Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászújságok  (Megtekintve 98271 alkalommal)
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #435 Dátum: 2019. November 03. - 16:49:09 »

 Emelem

Érdeklődnék, hogy van valaki, aki Nimród előfizető?
Nekem az előfizetés ellenére sem érkezett meg a novemberi szám,
eddig  mindig még az előző hónap vége felé megküldték. Vállat von

 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
vadasz69
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 56


« Új üzenet #436 Dátum: 2019. November 03. - 17:31:25 »

Emelem

Érdeklődnék, hogy van valaki, aki Nimród előfizető?
Nekem az előfizetés ellenére sem érkezett meg a novemberi szám,
eddig  mindig még az előző hónap vége felé megküldték. Vállat von

 Emelem

Szia Zoli!  Emelem

Nekünk sem érkezett még meg.
Naplózva
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #437 Dátum: 2019. November 03. - 17:55:31 »



Nekünk sem érkezett még meg.



 Emelem
Köszönöm szépen az információt!
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Burhinus65
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 669


« Új üzenet #438 Dátum: 2019. November 04. - 19:48:16 »

Nekünk se jött meg!! Emelem
Naplózva

A könyvgyüjtő két legnagyobb ellensége, a feleség és a halál
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #439 Dátum: 2019. November 04. - 19:56:39 »

 Emelem

Kezdek megnyugodni... Vigyorog, vagy mégsem...

Annak idején a Vadászlapra volt előfizetésem.
Egy hónapban nem jött az újság.
Reklamáció...küldtek postán.
Következő hónap, újabb reklamáció, jött megint a postával.
Aztán megkezdődött az egymásra mutogatás a szerkesztőség és a terjesztő között.
Végül már a megkeresésekre sem válaszoltak, én meg felmondtam az előfizetést.

 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #440 Dátum: 2019. November 04. - 19:59:48 »

Nekünk se jött meg!! Emelem

Forduljon nőgyógyászához vagy gyógyszerészéhez! Mosolyog Mosolyog Mosolyog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #441 Dátum: 2019. November 04. - 20:11:16 »

Nekünk se jött meg!! Emelem
Gratulálunk!  Ördög
Nincs valami ritka könyved Vajna és Bokor kiadásban?
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #442 Dátum: 2019. November 04. - 20:12:26 »

Emelem

Kezdek megnyugodni... Vigyorog, vagy mégsem...

Annak idején a Vadászlapra volt előfizetésem.
Egy hónapban nem jött az újság.
Reklamáció...küldtek postán.
Következő hónap, újabb reklamáció, jött megint a postával.
Aztán megkezdődött az egymásra mutogatás a szerkesztőség és a terjesztő között.
Végül már a megkeresésekre sem válaszoltak, én meg felmondtam az előfizetést.

 Emelem
Az elmúlt évek egyik nagy tapasztalata az előfizetésekkel kapcsolatban,hogy nem szabad előfizetni. Ördög  Nekem vadászlapok közül a Magasles okozott hasonló kellemetlenséget (Isten nyugosztalja!) A különböző előfizetett sajtótermékek egy része késve jött,nem jött,szakadt csomagolásban jött (neeeem,neeem olyan... Ördög) szóval ha benzinkúton,Tescoban,akárhol látom ami érdekel- megveszem,de előfizetni nem fizetek elő. A Posta már rég nem az a cég amiben megbíznék.A maszek újságkihordók meg pláne.Szomszédnéni és anyósomék nyugdíjas hobbija várni a napilapot,amiben holnap olvasod a tegnapi hírt-igaz okostelóval nehezebb begyújtani,de tagadhatatlanul gyorsabban jutsz hírhez- illetve rendszeresen siránkoznak,hogy már megint nem hozták reggel az újságot. Van,hogy este,van ,hogy másnap ér oda...
Szóval:értem én a romantikát,de jelenleg az előfizetés (mifelénk biztosan) nem pálya.  
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #443 Dátum: 2019. November 04. - 20:35:21 »

Az elmúlt évek egyik nagy tapasztalata az előfizetésekkel kapcsolatban,hogy nem szabad előfizetni. Ördög 

Szóval:értem én a romantikát,de jelenleg az előfizetés (mifelénk biztosan) nem pálya. 


 Emelem
Ez az egyetlen sajtótermék, amire előfizetek. 1979. óta...
Napilapot mi sem járatunk, a Feleségemmel együtt ér elég hülyeség és bosszantó dolog bennünket a mindennapokban,
hogy az "aktuális hírek"  olvasásával már nem akarjuk tetézni. Vigyorog

 Emelem

Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
táborilelkész
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3506



« Új üzenet #444 Dátum: 2019. November 04. - 20:52:20 »

Nem akarok károgni, de így kezdődött a Magaslessel is. Aztán szépen megszűnt. A Nimród a múlt hónapban már sokkal szolidabb papíron és akkor is késve jelent meg. Tartok tőle, hogy halad a kitaposott úton a megszűnés felé. Bár, ha a szívemre teszem a kezem nem fog álmatlan éjszakákat okozni. Nekem már régen nem tetszik. Sajnos reklámújsággá vált a tartalom rovására, ráadásul leginkább az éjjellátó-hőkamera reklámjaiévá.
Naplózva

Engedd Uram,hogy tisztán lőjek, tisztán öljek és,ha nem lőnék tisztán, engedd Uram,hogy tisztán hibázzak.
godena
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1519



« Új üzenet #445 Dátum: 2019. November 05. - 06:21:11 »

Nem akarok károgni, de így kezdődött a Magaslessel is. Aztán szépen megszűnt. A Nimród... sajnos reklámújsággá vált a tartalom rovására, ráadásul leginkább az éjjellátó-hőkamera reklámjaiévá.
A Vadászlapnál sem jobb a helyzet. F.T. éppen az éjjelálátózást ostorozza jó meglátásokat tartalmazó cikkében, majd ugyanazon oldalon van egy Pulsar-reklám a lap alján... klasszikus übergáz. Legalább erre odafigyelhettek volna!
 Emelem
Naplózva

"A VADÁSZAT számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság.
Alázatos szolgálata erdőnek, vadnak egyaránt" - Bornemisza Péter
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9988



« Új üzenet #446 Dátum: 2019. November 05. - 07:48:27 »


Napilapot mi sem járatunk, a Feleségemmel együtt ér elég hülyeség és bosszantó dolog bennünket a mindennapokban,
hogy az "aktuális hírek"  olvasásával már nem akarjuk tetézni. Vigyorog


Akkor már csak a rádiót, meg a tévét kell kidobnod a következő lomtalanításkor és egészen kiegyensúlyozott lesz az életed.  Mosolyog
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11250


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #447 Dátum: 2019. November 05. - 08:08:47 »

Akkor már csak a rádiót, meg a tévét kell kidobnod a következő lomtalanításkor és egészen kiegyensúlyozott lesz az életed.  Mosolyog
Valamikor nem tudtam elképzelni az életet nélkülük. Ma már csak a válogatott meccsekre,BL döntőre,világversenyekre (foci vb,eb, olimpia)  kapcsolom be a tévét. Addig inkább olvasok.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #448 Dátum: 2019. November 05. - 19:16:38 »

Akkor már csak a rádiót, meg a tévét kell kidobnod a következő lomtalanításkor és egészen kiegyensúlyozott lesz az életed.  Mosolyog

 Emelem
A rádió folyamatosan szól, autóban, irodában. Mondjuk vannak "feketelistás" adók... Vigyorog
TV nélkül egész jól elvagyok, ritkán ülök előtte.

Valamikor nem tudtam elképzelni az életet nélkülük. Ma már csak a válogatott meccsekre,BL döntőre,világversenyekre (foci vb,eb, olimpia)  kapcsolom be a tévét. Addig inkább olvasok.

Az esti program az olvasás, inkább egy jó könyv, mint valami TV csatorna.

 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Fegbock
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1487


« Új üzenet #449 Dátum: 2019. November 06. - 10:35:41 »

Valamikor nem tudtam elképzelni az életet nélkülük. Ma már csak a válogatott meccsekre,BL döntőre,világversenyekre (foci vb,eb, olimpia)  kapcsolom be a tévét. Addig inkább olvasok.
Nálam meg kezd fordulni a dolog! Régen alig tévéztem és rengeteget olvastam, most meg sokszor nincs kedvem olvasni, hanem pl. rossz időben megnézek 1-2 rövidebb filmet. Persze azért az olvasás sem marad ki teljesen, lefekvés előtt azért valami kézbe kerül szinte minden este!
Naplózva

Minden lövésem, amely talál, azonnal öljön! De ha nem öl, akkor ne ejtsen sebet!
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: