Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 158024 alkalommal)
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #330 Dátum: 2013. Január 17. - 04:25:27 »

Na most van muff, vagy nincs muff?!


Van, ......de csak ilyen  Mosolyog

http://www.cabelas.com/product/Cabelas-Wooltimatetrade-Goose-Down-Handwarmer/1379151.uts?WTz_l=Header%3BSearch-All+Products

...habar amit az oltonnyel arulnak az nem tollas mint ez, de az jobb szerintem. 

Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #331 Dátum: 2013. Február 04. - 09:07:16 »

 Emelem

Bár ez nem épp a funkcionális, hanem inkább az ünnepi vadászöltözékeink része, úgy gondoltam, itt jó helyen lesz. Bár nem hinném, hogy az áraikat nézve bármelyikünk ebben sasszézna nap mint nap, azért nézegetni még lehet. Mosolyog
Adventkor a Párommal és néhány kollégával ellátogattunk Bécsbe. Ezeket a gyönyörűségeket az egyik bécsi kirakatban kaptam lencsevégre. Nagyon szépek, de az áruk (néhol ott van a fotón) az riasztó!

















 Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
J.vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2891


« Új üzenet #332 Dátum: 2013. Február 04. - 10:08:09 »

Én meg már megörültem, hogy forintban van az áruk..... Röhög
Rögtön arra gondoltam, hogy melyiknek örülne legjobban a Feleségem. Vigyorog
De ha elkezdek számolni, még a fotókat sem mutatom meg Neki.... Röhög
Naplózva

" ...A megbízható embert még az ellensége is tiszteli...A többi szemét, amit elfúj a szél... " (Wass Albert)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11260


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #333 Dátum: 2013. Február 04. - 10:12:26 »

Ennyi pénzért már hat hajtásba el lehet menni,ráadásul alátéten sokkal jobban mutatnak az agyarak. Kacsint
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
serg
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 384



« Új üzenet #334 Dátum: 2013. Február 04. - 10:27:04 »

Szép és igényes munkák,csak egy picit túlárazottnak érzem...(illetve nem is túlárazottak,csak nekünk azok  Rííí )
Ennyiből a hazai ékszerészek (ha nem olcsóbban) is elkészítik hasonló minőségben (természetesen amelyik vállalja,hogy egyedi ékszert készít),meg csak jobb olyat viselni,ajándékozni amihez mi ejtettük el a vadat.
Naplózva
Beregi Vadász
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 513



« Új üzenet #335 Dátum: 2013. Február 04. - 15:58:13 »

 Wave

Kb. nekem is ezek voltak az első reakcióim Ördög
Euróban értendők az árak, így az én vásárlókedvem is hamar elment és az Asszonyt is gyorsan elrángattam a kirakat elől, még mielőtt elkezdene agyalni!  Vigyorog Tudom, önző vagyok, de meg kellett tennem  Röhög.
A szomorú az, hogy serg-nek igaza van. Ez csak nekünk drága, ott ez simán elmegy.

Mindenesetre egy ilyen ketyere árát én is szívesebben fektetném egy disznóhajtásba.

 Emelem
Naplózva

Csak azok véleményére adj, akikről tudod, hogy valóban szeretnek téged. S cserébe élj úgy, hogy ők látva azt boldogok legyenek.
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #336 Dátum: 2013. Február 04. - 16:39:43 »

A dortmundi vadászati kiállításon volt egy ékszerkészítő, aki mammut agyarból csiszolja a portékáit.
Gondoltam, hogy meglepem Mamát valami kis nyakbafityegő, kőkorszaki lelettel. Nyálcsorog
Aztán átnéztem az árakat..... Meglepődött OOO
 Fej a falba
A leg semmitmondóbb, kis vackok kerültek 180-200 €-ba, onnan az árak csillagászati dimenziókba szöktek fel, ami egy bőrszíjra fűzött, pár grammnyi csont esetében enyhén szólva is túlzás.
Élek a gyanúval, hogy a fizetésünk körül kell keresni a bajt, mert ahelyiek szépen vásárolgattak nála...... Stoel
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #337 Dátum: 2013. Február 04. - 16:44:13 »


Gondoltam, hogy meglepem Mamát valami kis nyakbafityegő, kőkorszaki lelettel. Nyálcsorog

Egy ballagási fotós medál-rólad?
 Ördög Ördög Ördög
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #338 Dátum: 2013. Február 04. - 16:48:00 »

Amúgy ez a mamutagyar érdekes kérdés. Ha valaki nagyon beleásna, hamar kiderülne, hogy ezeknek a mamutoknak jelentős részét az elmúlt években, évtizedekben lőtték... Nem
Magyarul az elefántcsont kereskedelmi tilalma miatt elég sok elefántagyar lesz hirtelen nagyon öreg... Stoel
Szerintem kétszáz euró körül már olyan késeket is lehet kapni, amelyeknek a komplett markolata mamutagyarból van, szóval egy kis kütyükéért ez vérlázítóan magas ár.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11260


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #339 Dátum: 2013. December 03. - 11:20:26 »

Apróvadhajtáson milyen aláöltözetet használtok,ha használtok? (A pamutban csak megfázok,mert izzadok mint a dög.)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #340 Dátum: 2013. December 03. - 12:22:12 »

Apróvadhajtáson milyen aláöltözetet használtok,ha használtok? (A pamutban csak megfázok,mert izzadok mint a dög.)
Ha izzadós vagy, akkor jó megoldás a Helly-Hansen Dry aláöltöző.
Ez egy mikrocsöves anyag, ami a bőrfelületről abban a pillanatban felszippantja a nedvességet ahogy az megjelenik.
A víz így nem a bőrfelületen párolog el, hanem kikerül a külső rétegek közé, így nem hűti le a testet.
Nem olcsó, de nem is megfizethetetlenül drága, érdemes körülnézni a piacon.
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #341 Dátum: 2013. December 03. - 12:33:25 »

Apróvadhajtáson milyen aláöltözetet használtok,ha használtok? (A pamutban csak megfázok,mert izzadok mint a dög.)

Jahti Jakt Scen Tech Microdry alsóruházat. Nem tudom külön lehet-e venni, én a Premium II. szettel vettem.  Igen
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #342 Dátum: 2013. December 03. - 12:45:17 »

Apróvadhajtáson milyen aláöltözetet használtok,ha használtok? (A pamutban csak megfázok,mert izzadok mint a dög.)
Én a decathlonban vettem polár aláöltözőt. Feketét és bézst a turista osztályon mert a zöld a vadász osztályon drágább... Fejvakarás
Egyébként jó és elég olcsó is volt. Annyi a problémám vele, hogy ha a bőrnadrág alá veszem fel, szerintem tapadnak egy kicsit és nehezebb benne a mozgás.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9921



« Új üzenet #343 Dátum: 2013. December 03. - 13:42:13 »

Nekem ipari alpinos valami Himalaya fantázia nevű cuccom van.
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11260


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #344 Dátum: 2013. December 03. - 14:39:36 »

Kösz mindenkinek,de annyit még kérnék,hogy aki nem írt márkanevet,az írja már meg az anyagösszetételt...(Ja meg,ha valaki használ merinói gyapjút,vagy gyapjú-műszál kombót,arról a véleményeket... Stoel)
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 [23] 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 ... 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: