Oldalak: 1 ... 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 [139] 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 ... 513   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Terepjárók  (Megtekintve 792607 alkalommal)
Jagdterier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 529



« Új üzenet #2070 Dátum: 2011. Október 29. - 17:44:42 »

Köszönöm, visszaolvastam, de el tudom képzelni, hogy ezen a pár hozzászóláson kívül is van valakinek tapasztalata. Mosolyog
Van 4x4-es Pandám.
Naplózva
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #2071 Dátum: 2011. Október 29. - 17:55:10 »

Van 4x4-es Pandám.

Szia!
Jelenleg semmi vadászautóm nincs, azon törtem a fejem, hogy egy olcsó, könnyen fenntartható kis autót veszek, amivel az év nagy részében ki tudok  menni vadászni. Ha az időd engedi, légyszíves akár magánban, írj a Pandáról, érdemes gondolkodnom benne véleményed szerint, vagy nem. Wave
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #2072 Dátum: 2011. Október 29. - 19:08:12 »

LEÍRÁS
TEREPJÁRÓZNI FOGSZ, AZ MÁR BIZTOS, DÖNTÖD EL MAGADBAN EZEN AZ ŐSZI NAPON, ÉS LEMÉSZ A GARÁZSBA. MÉSZ A SAMURAI-JAL, NAGYON SZÉPEN BOLDOGUL A FÖLDÚTON, DE EGYSZER CSAK MELLÉD ÁLL EGY VITARA KICSIT NAGYOBB, KICSIT ERŐSEBB. ÁTKÍVÁNKOZOL, DE A KERESKEDŐNÉL A RAV-4-EST VÁLASZTOD. GURULSZ MIT SEM SEJTVE AZ ÚJ TOYOTÁDDAL, ESŐS AZ IDŐ, A TÜKÖRBEN EGY FÉLELMETES SZILUETT TŰNIK FEL, MI LEHET, G-MERCI, ML, X5? NEM EGY PAJERO! EZT MÁR NEM HAGYOD ANNYIBAN, NEM TÖRTÉNHET MEG MÉG EGYSZER HOGY A TEKINTÉLYEDEN CSORBA ESSEN, KIKÉRED HÁT EGY ÉRTŐ BARÁTOD TANÁCSÁT, AKI AZT MONDJA, NÉZD MEG A CSONTI CAR HONLAPJÁT, OTT BIZTOS TALÁLSZ MEGOLDÁST A PROBLÉMÁDRA. ÉS BIZONY IGAZA VAN, OTT A FENSÉGES PATROL, ELŐSZÖR FEL SEM FOGOD HOGY ELÉRHETŐ A SZÁMODRA, MERT ANNYIRA IMPOZÁNS JELENSÉG, MINT EGY KENGURU UTÁN A MASZTODON. DE MIVEL EGYÉRTELMŰEN FEL VAN TÜNTETVE AZ ÁR, LASSAN MEGÉRKEZIK AZ INFO AZ AGYKÉRGEDHEZ, BIZSERGETVE A GERINCVELŐDET A BIRTOKLÁSI VÁGY! EZ JÓ LESZ A LOVAKNAK, EZZEL MÉG A JÓZSI IS ELŐREENGED A STEIGERREL! HOGY EZ NEM JUTOTT HAMARABB AZ ESZEDBE. EL IS MONDOD MINDENKINEK, MERT POZITÍV EMBER VAGY, JUSSON KI MINDENKINEK A JÓBÓL, DE CSAK MIUTÁN MEGVETTED. : ) HITEL 10%-TÓL, CSERE (drágábbra is). Telephelyünkön azonnali készpénzes autóvétel. CSONTI CAR A LEGJOBB ÁR! (AMÚGY LÁJKOLTAD MÁR A CSONTI CAR-T A FACEBOOKON? )

Duma,az van...pesti cimborák mondják,hogy az ország legnagyobb "bontószökevény" gyűjteménye!

Naplózva
Jagdterier
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 529



« Új üzenet #2073 Dátum: 2011. Október 29. - 20:40:16 »

LEÍRÁS
TEREPJÁRÓZNI FOGSZ, AZ MÁR BIZTOS, DÖNTÖD EL MAGADBAN EZEN AZ ŐSZI NAPON, ÉS LEMÉSZ A GARÁZSBA. MÉSZ A SAMURAI-JAL, NAGYON SZÉPEN BOLDOGUL A FÖLDÚTON, DE EGYSZER CSAK MELLÉD ÁLL EGY VITARA KICSIT NAGYOBB, KICSIT ERŐSEBB. ÁTKÍVÁNKOZOL, DE A KERESKEDŐNÉL A RAV-4-EST VÁLASZTOD. GURULSZ MIT SEM SEJTVE AZ ÚJ TOYOTÁDDAL, ESŐS AZ IDŐ, A TÜKÖRBEN EGY FÉLELMETES SZILUETT TŰNIK FEL, MI LEHET, G-MERCI, ML, X5? NEM EGY PAJERO! EZT MÁR NEM HAGYOD ANNYIBAN, NEM TÖRTÉNHET MEG MÉG EGYSZER HOGY A TEKINTÉLYEDEN CSORBA ESSEN, KIKÉRED HÁT EGY ÉRTŐ BARÁTOD TANÁCSÁT, AKI AZT MONDJA, NÉZD MEG A CSONTI CAR HONLAPJÁT, OTT BIZTOS TALÁLSZ MEGOLDÁST A PROBLÉMÁDRA. ÉS BIZONY IGAZA VAN, OTT A FENSÉGES PATROL, ELŐSZÖR FEL SEM FOGOD HOGY ELÉRHETŐ A SZÁMODRA, MERT ANNYIRA IMPOZÁNS JELENSÉG, MINT EGY KENGURU UTÁN A MASZTODON. DE MIVEL EGYÉRTELMŰEN FEL VAN TÜNTETVE AZ ÁR, LASSAN MEGÉRKEZIK AZ INFO AZ AGYKÉRGEDHEZ, BIZSERGETVE A GERINCVELŐDET A BIRTOKLÁSI VÁGY! EZ JÓ LESZ A LOVAKNAK, EZZEL MÉG A JÓZSI IS ELŐREENGED A STEIGERREL! HOGY EZ NEM JUTOTT HAMARABB AZ ESZEDBE. EL IS MONDOD MINDENKINEK, MERT POZITÍV EMBER VAGY, JUSSON KI MINDENKINEK A JÓBÓL, DE CSAK MIUTÁN MEGVETTED. : ) HITEL 10%-TÓL, CSERE (drágábbra is). Telephelyünkön azonnali készpénzes autóvétel. CSONTI CAR A LEGJOBB ÁR! (AMÚGY LÁJKOLTAD MÁR A CSONTI CAR-T A FACEBOOKON? )
 Nem szól szám
Duma,az van...pesti cimborák mondják,hogy az ország legnagyobb "bontószökevény" gyűjteménye!


Naplózva
3szekivahur
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Új üzenet #2074 Dátum: 2011. Október 29. - 21:59:59 »



Na itt az én második legkedvesebb vadásztársam a "Sün Sámuel" ! A  vonóhorogra szerelhető rácsomon mér egy 117kg.-os kanyit is sikerült bevinni ! Ilyenkor egész jól fog a hátulja.  Ördög Nem igazi terepes Bridgestone Dueler gumival se akadt még el pedig mutattam neki egy két helyet.     Emelem

  Jo kis gep, gratulalok  Stefi! Tudnal  kepet feltenni arrol a bizonyos vonohorogra szerelheto vadracsrol ?   nagyon erdekel... Sajat gyartmany ?  Nekem egy Aro 10-em van, de mindig tele van kutyaval, ezert jol jonne egy ilyen vadracs!  Koszi !
   Udv,  Attila     Emelem

   
Naplózva

A medve nem játék...
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #2075 Dátum: 2011. Október 30. - 10:01:17 »

Ez a dolog engem is érdekel, ezért rákerestem.  Kacsint  Emelem

http://pwww.vadaszapro.hu/48700/vadszallito-racs-vonohorogra.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16598



« Új üzenet #2076 Dátum: 2011. Október 30. - 10:36:46 »

Ez a dolog engem is érdekel, ezért rákerestem.  Kacsint  Emelem

http://pwww.vadaszapro.hu/48700/vadszallito-racs-vonohorogra.
A huszonötezer nem pénz érte. Az a pénz, amit bírságba kifizetsz ha megállít a rendőr/kpm-es. Meg az a pénz, amit a mögötted jövőnek fizetsz amikor ez az egész szar lecsodálkozik egy derekasabb disznóval együtt oszt a szarrátöri az autóját.
A vonóhorog függőleges terhelhetősége 75 kg ha jól emlékszem, nem kell sok fantázia egy becsületes bírság kiszabásához. És akkor még nem néztük azt a részét a dolognak, hogy a "rakomány" mennyit lóghat ki hátrafelé, hogy eltakarja a lámpákat, a rendszámot...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #2077 Dátum: 2011. Október 30. - 11:11:21 »

A huszonötezer nem pénz érte. Az a pénz, amit bírságba kifizetsz ha megállít a rendőr/kpm-es. Meg az a pénz, amit a mögötted jövőnek fizetsz amikor ez az egész szar lecsodálkozik egy derekasabb disznóval együtt oszt a szarrátöri az autóját.
A vonóhorog függőleges terhelhetősége 75 kg ha jól emlékszem, nem kell sok fantázia egy becsületes bírság kiszabásához. És akkor még nem néztük azt a részét a dolognak, hogy a "rakomány" mennyit lóghat ki hátrafelé, hogy eltakarja a lámpákat, a rendszámot...
A világításhoz csinálsz egy akasztósat, amit a csatlakozóval tudsz működtetni a teherbírását meg tudni, kell, hogy mit bír, viszont ami fixre van szerelve, azzal mindig rizikózol, mivel mindig látható és ahhoz sincs engedély, amihez meg van az nem soktól való. Itt minden féleképpen kijön a pickup előnye.
« Utoljára szerkesztve: 2011. Október 30. - 12:31:51 írta Boar » Naplózva
Jager74
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1686


« Új üzenet #2078 Dátum: 2011. Október 30. - 12:04:25 »

A huszonötezer nem pénz érte. Az a pénz, amit bírságba kifizetsz ha megállít a rendőr/kpm-es. Meg az a pénz, amit a mögötted jövőnek fizetsz amikor ez az egész szar lecsodálkozik egy derekasabb disznóval együtt oszt a szarrátöri az autóját.
A vonóhorog függőleges terhelhetősége 75 kg ha jól emlékszem, nem kell sok fantázia egy becsületes bírság kiszabásához. És akkor még nem néztük azt a részét a dolognak, hogy a "rakomány" mennyit lóghat ki hátrafelé, hogy eltakarja a lámpákat, a rendszámot...
Éppen ezért volt nekem a Níván is,és van a Terranón is (puttonyfenék alól) kihúzható,saroglya-szerű vadszállító.Volt már rajta közel 3 mázsa is...Betolt állapotban nem ér túl a hátsó lökhárítón,nem takar lámpát,rendszámot.Mondjuk komolyabb vaddal terhelve már más a helyzet... Stoel
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #2079 Dátum: 2011. Október 30. - 12:38:27 »

Én is tisztában vagyok a törvényi lehetőségekkel, meg, hogy mit bír a vonóhorog. Igaz még nincs ilyen autóm.  Ördög
Csak, mint ötlet tetszik a megoldás, de egy nagyobb disznót tutira nem bírna el.  Emelem
Naplózva
3szekivahur
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 31



« Új üzenet #2080 Dátum: 2011. Október 30. - 12:51:29 »

Ez a dolog engem is érdekel, ezért rákerestem.  Kacsint  Emelem

http://pwww.vadaszapro.hu/48700/vadszallito-racs-vonohorogra.



   Koszi gaben76 !  Ezert a penzert tenyleg nem draga, de Boar-nak is igaza van  S.Peti , nem a legbiztonsagosabb megoldas.
 De aki hasznal(t) ilyet, talan tudna mondani rola par szot!   Türelmetlen    Emelem
Naplózva

A medve nem játék...
zsolt68
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1542



« Új üzenet #2081 Dátum: 2011. November 01. - 00:26:29 »

Köszönöm, visszaolvastam, de el tudom képzelni, hogy ezen a pár hozzászóláson kívül is van valakinek tapasztalata. Mosolyog

Ne haragudj, úgy emlékeztem, ennél hosszabban dicsértük a kis okos autót, de valószínűleg eltévesztettem a panda4x4 rajongó oldallal. Ezt keresd meg, de az átalakításoktól, tuningolásoktól tekints el, ha ilyet szeretnél beszerezni, mert csak rontani lehet rajta.  Kacsint
Én nagyon szerettem az enyémet.  Igen
Ha valami konkrét kérdésed van (tapasztalati, nem mélyműszaki), szívesen válaszolok.
Elöljáróban csak annyit, hogy én talajmintát szedni voltam vele olyan LKT csapáson, ahol a meredeken a helyismerettel rendelkező kalauz nem mert Nívával lejönni, én viszont föl is jöttem kis lendülettel... (Ez persze a hülyének van szerencséje eset volt.)
(És a keskeny gumi vált be.  Kacsint )
Naplózva

Gondolkodom, tehát vagyok. De ha nem gondolkodom, sokkal jobban vagyok. Mosolyog
Stefi
Vendég
« Új üzenet #2082 Dátum: 2011. November 01. - 10:02:53 »




   Koszi gaben76 !  Ezert a penzert tenyleg nem draga, de Boar-nak is igaza van  S.Peti , nem a legbiztonsagosabb megoldas.
 De aki hasznal(t) ilyet, talan tudna mondani rola par szot!   Türelmetlen    Emelem
Bocs de nem néztem rá a topikra !  Igen pontosan az a horogra csavarozható rács . Én is tőle vettem Dunaszentgyörgyön . Egyébként a www.suzuki4x4.hu oldalra Sün Samu néven fel is raktam a rögzítő  szerkezet képét. Ennyi pénzért nem álltam neki legyártani. Amikor azt a 117 kg.os kant húztam fel rá még én is rajta voltam +76 kg . A szállításnál éjszaka a láthatóságot úgy oldottam meg hogy egy 500 ft os egyszerű piros kerékpárvillogót a rögzítő zsinnórra csíptettem. Hihetetlen de nagy a teherbírása és nem fordul el a rács.   Emelem
Naplózva
Ruger
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 918



« Új üzenet #2083 Dátum: 2011. November 01. - 13:19:28 »

Ne haragudj, úgy emlékeztem, ennél hosszabban dicsértük a kis okos autót, de valószínűleg eltévesztettem a panda4x4 rajongó oldallal. Ezt keresd meg, de az átalakításoktól, tuningolásoktól tekints el, ha ilyet szeretnél beszerezni, mert csak rontani lehet rajta.  Kacsint
Én nagyon szerettem az enyémet.  Igen
Ha valami konkrét kérdésed van (tapasztalati, nem mélyműszaki), szívesen válaszolok.
Elöljáróban csak annyit, hogy én talajmintát szedni voltam vele olyan LKT csapáson, ahol a meredeken a helyismerettel rendelkező kalauz nem mert Nívával lejönni, én viszont föl is jöttem kis lendülettel... (Ez persze a hülyének van szerencséje eset volt.)
(És a keskeny gumi vált be.  Kacsint )

Köszönöm, mindenképpen keresni foglak, ha aktuális lesz, elöljáróban csupán annyit, konkrétan nem emlékszel a gumi méretére és tipusára? Wave Meghajol Csiga Csiga
Naplózva

"Mindennek ellen tudok állni, csak a kísértésnek nem!"
magas
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 35


« Új üzenet #2084 Dátum: 2011. November 03. - 08:33:23 »

Éppen ezért volt nekem a Níván is,és van a Terranón is (puttonyfenék alól) kihúzható,saroglya-szerű vadszállító.Volt már rajta közel 3 mázsa is...Betolt állapotban nem ér túl a hátsó lökhárítón,nem takar lámpát,rendszámot.Mondjuk komolyabb vaddal terhelve már más a helyzet... Stoel
Képed nincs erről a megoldásról,vagy valaki másnak?
« Utoljára szerkesztve: 2011. November 03. - 11:38:12 írta Boar » Naplózva
Oldalak: 1 ... 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 134 135 136 137 138 [139] 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 158 159 ... 513   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: