Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 88   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magyar vizsla  (Megtekintve 290197 alkalommal)
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #240 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 09:03:11 »

MEGÉRKEZETT! A neve: Komlóvölgyi Vigécz Vezér és természetesen kanocska. Tündéri, okos, ugrik a tolra, becserkészi a békát, hozza a kilyukasztott labdát és 2,5 hónapos. Az éjszaka még volt egy kis nyüszi az ajtó előtt, de reggel már a kijelölt vackán találtam, egy csigát ropogtatott. Úgy látszik szereti a francia konyhát  Mosolyog. Vidám napok jönnek! Üdvözlet Mindenkinek! Szenka
Naplózva

Carpe Diem.
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #241 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 09:10:32 »

MEGÉRKEZETT! A neve: Komlóvölgyi Vigécz Vezér és természetesen kanocska. Tündéri, okos, ugrik a tolra, becserkészi a békát, hozza a kilyukasztott labdát és 2,5 hónapos. Az éjszaka még volt egy kis nyüszi az ajtó előtt, de reggel már a kijelölt vackán találtam, egy csigát ropogtatott. Úgy látszik szereti a francia konyhát  Mosolyog. Vidám napok jönnek! Üdvözlet Mindenkinek! Szenka

Fotót nem csináltál véletlenül?   Vállat von
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #242 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 09:18:04 »

Tegnap értünk haza az Adriáról és tele a gépem képekkel, Vezért meg este hoztuk el, csak egy két kép készült, ahogy a fiúk éppen felfalják örömükben, majd készítek igazi sztárfotót Kacsint, ma vagy holnap és felteszem.
Naplózva

Carpe Diem.
RWS
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1124



« Új üzenet #243 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 09:22:33 »

MEGÉRKEZETT!
Vidám napok jönnek! Üdvözlet Mindenkinek! Szenka

 Igen Wave
Naplózva
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #244 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 16:54:05 »

MEGÉRKEZETT! A neve: Komlóvölgyi Vigécz Vezér és természetesen kanocska. Tündéri, okos, ugrik a tolra, becserkészi a békát, hozza a kilyukasztott labdát és 2,5 hónapos. Az éjszaka még volt egy kis nyüszi az ajtó előtt, de reggel már a kijelölt vackán találtam, egy csigát ropogtatott. Úgy látszik szereti a francia konyhát  Mosolyog. Vidám napok jönnek! Üdvözlet Mindenkinek! Szenka

  Szia Szenka!

 Sok közös örömöt, és sok szép vadászatot kívánok nektek!    Igen  Wave
Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #245 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 19:49:12 »

De jó!
Tényleg tegyél fel képeket, ne felejtsd!
Tegnap én is találkoztam egy magyar vizslával, nagyon kedves volt, össze-vissza pusziztuk egymást, aztán rájöttem, hogy mocskos disznó, mert érdekbarátságból nyalogatta a pofámat:
Jó sós volt neki, mivel fürödtem az izzadságban... Ördög Ördög Ördög Ördög

Ettől függetlenül boldog vagyok mindig, ha ilyen kedves élőlénnyel találkozom.

Találkoztam egy gyönyörű labradorral is, aki eszméletlenül okos volt, kereste az egy nyomorult gerlét, amit lőttem.
Olyan helyen voltunk, ahol egymillió hektár tarló van, de az én galambocskám persze, hogy egy akácsorba pottyant bele.
Ez a tündér jószág hihetetlen vitalitással vetette be magát olyan bokrokba, ahol még a vaddisznó is kerülő utat választ.
Aztán - milyen okos tud lenni egy kutya...- már "nem hitt" a gazdinak (Labs kolléga), szinte látszott rajta, hogy a szeretett gazdi kedvéért még ezerszer beugrana a dzsindzsába, de ha beszélni tudna, inkább lehülyézne bennünket. Nyihi
Ő eleinte tartózkodó volt, néha kaptam egy-egy nyalintást a büdös pofájával, de a nap végén csak kibújt belőle a kéjenc a simogatásra.
Nagyon szép, fegyelmezett és okos kutya, dicséretére válik a gazdájának! Emelem

Bocs az offért, várom a fotókat!!

 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Wipe
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1308



« Új üzenet #246 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 21:08:53 »

Az idei első örvösöm igen nagy népszerűségnek örvendett itthon...   Mosolyog



Naplózva

A földet nem a szüleinktől örököltük, hanem az unokáinktól kaptuk kölcsön!
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #247 Dátum: 2010. Augusztus 17. - 21:12:25 »

Törpeterroristák... Nyihi


 Effendi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Szenka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 249



« Új üzenet #248 Dátum: 2010. Augusztus 18. - 09:43:12 »

Köszönöm Mindenkinek a figyelmességet! tegnap óta van csippünk, kutyaútlevelünk és a jövő hétvégéen átéljük első közös vadászatunkat Szerbiában fürjezés formájában. Üdv. Szenka
Kép majd jön Wave
Naplózva

Carpe Diem.
Sebipeti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 333



« Új üzenet #249 Dátum: 2010. Augusztus 18. - 18:06:49 »

Szia Szenka!

Én is sok szép vadászélményt kívánok, együtt a Kutyáddal!- és várjuk a képeket.

Üdv.
Naplózva
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #250 Dátum: 2010. November 14. - 17:54:52 »

Üdvözletem Mindenkinek!
Ha minden igaz, akkor holnap reggeltől én is "vizslatulajdonos" leszek. Ugyanis egy jószándékú felajánlásként kapok egy törzskönyves drótos kis szukát. Most lesz 4 hónapos.
Az az igazság, hogy kutyaügyben eléggé járatlan vagyok, ezért szeretném a segítségeteket kérni.
Mivel lehet/kell ilyenkor kezdeni. A barátkozáson kívül már kezdjünk játszani mindenféle szőrös-tollaj kisjószággal, esetleg aportot, keresést gyakorolni, vagy az első pár hét csakis a barátkozásról, engedelmesség megtanulásáról szóljon???
Másik! Szeretnék esetleg egy vércsapázót (is) nevelni belőle, az nem megy a madarászás rovására? Lehet "kettős hasznú" egy vizsla?
Bocsánat ha hülyeségeket hordtam itt össze, lehet, hogy nem az utolsó ebben a témában...
A segítséget előre is köszönöm!
Üdv: Feri  Emelem
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #251 Dátum: 2010. November 14. - 17:58:45 »

Hali!
Én azt szeretném tudni, hogy le lehet-e szoktatni a kutyát arról, hogy belehemperegjen mindenféle büdös rondaságba a mezőn? Félek, hogy nem, de ha van ötletetek szívesen meghallgatom!
Köszönöm!
Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #252 Dátum: 2010. November 14. - 18:03:26 »

Hali!
Én azt szeretném tudni, hogy le lehet-e szoktatni a kutyát arról, hogy belehemperegjen mindenféle büdös rondaságba a mezőn? Félek, hogy nem, de ha van ötletetek szívesen meghallgatom!
Köszönöm!

Háát nagyon nehéz az álcázás ösztönét kinevelni belőle. Nem biztos, hogy lehet, vagy megéri a fáradtságot.
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #253 Dátum: 2010. November 14. - 18:07:28 »

Háát nagyon nehéz az álcázás ösztönét kinevelni belőle. Nem biztos, hogy lehet, vagy megéri a fáradtságot.

Persze, csak ez a majom kutya olyan büdös lesz, hogy menni sem tudok mellette, nemhogy kocsiba, lakásba beengedni! Szomorú 
Naplózva
svferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1265



« Új üzenet #254 Dátum: 2010. November 15. - 10:03:38 »

Nah, megérkezett a legújabb Vadásztársam...











 Emelem
Naplózva

" Nemcsak a jó pap, de a jó vadász is holtig tanul..."
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 ... 88   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: