Szavazás
Kérdés: Skeet v. trap, vazze?
Skeet - 7 (46.7%)
Trap - 1 (6.7%)
MMA :-) - 7 (46.7%)
Összes szavazó: 14

Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2011 május  (Megtekintve 84465 alkalommal)
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9920



« Új üzenet #435 Dátum: 2011. Május 15. - 09:07:46 »

Nekem igazából három kép ami bejön és amihez szerencse is kellett





Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #436 Dátum: 2011. Május 15. - 09:18:12 »

Sakac  WaveIgen Igen Ennyi csak ? Elfogyott a film ? Röhög Röhög Röhög Röhög
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Hegedűs Sándor
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1467


« Új üzenet #437 Dátum: 2011. Május 15. - 09:52:39 »

Szervusztok.
Nagyon örülők annak,hogy találkozhattam veletek,végre nem csak nick név alapján ismerhettük meg egymást.
Ez úton is köszönetet szeretnék mondani azoknak a Fórumtársaknak akik felvállalták a találkozón történő szervezést,főzést, etetést itatást.
A vetélkedő szervezését,bonyolítását ,értékelését.
Azoknak a fórumtársaknak akik kb ajándékokkal,felajánlásokkal meg ajándékozták a résztvevőket.
Mindenki nevében köszöntöm azokat a Barátokat akik meg tisztelték egymást avval,hogy eljöttek nem csak az országhatáron belül ,hanem határokon kivül is (Rom Bihar megye,Német o Fekete erdő) és Magyar o több távoli részéről.
Megtisztelve éreztem magam, hogy részt vehettem a találkozón.

Köszönettel:Hegedűs Sándor  Emelem




Naplózva
Kun Gábor (Gaben85)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 806


« Új üzenet #438 Dátum: 2011. Május 15. - 11:03:51 »

Vérzik a szívem, hogy nem tudtam ott lenni.... Rííí
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #439 Dátum: 2011. Május 15. - 11:11:27 »

 Emelem Wave Nekem is !  Rííí
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
szilárd01
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Új üzenet #440 Dátum: 2011. Május 15. - 11:15:08 »

Üdv.
Ne tudjátok meg mit hagytatok ki. Nagyon szuper volt Piál Piál Tanácskozzunk Nyihi Hány
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #441 Dátum: 2011. Május 15. - 11:16:29 »

Na még izgatnak is  Rííí Rííí Rííí
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
szilárd01
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 42



« Új üzenet #442 Dátum: 2011. Május 15. - 11:19:42 »

1 év azt aggy neki újból egy ilyet nem lehet kihagyni.Buli a köbön. Taps Taps Wave Emelem
Naplózva
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #443 Dátum: 2011. Május 15. - 13:12:25 »

Sziasztok!

Én sajnos csak szombat estére tudtam "beköszönni" közétek, de egyáltalán nem bántam meg, hogy átkocsiztam... Szuper hangulat, sok-sok baráti eszmecsere, beszélgetés, élmények, emlékek felidézése, és még sok minden, mely egyetlen dolgot szolgál: teljes kikapcsolódást a dolgos hétköznapokból. Azt mondják, a gyerekek igazán őszinte emberek. Nem tudom, megfigyeltétek-e, de mindegy volt, hogy pár hónapos apróságról vagy kisiskolás csemetékről volt szó, mindenki mosolygott, barátkozott, nevetett vagy épp sikongott az örömtől. Azt hiszem, ez mindent elmond arról, hogy érezték magukat Kacsint
Köszönet a szervezőknek, és köszönet mindenkinek, akik eljöttek! Szuperek vagytok!

Üdv.: Balázs

ui:
Néhány elkapott pillanat:


























 Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2011. Május 15. - 13:25:47 írta Boar » Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #444 Dátum: 2011. Május 15. - 13:59:50 »

 Piál Piál Piál

Hú, ez nagyon jó volt! A Családom is nagyon jól érezte magát, ezért külön köszönetet mondok Nektek!
Egy kicsit sokat olvastam és eközben, mint Marxi képén is látszik, néha megfárad az ember, de hát szomjaztam a tudást! A főzőcsapatoknak külön köszönetet szeretnék mondani!

Jani
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #445 Dátum: 2011. Május 15. - 15:31:29 »

Szervusztok! Emelem

Köszönjük ezt a kellemes hétvégét amit együtt töltöttünk. Igazán jó volt újból találkozni veletek és kedves szeretteitekkel! Igen
Jók voltak a vetélkedők, (lövészet, vadászati és fegyverismereti vetélkedő) az ételek, italok, jó volt a szervezés, és különösen a hangulat. ( ezen a hétvégén mindenki megfeledkezhetett Röhög a fogyókúráról!)
Éjjel hazafelé arról beszélgettünk a kocsiban, hogy igazán büszkék lehetünk magunkra, és egymásra.
Közel hatvanan töltöttünk el három napot úgy, hogy egy rossz szó, egy kellemetlen megjegyzés nem volt, csak jókedv és vidámság! Külön köszönet azoknak a Lányoknak, Asszonyoknak, és Gyermekeknek akik elkísértek minket, és kedvességükkel, vidámságukkal emelték a hangulatot.  Puszi Ölel
 Ez  már a harmadik ilyen jó sikerű találkozónk volt! Adja Isten, hogy még sokáig találkozhassunk ugyan ilyen Barátsággal!
Viszontlátásra jövőre! Wave Wave Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 9920



« Új üzenet #446 Dátum: 2011. Május 15. - 17:10:02 »


Kiteljesedett...
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Steve
Vendég
« Új üzenet #447 Dátum: 2011. Május 15. - 17:35:01 »

Nézegetve a képeket az jutott eszembe, hogy a karcsúság nem tartozik a vadászok tulajdonságai közé. Stoel


Én ezt a "gyanúsítást" igazán nem is értem.... Stoel
Engem, meg a Kapszlit még éppen beért az az őv amit Semi nyert, és kb. háromszor körbe érte. Röhög Röhög
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #448 Dátum: 2011. Május 15. - 17:35:53 »

Sakac    Wave  Emelem !   Igen    /// Stoel Stoel/// Ennyi ?  Röhög Röhög Röhög
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14843



« Új üzenet #449 Dátum: 2011. Május 15. - 17:39:40 »

Én ezt a "gyanúsítást" igazán nem is értem.... Stoel
Engem, meg a Kapszlit még éppen beért az az őv amit Semi nyert, és kb. háromszor körbe érte. Röhög Röhög

És egyébként is azt mondják, hogy a száz kiló alatti férfi beteg! Röhög Röhög Röhög
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 [30] 31 32 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: