Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászújságok  (Megtekintve 98271 alkalommal)
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #390 Dátum: 2018. Február 06. - 19:37:27 »

Szomorúan kell konstatálnom, a Vadászlap pont azzá az újsággá vált, ami miatt anno a Nimród vásárlását beszüntettem.
Béke poraira...

 Emelem
Én is azt vettem észre, hogy hónapról hónapra "gyengül" a lap.
 Emelem
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
ptomi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 114


« Új üzenet #391 Dátum: 2018. Február 07. - 08:50:41 »

Emelem
Én is azt vettem észre, hogy hónapról hónapra "gyengül" a lap.
 Emelem

Valóban egyre több a reklámcikk benne... Az egyik oldalon egy írás, a szemközti oldalon meg a reklám, ami az íráshoz kapcsolódik...
Mivel előfizető vagyok, remélem nem ez fog folytatódni, valahol írják benne, hogy a következő számtól megújul a lap.
 Emelem
Naplózva
NAPE
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 97



« Új üzenet #392 Dátum: 2018. Február 07. - 21:18:40 »

Az is szép volt az idei talán januári számban, hogy a 2017. januári  aranysakál vadászaton a szerző irja, hogy hőkamerát használt. Ez nem csak vadászias és nem vadászujságba való , hanem még tilos is (volt) tavaly, szerintem....
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #393 Dátum: 2018. Február 08. - 07:07:59 »

Valóban egyre több a reklámcikk benne... Az egyik oldalon egy írás, a szemközti oldalon meg a reklám, ami az íráshoz kapcsolódik...
Mivel előfizető vagyok, remélem nem ez fog folytatódni, valahol írják benne, hogy a következő számtól megújul a lap.
 Emelem
Ja, megújul.....
Mostantól az egyiken lesz a reklám, és a másikon a cikk. Nem
És kicsit több lesz benne a kék színű propaganda-felület, mert ugye "Pelikán elvtárs, egyszer majd mi is kérünk magától valamit" Hány
Ahogyan Bors Ricsit eltávolították, onnan tart a szennylaposodás.
Egy korhadt hajítófát nem adnék érte Stoel
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #394 Dátum: 2018. Február 10. - 12:43:17 »

A legszebbet tegnap olvastam a honlapjukon: könnyesszemű beszámoló élete vadászatáról.

"Meglátva a bikát még a traktort se állítottam le, hanem rácserkeltem" (bocsánat, nem szó szerinti az idézet, de a lényeg ez)

Tényleg szép cserkelés lehetett a berregő traktor mellett!...
És akkor életem vadászata, meg zúgjon neki odaát, meg tisztelet a vadnak, meg egyebek...

Olvassátok el, érdemes.

Ja, a bika kúúúvajó!

De hogy lehet egy ilyen beszámolót a vadászlap honlapjára fölengedni???
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Zolimester
Vadász
*****
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #395 Dátum: 2018. Február 10. - 22:04:09 »

A legszebbet tegnap olvastam a honlapjukon: könnyesszemű beszámoló élete vadászatáról.

"Meglátva a bikát még a traktort se állítottam le, hanem rácserkeltem" (bocsánat, nem szó szerinti az idézet, de a lényeg ez)

Tényleg szép cserkelés lehetett a berregő traktor mellett!...
És akkor életem vadászata, meg zúgjon neki odaát, meg tisztelet a vadnak, meg egyebek...

Olvassátok el, érdemes.

Ja, a bika kúúúvajó!

De hogy lehet egy ilyen beszámolót a vadászlap honlapjára fölengedni???

Örüljünk neki, hogy legalább világosban lőtte...  Rííí
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #396 Dátum: 2018. Február 12. - 08:04:41 »

A legszebbet tegnap olvastam a honlapjukon: könnyesszemű beszámoló élete vadászatáról.

"Meglátva a bikát még a traktort se állítottam le, hanem rácserkeltem" (bocsánat, nem szó szerinti az idézet, de a lényeg ez)

Tényleg szép cserkelés lehetett a berregő traktor mellett!...
És akkor életem vadászata, meg zúgjon neki odaát, meg tisztelet a vadnak, meg egyebek...

Olvassátok el, érdemes.

Ja, a bika kúúúvajó!

De hogy lehet egy ilyen beszámolót a vadászlap honlapjára fölengedni???

"Traktorbú lűtte" azt jól bevárják a vadak ! Meg jó is van az ha ott van a @aros csizma mellett a trakeszba mindig a puska - " Sose lehet tudni. "    Fejvakarás
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #397 Dátum: 2018. Február 12. - 08:43:10 »

"Traktorbú lűtte" azt jól bevárják a vadak ! Meg jó is van az ha ott van a @aros csizma mellett a trakeszba mindig a puska - " Sose lehet tudni. "    Fejvakarás

Stefi, bocs de látszik, hogy el se olvastad a történetet és úgy írsz. Én nem sajnáltam azt a két kattintást, megkerestem a sztorit. Korántsem erről ír az elejtő.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #398 Dátum: 2018. Február 12. - 08:47:15 »

megkerestem a sztorit. Korántsem erről ír az elejtő.

Attól még nem biztos, hogy messze jár az igazságtól Stefi...

 Stoel bár egyre kevésbé jellemző a traktorban a sz@ros gumicsizma  Stoel
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #399 Dátum: 2018. Február 12. - 09:00:07 »

Stefi, bocs de látszik, hogy el se olvastad a történetet és úgy írsz. Én nem sajnáltam azt a két kattintást, megkerestem a sztorit. Korántsem erről ír az elejtő.

Elolvasnám de nem találom !
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #400 Dátum: 2018. Február 12. - 09:09:29 »

Elolvasnám de nem találom !


Ja a rivális lapnál kerestem .

Megtaláltam ! A véleményem nem változott !    Emelem

Valahogy úgy szól a törvény hogy "mezőgazdasági munkagéprő, munkagépről"  Fejvakarás (ha igaz ?) éppen azért mert ezeket megszokta bevárja a vad . De lényegtelen  !     Emelem
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #401 Dátum: 2018. Február 12. - 09:59:59 »

Attól még nem biztos, hogy messze jár az igazságtól Stefi...

 Stoel bár egyre kevésbé jellemző a traktorban a sz@ros gumicsizma  Stoel

A történetből egyáltalán nem ez jön le. Lehet, hogy sokat kozmetikázott. Csak azért szóltam hozzá, mert te kiragadtál egy szövegrészletet, ami teljesen mást sugallt, mint amit a történet elolvasása után gondoltam magamban. Stefi meg úgy "szarosgumicszmázott" hogy azt se tudta hol keresse az írást...

Azért gondolkodjunk már el egy kicsit, hogy hányan engedtük volna el ezt a bikát!
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Stefi
Vendég
« Új üzenet #402 Dátum: 2018. Február 12. - 12:25:56 »

A történetből egyáltalán nem ez jön le. Lehet, hogy sokat kozmetikázott. Csak azért szóltam hozzá, mert te kiragadtál egy szövegrészletet, ami teljesen mást sugallt, mint amit a történet elolvasása után gondoltam magamban. Stefi meg úgy "szarosgumicszmázott" hogy azt se tudta hol keresse az írást...

Azért gondolkodjunk már el egy kicsit, hogy hányan engedtük volna el ezt a bikát!

Ok ! Egy részről igazad van . Viszont gondoljuk e hogy hányan mentünk volna ki vadászni mikor már olyan sár van hogy terepjáróval se lehet közlekedni . Akkor még úgy jól összeszaggatni trakesszal az utat hogy aztán később se mehessen senki . Ennyire nem sürgős a szórón eszegetőket püfölni. Vadkár elhárítás sincs .  Igaz írja hogy saját (!) szórójára ment . Mondjuk nekem már ez az én szóróm az én lesem meg mindegy hol vagyok a puska az autóba vagy a traktorba (szántáskor vetéskor is ) aztán ha valamit látok akkor BUMM majd beiratkozunk ha esik valami is  Hány   Persze lehet hogy minden klappolt főleg ha már ilyen nagy hír lett belőle .   Emelem
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #403 Dátum: 2018. Február 12. - 14:51:06 »

A történetből egyáltalán nem ez jön le. Lehet, hogy sokat kozmetikázott. Csak azért szóltam hozzá, mert te kiragadtál egy szövegrészletet, ami teljesen mást sugallt, mint amit a történet elolvasása után gondoltam magamban. Stefi meg úgy "szarosgumicszmázott" hogy azt se tudta hol keresse az írást...

Azért gondolkodjunk már el egy kicsit, hogy hányan engedtük volna el ezt a bikát!

Nem engedtem volna el ezt a bikát.
Sőt!
Bárki más fél kezét odaadnám egy ilyen bikáért.  Vigyorog

De itt nem ez a lényeg.

Lássuk a szó szerinti idézetet:

"Nem állítottam le a traktort, kiszálltam, elővettem és megtöltöttem a puskát, ezt követően pedig rácserkeltem a gímszarvasra."

Igen, ez egy kiragadott szövegrészlet.
De - szerintem - ebben van leírva a lényeg.

A többi pátoszos sallang (lásd: "ne zavarjam meg az anyaföldtől való elbúcsúzástól" vagy "Közelről találkozhattam „A nagy öreggel”. Elképesztő a természet csodája! Hálát adtam Dianának, a vadászok védőszentjének, hogy ebben a kivételes kegyben részesített engem!") meg csak próbálja cukormázba burkolni az "oldalbalőttem a traktor mellől" sivárságát.

Ezt lehet, hogy érzi az elejtő is (az a jobbik eset), és ezért a cukormáz, de nélküle jobb lett volna.
Vannak ilyen egyszerű vadászatok is, és előfordul, hogy ezek adják a legirigyeltebb trófeát, meg az is előfordul, hogy a legjellegtelenebb trófea mögött van a legnagyobb vadászélmény.

Nekem ezzel két bajom van: Az egyik a cukormáz, a másik, hogy egy ilyen szintű történet megjelenhet a Vadászlap honlapján...
 Vállat von
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Janikafox
Vendég
« Új üzenet #404 Dátum: 2018. Február 12. - 14:57:47 »

Nem engedtem volna el ezt a bikát.
Sőt!
Bárki más fél kezét odaadnám egy ilyen bikáért.  Vigyorog

De itt nem ez a lényeg.

Lássuk a szó szerinti idézetet:

"Nem állítottam le a traktort, kiszálltam, elővettem és megtöltöttem a puskát, ezt követően pedig rácserkeltem a gímszarvasra."

Igen, ez egy kiragadott szövegrészlet.
De - szerintem - ebben van leírva a lényeg.

A többi pátoszos sallang (lásd: "ne zavarjam meg az anyaföldtől való elbúcsúzástól" vagy "Közelről találkozhattam „A nagy öreggel”. Elképesztő a természet csodája! Hálát adtam Dianának, a vadászok védőszentjének, hogy ebben a kivételes kegyben részesített engem!") meg csak próbálja cukormázba burkolni az "oldalbalőttem a traktor mellől" sivárságát.

Ezt lehet, hogy érzi az elejtő is (az a jobbik eset), és ezért a cukormáz, de nélküle jobb lett volna.
Vannak ilyen egyszerű vadászatok is, és előfordul, hogy ezek adják a legirigyeltebb trófeát, meg az is előfordul, hogy a legjellegtelenebb trófea mögött van a legnagyobb vadászélmény.

Nekem ezzel két bajom van: Az egyik a cukormáz, a másik, hogy egy ilyen szintű történet megjelenhet a Vadászlap honlapján...
 Vállat von

Pontosan.
Nyilván van ilyen vadászat, de ne dicshimnuszként tegyük már közzé egy vadászlap honlapján.  Rííí
Naplózva
Oldalak: 1 ... 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 [27] 28 29 30 31 32 33   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: