Oldalak: 1 ... 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 [180] 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 ... 513   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Terepjárók  (Megtekintve 792568 alkalommal)
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #2685 Dátum: 2012. április 02. - 20:02:04 »

Akkor is, ha böcsülettel át van állítva? (A 320-asok akkor darálták szét még a platón lévő mákot is, ha a kedves sofőr kartárs nem tekerte át normálisan.)  Ördög

Mi, miután széttörtük  :Mosolyog megnéztük, kapcsolhatod azt ahogy akarod... Úgy nézett ki, mint egy szivacs... Tele zárvánnyal, lunkerrel Szomorú
Doki, tegnap egy olyan Toyotával  LC-el húztuk a versenykocsit ami a kedvenced Kacsint
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
nagysas
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 4147


TSP


« Új üzenet #2686 Dátum: 2012. április 02. - 20:12:20 »

Mi, miután széttörtük  :Mosolyog megnéztük, kapcsolhatod azt ahogy akarod... Úgy nézett ki, mint egy szivacs... Tele zárvánnyal, lunkerrel Szomorú
Doki, tegnap egy olyan Toyotával  LC-el húztuk a versenykocsit ami a kedvenced Kacsint

Pedig a román alamólia méltán világhírű  Angyal Életem első gépjárműve melyet vezettem, pont egy 320 d volt. Tán még valahol ma is megy. (vagy nem)

Azért a HZJ Toyota inkább álom.  Igen

De Balázs, hogy merjünk nagyok lenni, itt egy "HZJ" Arol, dukkózott agykapcsolóval  Igen Nyihi

Naplózva

Ó Sunny... a tyúkok előtt mindig legyen víz!!
在我赤裸的身上牺牲一只山羊
Marksman
Aladdin
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4220



« Új üzenet #2687 Dátum: 2012. április 02. - 20:43:56 »

 Röhög Vigyorog
Naplózva

"és hosszan kígyózó libasorban - útra kél a szafári"
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #2688 Dátum: 2012. április 02. - 21:08:42 »

Szép estét  Emelem

Most jöttem meg a volt tulajéktól (adásvételit írtuk meg)
Nagyon rendes család, a következő infót kaptam autóról.
50 ezer(!!!!) Km. van az egész vasban.
32ezer volt benne, mikor meghajtották 160-al és kikönyökölt a hajtókar, akkor kapott bele egy 43ezret futott Renault motort (papír van róla), azóta csak helyben jártak vele, a szőlősbe.
A következő gyári, új alkatrészeket hozták elő és pakolták be az autóba, mielőtt eljöttem tőlük.
Kormánymű, 2drb féltengely, 4drb gömbfej, 6pár hátsó lámpabura, 2 pár komplett hátsó lámpa, olajszűrő, 3drb osztófedél, 4drb. trafó, gyertyakábel szett,ponyva, 2L festék (ez nem gyári Mosolyog ) vákum csövek, elosztók a csövekhez, szelepfedél tömítés, 2 gyári bőr első ülés, 2 felnire szerelt gumi
Vizsga, 2013.11.11-ig van rajta (négy hónapja vizsgázott)
Rendbe lesz kapva amit kell rajta, és a kéthetenként egy két alkalmat, ami alkalmanként 4-10 km, szerintem kifogja bírni.
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #2689 Dátum: 2012. április 03. - 00:27:51 »

Sok szerencsét az Aróhoz! Wave Kell hozzá! Nyihi
Nem tudom felfogni, hogy miért vesz meg valaki egy ilyen semmire sem jó autót, annak ellenére, hogy itt a fórumon szinte a teljes itthon használatos, jól bevált autóról olvashatsz akár oldalakat, de az Aro véletlenül sincsen köztük! Figyelmes olvasás

Érdekes figurák vagytok! Még szerencse, hogy nem ugyanaz az ipse vette meg az Arót, és a 30-30-as kengyelkulcsost!

Nem tudom Ti miért is olvassátok ezt a Fórumot! Higgyétek el érdemes megfogadni az itt kapott tanácsokat!/Saját tapasztalat/
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #2690 Dátum: 2012. április 03. - 05:00:13 »

- Portalhidas Jeep Wrangler (ImMortal)  vagy $ husszal tobb mint a rendes 4 ajtos Wrangler Unlimited JKU



.....de ha gyenge a vezeto (finoman mondva) lehet akarmilyen kituno csucs terepjaro...... a hozzaertest nehez potolni.



.....Barbinak egyszerubb   :Mosolyog : ( biztos a puhabb gumik meg az extra odarakott szikladarabok segitettek !?)











Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #2691 Dátum: 2012. április 03. - 08:20:00 »

Sok szerencsét az Aróhoz! Wave Kell hozzá! Nyihi
Nem tudom felfogni, hogy miért vesz meg valaki egy ilyen semmire sem jó autót, annak ellenére, hogy itt a fórumon szinte a teljes itthon használatos, jól bevált autóról olvashatsz akár oldalakat, de az Aro véletlenül sincsen köztük! Figyelmes olvasás

Érdekes figurák vagytok! Még szerencse, hogy nem ugyanaz az ipse vette meg az Arót, és a 30-30-as kengyelkulcsost!

Nem tudom Ti miért is olvassátok ezt a Fórumot! Higgyétek el érdemes megfogadni az itt kapott tanácsokat!/Saját tapasztalat/

"Nem tudom felfogni, hogy miért vesz meg valaki egy ilyen semmire sem jó autót,"

Talán, mert erre volt pénze. Nem mondta mennyiért vette, de 250 eFt-ért már lehet benzines aro-t kapni.
Naplózva
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #2692 Dátum: 2012. április 03. - 08:35:25 »

Sok szerencsét az Aróhoz! Wave Kell hozzá! Nyihi
Nem tudom felfogni, hogy miért vesz meg valaki egy ilyen semmire sem jó autót, annak ellenére, hogy itt a fórumon szinte a teljes itthon használatos, jól bevált autóról olvashatsz akár oldalakat, de az Aro véletlenül sincsen köztük! Figyelmes olvasás

Érdekes figurák vagytok! Még szerencse, hogy nem ugyanaz az ipse vette meg az Arót, és a 30-30-as kengyelkulcsost!

Nem tudom Ti miért is olvassátok ezt a Fórumot! Higgyétek el érdemes megfogadni az itt kapott tanácsokat!/Saját tapasztalat/

Nem csak azon múlik, hogy ki milyen autót vesz, hogy mit írnak a fórumban!! Öröm, hogy te azt veheted ami jó, de ha valakinek mondjuk, 300.000 Ft-ja van nem fog tudni 1000.000 -ért terepjárót venni. Ezt a hozzászólást nem kellett volna megírnod.
Üdv: Attila
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #2693 Dátum: 2012. április 03. - 09:21:21 »

Sok szerencsét az Aróhoz! Wave Kell hozzá! Nyihi
Nem tudom felfogni, hogy miért vesz meg valaki egy ilyen semmire sem jó autót, annak ellenére, hogy itt a fórumon szinte a teljes itthon használatos, jól bevált autóról olvashatsz akár oldalakat, de az Aro véletlenül sincsen köztük! Figyelmes olvasás

Érdekes figurák vagytok! Még szerencse, hogy nem ugyanaz az ipse vette meg az Arót, és a 30-30-as kengyelkulcsost!

Nem tudom Ti miért is olvassátok ezt a Fórumot! Higgyétek el érdemes megfogadni az itt kapott tanácsokat!/Saját tapasztalat/

Azért ez helyi lehetőségek, adottságok (+ pénztárca) kérdése is.
Egy jóbarátom kb. két tank benzin áráért vett egy Arót, amit több mint két évig nagy megelégedéssel használt. Az autó feladata az volt, hogy a barátom kertjéből eljuttason minket a 3-4 km-re lévő lesekig, elég durva terepen. Erre tökéletesen alkalmas volt, nem kellett kímélni, sajnálni. A gazdája - a területen lakva - gyakran használta (sajnos én csak ritkán tartottam vele). Persze a végén széthullott, de az árát bőven behozta.  Igen
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #2694 Dátum: 2012. április 03. - 09:36:15 »

Én is úgy gondolom,hogy a saját pénzén mindenki olyan autót (?),puskát vesz amilyent csak akar,még ha az jelenlegi ismereteink alapján használati értékét tekintve megegyezik egy kalap kániszmergháéval. Az aro egy legenda, nem városi de annál inkább falusi, néhány darabját a mai napig ütik vágják olyan szakik, akik nem riadnak meg egy kis olaj-zsír és egyéb autótestnedvek folyásától, autótestrészek törésétől ,ficamától. Apósom is használta,a mai napig kerül elő egy -egy láda ilyen-olyan függelék, dirib-darab alkatrész hozzá. (Mert kellett bőven) De arra amit Forma 4 ír szerintem jó lesz,nem offroadra fogja használni,gurulni meg tud,ugye:ezt ne vitassuk. A puskás sztori meg a megfelelő helyen ki lett vesézve.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #2695 Dátum: 2012. április 03. - 10:13:21 »

Félreértés ne essék, nem akarok én csesztetni senkit, és a zsebében sem akarok turkálni senkinek, de szerintem egy kalap sz@r az Aro, és azért is kértek valamennyi pénzt!
Aránylag elég olcsón  lehet már kapni valamilyen öregecske Nivát, Samut, vagy valamilyen "igazi" terepjárót!

Én a témát be is fejezem, ha valakinek az önérzetébe gázoltam, sajnálom! Wave


Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #2696 Dátum: 2012. április 03. - 10:21:54 »

Félreértés ne essék, nem akarok én csesztetni senkit, és a zsebében sem akarok turkálni senkinek, de szerintem egy kalap sz@r az Aro, és azért is kértek valamennyi pénzt!
Aránylag elég olcsón  lehet már kapni valamilyen öregecske Nivát, Samut, vagy valamilyen "igazi" terepjárót!

Én a témát be is fejezem, ha valakinek az önérzetébe gázoltam, sajnálom! Wave




Csak beszélgetünk, semmi gond!  Wave
Kicsit vitatkoznék Veled! Mosolyog   Rendszámos, jó állapotú Suzuki terepjáró 6-700.000-nél kezdődik, de láttam már 1,2 milláért is! Szomorú  És azt tudjuk, hogy két termetesebb vadász már nem fér bele! Nevet
Niva-t 400.000-tól felfelé lehet kapni, rendszámmal, de ezek is 20-25 évesek.
IGAZI terepjáró milla alatt nincs, de inkább több.
Az igények is sokfélék, ha valaki csak a kertek alatt jár vele és 200-ért kap egy valamit, akkor miért ne? Mosolyog
Üdv sanyooo
 Wave
Naplózva
Forma4
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 543


Szivacs


« Új üzenet #2697 Dátum: 2012. április 03. - 11:41:39 »

"Nem tudom felfogni, hogy miért vesz meg valaki egy ilyen semmire sem jó autót,"

Talán, mert erre volt pénze. Nem mondta mennyiért vette, de 250 eFt-ért már lehet benzines aro-t kapni.

 Emelem

140ezerért+átírás.

Kaptam hozzá kb. 80-100 ezer értékű ÚJ cuccot.

Átnéztük kopra az autót...legnagyobb jóindulattal, tokkal vonóval, névre írva, közel 2 év vizsgával, hibátlanul (rohadás mentesen, nem kopogva, zörögve, széthullva) kb 250-300-ba megáll.
Ennyiért nem kapok csak olyan autót, amire szintén 100-200-at rá kell költeni, hogy  "ilyen" állapotra kerüljön...az már fél milla...és akkor is csak 250-et fog érni.

Ezt ha rendben van és vigyázok rá, két év múlva is eladhatom...250-ért tuti elviszik ilyen állapotban...akkor használtam két évet 50 ezerért.
...de nem akarom eladni, mert kifog szolgálni amire kell...aztán majd eldől mit hoz a holnap

ARO...fémjelezve van a kategóriája..tudom...elismerem...ismerem.

Szívem szerint egy két millás vasba ülnék, és hagynám kint egy fészerben, hogy hetente-kéthetente beleüljek 40-10 km-t megtéve...és bukjak vele évi 500 ezret, majd pár év múlva 500-ért eladjam, mert karcos, ütött kopott autóvá válik...de jó lenne...ha lenne kidobni való pár millám Mosolyog

Nekem is volt, most nincs..változnak az idők.

Mikor volt sem volt nagy a mellényem és osztottam az észt, hanem mindig felmértem, "hogy honnan jöttem"..és adott esetben, hova csúszhatok le.
És, ha adtam, és segítettem azoknak a régi barátaimnak, versenyző társaimnak, akiknek nem adatott meg, mint nekem, hogy azon a szinten versenyezzenek, éljenek, mint én...akkor tudásom szerint segítettem, mert nem tudhattam mikor esek vissza az ő anyagi szintjükre..és nem árt, ha visszafogadnak, mert EMBERNEK tartanak.

Nekem is volt vitorlás (fél milla csak az évi tárolás, két milla az évi fenntartás), motorcsónak (dettó az előző fenntartási tétel), balatoni nyaraló, nagy lakás,...nem sorolom.

Úgy hozta a sors, hogy lejjebb kellett adnom..elváltam, egyedül nevelem a 19-éves lányomat, fenntartok nyaralót,lakást, iskoláztatás, napi dolgok (mint Nektek is, és mindenki másnak...nem kell bemutatnom).
...nos nem hiszem, hogy akkora hibát követnék el, hogy egy általam megengedhető megoldást kerestem, arra, hogy autóval tudjak én is mozogni az adott területen ahol vadászni fogok, vagy vadászhatok.

Akinek megadatik, az meg a saját szintjén használja az általa megálmodott vasat ezen körülmények között...Isten lássa a lelkemet, hogy nem sajnálom Tőle...de ne b@szogassa azokat, akik kicsit másként tehetik ezt meg  Emelem
Naplózva

A vadászvizsgám meg van,... nem azt jelenti, hogy vadász vagyok...csak a lehetőséget kaptam meg, hogy vadász...jó vadász válhassék belőlem !

...ha küzdesz, veszíthetsz...ha nem küzdesz, vesztettél !
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #2698 Dátum: 2012. április 04. - 07:42:34 »

......eszmeletlen....!!  Meglepődött

http://www.youtube.com/watch?v=2W3fvjn55CQ&feature=player_embedded#!
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
harkazoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 284


« Új üzenet #2699 Dátum: 2012. április 04. - 07:58:10 »

Ez tényleg nagyon komoly!  Vigyorog
Naplózva
Oldalak: 1 ... 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 179 [180] 181 182 183 184 185 186 187 188 189 190 191 192 193 194 195 196 197 198 199 200 ... 513   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: