Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadásznapok, Vadászati rendezvények  (Megtekintve 84045 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #240 Dátum: 2015. április 28. - 18:02:04 »



Mivan, befűzött a Krizsi? Vigyorog
Már gyűjti a halat a "Sült ponty Kopácsi réti módra" c. eledelhez. Persze nem nevezünk vele sehová csak esszük. Ha odaég, akkor is esszük. Ha félig nyers marad, akkor is. Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #241 Dátum: 2015. április 28. - 18:16:14 »

Már gyűjti a halat a "Sült ponty Kopácsi réti módra" c. eledelhez. Persze nem nevezünk vele sehová csak esszük. Ha odaég, akkor is esszük. Ha félig nyers marad, akkor is. Vigyorog
Ha egy kis alamizsna jutna majd....... Vigyorog
Idén mi is főzőcskézünk (tavaly nem jutott volna rá idő), de szintén csak a meghívott motoros cimboráknak, meg az olyan arcoknak, akiken látszik, hogy nem kár beléjük Ördög
De a zsűri nem kap belőle egy szívószálnyit sem, mert kár lenne beléjük Nem
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #242 Dátum: 2015. április 28. - 20:26:12 »

Csak a halál biztos......

De ha meg sem próbálunk elszakadni a "reggelkürtszó, utána népiescsujogatás, aztán kitüntetünkmindenkitakimozogésmégnemvoltkitüntetve, majd megesszükapörköltet és jólbeb@szunk" stílusú vadászünnepi sablontól, akkor nem is fog sikerülni.
Ja, amúgy ez nem is vadásznap, hanem egy olyan alkalom, amikor kimondottan szeretettel várjuk a nem vadászó közönséget és az egész nap inkább róluk szól Angyal
 Wave

A vadásznap nálunk lesz de még nagy a csönd ( nekem nincs beleszólásom ) . Magesz akkor ezzel keverte össze a Nagydorogi rendezvényt. Egyébként tudtommal a Tolna -megyei vadásznap a természetvédőkkel közösen kerül megrendezésre Nagydorogon. Ha lesz több infóm felteszem.                     Emelem
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #243 Dátum: 2015. április 28. - 20:31:32 »


De a zsűri nem kap belőle egy szívószálnyit sem, mert kár lenne beléjük Nem


 Röhög Röhög Röhög  Egyszer a sógorom is azzal röhögtetett meg hogy az Ő bora aranyérmes lett volna de annyira jól sikerült hogy még azt a 0,7 litert amit be kellett von adni a verseny bíráinak - hát azt is sajnálta .    Mosolyog
Naplózva
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #244 Dátum: 2015. április 28. - 20:38:22 »

Urak! A hétvégén valaki tiszteletét teszi Füzérradványon?

http://vadaszlap.hu/2015/04/28/vii-nemzetkozi-vadetelfozo-verseny-es-vadasznap/

Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #245 Dátum: 2015. április 28. - 20:45:52 »

Megtaláltam !

A Tolna-megyei Vadásznap programja.

Biztos hogy sátorral és egyéb Piál kellékekkel kiköltözünk mi az az a VT is. Engem a Nagydorogi sátor és környékén lehet megtalálni - fórumtársakat szivesen látom egy kupicára és diskurzusra .   Szabó Pistát kell keresni !   

Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #246 Dátum: 2015. április 28. - 20:56:48 »

Egyébként tudtommal a Tolna -megyei vadásznap a természetvédőkkel közösen kerül megrendezésre Nagydorogon. Ha lesz több infóm felteszem.
Úgy vanik, de nem csak a ződek, hanem a horgászok is be vannak vonva a történetbe.
Minél nagyobb a megmozgatott tábor, annál jobb.
Kell a vadászatnak a társadalmi elfogadottság, ehhez nem árt igénybe venni 1-2, többszázezres támogatottságú civil szervezet "farvizét" sem Kacsint
A vadásznappal is megpróbálunk elszakadni egy kicsit az unalomig ismert sablonoktól, aki végig olvassa a kötött és időtől független programokat, szinte biztosan talál köztük párat, amiért érdemes a családdal útra kelnie május 9-én Nagydorogra.
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #247 Dátum: 2015. Május 30. - 20:22:58 »

Hölgyek Urak!
Idén 9. alkalommal kerül megrendezésre Tamásiban a TRÓFEA Vadgasztronómiai Fesztivál.
Minden érdeklődőt nagy szeretettel várunk!
Érdemes (sőt kötelező!) a családot is hozni, mert a programok java nekik (is) szól.  Emelem

Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #248 Dátum: 2015. Június 01. - 11:35:14 »

 Rég jártam erre, de oka vagyon. Elsősorban az elmúlt egy hónap a szervezésről szólt és végre eljutottunk oda, hogy szombaton megalakítottuk a Világjáró Vadászok Kárpátaljai Tagozatát. Eltekintve Gergely Imi barátomtól akinek mindenről csak én és egy pé betűvel kezdődő szerv jutott az eszébe nagyon jól sikerült a dolog. Adtunk a kultúrának a munkácsi vár és a beregszászi látnivalók formájában, de sajnos Gyimesi Gyuri alelnök urat jobban érdekelte az, hogy merre vannak szép lányok. Mondtam neki, hogy esetleg elviszem Jozefáta nővérhez a munkácsi görögkatolikus kolostor főnökasszonyához és ott tényleg szép lányokat láthat, sőt meg is gyónhatja bűneit.  A fene érti de valahogy nem értékelte erőfeszítéseimet. Akarom mondani végül csak magába szállt és meghívott egy bakra. Mondám megyek, mert szlovák bakot még nem lőttem. Erre kifejtette, hogy az ő bakjai mind magyarok ott Királyhelmenc környékén, csak éppen szlovák illetőségűek.
 Az esti tóparti partik viszont elég szépekre sikeredtek. Minden az internacionalizmusról, szólt hiszem a kentucky burbon nagyszerűen összebarátkozott a belorusz vodkával. Az erdélyi szilva a szabolcsi almával, lembergi robert dooms sör a budwaiserrel, a "homokipisti" megy-pálinka meg szekszárdi borokkal. Ami engem illet nekem még most is sok kis ördög ad díszsortüzeket a fejemben, noha a becses társaság már egy napja útra kélt.
 Augusztusban irány Erdély ahol következő összejövetelünk lesz aztán majd meglátjuk, bár mi sajna csak a Kárpát-medence világát tudjuk járni Tanzánia és Pakisztán helyett. No de az is a világ.
Naplózva
mr.Hucul
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1101


« Új üzenet #249 Dátum: 2015. Június 01. - 18:21:46 »

 Ja, utóirat helyett: azt hiszem a 8. (augusztusi) Nimródban olvashatjátok majd a részleteket arról, hogy ha kell a hátamon cipelem be a magyar vadászati közösségbe Kárpátalja normálisabban gondolkodó vadászait.
Naplózva
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #250 Dátum: 2015. Június 03. - 15:07:12 »

Ja, utóirat helyett: azt hiszem a 8. (augusztusi) Nimródban olvashatjátok majd a részleteket arról, hogy ha kell a hátamon cipelem be a magyar vadászati közösségbe Kárpátalja normálisabban gondolkodó vadászait.

Haditudósítás ellen feltétlen gyógyír.  Vigyorog  Igen Igen Piál Wave
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #251 Dátum: 2015. Június 05. - 10:56:18 »

Hölgyek Urak!
Idén 9. alkalommal kerül megrendezésre Tamásiban a TRÓFEA Vadgasztronómiai Fesztivál.
Minden érdeklődőt nagy szeretettel várunk!
Érdemes (sőt kötelező!) a családot is hozni, mert a programok java nekik (is) szól.  Emelem



Jön még valaki honap? Mi ott leszünk családostul!  Táncol

Csaba!
Valami itinert rakjál fel kérlek, nem voltunk még ott korábban.

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
uzbence
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2149



« Új üzenet #252 Dátum: 2015. Június 05. - 11:27:27 »

Jön még valaki honap? Mi ott leszünk családostul!  Táncol

Csaba!
Valami itinert rakjál fel kérlek, nem voltunk még ott korábban.

 Wave

Már megint lagzi...
 Piál  Vigyorog
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #253 Dátum: 2015. Június 05. - 13:02:43 »

Valami itinert rakjál fel kérlek, nem voltunk még ott korábban.
Háj!
Maga a rendezvény a Tamási Parkerdőben zajlik.
A térképen megjelölve a fő rendezvénysátor helye.

Parkolni a 65-ös útról lefordulás után a termálfürdő-kemping felé vezető úton, vagy egy réten lehet, a rendőri utasítások szerint.

Népes látogatottságra számítunk, csak főzőcsapatból 50 feletti a jelentkezők száma, vendég összvissz. lesz vagy 3000 a nap folyamán.
Ha bele gondolok, hogy a kezdeti 2-3 évben 12-15 csapat és 3-400 látogató volt...... kezdi kinőni magát a buli Vigyorog

Habár lesz valami büdös ponty prázson sütve, gondolom az elriaszt párszáz látogatót..... Ördög

https://goo.gl/maps/JcDl7
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #254 Dátum: 2015. Június 05. - 14:07:01 »



Habár lesz valami büdös ponty prázson sütve, gondolom az elriaszt párszáz látogatót..... Ördög

Sőt, a főszervező állítólag megsüti parázson a saját kolbászát... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 [17] 18 19 20   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: