Oldalak: 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 100   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: .308 Winchester  (Megtekintve 314853 alkalommal)
Stefi
Vendég
« Új üzenet #825 Dátum: 2014. Március 29. - 12:13:15 »



De ahogy így elnézegetem, egyre jobban tetszik..... Igen





Nekem is !  Igen  (  Csak aztat nem érthetem hogy mééé nem a kopaszcsövű változatot vetted meg ?  Fejvakarás  Te maradi ortodox vadász !  Wave )
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #826 Dátum: 2014. Március 29. - 12:23:50 »

Nekem is !  Igen  (  Csak aztat nem érthetem hogy mééé nem a kopaszcsövű változatot vetted meg ?  Fejvakarás  Te maradi ortodox vadász !  Wave )
Most mondok valami nagyon csúnyát....pssssszt, ne add tovább!! NoNo
A boltban (az is megérne egy misét, mert egy "kissé" máshogy működnek arrafelé a dolgok, mint nálunk Stoel) elém tettek 5 puskát, mind Sauer 101-es volt.
Ezt, egy ilyent de kopasz csővel, egy 7x64-est műanyag tussal és két 300-as WM-ot az egyiket műanyag tussal, a másikat fával, de kopasz csővel.
A műanyag nyilván szóba sem jöhetett és eleve úgy menetm, hogy 308-ast hozok.
De az a 300-as WM igen sokáig volt a kezemben......bakker, majdnem elcsábultam......de aztán mégsem Ördög

Persze így, hogy nyílt irányzékos lett, nem vehettem rá fix szereléket, ezért lett egy kifordítható EAV alatta.
De így egyben nagyon kellemes és igen csak kézre-szemreálló szerszám lett Igen
Az igazság meg majd kiderül a gyakorlatban, ahol nem elég ígérgetni..... Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Stefi
Vendég
« Új üzenet #827 Dátum: 2014. Március 29. - 14:10:34 »

De így egyben nagyon kellemes és igen csak kézre-szemreálló szerszám lett Igen
Az igazság meg majd kiderül a gyakorlatban, ahol nem elég ígérgetni..... Wave

Mikor lesz eladó ?????????      Stoel Stoel Stoel
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #828 Dátum: 2014. Március 29. - 19:34:05 »


De ahogy így elnézegetem, egyre jobban tetszik..... Igen





Nézegetem egy jó ideje én is.., de valami, nekem nem gömbölyű rajt..........

Látom nagyon egyben van, és biztos, jó is.     De, valami.....      Ja!   Megvan!   A sebváltókar!..    Stoel  Stoel  Stoel ..

Jó egészséget, jófelálló képességet hozzá, /mellé/!   Emelem

Naplózva
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #829 Dátum: 2014. Március 29. - 20:22:29 »


  Csaba !!   Emelem
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #830 Dátum: 2014. Március 29. - 20:57:17 »

Most mondok valami nagyon csúnyát....pssssszt, ne add tovább!! NoNo
A boltban (az is megérne egy misét, mert egy "kissé" máshogy működnek arrafelé a dolgok, mint nálunk Stoel) elém tettek 5 puskát, mind Sauer 101-es volt.
Ezt, egy ilyent de kopasz csővel, egy 7x64-est műanyag tussal és két 300-as WM-ot az egyiket műanyag tussal, a másikat fával, de kopasz csővel.
A műanyag nyilván szóba sem jöhetett és eleve úgy menetm, hogy 308-ast hozok.
De az a 300-as WM igen sokáig volt a kezemben......bakker, majdnem elcsábultam......de aztán mégsem Ördög

Persze így, hogy nyílt irányzékos lett, nem vehettem rá fix szereléket, ezért lett egy kifordítható EAV alatta.
De így egyben nagyon kellemes és igen csak kézre-szemreálló szerszám lett Igen
Az igazság meg majd kiderül a gyakorlatban, ahol nem elég ígérgetni..... Wave
Egy ugyan illent vetettem meg egy leendő tagunkal ,a nyilt irányzékot egy suhli szerelék áráért adták volna ,szer. lett .zeiss a tetején ,nagyon kezes kinondottan jó fegyver  a gyakorlatban is remek (,de én szerettem volna ,ha gyorsitós) Igen Wave Emelem
Naplózva
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #831 Dátum: 2014. Március 29. - 21:23:01 »

Nahát-nahát! Nagyon kellemes szettet válogatott az Úr össze. Igen
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #832 Dátum: 2014. Március 29. - 22:52:56 »

Most mondok valami nagyon csúnyát....pssssszt, ne add tovább!! NoNo
A boltban (az is megérne egy misét, mert egy "kissé" máshogy működnek arrafelé a dolgok, mint nálunk Stoel) elém tettek 5 puskát, mind Sauer 101-es volt.
Ezt, egy ilyent de kopasz csővel, egy 7x64-est műanyag tussal és két 300-as WM-ot az egyiket műanyag tussal, a másikat fával, de kopasz csővel.
A műanyag nyilván szóba sem jöhetett és eleve úgy menetm, hogy 308-ast hozok.
De az a 300-as WM igen sokáig volt a kezemben......bakker, majdnem elcsábultam......de aztán mégsem Ördög

Persze így, hogy nyílt irányzékos lett, nem vehettem rá fix szereléket, ezért lett egy kifordítható EAV alatta.
De így egyben nagyon kellemes és igen csak kézre-szemreálló szerszám lett Igen
Az igazság meg majd kiderül a gyakorlatban, ahol nem elég ígérgetni..... Wave

 Emelem
Nem rossz kis pockozó vas.  Igen Taps ( Stoel  Vigyorog)
Elárulhatnád, hogy merre felé vetted. Gondolom nyugati irányba indultál el.  Kacsint
(Szerintem az árából vehettél volna egy "rendes" Sauer 90-est is... Nem szól szám de hát ízlések és... Vigyorog Kacsint)

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #833 Dátum: 2014. Március 29. - 23:48:57 »

Gondolom nyugati irányba indultál el.  Kacsint
Csak ide Braunschweigbe ugrottam el érte Kacsint.
Hogy miért, annak nem egyszerű a története...én eredetileg csak egy cserecsövet akartam a ZKK-ra...... de majd Margitán elmesélem egy tányér mics mellett Vigyorog.

(Szerintem az árából vehettél volna egy "rendes" Sauer 90-est is... Nem szól szám de hát ízlések és... Vigyorog Kacsint)
Amikor bejelentettem otthon annak idején, hogy elveszem anyám jókedvét és nőül a jelenlegi feleségemet (ugyan nem volt másik, de ez olyan jól hangzik Kacsint ),
akkor Muter felhozott példának vagy 5 lányt a környező 500 km2-ről, hogy ez is jobb lenne, meg az is jobb lenne.....
Ma meg jobban szereti, mint a saját édes gyermekét Stoel és ha neadj Isten, akár csak szóval is bánatám a zasszonyt, anyám kikaparná a szememet Vigyorog  OOO

Jó lesz ez nekem.......ja és ez az első Sauer, ami teljes egészében tetszik úgy, ahogyan van Igen (igen, még a sebváltó gombja is Nyihi)
 Wave

Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
hunor1
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 84


« Új üzenet #834 Dátum: 2014. Március 30. - 08:38:40 »

Belövés után,kérhetnénk egy szórásképet föltenni!
Naplózva
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #835 Dátum: 2014. Március 30. - 08:56:57 »

Csak ide Braunschweigbe ugrottam el érte Kacsint.
Hogy miért, annak nem egyszerű a története...én eredetileg csak egy cserecsövet akartam a ZKK-ra...... de majd Margitán elmesélem egy tányér mics mellett Vigyorog.

Jó lesz ez nekem.......ja és ez az első Sauer, ami teljes egészében tetszik úgy, ahogyan van Igen (igen, még a sebváltó gombja is Nyihi)
 Wave



 Emelem
Ja, csak ide a szomszédba, azt hittem messzebb mentél.  Vigyorog
Elmesélhetnéd a Fórumtalálkozón is, addig kevesebbet kell aludni.  Kacsint

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
chris
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 874



« Új üzenet #836 Dátum: 2014. Március 30. - 10:06:50 »

 Emelem Csaba, gratulálok az új szerzeményhez! Mutatós puska, és még szíj is van rajta  Taps
 Wave
Naplózva

Üdv Chris
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #837 Dátum: 2014. Március 30. - 10:33:27 »

Csak ide Braunschweigbe ugrottam el érte Kacsint.
Hogy miért, annak nem egyszerű a története...én eredetileg csak egy cserecsövet akartam a ZKK-ra...... de majd Margitán elmesélem egy tányér mics mellett Vigyorog.
Amikor bejelentettem otthon annak idején, hogy elveszem anyám jókedvét és nőül a jelenlegi feleségemet (ugyan nem volt másik, de ez olyan jól hangzik Kacsint ),
akkor Muter felhozott példának vagy 5 lányt a környező 500 km2-ről, hogy ez is jobb lenne, meg az is jobb lenne.....
Ma meg jobban szereti, mint a saját édes gyermekét Stoel és ha neadj Isten, akár csak szóval is bánatám a zasszonyt, anyám kikaparná a szememet Vigyorog  OOO

Jó lesz ez nekem.......ja és ez az első Sauer, ami teljes egészében tetszik úgy, ahogyan van Igen (igen, még a sebváltó gombja is Nyihi)
 Wave


Sokat gondolkoztam, hogyan próbáljam nagyon finoman rávezetni újpuskatulajdonos fórumtársunkat, hogy az új szerzeményből honnan kéne lereszelni vagy 11-et, vagy 9-et, hogy pont annyi legyen, amennyinek kellene lennie, de így, hogy most számomra is érthetően felvázolta párválasztásának rövid történetét, teljes mértékben lemondtam kéretlen tanácsaim osztogatásának még csak a puszta gondolatáról is.... Vigyorog Stoel
 Emelem

Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #838 Dátum: 2014. Március 30. - 17:53:44 »

Belövés után,kérhetnénk egy szórásképet föltenni!
Kérem, igenisértettem! Ördög Angyal
Ihol va-e:

100 méter, álló lőpadról (jobban szeretek ülve belőni, de most erre volt lehetőség), no meg az elmúlt 2 éjszakán összesen 5 óra alvás után Stoel
Azt a felmászót éreztem az elsütés pillanatában......jó ez a puska Igen
Az elsütése nagyjából ugyan olyan, mint az R93-é volt. talán egy picit még határozottabb a sütési pontja, ami nekem jobban fekszik...habár azzal sem lőttem rosszul.
Ez 185 graines Lapua Mega, de a cseh 180-assal is kb. ugyan ezt tudja.
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
csontmetsző
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3311


Vadász-Csontmetsző


WWW
« Új üzenet #839 Dátum: 2014. Március 30. - 18:03:54 »

Nem szívesen lennék a kukorica vetésre váró disznóitok helyében!
Naplózva

" Majd ha a kép előtt állva szinte érzed a disznó szagát, akkor lesz jó a kép! "
- Csergezán Pál -
Oldalak: 1 ... 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 [56] 57 58 59 60 61 62 63 64 65 66 67 68 69 70 71 72 73 74 75 76 ... 100   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: