Oldalak: 1 ... 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 ... 513   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Terepjárók  (Megtekintve 792591 alkalommal)
Troja
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 906



« Új üzenet #1995 Dátum: 2011. Augusztus 30. - 13:30:38 »

Hihetetlen!! annyi penzert Suzuki !!?? 12 ezer dollarral dragabb mint pl.  ezek itt...(.megha ez nem is olyan jo terepre)  OOO)

http://www.mercedes-benz.ca/content/canada/mpc/mpc_canada_website/en/home_mpc/passengercars/home/new_cars/models/glk-class/x204.flash.html#chapter=2
 





Hát mert mi sokkal gazdagabbak vagyunk................
Naplózva
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #1996 Dátum: 2011. Augusztus 30. - 14:59:28 »

Mi meg tudjuk fizetni a drágább benzint is.  Ördög
Naplózva
optica2
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 318



« Új üzenet #1997 Dátum: 2011. Augusztus 30. - 15:00:42 »

Mi meg tudjuk fizetni a drágább benzint is.  Ördög

Ne dicsekedj! Mi sokkal tobbet koltunk benzinre. Vigyorog
Naplózva
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #1998 Dátum: 2011. Szeptember 02. - 21:42:27 »

Sziasztok

A kerdesem az, hogy CRD 3.0L turbo diesel Mercedes motorrol mik a velemenyek, elofordulnak itt par eves Grand Cherokee-k ezzel a motorral szerelve, igaz abszolut nem nepszeruek (csak mivelhogy Diesel) es vegyes velemenyeket hallottam, olvastam a fogyasztasrol, hibamentessegrol?  A szamok papiron nagyon jok (nagy nyomatek) es a kocsi csak ugy szaguldott ezzel a motorral mikor hajtottam, egy kis turbo "lag" ( Fejvakarás)  van de elhanyagolhato.
Van koztetek aki kozelebbrol ismeri es jartas ezzel a motorral "hosszabb tavon" ? Kosz a valaszokat elore is.   

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #1999 Dátum: 2011. Szeptember 04. - 23:20:50 »

Sziasztok

A kerdesem az, hogy CRD 3.0L turbo diesel Mercedes motorrol mik a velemenyek, elofordulnak itt par eves Grand Cherokee-k ezzel a motorral szerelve, igaz abszolut nem nepszeruek (csak mivelhogy Diesel) es vegyes velemenyeket hallottam, olvastam a fogyasztasrol, hibamentessegrol?  A szamok papiron nagyon jok (nagy nyomatek) es a kocsi csak ugy szaguldott ezzel a motorral mikor hajtottam, egy kis turbo "lag" ( Fejvakarás)  van de elhanyagolhato.
Van koztetek aki kozelebbrol ismeri es jartas ezzel a motorral "hosszabb tavon" ? Kosz a valaszokat elore is.   


Megkérdeztem egy off-road fórumon. A válasz elég szűkszavú:
Idézet
Amig jo addig jo.

Szerintem egy ilyen technika meg nem tartos, ha sok pénzem lenne se vennék ilyet.

Még ugyse hogy a márkaszervizhez képest negyedáron kapok hozzá alkatrészt.

Az erdöbe meg nem valo. (szvsz:diszkoterepjáro)
a dologhoz hozzátartozik, hogy krezidiesel kolléga nem offroados és oltár helyett egy vw 1.9 tdi blokk előtt szokott imádkozni, de a dízelmotorokhoz nagyon ért.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #2000 Dátum: 2011. Szeptember 05. - 07:07:27 »

Megkérdeztem egy off-road fórumon. A válasz elég szűkszavú:a dologhoz hozzátartozik, hogy krezidiesel kolléga nem offroados és oltár helyett egy vw 1.9 tdi blokk előtt szokott imádkozni, de a dízelmotorokhoz nagyon ért.

Kosz Feri, nem is a G. Cherokee erdekel, hogy milyen terepjaro, hanem maga a motor minosege (ennyire elektronikaval telerakott terepjaro mint az utobbi G Cherokee-k nekem sem kell ( habar tud is terepen) ...nameg sose mond, hogy sose Mosolyog kocsikba)
Nehany futar ceg is ilyen motorral szerelt furgonokat hasznalnak itt, gondolom nem lehetnek tul rosszak ezek a Benz diesel motrok tartossagba hiba mentessegbe, habar a Jeep forumokon is megoszlanak a velemenyek.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Forend
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3728



« Új üzenet #2001 Dátum: 2011. Szeptember 05. - 10:37:13 »

Kosz Feri, nem is a G. Cherokee erdekel, hogy milyen terepjaro, hanem maga a motor minosege (ennyire elektronikaval telerakott terepjaro mint az utobbi G Cherokee-k nekem sem kell ( habar tud is terepen) ...nameg sose mond, hogy sose Mosolyog kocsikba)
Nehany futar ceg is ilyen motorral szerelt furgonokat hasznalnak itt, gondolom nem lehetnek tul rosszak ezek a Benz diesel motrok tartossagba hiba mentessegbe, habar a Jeep forumokon is megoszlanak a velemenyek.


Van egy típushibájuk, mármint a blokknak. A történet egyszerű 30-40 ekm környékén szétreped, és kuka a blokk.
Amúgy megy mint a golyó, 8-10 liter környékén megáll a fogyasztás, az egyik cimbimnek vagy egy ilen gépje. Az árvizes volt, így vannak elektronikai bajai is bár ezen nem kell csodálkozni, ismerve az előéletét, a másik ilyen autó hibamentes...
"megoszlanak a velemenyek" saját véleményem is ez... Wave
« Utoljára szerkesztve: 2011. Szeptember 05. - 10:38:55 írta Pyrus » Naplózva

Üdv End
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #2002 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 15:21:59 »

Érdekes kis készség!
Első és hátsó hajtású robogó! Fejvakarás

 Emelem Üdv: Laci
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #2003 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 17:42:45 »

Érdekes kis készség!
Első és hátsó hajtású robogó! Fejvakarás

 Emelem Üdv: Laci

"The only true all-terrain vehicle on planet earth"
Ja...meg annak a kurva anyját aki kitalálta a jelmondatot... Rugózás az nyista, megnézném, mit tud ez a fostalicska ha gyalogos tempónál gyorsabban akar vele közlekedni a majom és kiugrik a kezéből a kormány...meg mit tud sárban ahol telerakja magát az első húsz méteren oszt vége a dalnak...már ha eljut húsz méterre, nem ássa el magát vagy hasal fel sokkal előbb... Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #2004 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 23:11:13 »

"The only true all-terrain vehicle on planet earth"
Ja...meg annak a kurva anyját aki kitalálta a jelmondatot... Rugózás az nyista, megnézném, mit tud ez a fostalicska ha gyalogos tempónál gyorsabban akar vele közlekedni a majom és kiugrik a kezéből a kormány...meg mit tud sárban ahol telerakja magát az első húsz méteren oszt vége a dalnak...már ha eljut húsz méterre, nem ássa el magát vagy hasal fel sokkal előbb... Nem

Értem én, hogy gőzgép, de mi hajtja?
Hidro? Mert láncot nem látok elől. Igaz, mintha hátul sem lenne.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #2005 Dátum: 2011. Szeptember 08. - 23:58:47 »

Az sem véletlen, hogy minden promóban csak gyalogtempóban mutatják. Ráadásul így is mindig gépészkedik a vezető.
Ezekkel a széles gumikkal nem is csoda. Egy jó munkaquadhoz képest nem látom előnyét.Sőt...

Pár éve a dakaron is előrukkolt a Yamaha egy kétkerékhajtású motorral, azután szerencsére elfelejtették.
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #2006 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 09:43:57 »

Üdv ! Az igaz nálunk kevés olyan tájegység van ahol ragad be a sár eső után .
Itt látszik a meghajtás .  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Németh Lajos
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9994



« Új üzenet #2007 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 10:57:47 »

Kösz Lacus, most már látom.
Naplózva

Vagy láng csap az ódon, vad vármegye-házra,
Vagy itt ül a lelkünk tovább leigázva.  /Ady/
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #2008 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 11:49:48 »

 Wave ! Nekem tetszene 3 kerékkel és olyan gumival ami nem szedi fel a sarat  Igen
Ja a legfontosabb olcsón  Röhög   Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #2009 Dátum: 2011. Szeptember 09. - 13:32:31 »

Wave ! Nekem tetszene 3 kerékkel és olyan gumival ami nem szedi fel a sarat  Igen
Ja a legfontosabb olcsón  Röhög   Emelem
A három kerék az a legértelmetlenebb verzió, ötvözi a motor és a quad hátrányait. Széles és nem lehet dönteni, mint a quadot, ha pedig ebből a vasból csinálnák és mindhárom kerekét hajtaná, az akkor is egyel kevesebb mint egy munka quadon...
Szóval vagy egy kétkerekű technológia terepre méretezett rugózással, vagy egy rendes quad. Ezt a gép egy evolúciós zsákutca primitív technikai megoldásokkal, ennek fényében pláne durva a jelmondatuk. Az egész klip olyan tvshop-os feelinget ad...
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Oldalak: 1 ... 114 115 116 117 118 119 120 121 122 123 124 125 126 127 128 129 130 131 132 133 [134] 135 136 137 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 ... 513   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: