Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kérdések, melyekre választ várunk  (Megtekintve 132984 alkalommal)
vegeza
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #345 Dátum: 2021. Február 08. - 18:18:45 »

Az év elején a bankok bevezették a kettős ellenőrzést az internetes kártyás fizetés esetén.
Nekem a K&H-s és a Raiffeisen-es kártyámat is kűlön engedélyeztetni kellett, ennek a módnak az aktíválásához.
Az OTP-nél és az ERSTE-nél nem volt probléma.
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #346 Dátum: 2021. Február 09. - 12:34:12 »


   SIKERÜLT!!! Halleluja! De meg ne kérdezzétek miért és hogyan. Mindent ugyanúgy csináltam, mint eddig.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #347 Dátum: 2021. Február 24. - 16:36:24 »

https://www.youtube.com/watch?fbclid=IwAR2liBom3-GM2zOQNmlGOoqDVom1bbfl85ZZezV8fPAPoZ-dhrtPTU5EIrU&v=YHfD3xKiSdw&feature=youtu.be
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
vegeza
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #348 Dátum: 2021. Október 27. - 18:24:13 »

https://www.omvk.hu/hir/elkeszult-a-vadaszkamara-hatastanulmanya?fbclid=IwAR2uz77SuparhaLqhfAlxX1Rd9dkM-gIaG3nUtJ-mjp5-vSvP_b7ZRp6XBY
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #349 Dátum: 2021. December 02. - 16:21:55 »

Ma levelet hozott a posta az Országos Magyar Vadászkamarától.
Örültem, hogy talán az évek óta ígért plasztik kártyámat küldik és nem kell megint az utcán sorba állni a a vadászjegy kiváltásáért,  de nem.
Kaptam viszont egy születésnapi köszöntő levelet melynek örültem volna
ha:
-  nem két hónappal később kapom mint a születésnapom,
-  nem tartalmazza azt a mondatot, "  ....egyúttal megköszönjük a magyar vadgazdálkodás és vadászat valamint a vadászok érdekében kifejtett közösségi munkáját." Ezzel csak annyi a bajom, hogy sz@rt sem tudnak az 53 év alatt végzett munkámról (igaz másokéról sem) mert kb. annyit törődnek a magyar vadászokkal mint 13 év alatt ezen a fórumon feltett kérdések, vélemények megválaszolásával!
Tudom, bennem van a hiba! :Mosolyog

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #350 Dátum: 2021. December 02. - 16:26:50 »


Tudom, bennem van a hiba! :Mosolyog


Ja...benned... Vállat von
Minek neked ennyi születésnap, már rá se férnek a tortára a gyertyák... Fejvakarás
 
(Örülj neki, hogy nem a Bőr és Nemibeteg Gondozótól kaptál szülinapi üdvözletet mint törzsvendég)  Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #351 Dátum: 2021. December 02. - 16:53:12 »

Ja...benned... Vállat von
Minek neked ennyi születésnap, már rá se férnek a tortára a gyertyák... Fejvakarás
 
(Örülj neki, hogy nem a Bőr és Nemibeteg Gondozótól kaptál szülinapi üdvözletet mint törzsvendég)  Ördög Ördög Ördög

 : Röhög

Azért  hasznom is van abból, hogy ennyit megéltem. Tudtam annyit és úgy vadászni amit ma már nem mondhatnak el sokan. Ismerhettem olyan Embereket-Vadászokat akik ma már legendák!  Tudtam életre szóló barátságokat kötni. És nem utolsó sorban nem kell már kamarai tagdíjat fizetnem!  Mosolyog

Az, hogy a Bőr és Nemibeteg Gondozóval nem kerültem kapcsolatba az csak a véletlen műve!  Röhög

« Utoljára szerkesztve: 2021. December 03. - 04:01:38 írta Sakac » Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #352 Dátum: 2021. December 02. - 21:17:42 »


Az, hogy a Bőr és Nemibeteg Gondozóval nem kerültem kapcsolatba az csak a véletlen műve!  Röhög


🤣🤣🤣
Szerintem szívesen visszatekernéd az időgépet abba a korszakba, amikor ez még reális következménye lehetett az életvitelednek😍 'Girl 😁
« Utoljára szerkesztve: 2021. December 03. - 04:02:07 írta Sakac » Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #353 Dátum: 2021. December 02. - 21:45:12 »

🤣🤣🤣
Szerintem szívesen visszatekernéd az időgépet abba a korszakba, amikor ez még reális következménye lehetett az életvitelednek😍 'Girl 😁

Még annál előbbre is!  :Mosolyog

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #354 Dátum: 2021. December 03. - 06:11:51 »

🤣🤣🤣
Szerintem szívesen visszatekernéd az időgépet abba a korszakba, amikor ez még reális következménye lehetett az életvitelednek😍 'Girl 😁

Azért a pár percért, azokért az unalmas, egyhangú mozdulatokért végiggürcölni újabb 40 évet? Egy frászt!  Vigyorog
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #355 Dátum: 2021. December 03. - 11:14:12 »

Azért a pár percért, azokért az unalmas, egyhangú mozdulatokért végiggürcölni újabb 40 évet? Egy frászt!  Vigyorog
Lajos,
állj már le azzal a kurva vérnyomáscsökkentővel, teljesen kifordulsz magadból... Woest
 Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #356 Dátum: 2021. December 03. - 12:40:50 »

Lajos,
állj már le azzal a kurva vérnyomáscsökkentővel, teljesen kifordulsz magadból... Woest
 Ördög Ördög Ördög
Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #357 Dátum: 2021. December 03. - 13:04:21 »

Lajos,
állj már le azzal a kurva vérnyomáscsökkentővel, teljesen kifordulsz magadból... Woest
 Ördög Ördög Ördög
🤣🤣🤣🤣🤣🤣
Feri bazdmeg, majdnem megfulladtam!
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
vegeza
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 3061



« Új üzenet #358 Dátum: 2021. December 03. - 20:14:58 »

Lajos,
állj már le azzal a kurva vérnyomáscsökkentővel, teljesen kifordulsz magadból... Woest
 Ördög Ördög Ördög
Hú, vaze ez q..va ütős volt!
  tenn
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
pipacs
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 102


« Új üzenet #359 Dátum: 2022. Szeptember 13. - 11:16:44 »

A Nimród újságban Rung Áron titkár úr által jegyzett cikk jelent meg a hajtásban lőtt - "illegálisan elejtett" - 7 db bika kapcsán indított etikai eljárás eredményéről.
1 fővel szemben folytatták le az eljárást.
Aki "vadászként" vett részt ezen, illetve aki vadászjeggyel rendelkező hajtóként - azokkal szemben nem kellene eljárást folytatni az együttműködésük, hallgatásuk?
Esetleg azon múlik, hogy a bizonyítási eljárás pénzbe kerül és nincs forrása a szerveknek, akkor a kamara is hozzájárulhatna, vagy teljesen ki is fizethetné. Ezzel is deklarálhatná, hogy nem kíván azonosulni az eseményekkel.
Naplózva
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: