Oldalak: 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 122   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászattal kapcsolatos hírek  (Megtekintve 210376 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #825 Dátum: 2011. április 19. - 19:39:32 »

És mennyi ilyen máshonnan alkalmatlansága miatt kihullott ember van a természetvédelemnél!!!...

Szerintem a természetvédő/nemzetiparkos kontra erdész/vadász ellentétek, konfliktusok, ellenségeskedések (meg merem kockáztatni) 90%-ának hátterében ilyen egyéni emberi sértettségek vannak. Nem pedig szakmai szempontok.


Talán még több a "mesterségesen" szított ellentét! A legrosszabb a mondva csinált természetvédő aki az újságok szarságait elolvasva minden hülyeséget szentírásnak tart. Őszintén mondom, ismerek nem egy jó szakmai felkészültségű, igen korrekt, normális Természetvédőt akikkel élvezet beszélgetni, vitatkozni. Sajnos nem Ők vannak többen, hanem azok akik a szobában a fotelban ülve osztják az észt. Az általam nagyra becsültek végzik a munkát, és nem fröcsögnek össze vissza.

Ma egy -egyébként értelmes,tanult - ember (egy cégvezető itt az irodaházban) azt kérdezte tőlem: Miért akarnak vadászni az énekes madárkákra? Még megenni sem lehet őket! Felolvastam neki Semjén levelét, és azt kérdeztem: Hol hall itt énekes madarakról. Először csak nézett ki a fejéből, aztán egy jó perc múlva azt mondta:  A vadászok akkor is gyilkosok!!
Amikor elküldtem a jó qrva anyjába, meg sem mert szólalni!

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #826 Dátum: 2011. április 19. - 21:18:15 »

elküldtem a jó qrva anyjába,
Táncol Ördög Vigyorog gyozo Röhög
 Emelem

 

Naplózva
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #827 Dátum: 2011. április 19. - 21:31:15 »

Én egy kicsit máshonnét közelíteném meg a dolgot.
Ha a kárókatonát beteszik a vadászható fajok listájába, akkor a elég sok vt. beadhatja a kulcsot.
Attól fogva a halastavakba tett kára vadkár lesz. Ami nem éppen 1 hektár kukorica árával egyenlő.
A puskával való gyérítése pedig lehetetlen.
A libával kapcsolatban nem tudok semmit mondani, de valószínűleg a tavasszal kelő vetéseket nem lehet megvédeni az őszi vadászattal.   
 Emelem
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #828 Dátum: 2011. április 19. - 22:00:58 »

Én egy kicsit máshonnét közelíteném meg a dolgot.
Ha a kárókatonát beteszik a vadászható fajok listájába, akkor a elég sok vt. beadhatja a kulcsot.
Attól fogva a halastavakba tett kára vadkár lesz. Ami nem éppen 1 hektár kukorica árával egyenlő.
A puskával való gyérítése pedig lehetetlen.
A libával kapcsolatban nem tudok semmit mondani, de valószínűleg a tavasszal kelő vetéseket nem lehet megvédeni az őszi vadászattal.   
 Emelem

Kárókatonára kevesen fognak örömből vadászni, de okos madár, biztos nem örülne a zaklatásnak! Állítólag a délszláv háború idején jött át hozzánk tömegesen.
A vadliba tavaszi vadkárelhárító vadászatára bizonyára nem csak én jelentkeznék!  Vigyorog
Naplózva
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #829 Dátum: 2011. április 20. - 00:25:00 »

Az a baj, hogy ebben az országban mindenki hamis statisztikai adatok alapján dolgozik. Én nem ismerem a hölgyet, de úgy tűnik eléggé "fent" dolgozik. Kapja valahonnan a papírt, ennyi meg ennyi van. Bepöccen, mert ezek hamis adatok. Hoz egy döntést (mint egyén), ami alaptalan. Itt van minden elhantolva. Nem egyénekben kell keresni a hibát, hanem a komplex rendszerben. Ez egyébként általánosságban is igaz a magyar döntéshozókra.

Naplózva

Renkecz Rafael
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #830 Dátum: 2011. április 20. - 00:27:59 »

Hoppá!
Kérem áttenni a Csevegőbe!
Naplózva

Renkecz Rafael
Steve
Vendég
« Új üzenet #831 Dátum: 2011. április 20. - 07:30:38 »

Én egy kicsit máshonnét közelíteném meg a dolgot.
Ha a kárókatonát beteszik a vadászható fajok listájába, akkor a elég sok vt. beadhatja a kulcsot.
Attól fogva a halastavakba tett kára vadkár lesz. Ami nem éppen 1 hektár kukorica árával egyenlő.
A puskával való gyérítése pedig lehetetlen.
A libával kapcsolatban nem tudok semmit mondani, de valószínűleg a tavasszal kelő vetéseket nem lehet megvédeni az őszi vadászattal.   
 Emelem

De ha ősszel-télen lövöd, a tavaszi vetésen már jóval kevesebb lesz. Kacsint
Naplózva
Steve
Vendég
« Új üzenet #832 Dátum: 2011. április 20. - 07:33:30 »

Az a baj, hogy ebben az országban mindenki hamis statisztikai adatok alapján dolgozik. Én nem ismerem a hölgyet, de úgy tűnik eléggé "fent" dolgozik. Kapja valahonnan a papírt, ennyi meg ennyi van. Bepöccen, mert ezek hamis adatok. Hoz egy döntést (mint egyén), ami alaptalan. Itt van minden elhantolva. Nem egyénekben kell keresni a hibát, hanem a komplex rendszerben. Ez egyébként általánosságban is igaz a magyar döntéshozókra.



Meg egy nagy adag rosszindulat a vadászok felé. Ez meg már nem a statiszták alapján hozott rossz döntés, hanem szubjektív megítélése a társadalom egy vékonyka, de mégis létező és élni vágyó szegmensének! Na most ez hivatalai hatalommal párosítva veszélyes combo.... S.Peti
Naplózva
Eb
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1989



« Új üzenet #833 Dátum: 2011. április 20. - 08:22:44 »

Kárókatonára kevesen fognak örömből vadászni, de okos madár, biztos nem örülne a zaklatásnak! Állítólag a délszláv háború idején jött át hozzánk tömegesen.
A vadliba tavaszi vadkárelhárító vadászatára bizonyára nem csak én jelentkeznék!  Vigyorog

Nem örül, de nagyon a szívére sem veszi. Halastavaknál most is lövik. A tojások leolajozásával gyéríthető egyedül. Még a fészekkilövések is eredménytelenek voltak anno. Ráadásul nem ott költ, ahol a kárt okozza. Ezért majd mindenki mutogat a másikra. Mert a dunai vagy tiszai vt.-ket annyira nem fogja érdekelni a 60 km-e lévő halastavak. A nagy folyókon meg nincs az az isten aki megmondaná, hogy mennyi halat zabálnak ezek föl. Higgyétek el nagyon sokat.
Persze lőni majd mindenki fogja, senki nem engedi majd el lövés nélkül. Ez a létszámhoz képest jelentéktelen gyérítést jelent.
A libát azért biztos el lehet riasztani egy-egy területről, habár százezres nagyságrendekről beszélnek, és nem darab, hanem pár.
Szóval ha elfogadják ezt a javaslatot, akkor púpot is kapunk mellé.
Természetesen nem a beadvány ellen beszélek.     
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #834 Dátum: 2011. április 20. - 08:28:29 »

Nem örül, de nagyon a szívére sem veszi. Halastavaknál most is lövik. A tojások leolajozásával gyéríthető egyedül. Még a fészekkilövések is eredménytelenek voltak anno. Ráadásul nem ott költ, ahol a kárt okozza. Ezért majd mindenki mutogat a másikra. Mert a dunai vagy tiszai vt.-ket annyira nem fogja érdekelni a 60 km-e lévő halastavak. A nagy folyókon meg nincs az az isten aki megmondaná, hogy mennyi halat zabálnak ezek föl. Higgyétek el nagyon sokat.
Persze lőni majd mindenki fogja, senki nem engedi majd el lövés nélkül. Ez a létszámhoz képest jelentéktelen gyérítést jelent.
A libát azért biztos el lehet riasztani egy-egy területről, habár százezres nagyságrendekről beszélnek, és nem darab, hanem pár.
Szóval ha elfogadják ezt a javaslatot, akkor púpot is kapunk mellé.
Természetesen nem a beadvány ellen beszélek.     

Én a Szentendrei-szigeten láttam akkora bandát, hogy fekete volt tőlük a föld. Valamit biztosan lehet tenni, igen ez munka lesz, nem öröm, de muszáj. Ki kell mondani, hogy dúvad! 30 éve sokan nem is ismerték hazánkban ezt a "szép" madarat.
Naplózva
Mikibácsi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 181



« Új üzenet #835 Dátum: 2011. április 20. - 12:33:57 »

Kedves Erdőjáró!
Igen egyet értek veled a mesterségesen szított ellentét kérdésében és abban is, hogy vannak máshonnan kibukott, majd természetvédőnek beálló emberek, ez főleg a régi időkre volt igaz. De az is igaz, hogy a hivatásos természetvédelem kötelékében nagyon sok a vadász is. A legjobban valóban azoktól az operett természetvédőktől, vagy más néven karosszék zöldektől kell tartanunk. Ettől állt föl a hátamon a szőr amikor elindult ez az egész védett madár vadászat história és ezért mondtam, hogy ezt nem szabadott volna így előadni. Még meredekebbet mondok (ettől sokan kiakadnak) még a vadásztársadalmat is megosztja a káros, nem káros, lőjük, ne lőjük kérdés, ezért mondtam azt, hogy ezt előbb szakmán belül kellene egyeztetni, komoly szakmai, tudományos viták keretében, majd ha ez megvolt és kialakult a vadásztársadalom egységes álláspontja, akkor kellene leülni a zöldekkel és csak utána semjénzsoltozni. Így is lenne bőven aki qrva anyázná a vadászokat, de könnyebb lenne megvédeni a mundér becsületét mint kicsit elkapkodottan, erőből. Én így látom.

Akár ki akár mit is mond (teljes joggal csak az mondhatja aki mindkét oldalt ismeri) kevés olyan ember van, aki annyit tett a magyar természetvédelem (és itt most a GMO növények és állatok ügyét is ide értem) ügyéért mint Rodics Kati. (most horkannak föl a legtöbben  Nyihi) De ti csak azt láttátok, hogy nehéz a külföldön lőtt trófeát behozni. Ettől a dolog sokkal bonyolultabb. Gondolok itt a nemzetközi természetvédelmi egyezményekre, amik eleve kötelezettségeket rónak hazánkra. Ezt nem ő találta ki. Jó a hazai szabályozás sok esetben tartalmaz szigorításokat is ezt elismerem és sok esetben fölöslegesnek gondolom (gondoltam hatósági ügyintézőként is). De nem arról szólt a történet, hogy szivassuk meg a vadászokat, hanem a korábban kaotikusan működő ügyekben rendet kellett tenni. Gondolok itt az üzletszerű állatcsempészetekre, ahol kis hazánk mind tranzitként, mind pedig forrásként szerepelt. Megszülettek a jogszabályok melyek próbálták ezt szabályozni. Mi történt? Oly mértékben ugyan nem, de a dolog folyt tovább - biztosan sokan hallottatok a kerecsensólyom csempészetről, papagáj, farkas, egzotikus emlősök, hüllők stb. élő és holt formában történő illegális kereskedelméről. Ekkor a hazai szabályozást szigorította. A magyar egyszerű vadász, madártenyésztő már hülyét kapott mert úgy érezte, hogy elviselhetetlen a szigor és a bürokrácia, de voltak olyan körök akiket csak ezzel lehetett lassan-lassan a megszokott tevékenységüktől eltántorítani. De sajnos még ennek ellenére a jelenben is előfordulnak ilyen esetek. Hát dióhéjban összefoglalva ezért volt olyan kemény a hazai szabályozás amilyen. Sajnos mint mindig az egyszerű ember szívta meg igazán, de úgy gondolom azért elérte a célját. Ahhoz képest sokat lazult a rendszer az utóbbi években.
Ezt nem lehetett volna máshogy megoldani, mert ha engedékeny a rendszer, akkor azt könnyebb kihasználni, ha teljes a tiltás, akkor könnyebb a simliseket elkapni. Ennyi. El sem tudjátok képzelni micsoda pénzek vannak az illegális állat és származék kereskedelemben. A világon a kábítószer kereskedelemből származó bevételekkel vetekszik!!! Ezt hogy lehet puha jogszabályokkal kezelni? Sehogy. Hát röviden ennyit ehhez a témához. Én láttam belülről és látom vadászként is ezért nem értek egyet az egyoldalúan elítélő véleményekkel.
Persze tiszteletben tartom. Üdv.
Naplózva

"...A Vadászat megfelelő irányba tereli a vadász személyiségének alakulását. Olyan etikai értéket fejleszt ki benne, amely nélkül a vadászat csupán az ösztönök gyarló megnyilvánulása volna."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #836 Dátum: 2011. április 20. - 13:09:27 »

Kedves Erdőjáró!
Igen egyet értek veled a mesterségesen szított ellentét kérdésében és abban is, hogy vannak máshonnan kibukott, majd természetvédőnek beálló emberek, ez főleg a régi időkre volt igaz. De az is igaz, hogy a hivatásos természetvédelem kötelékében nagyon sok a vadász is. A legjobban valóban azoktól az operett természetvédőktől, vagy más néven karosszék zöldektől kell tartanunk. Ettől állt föl a hátamon a szőr amikor elindult ez az egész védett madár vadászat história és ezért mondtam, hogy ezt nem szabadott volna így előadni. Még meredekebbet mondok (ettől sokan kiakadnak) még a vadásztársadalmat is megosztja a káros, nem káros, lőjük, ne lőjük kérdés, ezért mondtam azt, hogy ezt előbb szakmán belül kellene egyeztetni, komoly szakmai, tudományos viták keretében, majd ha ez megvolt és kialakult a vadásztársadalom egységes álláspontja, akkor kellene leülni a zöldekkel és csak utána semjénzsoltozni. Így is lenne bőven aki qrva anyázná a vadászokat, de könnyebb lenne megvédeni a mundér becsületét mint kicsit elkapkodottan, erőből. Én így látom.

Akár ki akár mit is mond (teljes joggal csak az mondhatja aki mindkét oldalt ismeri) kevés olyan ember van, aki annyit tett a magyar természetvédelem (és itt most a GMO növények és állatok ügyét is ide értem) ügyéért mint Rodics Kati. (most horkannak föl a legtöbben  Nyihi) De ti csak azt láttátok, hogy nehéz a külföldön lőtt trófeát behozni. Ettől a dolog sokkal bonyolultabb. Gondolok itt a nemzetközi természetvédelmi egyezményekre, amik eleve kötelezettségeket rónak hazánkra. Ezt nem ő találta ki. Jó a hazai szabályozás sok esetben tartalmaz szigorításokat is ezt elismerem és sok esetben fölöslegesnek gondolom (gondoltam hatósági ügyintézőként is). De nem arról szólt a történet, hogy szivassuk meg a vadászokat, hanem a korábban kaotikusan működő ügyekben rendet kellett tenni. Gondolok itt az üzletszerű állatcsempészetekre, ahol kis hazánk mind tranzitként, mind pedig forrásként szerepelt. Megszülettek a jogszabályok melyek próbálták ezt szabályozni. Mi történt? Oly mértékben ugyan nem, de a dolog folyt tovább - biztosan sokan hallottatok a kerecsensólyom csempészetről, papagáj, farkas, egzotikus emlősök, hüllők stb. élő és holt formában történő illegális kereskedelméről. Ekkor a hazai szabályozást szigorította. A magyar egyszerű vadász, madártenyésztő már hülyét kapott mert úgy érezte, hogy elviselhetetlen a szigor és a bürokrácia, de voltak olyan körök akiket csak ezzel lehetett lassan-lassan a megszokott tevékenységüktől eltántorítani. De sajnos még ennek ellenére a jelenben is előfordulnak ilyen esetek. Hát dióhéjban összefoglalva ezért volt olyan kemény a hazai szabályozás amilyen. Sajnos mint mindig az egyszerű ember szívta meg igazán, de úgy gondolom azért elérte a célját. Ahhoz képest sokat lazult a rendszer az utóbbi években.
Ezt nem lehetett volna máshogy megoldani, mert ha engedékeny a rendszer, akkor azt könnyebb kihasználni, ha teljes a tiltás, akkor könnyebb a simliseket elkapni. Ennyi. El sem tudjátok képzelni micsoda pénzek vannak az illegális állat és származék kereskedelemben. A világon a kábítószer kereskedelemből származó bevételekkel vetekszik!!! Ezt hogy lehet puha jogszabályokkal kezelni? Sehogy. Hát röviden ennyit ehhez a témához. Én láttam belülről és látom vadászként is ezért nem értek egyet az egyoldalúan elítélő véleményekkel.
Persze tiszteletben tartom. Üdv.

Brilliáns érvelés...
Csempészik hazánkba/ból/keresztül a védett állatokat?
Szopassuk meg a vadászokat akik a legálisan elejtett vad mindenféle nemzetközi certifikáttal teliragasztott trófeáját szeretnék hazahozni.
Szopassuk meg a solymászokat akik szeretnék behozni és urambocsá' röptetni a tenyésztett, hibrid és az Árpád házi királyokig visszavezethető családfával rendelkező madarakat.
Emellett szopassunk meg mindenkit, zárjunk le hatalmas területeket az országból ahová senki nem teheti be a lábát, vegyük el a vadászati jogot a nemzeti parkokban gazdálkodó vadásztársaságoktól oszt majd a természetvédők jól azt csinálnak amit csak akarnak.
Egyáltalán, szívassuk meg az adófizetőt akinek a nyakán élősködünk, mindezt a természetvédelemre hivatkozva és lehetőleg minnél kevesebb munkával. Erre jók a tilalomfák, akkor nem kell mérlegelni, gondolkodni, elég büntetni. És egy rádhúzott természetkárosítási szabálysértés(egy szál hóvirág) után megnézheted a fegyvertartásidat.
Hát ha neked ez a normális, akkor nagyon másképp nézzük ezt a világot.
Nem barátom, ép ésszel emellé a mocskos banda mellé nem lehet odaállni.
Mondom ezt úgy, hogy magam is ismerek sok remek embert a természetvédelemben, de akad jópár olyan akit születésekor kellett volna falhoz vágni...mondanom sem kell, a döntéseket kik hozzák...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #837 Dátum: 2011. április 20. - 15:09:54 »

Brilliáns érvelés...
Csempészik hazánkba/ból/keresztül a védett állatokat?
Szopassuk meg a vadászokat akik a legálisan elejtett vad mindenféle nemzetközi certifikáttal teliragasztott trófeáját szeretnék hazahozni.
Szopassuk meg a solymászokat akik szeretnék behozni és urambocsá' röptetni a tenyésztett, hibrid és az Árpád házi királyokig visszavezethető családfával rendelkező madarakat.
Emellett szopassunk meg mindenkit, zárjunk le hatalmas területeket az országból ahová senki nem teheti be a lábát, vegyük el a vadászati jogot a nemzeti parkokban gazdálkodó vadásztársaságoktól oszt majd a természetvédők jól azt csinálnak amit csak akarnak.
Egyáltalán, szívassuk meg az adófizetőt akinek a nyakán élősködünk, mindezt a természetvédelemre hivatkozva és lehetőleg minnél kevesebb munkával. Erre jók a tilalomfák, akkor nem kell mérlegelni, gondolkodni, elég büntetni. És egy rádhúzott természetkárosítási szabálysértés(egy szál hóvirág) után megnézheted a fegyvertartásidat.
Hát ha neked ez a normális, akkor nagyon másképp nézzük ezt a világot.
Nem barátom, ép ésszel emellé a mocskos banda mellé nem lehet odaállni.
Mondom ezt úgy, hogy magam is ismerek sok remek embert a természetvédelemben, de akad jópár olyan akit születésekor kellett volna falhoz vágni...mondanom sem kell, a döntéseket kik hozzák...

Akartam én is írni valamit nagy hirtelen, de elolvastam a hozzászólásodat és most már csak egy sört kérek! Mosolyog
Feri!  Igen
 Wave
Naplózva
Cortez
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 402



« Új üzenet #838 Dátum: 2011. április 22. - 03:10:51 »

Egyébként mi igyekszünk tenni annak érdekében, hogy a "hiper-szuper zöldek" tábora lehetőleg ne bővüljön. Városi majális. Kivonulnak sokan. Kézművesek, intézmények meg még sokan, MEG a Vt.
Itt tájékoztatom, felvilágosítom a fiatalságot.






Sajnos tavaly kimaradt, pedig szerintem fontos.
A gyerekek nincsenek megmérgezve a hülyeséggel. Él bennük az ösztön, amit persze később kinevelnek belőlük. Nyilván nem lesz mindegyikből Vadász, de segít nekik, segít nekünk, hogy elfogadják azt, amiről a Vadászat nemes szenvedélye szól.

Naplózva

Renkecz Rafael
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #839 Dátum: 2011. április 22. - 09:59:42 »

Szervusz Mikibácsi!

Messze álljon tőlem, hogy bárki  szakmai tudását, vagy végzett munkáját vitassam, vagy leminősítsem!!  Tudom én, hogy ebben az országban mindenki a legjobb tudása szerint végzi a munkáját, senki nem él vissza a hatalmával, és nem szívatásból születnek a hülye intézkedések. Nekem azért csak tele van a tököm, - mint ahogy Te is írod -  hogy ebben az országban feleslegesen rátesznek minden nemzetközi egyezményre még egy jó nagy lapáttal. Persze nem csak ezen a területen!
 Aztán az a stílus sem tetszik ahogy Gera nyílt levélben fröcsög "pusztításról, irtásról, a vadászok tudatlanságából származó gyűlöletéről, lő dühről stb"   Én semmibe sem veszem azt az embert aki egy tudomására jutott levélre ilyen stílusban írt nyílt levélben válaszol. Ha már nem tudta értelmezni ("Felül kell vizsgálni a vadászható és nem vadászható fajok listáját is - írja Semjén")  Semjén levelét, és valóban olyan jó szakember, akkor miért nem kezdeményez ő a szakmai párbeszédet?  Ha valaki baromságot beszél nem hülyézzük le habzó szájjal, hanem leülünk vele beszélni, és megpróbáljuk érvekkel meggyőzni!  Főleg, ha olyan témáról van szó amiben úgy érzi jobban otthon van.
De nincs annál egyszerűbb, mint felhívni a laikusok figyelmét, hogy lám megint ezek a "gyilkolásvágyban szenvedő" vadászok irtani akarják az énekes madarakat!


"Akár ki akár mit is mond (teljes joggal csak az mondhatja aki mindkét oldalt ismeri) kevés olyan ember van, aki annyit tett a magyar természetvédelem (és itt most a GMO növények és állatok ügyét is ide értem) ügyéért mint Rodics Kati. (most horkannak föl a legtöbben "
Nem horkanok fel, csak elgondolkozok azon a több tízezer talán szintén jó szakemberen akiket egyáltalán nem más munkakörbe helyeztek át, hanem egyszerűen az utcára tettek! Vagy az is mind valamilyen bosszúhadjárat része? Vállat von
Ha valóban az a véleményed, hogy igazán annak van ezekről joga véleményt mondani akik mind a két vonalat ismerik, akkor egyáltalán miért kérted a véleményünket a Semjén levéllel kapcsolatosan. Nem hiszem, hogy nem gondoltál arra, hogy egy vadászfórumon ezek dolgok nem kerülnek szóba. Talán jobb lett volna, ha saját véleményedet kialakítva levonod a következtetésedet, és nem kérsz  hozzászólást.
De gondolatmenetedet folytatva akkor felesleges bármilyen témáról véleményt mondani amiben nem vagyunk teljes áttekintéssel rendelkező szakemberek!  Vállat von  

Mivel én valóban nem érzem magam ezen a területen jó szakembernek ezért be is fejezem.

 Wave


Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 122   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: