Szavazás
Kérdés: Kiírhatjuk-e a vadászboltok teljes címét és elérhetőségét?  (Szavazás lezárva: 2008. Szeptember 04. - 12:54:06)
Legfeljebb csak az utcanévig legyen említhető. - 4 (9.1%)
A teljes elérhetőség kiírható legyen. - 40 (90.9%)
Összes szavazó: 38

Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászboltok  (Megtekintve 144172 alkalommal)
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #255 Dátum: 2009. December 03. - 20:24:02 »

Sajnos, ez elég sok helyen bevált gyakorlat.
Egy cimbinek vásároltunk nem olyan régen puskát. Megnézett vagy ötöt, mire döntött az első mellett. Az alig 15 perc alatt 9600.-Forinttal lett több a fegyver ára! Mondtam Neki, ne mérgelődjön, ez a válogatás költsége! Ördög Majdnem szétrúgta a ...!


Ezt csak addig tudják megtenni, míg nincsenek a neten pellengérre állítva!
Naplózva
bferi
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1024


« Új üzenet #256 Dátum: 2009. December 03. - 20:26:10 »

Hát igen érdekes ez az ármegállapítás. euro árfolyam, meg régi szállítmány-új szállítmány, kizárólagos importőr, stb.
Én a sörétesemből (két éve vettem) alkudtam egy huszast, örültem neki, aztán szólt egy ismerősöm, hogy neki ugyanott nem sokkal a vásárlásom előtt hasonló fegyverre a dupláját engedték el. Mit ne mondjak, dühített...
A golyóst másutt vettem, ott öt százalékot kaptam, de a céltávcsövet és a szereléket is ott vettem, úgy tudom ilyenkor ez bevett dolog.
Naplózva

-Hát most mit csinálunk csendbiztos uram?
-Mi az anyánk keservit csinálhatnánk édes fiam? Veszünk egy nagyobb levegőt és visszamegyünk.
Egon
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 940



« Új üzenet #257 Dátum: 2009. December 03. - 22:06:06 »

Én is vásároltam, nagyon tetszett is, de el is adtam, mert az elvileg méretem XL-es hosszra jó volt, bőségben meg a 140 kilós barátomra ment fel jól... Szóval igen el van számozva...
Még a végén lehet, hogy rám való is lesz belőle. Táncol
Naplózva
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #258 Dátum: 2009. December 03. - 22:49:33 »

Sziasztok!
Nemrég vásároltam a z-shops ban egy Grizzly lesnadrágot, 10.000Ft alatt volt az ára, és nagyon jó, ajánlom mindenkinek! Meleg, nem susogós, védi a derekat, és strapabíró.

És ez most nem reklám?  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #259 Dátum: 2009. December 03. - 22:54:31 »

És ez most nem reklám?  Fejvakarás Fejvakarás Fejvakarás

Ha a rosszat elmondjuk, a jót is el kell mondani! Így igazságos!
Naplózva
joci789
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2


« Új üzenet #260 Dátum: 2009. December 04. - 10:03:53 »

Én is vásároltam, nagyon tetszett is, de el is adtam, mert az elvileg méretem XL-es hosszra jó volt, bőségben meg a 140 kilós barátomra ment fel jól... Szóval igen el van számozva...

Én a 2 hónapja egy csizmát vásároltam, kihozta a futár, felpróbáltam, kicsi volt, visszaadtam neki, 2 nap múlva hozta a jó méretet.
És nem került többe, nem számolta fel a csomagküldést!
Szerintem ez így tök korrekt!
Naplózva
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #261 Dátum: 2009. December 04. - 10:12:11 »

Ha a rosszat elmondjuk, a jót is el kell mondani! Így igazságos!
Ez igaz, de egy friss regisztrációjú hozzászóló első hozzászólásában rögtön egy adott terméket ajánl egy adott boltban, amit az a bolt is amúgy nagyon reklámoz, az verte már itt ki a biztosítékot. Más lett volna, ha az első hozzászólás a bemutatkozó topikban van.  Vállat von
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #262 Dátum: 2009. December 04. - 11:19:17 »

Ez igaz, de egy friss regisztrációjú hozzászóló első hozzászólásában rögtön egy adott terméket ajánl egy adott boltban, amit az a bolt is amúgy nagyon reklámoz, az verte már itt ki a biztosítékot. Más lett volna, ha az első hozzászólás a bemutatkozó topikban van.  Vállat von

Így egészen más a leányzó fekvése! Mosolyog Igazad van!  Wave
Naplózva
sab
Vendég
« Új üzenet #263 Dátum: 2009. December 05. - 13:29:40 »

Egyik terjeszkedő vadászbolt ismételt szakmai tudása :
-Blaser (osztrák)    cal. 8x68, 3-12x56-os Zeiss Diavari céltávcsővel, Luxus fával, balos, fagombbal
-GV (magyar     cal. 762/54, műszaki vizsga 2017-ig
-Extrakönnyű vadászpuska -
-Finoman beállított direkt elsütő retesz
-4, illetve 5 töltényes póttárral
-biztonsági kioldórendszer

Optika:
-Képfelülettel ellátott látószög
-Alkonyati érték
-„Porro” – prizmás ( közben tetőélprizmás a távcső.)
-Kompakt távcső 52 milliméteres nyílással
-Könnyű, hajlítható tetőél-prizmás távcső
-A világító szálkereszt gondoskodik a precíz és vadászbarát szürkületi érték eléréséhez (semmi köze hozzá)
-50%-kal nagyobb látómező a cél gyorsabb észlelése és eltalálása érdekében ( na,ná.)
-Minden időben precíz lövés - távolságtól függetlenül ( persze, önkövető)
-Nem kell félni a visszaütésektől, ezért a lövésre nagyobb koncentráció fordítható
- stb.
Én még mindig nem értem, hogy ennyire balfékek, vagy csak lusták rendesen fordítani.
Az ilyen jellemzi is egyben a vadászbolt szakmai tudását, hozzáértését.
Nem igaz, hogy egy alkalmazott sincs a cégnél, aki azt mondaná, hogy ez ebben a formában nem helyes.
Kiröhögtetik magukat csak.
Naplózva
wetzlar
Vendég
« Új üzenet #264 Dátum: 2009. December 05. - 14:02:59 »

Egyik terjeszkedő vadászbolt ismételt szakmai tudása :
-Blaser (osztrák)    cal. 8x68, 3-12x56-os Zeiss Diavari céltávcsővel, Luxus fával, balos, fagombbal
-GV (magyar     cal. 762/54, műszaki vizsga 2017-ig
-Extrakönnyű vadászpuska -
-Finoman beállított direkt elsütő retesz
-4, illetve 5 töltényes póttárral
-biztonsági kioldórendszer

Optika:
-Képfelülettel ellátott látószög
-Alkonyati érték
-„Porro” – prizmás ( közben tetőélprizmás a távcső.)
-Kompakt távcső 52 milliméteres nyílással
-Könnyű, hajlítható tetőél-prizmás távcső
-A világító szálkereszt gondoskodik a precíz és vadászbarát szürkületi érték eléréséhez (semmi köze hozzá)
-50%-kal nagyobb látómező a cél gyorsabb észlelése és eltalálása érdekében ( na,ná.)
-Minden időben precíz lövés - távolságtól függetlenül ( persze, önkövető)
-Nem kell félni a visszaütésektől, ezért a lövésre nagyobb koncentráció fordítható
- stb.
Én még mindig nem értem, hogy ennyire balfékek, vagy csak lusták rendesen fordítani.
Az ilyen jellemzi is egyben a vadászbolt szakmai tudását, hozzáértését.
Nem igaz, hogy egy alkalmazott sincs a cégnél, aki azt mondaná, hogy ez ebben a formában nem helyes.
Kiröhögtetik magukat csak.

 Bion rajta, holott  Rííí kéne...
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #265 Dátum: 2009. December 17. - 21:29:46 »


http://www.z-shops.eu/index.php?main_page=index
Nézzetek körül! Érdemes!
Figyelmetekbe ajánlom a harmadik hidegbelövőt, a Leupold Zero Point-t.
Nekem volt szerencsém ma megnézni, félelmetesen jó! Igen

« Utoljára szerkesztve: 2009. December 17. - 22:12:27 írta Erdőjáró (Molnár Attila) » Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Fkorei
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1178


« Új üzenet #266 Dátum: 2009. December 18. - 13:57:33 »

Most találtam...
Ez a lőszer...2200-2300 körül álrulják...gondolom nem dobozát...  Fejbever
(Hungaroárms weblapján láttam)
Sauvestre: .30-06 Spring.(Heavy)
Lőszer típusa: FIP
Lövedék súlya: 11,26 g/ 175 Gr
16 db/ doboz

Naplózva
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9521


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #267 Dátum: 2009. December 21. - 18:27:16 »

Nem kifejezetten vadászbolt, de vadászok is gyakran vásárolnak itt. A hozzállás miatt írom. Történt, hogy vásároltam egy delta titanium 8x56-os keresőt a nyáron, ami azóta is hibátlanul működik. Egyik nap rókalesre menve a tokot átvetve a vállamon ballagtunk, egyszer csak érzem, csúszik le a vállamról. elkaptam nem esett le. Elszakadt a tok hordszíjat rögzítő füle. Bosszantó, de nem akartam buherálni, megkérdeztem Sab-ot mi legyen. Mondta forduljak a forgalmazóhoz, a Távcső Centrumhoz, korrektek. Ma írtam egy emailt, fél órán belül jött a válasz, küldjem a budapesti boltba, kicserélik természetesen. Ha várok januárig, akkor az új típusú tokot adják hozzá, akkorra várnak szállítmányt.

Azt hiszem sok boltban örülnénk az ilyen hozzáállásnak. Tényleg korrektek.  Emelem
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #268 Dátum: 2009. December 21. - 19:20:19 »

Tényleg! Mi az a BTC?
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Ansch
Sportlövész-VPM
Modi
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 723


Sportlövész


« Új üzenet #269 Dátum: 2009. December 21. - 19:23:34 »

http://www.tavcso.hu/index.php?m=1

Mosolyog Hát ez Mosolyog
 Emelem
Naplózva

"Bátornak lenni annyit jelent, hogy csak te tudod, hogy félsz." (David Hackworth)
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: