naplózva
Szmöre
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 78


« Új üzenet #382 Dátum: 2014. Február 12. - 15:40:39 »

Kedves Fórumtársak! Emelem

A mai napon megajándékozott a kedves párom a fentiekben említett gyapjú pulóverrel.
Első ránézésre meg vagyok vele elégedve. Tényleg van benne anyag mert legalább 1 kg, olyan hátam ill. vállam van benne mint egy díjbírkózónak. Vigyorog Vigyorog/Gondolom az osztrák katonák tekintélyét így akarták növelni/ Vigyorog Vigyorog
Igazi farkasordító hidegbe már nem biztos, hogy lesz lehetőségem kipróbálni, de szerintem be fogja váltani a hozzá fűzött reményeket.
A csípő részén nagyon passzos, biztos, hogy nem lesz ki a derekam, olyan a pulóver mintha arra tervezték volna, ha szét akarsz esni akkor összetartson. Az anyaga vastag és valószínűleg jól állja a szelet.
A fel ill. levételhez majdnem, hogy segítség kell, az alján lévő szűkítés miatt, a varrások ill. szegések elég masszívnak tűnnek. Nekem annyira szimpatikusnak tűnik, hogy az irományomat is ebbe gondoltam megosztani veletek.

Egy szó mint száz,mindenkinek ajánlom nagggyon jó.  Emelem


       Szia!
 
       Nekem is volt, nagyon jó a hidegben, ez biztos, egy  hiba vele, szúr/bők ezt nem bírtam és elajándékoztam!  Vigyorog

       
Naplózva
vadasz90
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 537



« Új üzenet #383 Dátum: 2014. Február 12. - 17:59:09 »

Engem különösebben nem szúr, nem zavar egyébként, pedig pólóra vettem fel,de egy thermo alá öltözettel lehet kiküszöbölhetted volna a kellemetlen érzést. Emelem
Mindenesetre nekem nagyon bejön.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #384 Dátum: 2014. Július 02. - 22:32:17 »

Tegnap unalmamban bementem a nyíregyházi Dekába. Céltalan bolyongásom közben megtaláltam a régóta nézegetett "vízálló bozótkabátot",amit korábban sajnáltam 15 000-ért kökénnyel rojtoltatni...6490-ért viszont már csak hazahoztam. Vigyorog Érdemes szétnézni,mert mást is láttam meglőhetős jó áron.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
blini
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Új üzenet #385 Dátum: 2014. Július 05. - 18:08:31 »

Űdv mindenkinek
Figyelmetekbe ajánlanám ezt a weboldalt,ruha és cipő vásárlása esetén:
Két hozzászólás, kettő reklám! Moderációs alapelvek III. rész
« Utoljára szerkesztve: 2014. Július 05. - 18:23:01 írta Sakac » Naplózva
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #386 Dátum: 2014. Július 05. - 19:12:43 »

Tegnap unalmamban bementem a nyíregyházi Dekába. Céltalan bolyongásom közben megtaláltam a régóta nézegetett "vízálló bozótkabátot",amit korábban sajnáltam 15 000-ért kökénnyel rojtoltatni...6490-ért viszont már csak hazahoztam. Vigyorog Érdemes szétnézni,mert mást is láttam meglőhetős jó áron.

Szia Balázs!

Ott felnőtt méretben is van? Itt Miskolcon már alig találok 4XL-es méretű bármit... Szomorú tendencia, szinte csak itt ( és Labs-nál) tudtam - elfogadható áron - vásárolni a medve-méretemre.
A jövő héten leszek Nyíregyen, remélem lesz még valami.

Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #387 Dátum: 2014. Július 05. - 20:41:02 »

Szia Balázs!

Ott felnőtt méretben is van? Itt Miskolcon már alig találok 4XL-es méretű bármit... Szomorú tendencia, szinte csak itt ( és Labs-nál) tudtam - elfogadható áron - vásárolni a medve-méretemre.
A jövő héten leszek Nyíregyen, remélem lesz még valami.


Én egy 4xl-est hoztam haza,de igaz-ami igaz-más is tetszett, de nem volt méretben. (A nyíregyit még nem fosztják ki olyan hamar,de résen kell lenni...) Wave
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
blini
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4


« Új üzenet #388 Dátum: 2014. Július 06. - 19:52:40 »

üdv
nem igazán reklám célból hirdettem termékeinket,ami családi tisztességes válalkozás,hanem inkább,hogy hol vehetnétek normális árakon,jó minőségű ruhákat,cipőket,de elnézést kérek,ha bárkinek a magán szférájában kárt tettem ezzel,nem állt szándékomban!
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #389 Dátum: 2014. Július 06. - 20:56:49 »

üdv
nem igazán reklám célból hirdettem termékeinket,ami családi tisztességes válalkozás,hanem inkább,hogy hol vehetnétek normális árakon,jó minőségű ruhákat,cipőket,de elnézést kérek,ha bárkinek a magán szférájában kárt tettem ezzel,nem állt szándékomban!
Nem tettél kárt senkinek a magánszférájában. A fórumon nincs engedélyezve a reklám, és ha valaki a boltját hirdeti, az bizony reklámnak minősül, nevezze bár jótékonyságnak vagy segítségnek az illető. A Moderációs alapelvekben egyébként le van írva.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 [26] 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 ... 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: