Oldalak: 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 122   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászattal kapcsolatos hírek  (Megtekintve 210408 alkalommal)
jan
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2626



« Új üzenet #870 Dátum: 2011. Május 10. - 21:33:54 »

Hát dögöljek meg, ha értem!
Gazdasági vezető adót csal azért, hogy az állami vállalat gazdálkodását "javítsa". Magyarul átrakja az állam egyik zsebéből a másikba a pénzt és ezért bevonul a sittre.
Vagy kirakatper, vagy az illető teljesen hülye.

Moszkvában Mercedeseket osztogatnak.

A hír igaz – közli a jereváni rádió –, de nem Moszkvában, hanem Leningrádban, nem Mercedeseket, hanem Zsigulikat, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak.
Naplózva
Labs Land
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 293



« Új üzenet #871 Dátum: 2011. Május 10. - 22:29:46 »

Van szerencsém ismerni a NIMFEA levél egyik szerzőjét. Igen szerencsém. Kevés magát "zöldnek" tartó ember látja ilyen tisztán a problémákat a természetvédelemben és vadgazdálkodásban. Talán valóban párbeszéd kell ahhoz, hogy megértsük a jövőben nincs meg a két "tábor" egymás nélkül. Az érdekünk annyiban közös, amennyire a természeti erőforrásokra vigyáznunk kell a gyermekeink érdekében. Egyszerűen nincs más út, hiszen egy csodálatos természet van... Emelem
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #872 Dátum: 2011. Május 11. - 08:30:31 »

Moszkvában Mercedeseket osztogatnak.

A hír igaz – közli a jereváni rádió –, de nem Moszkvában, hanem Leningrádban, nem Mercedeseket, hanem Zsigulikat, és nem osztogatnak, hanem fosztogatnak.

kábé erre gondoltam
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #873 Dátum: 2011. Május 19. - 19:04:39 »

http://www.vadaszlap-online.eu/?url=levadaszott_allami_erdok

http://www.vadaszlap-online.eu/?url=az_ulloi_aranyermes
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #874 Dátum: 2011. Május 20. - 10:55:45 »

http://www.omvk.hu/hirek.php#h78

 Stoel
Naplózva

Üdv End
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #875 Dátum: 2011. Június 03. - 11:56:35 »

http://www.femina.hu/hirhatter/ime_az_osszeg_ennyi_lesz_fejenkent_az_ebado
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #876 Dátum: 2011. Június 03. - 13:21:18 »

Üdv ! Ebadó régen is volt ,. Ez a száj kosár meg hülyeség , minden eb tud harapni / Csak a halott eb nem harap  Igen / Cáfoljon meg aki tud . 
Közterületen minden foxi - nál nagyobb ebre tetetnék , nem lakott területen is kötelezővé kellene tenni a pórázt és a szájkosarat . Pórázzal és szájkosárral nem zargatják a vadállományt ,.  Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #877 Dátum: 2011. Június 03. - 13:47:32 »

Majd jusson ez az eszedbe, ha a területeken kutyafalkák fognak vadászni!
Én emlékszem arra, mikor az első ebadót bevezették, egyetlen reggel, négyen 52 (nem tévedés ötvenkettő) kutyát lőttünk Mogyoród és Fót között! Ha van itt valaki a volt Növényolaj Vt-től majd elmeséli milyen vérengzést rendeztek a kidobott kutyák a vadállományukban!
Azt már mondani sem akarom, hogy ezt megint csak azok fogják fizetni akiken behajtható. Aki a 10 gyerekét is az én pénzemből neveli, egy kurva kanyit sem fogy a kutyájára költeni. Igaz hozzá senki sem mer bemenni, hogy összeírja!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #878 Dátum: 2011. Június 03. - 14:03:49 »

Majd jusson ez az eszedbe, ha a területeken kutyafalkák fognak vadászni!

Nem egy népünnepély összeakadni velük, annyi biztos..  Fejvakarás
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #879 Dátum: 2011. Június 03. - 14:49:42 »

"nem lakott területen is kötelezővé kellene tenni a pórázt és a szájkosarat "---Lacus, ezen rágódj még egy kicsit.
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #880 Dátum: 2011. Június 03. - 20:08:15 »

Sanyooo  Wave ! Nem rágódom , mert nem  értem mit kifogásolsz .   Fejvakarás
Tavaly olvastam egy hírt . Romániában feljelentettek egy vadászt , mert lelőtt egy " kóbor " ebet .
A bíró megbüntette a tulajt , mit keresett az eb száj kosár nélkül a vadászterületen  Igen Igen Igen  Stoel
A törvényt pedig be kell tartatni mindenkivel . Már írtam , annyi közteres van rájuk tartozna ez is . 
Nem olyan régen tíz - húsz kóbor kutya szaladgált itt bent a városban  Rííí sehol egy ...... , de ha kitettek egy
pici táblát a bolt elé , nem vicc kb öt perc alatt ott voltak .  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #881 Dátum: 2011. Június 03. - 21:33:56 »

Lacus, tudom te szereted a tiltást!  Fej a falba
Ha nem érted, elmondom: Másfél éve minden nap 1-1,5 órát sétálok a kutyámmal a mezőn, ahol szabadon szaladgálhat. A mező bizonyára valakié, aki sz@rik művelni, mert itt mindenki azért szerzett földet, hogy 1000x-es haszonnal eladja a multiknak, majd ha az 1000. felesleges plázát akarják építeni! A hely bizonyára vadászterület is, de sem vadászt, sem vadőrt még itt nem látott senki! A falu 2-500 méterre, Budapest határa 1 km-re van. Van néhány fácán, néhány nyúl, pár vörös vércse, egerész ölyv, szarka százával, néhány dolmányos varjú, egy-két bagoly. Mi kutyások jól elvagyunk, beszélgetünk míg a kutty-ok kergetőznek! Nem zavarunk senkit. De ne is jöjjön ide senki városi pofázni, meg törvénnyel fenyegetőzni, mert esetleg nagyon meg lesz verve! Na, most kijött belőlem az állat, pedig mekkora demokrata vagyok!  Vigyorog Vigyorog Vigyorog
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #882 Dátum: 2011. Június 03. - 22:42:30 »

A vidéki egy kilométernyire Budapest határától! Röhög Röhög Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #883 Dátum: 2011. Június 03. - 22:48:49 »

A vidéki egy kilométernyire Budapest határától! Röhög Röhög Röhög

Paraszt vagyok, na! Ezt akartad mondani?  Vigyorog
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #884 Dátum: 2011. Június 03. - 23:46:11 »

Sanyooo rosszul tudod , Türelmetlenül  utálom a tiltást ! A rendet viszont szeretem ! Az a  véleményem  , hogy ha van egy rendelet akkor  legyen normális  Igen
és vonatkozzon mindenkire . Mindig mióta az eszem tudom , mindenki csak a kibúvókat keresi . De az hogy a Pest határán kívül rekedt autós pl.
a mi kukánkba hordja a szemetét és elgázolja a szomszédom , mert nem engedi . Felháborító ! A kis lányomat mikor 4 éves volt egy "sétáltatott " szaladgáló német juhász bekergette a Kis-Dunába . Éppen csak elkaptam a gyereket . A hülye bunkó kutyás meg vigyorogva mondja nem bánt a kutya . Egyébként a kertes házban 4 kutyám volt / nem egyszerre / .  Wave
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Oldalak: 1 ... 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 [59] 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 77 78 79 ... 122   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: