Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2015  (Megtekintve 63712 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #180 Dátum: 2015. Március 09. - 20:35:22 »


Nekem meg 25-én reggel céges programom lesz.


A találkozó 22.-24. Ha 23.-án este esz oda a fene, akkor még simán lerészegedhetsz és 24.-e délután hazatekersz.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #181 Dátum: 2015. Március 10. - 07:00:42 »

A találkozó 22.-24. Ha 23.-án este esz oda a fene, akkor még simán lerészegedhetsz és 24.-e délután hazatekersz.
Igen  Vigyorog  Piál
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #182 Dátum: 2015. Március 10. - 08:16:37 »

úgyhogy Voldi kénytelen lesz egy héttel előbb lemenni pecálni oszt a végén a halászoktól majd vesz egy kis sütnivalót... Ördög

Mi lenne, ha egyszer, csak úgy játszásiból azt a nyomorult csalánt mindenki a saját szerszámával rendezné le? He?   Röhög
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #183 Dátum: 2015. Március 10. - 08:21:15 »

Nálatok elérhető a Fórumtalálkozó helyszínének weblapja?

http://www.tiszaviragkemping.hu/

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
schpeter
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 854



« Új üzenet #184 Dátum: 2015. Március 10. - 08:34:30 »

Nálatok elérhető a Fórumtalálkozó helyszínének weblapja?

http://www.tiszaviragkemping.hu/



Nem.
Lehet, hogy nem fizették ki a domain-név fenntartás díját...
Naplózva

"Azt mondják, az igazi vadásznak nagyobb és jobb szíve van, mint annak az embernek, akinek a vad csak hús, az erdő csak fa, a mező csak széna, és az erdőn-mezőn való bolyongás egyszerűen: naplopás.” (F. I.)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #185 Dátum: 2015. Március 10. - 08:47:34 »


  Még egy kérdés: Mit eszünk?  Vagy mindenki amit hoz. Vigyorog  Vagy le ülünk mind horgászni és megfogjuk a betevőt. Ördög


Ez az a hely, ahol van kemence? ( nem érem el a weblapjukat, nem tudom megnézni)

Ha igen, ki kellene használni, venni kellene egy süldőt, a kemencében csinálhatnánk fazékban levest, meg is tudnánk sütni a maradékot, úgy, hogy viszonylag keveset kellene pepecselni vele.

Persze az éjjel 2-3 körül sütött micsnek nincs párja!

 Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #186 Dátum: 2015. Március 10. - 09:12:21 »

 Piál
Ez az a hely, ahol van kemence? ( nem érem el a weblapjukat, nem tudom megnézni)

Ha igen, ki kellene használni, venni kellene egy süldőt, a kemencében csinálhatnánk fazékban levest, meg is tudnánk sütni a maradékot, úgy, hogy viszonylag keveset kellene pepecselni vele.

Persze az éjjel 2-3 körül sütött micsnek nincs párja!

 Emelem

Szia Voldi!
Igen ez az ahol van egy nagy kemence.

Igaz, hogy nem friss videó de ez az, azóta a Holtág nem ment el onnan  Piál.
A hadtáp szolgálatra vissza térve.
A kemence használható, nagyon jó túrós béles sül benne  Kacsint, de a süldő, káposztás csülök és egyéb finomság is elkészül benne csak legyen elég innivaló  Piál.
Tehát ahogy már korábban írtam, aki szeretne felajánlást tenni az ételre és italra, akkor az tegye meg, hogy elkészíthessük a meghívóhoz csatolható menükártyát 
 Grill Kutyisz Főz Foez Piál Piál Piál
mert ugye a rangos eseményeken azt úgy szokták Ördög

Lehel! A MICS az csodálatos lenne! Táncol
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #187 Dátum: 2015. Március 10. - 10:00:10 »

A vaddisznó süldő elég bizonytalan tud lenni, előfordulhat, pont akkor nem lesz, amikor kellene.

Mi lenne, ha Emerik barátunktól vennénk egy 40-45 kg-os süldőt, megkérnénk, hogy szedje szét, készítse elő sütésre, - tudjuk, hogy ért hozzá! - levesnek, vinnénk hozzá cserép fazekakat, tepsit, ha nincs ott, és szépen megsülne, illetve a leves megfőne a kemencében.

Az árát meg szétdobnánk.

Vélemény?
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #188 Dátum: 2015. Március 10. - 10:11:07 »

Mi lenne, ha egyszer, csak úgy játszásiból azt a nyomorult csalánt mindenki a saját szerszámával rendezné le? He?   Röhög
Ha nem Te lennél a "más faszával csalánverés" örökös magyar bajnoka, még lenne is jogalapod erre a kérdésre. NoNo
Nekem meg pláne ne morogj mert mesélek egy kicsit arról a kiváló dunai kárászról... Ördög Ördög Ördög
Különben is, azt hittem, ha nem is tudsz de legalább szeretsz horgászni...csak jót akartam neked... Angyal
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #189 Dátum: 2015. Március 10. - 10:13:28 »

Igen  Vigyorog  Piál
Tárgytalan. Kiment a fejemből, hogy hondával megy. Így persze nem tud tervezni, nem rajta múlik hanem a traileresen, hogy mikor jönnek haza... Fejvakarás
 Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #190 Dátum: 2015. Március 10. - 10:26:53 »

Ha nem Te lennél a "más faszával csalánverés" örökös magyar bajnoka, még lenne is jogalapod erre a kérdésre. NoNo
Nekem meg pláne ne morogj mert mesélek egy kicsit arról a kiváló dunai kárászról... Ördög Ördög Ördög
Különben is, azt hittem, ha nem is tudsz de legalább szeretsz horgászni...csak jót akartam neked... Angyal

Mesélj, mikor vertem én máséval?  Vállat von  A feladat kiosztásban te vagy a nagymester!

Igen, valóban szeretek horgászni, de ha horgászom, akkor ott szépen meghal a világ körülöttem, de most nem azért megyek/ünk, hogy a horgászat örömeinek hódoljak. Így is kevés ez két és fél nap.

Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #191 Dátum: 2015. Március 10. - 11:17:54 »


...de ha horgászom, akkor ott szépen meghal a világ körülöttem,

Ezesetben elvihetnéd horgászni az anyósomat... Vigyorog
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #192 Dátum: 2015. Március 10. - 11:20:10 »

Tárgytalan. Kiment a fejemből, hogy hondával megy. Így persze nem tud tervezni, nem rajta múlik hanem a traileresen, hogy mikor jönnek haza... Fejvakarás
 Ördög Ördög Ördög
Kein Tausend Meter...avagy Költs Többet Motorra.... Vigyorog
Ha nem lesz túl necces a napi 6-700 km, akkor megpróbálok szombat estére odaérni.
Csak jó idő legyen.... Angyal
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #193 Dátum: 2015. Március 10. - 11:23:13 »

Kein Tausend Meter...avagy Költs Többet Motorra.... Vigyorog

Ez csak az irígykedő bele minden wackot felhasználók önámító lózungja... Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #194 Dátum: 2015. Március 10. - 11:24:45 »

Ezesetben elvihetnéd horgászni az anyósomat... Vigyorog

Ha vállalod a felelősséget a természeti katasztrófáért...   Ördög


Van a drága Mamának email címe?
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 [13] 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: