Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Csevegő az újratöltésről...  (Megtekintve 92182 alkalommal)
Borzgróf
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 673


« Új üzenet #330 Dátum: 2014. Február 12. - 18:15:08 »

Mielőtt országos körözést adatnék ki itt a fórumon próbálom megtudni hova tűnt SPACE COWBOY fórumtársunk és esetleg a F(j)EHOVA valamelyik standján megtalálható e  ?????    Fegyver beszállításának lehetőségéről szeretnék vele konzultálni .

 Welcome                  Emelem
A www.kapszli.hu-ról:

Február 13-16. közt a FeHoVa 301.A1 standján várjuk szeretettel!

Ott megtalálod!
Naplózva
Nádifarkas
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 105


« Új üzenet #331 Dátum: 2014. Február 13. - 15:06:48 »

A .308win matrica, hüvelyekkel elkelt.!!!
Naplózva
Tomsawier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Új üzenet #332 Dátum: 2014. április 02. - 11:53:41 »

 Emelem Olvasgattam a jogszabályokat, de nem látok olyan részt, ahol megszabná, hogy csak gyári újratöltő készüléket lehet használni. Konkrétan: Készíttethetek ill. használhatok saját elgondolású újratöltő készüléket?
Naplózva

Ha kell, még ezerszer, úgy mondom el, van még vadász, és nem adja fel!
Ha kell, még ezerszer, úgy mondom el, hogy mindenki hallja, nem adja fel!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #333 Dátum: 2014. április 02. - 17:36:23 »

Emelem Olvasgattam a jogszabályokat, de nem látok olyan részt, ahol megszabná, hogy csak gyári újratöltő készüléket lehet használni. Konkrétan: Készíttethetek ill. használhatok saját elgondolású újratöltő készüléket?
Szerintem ne a présen és pláne ne a matricán spórolj. Egyik sem annyira drága, hogy megérje. Úgy meg pláne ne állj neki barkácsolni, hogy még egyiket sem láttad és fogalmad sincs róluk...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #334 Dátum: 2014. április 02. - 19:46:26 »

Emelem Olvasgattam a jogszabályokat, de nem látok olyan részt, ahol megszabná, hogy csak gyári újratöltő készüléket lehet használni. Konkrétan: Készíttethetek ill. használhatok saját elgondolású újratöltő készüléket?

Ne saját elgondolású újratöltő készüléken gondolkodj!
Kezdj el lőport és kapszlit forgalmazni! Kuplung szerint is abban van a bolt! (csak ezt a részt kivágták a Papírkutyákból......) Kacsint Vigyorog
 Wave
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #335 Dátum: 2014. április 02. - 19:58:09 »

Emelem Olvasgattam a jogszabályokat, de nem látok olyan részt, ahol megszabná, hogy csak gyári újratöltő készüléket lehet használni. Konkrétan: Készíttethetek ill. használhatok saját elgondolású újratöltő készüléket?

 Emelem

Nagyjából egyetértek az előttem szólókkal  Igen (Mondjuk azt nem mondta, hogy hogy még egyiket sem látta és fogalma sincs róluk...)
Annyival egészíteném ki, hogy szerintem nem is igen lehetne vele spórolni.
Ha az ember megfelelő szaktudás és géppark segítségével, gondos tervezés mellett le készít is magának valamit, nemigen jön ki olcsóbban mint a gyári.
Viszont ha profi vagy, lehet akár jobb is mint a gyári.  Vállat von - És ugye a saját munka öröme, mint magánál az újratöltésnél  Kacsint Vigyorog.
Persze a matricát semmiképpen nem ajánlom barkácsban megcsinálni. NoNo
Prést, ki-be csappantyúzót, trimmelőt, sorjázót stb. kis kütyüket lehetne. Nekem is van egy egyedileg készített présem, de mégsem azt használom, hanem a Lyman gyárit. (Hoszabb hüvelyek már nem férnek bele - persze ez csak (el)méretezés kérdése.)
 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #336 Dátum: 2014. április 03. - 00:36:23 »

Mindjárt itt egy feladat:

Ennek a présnek az alkatrészeit forgácsolással meg lehet oldani, nem olyan bazinagy öntvény mint a többség. Ráadásul pontos és nagyon drága...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Tomsawier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 46



« Új üzenet #337 Dátum: 2014. április 03. - 10:30:09 »

 :Mosolyog Láttam élőben már egy pár prést...
Látok magamban annyi affinitást, hogy -habár segítséggel- de neki merjek állni egy présnek. A linkeltnek utánanéztem. Ára: több mint 285 000Ft. Anyagköltségét elnézve, 50.000Ft-ból szerintem teljesen kivitelezhető. Persze, nem sorozatgyártásban, ill. nem 1000Ft-os órabért számolva a forgácsolónak.  A jogi kérdésre, amit nem tudtam, választ kaptam. Köszönöm.
Naplózva

Ha kell, még ezerszer, úgy mondom el, van még vadász, és nem adja fel!
Ha kell, még ezerszer, úgy mondom el, hogy mindenki hallja, nem adja fel!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #338 Dátum: 2014. április 03. - 11:13:00 »

A linkeltnek utánanéztem. Ára: több mint 285 000Ft. Anyagköltségét elnézve, 50.000Ft-ból szerintem teljesen kivitelezhető. Persze, nem sorozatgyártásban, ill. nem 1000Ft-os órabért számolva a forgácsolónak. 
Nem véletlenül linkeltem be ezt. Ezzel már érdemes vacakolni.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #339 Dátum: 2014. április 03. - 11:55:34 »

:Mosolyog Láttam élőben már egy pár prést...
Látok magamban annyi affinitást, hogy -habár segítséggel- de neki merjek állni egy présnek. A linkeltnek utánanéztem. Ára: több mint 285 000Ft. Anyagköltségét elnézve, 50.000Ft-ból szerintem teljesen kivitelezhető. Persze, nem sorozatgyártásban, ill. nem 1000Ft-os órabért számolva a forgácsolónak.  A jogi kérdésre, amit nem tudtam, választ kaptam. Köszönöm.
Nem a lelkesedésedet akarom faragni,de mennyit fogsz te vadászni és lőni? Hozzászólásaidból kiderül,hogy spórolni szeretnél a lőszerköltségen...Egy ilyen prés-általad bekalibrált -árából 5 doboz lőszert veszel...  Vállat von Átlagos körülmények között az 5 évre való lőszer.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #340 Dátum: 2014. április 03. - 12:19:41 »

Nem véletlenül linkeltem be ezt. Ezzel már érdemes vacakolni.

Igen, minden bizonnyal, amennnyiben a kolléga is 50-es BMG-t akar tőteni........  Mosolyog
 Emelem
Naplózva
S.Peti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6027



« Új üzenet #341 Dátum: 2014. április 03. - 12:34:00 »

Nem a lelkesedésedet akarom faragni,de mennyit fogsz te vadászni és lőni? Hozzászólásaidból kiderül,hogy spórolni szeretnél a lőszerköltségen...Egy ilyen prés-általad bekalibrált -árából 5 doboz lőszert veszel...  Vállat von Átlagos körülmények között az 5 évre való lőszer.
Vannak átlagon felüli felhasználók..
Naplózva

...forrókezű fiatal vadásztárs...
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #342 Dátum: 2014. április 03. - 12:37:35 »

    Igen   S.Peti !
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16601



« Új üzenet #343 Dátum: 2014. április 03. - 13:08:00 »

Igen, minden bizonnyal, amennnyiben a kolléga is 50-es BMG-t akar tőteni........  Mosolyog
 Emelem
Nem kell neki 50BMG-t tölteni, ennek a cégnek ez a drágábbik modellje ami már az 50BMG-hez is jó a hossza miatt. A kistesója csak kétlábú, de ha már lúd, hát legyen molett... Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #344 Dátum: 2014. április 03. - 18:08:29 »

Vannak átlagon felüli felhasználók..
Pont azt szeretném megtudni,hogy ő oda tartozik -e ?...
Nem tartozom azon emberek sorába, akik irigyek arra amit ők nem mernek,vagy nem tudnak,vagy nem is akarnak kipróbálni.Viszont azon emberek sorába tartozom akik-többek között itt a fórumon is- sok átgondolatlan cselekvéssorozat "áldozatát" voltak kénytelen megismerni. A vadászathoz szükséges eszközök beszerzése közben sokan követünk el hibát. (Én is vettem már pár dolgot amivel utána nem tudtam mit kezdeni... Ördög) Néha jó,ha valaki gondolkodásra késztet minket mielőtt beleugrunk egy hülyeségbe.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: