Oldalak: 1 ... 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 [181] 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 ... 513   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Terepjárók  (Megtekintve 792585 alkalommal)
turizotya
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 479


« Új üzenet #2700 Dátum: 2012. április 04. - 15:32:43 »

Emelem


Szívem szerint egy két millás vasba ülnék, és hagynám kint egy fészerben, hogy hetente-kéthetente beleüljek 40-10 km-t megtéve...és bukjak vele évi 500 ezret, majd pár év múlva 500-ért eladjam, mert karcos, ütött kopott autóvá válik...de jó lenne...ha lenne kidobni való pár millám Mosolyog





Jelenleg, illetve a kezdetektől egy 92'-es 1.6-os benzin-gázos Nivával járok vadászni, illetve dolgozni, tehát napi használatban van.
Ha anyagilag megtehetném, vadászni akkor sem használnék 1-2 millás kocsi, arra maradna a Niva. Vagy, ha abban a minőségben állítanák
elő a ruszkik az új Nivát, mint amilyenben még az én jó öreg vasam készült, vennék egy újat!

De mivel nem vagyok milliomos, és a ruszkik meg b@sznak jó minőségben Nivát gyártani, így marad a régi öreg bevált darab!
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #2701 Dátum: 2012. április 04. - 17:10:38 »




Jelenleg, illetve a kezdetektől egy 92'-es 1.6-os benzin-gázos Nivával járok vadászni, illetve dolgozni, tehát napi használatban van.
Ha anyagilag megtehetném, vadászni akkor sem használnék 1-2 millás kocsi, arra maradna a Niva. Vagy, ha abban a minőségben állítanák
elő a ruszkik az új Nivát, mint amilyenben még az én jó öreg vasam készült, vennék egy újat!

De mivel nem vagyok milliomos, és a ruszkik meg b@sznak jó minőségben Nivát gyártani, így marad a régi öreg bevált darab!


 Emelem Igen
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #2702 Dátum: 2012. április 05. - 19:36:57 »

Sziasztok!

Van valamelyikőtöknek vagy esetlegesen ismerősi körben másoknak tapasztalata a Dacia Duster 4x4-ről?
Én is egy jól bevált Niva-val járok ki a területre és eszem ágában sincs lecserélni, mellesleg nem vagyok hülye majd 4 millát költeni vadászati célra használatos autóra. Csupán sok jót hallok erről a típusról mostanság és kíváncsi vagyok, hogy valakinek van-e esetleg értékelhető, valós tapasztalata.
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Grus grus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 269



« Új üzenet #2703 Dátum: 2012. április 05. - 20:31:51 »

Sziasztok!

Van valamelyikőtöknek vagy esetlegesen ismerősi körben másoknak tapasztalata a Dacia Duster 4x4-ről?
Én is egy jól bevált Niva-val járok ki a területre és eszem ágában sincs lecserélni, mellesleg nem vagyok hülye majd 4 millát költeni vadászati célra használatos autóra. Csupán sok jót hallok erről a típusról mostanság és kíváncsi vagyok, hogy valakinek van-e esetleg értékelhető, valós tapasztalata.


Szia Beregi Vadász!

Nekem kettő vadászismerősömnek van ilyen autója ,énis ültem már bennük nekem nagyon tetszik,igazán térséges a belseje amolyan mindenes autónak szerintem nem rossz,elég masszív szerkezetnek látom ,de ennek ellenére szerintem ahhoz még túl fiatalok hogy igazán markáns véleményt lehessen róluk alkotni!

Énis gondolkodok majd ilyenben de majd csak pár év múlva amikor elérhetőbb árban lesznek használtan,egyébként mindkettő 1.5 dci motorral szerelt tehát a fogyasztásuk nagyon jó,egyenlőre ennyi ha tudok friss infót akkor jelezni fogom!

 Emelem
Naplózva

"Ősi örökség ez, amit egyik ember örököl, a másik nem. Ősi harc ez, kutatási vágy, megfigyelés, tudásszomj, kalandkeresés, gyűjtési szenvedély, erdők, mezők, nádasok szeretete."
(Fekete István)
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #2704 Dátum: 2012. április 05. - 21:35:11 »

Szia Grus grus!

Állítólag Ausztriában is nagy sikere van a vadászok körében.
Később családi és mindenes autónak én is bevállalnám szívesen. Mindenesetre a youtube-on a teszteket elnézve meglehetősen durva terepen is frankón futott.
Sokak szerint vetekszik a Nivával, amit nehezen tudok elhinni, de látva a teszteket, a véleményem az, hogy elboldogulna ott, ahol egy jó Vitara. Ez csak sejtés, remélem nem sértek vele senkit. A Vitara-tulajoktól utólag is elnézést kérek Stoel
Mindenesetre a mostani és a jövőbeni infókat előre is köszönöm Neked:Emel
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #2705 Dátum: 2012. április 06. - 20:33:25 »

Egyik nagy kedvencem Mosolyog

Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #2706 Dátum: 2012. április 06. - 20:55:01 »

 S.Peti

Szerintem az egyik legkomolyabb és aszfalton, pályán, városban is kényelmesen használható, egymáshoz viszonyítva az egyik legkevesebb kompromisszumot kérő, terepjáró alternatíva, igazi öszvér. Benzines testvérét vezettem:  gyozo  Gitár Rock Ilyen élmény  Ördög Igen  Egy a kínja, a 2.5 dízel aggregáttal csak az öregebbek vannak, az még kulturálisan is eszik. Mondjuk a 2,8-as is max 10-et.  Piál

Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #2707 Dátum: 2012. április 06. - 22:28:09 »

Marksman, ez tényleg BIVALY volt  Igen
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #2708 Dátum: 2012. április 06. - 22:35:34 »

De ez sem gyenge:



 Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #2709 Dátum: 2012. április 06. - 22:54:05 »

De ez sem gyenge:

Танки грязи не боятся 1

 Emelem
Ez, a maga nemében, sokkal több mint az a nagycsirkés buziskodás...
Ez a jég a mi kis rizsrakétáinkról szépen leszedett volna mindent ami műanyag, esetleg vitte volna a hűtőt is.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #2710 Dátum: 2012. április 07. - 02:10:41 »

Ahogy Feri, mondja, ez igazi terepjárás, míg a Jeep-es amit feltettem csak amcsi "hobbizás" - ott nem is a bohóckodás tetszik, hanem a kocsi... De szerettem... Szomorú De ma már szinte lehetetlen lenne tankolni.
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #2711 Dátum: 2012. április 07. - 04:11:43 »

míg a Jeep-es amit feltettem csak amcsi "hobbizás" - ott nem is a bohóckodás tetszik, hanem a kocsi... De szerettem... Szomorú De ma már szinte lehetetlen lenne tankolni.

Ezek nem amcsik Marksman, Mosolyog ....osztrakok, a tobbi feltoltott video-i utan (meg nem beszelnek angolul)  sot Mo-n is "forgatott" ez a " cj7jeeper" ....(Nagy csirke van V6 3L. Mercedes dizelbe is kicsit regebbi evjaratokba ha draga a V8 benzinest tankolni)
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #2712 Dátum: 2012. április 07. - 05:14:07 »

S.Peti

Szerintem az egyik legkomolyabb és aszfalton, pályán, városban is kényelmesen használható, egymáshoz viszonyítva az egyik legkevesebb kompromisszumot kérő, terepjáró alternatíva, igazi öszvér.

Igy van nagyon is, ismerosomnek van (felesegenek) engem is meglepett milyen jo volt a telen terepen, mely faggyott hoba hasznaltuk parszor jeghorgaszni. Jo gumikkal elmegy nagyon komoly terepen, igaz nyomta is neki nem tokolt.
Tortenetesen nekem a kepen mit feltettel azokkal a kerekekkel nem tetszik (brutalis).
Egyetlen aprocska  baj van itt veluk E. Amerikaba az, hogy no-i auto ktg. es ezert nemigen vettek, az arok is nagyon jo par evesen. Nekem is semmi kifogasom ellenuk hajtottam oket tobbszor es tetszett  Hely is van bennuk jol.

-ez mintha kicsit jobb:  OOO



Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #2713 Dátum: 2012. április 07. - 08:35:44 »

Ez, a maga nemében, sokkal több mint az a nagycsirkés buziskodás...
Ez a jég a mi kis rizsrakétáinkról szépen leszedett volna mindent ami műanyag, esetleg vitte volna a hűtőt is.
Abban tényleg kevés a műanyag,amikor még csak tanultam vezetni egy uaz lett az áldozat. Akkori mentorom szerint "egy hektár főd kell neki fijam ,hogy megfordujjon",ami valahol igaz is, node a lényeg:a nagy tanulóvezetés közben telibe kaptam egy jó 3 mázsás juhitatót,a fejem fogtam amikor kiszálltam,hogy most mi lesz. A lökhárítóról egy helyen egy tízforintos nagyságban hiányzott  a festék...más autóval ez már komolyabb dolog lett volna.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #2714 Dátum: 2012. április 07. - 08:39:49 »







Azért tettem fel olyan felnivel, mert az fehér színű ...  Igen Igen

Macisajtos felnivel, AT-s gumikkal  Igen (a fenti is tetszik)
Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Oldalak: 1 ... 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 180 [181] 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 201 ... 513   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: