Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 51   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Vadászruha  (Megtekintve 156585 alkalommal)
pbence93
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 562



WWW
« Új üzenet #255 Dátum: 2012. Február 15. - 21:46:14 »

Szervusz Bence!

Nekem van egy ilyen bárány béléses irha kabátom és ősszel az egyik kedvenc ruhadarabom. Valóban nem javaslom a túlzott aláöltözést, már csak azért sem, mert könnyen bele is lehet izzadni ha túlzásba viszed a vastag rétegeket. Én egy pólóra veszek még két átlag pulóvert, piszok jól tartja a meleget.


Én is nagyon megörültem neki, mert már nem győztem halmozni a pamut pulóvereket. Én nagyon fázós vagyok. (Egyszer megszámoltam 12 réteg ruha volt rajtam), remélem ezzel most egy kicsit tudom csökkenteni  Mosolyog
Szerinted akkor ebben a farkasordító hidegben sem kell feltétlenül ész nélkül aláöltözni?
 Emelem
Naplózva

Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #256 Dátum: 2012. Február 15. - 21:48:32 »

Pbence93  Emelem !  Taps Szerintem egy atléta , hosszú ujjú vékony cérna póló , kevert szálas vastagabb ugyancsak hosszú ujjú póló ,
egy jó cérna ing + kötött vastag gyapjú vagy kevert szálas végig zipzáros pulóver  Igen  Stoel Ez az én össze állításom   Igen
Ha nagyon meleged lesz irha kinyit , ha kell akkor a pulóver is ! Éppen most selejteztem ki a polár cuccokat ., nem vékony Emberre való , annak kell akinek van hája  Stoel és izzad mint .az ....,  Röhög  Igen A báránybőr kabáthoz ! Elölről nehezen fázik az ember , legjobban a hátat és a vesét kell védeni . A mellizom véd elől  Igen  Emelem Szépvadászatot
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #257 Dátum: 2012. Február 15. - 22:05:05 »

"A mellizom véd elől"

Attól függ mekkora! 'Girl
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #258 Dátum: 2012. Február 16. - 19:51:10 »

Én is nagyon megörültem neki, mert már nem győztem halmozni a pamut pulóvereket. Én nagyon fázós vagyok. (Egyszer megszámoltam 12 réteg ruha volt rajtam), remélem ezzel most egy kicsit tudom csökkenteni  Mosolyog
Szerinted akkor ebben a farkasordító hidegben sem kell feltétlenül ész nélkül aláöltözni?
 Emelem

Persze, hogy nem, elég ahogy írtam (ennyit is csak akkor veszek alá, ha huzamosabb ideig ülök a hidegben, pl.: lesen).

Találtam vagy 5 nagy báránybőrt, lehet megvarratom valakivel.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #259 Dátum: 2012. Február 16. - 20:12:22 »

Gewehr  Emelem  Taps  Igen Nekem csak bekecsre volt elég .  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #260 Dátum: 2012. Február 16. - 20:25:38 »

Gewehr  Emelem  Taps  Igen Nekem csak bekecsre volt elég .  Emelem

Lacus  Emelem

Ezek tényleg nagy bőrök, de ha szükségessé válik, cserzek még párat szívesen, itt van a szomszédban a birkatelep.  Ördög
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Tamás
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 830



« Új üzenet #261 Dátum: 2012. Február 16. - 20:30:05 »

Egy preparátor barátomnak van egy macskaszőr béléses kabátja. Annak nincs párja.
Naplózva

"Nem az a lényeg, hogy hol vadászik az ember, hanem hogy kivel."
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #262 Dátum: 2012. Február 16. - 20:48:32 »

Egy preparátor barátomnak van egy macskaszőr béléses kabátja. Annak nincs párja.

Nem véletlenül hálálkodott Fekete, mikor Kittenbergertől kapott egyet  Kacsint

Én hosszas agyalás után beruháztam egy Deerhunter együttesre, azóta még nem fáztam bokán felül. És a legszebb, hogy nem is izzadok bele cserkelés közben  Piál Nem volt olcsó, de már korábban kellett volna
Naplózva
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #263 Dátum: 2012. Február 16. - 21:20:02 »

Nem nagyképűség de egy picikét konyítok a ruhákhoz . Jó kabátot pl. vízlepergő anyagból és jó düftin béléssel lehet varratni . 
Előnye a szálszakadás veszélye nagyon pici . Emelem

Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #264 Dátum: 2012. Február 16. - 21:20:11 »

valszeg a sakálhajtáson ez fordult volna  Ördög
Naplózva
Zolimester
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1410



« Új üzenet #265 Dátum: 2012. Február 16. - 22:40:06 »

Egy preparátor barátomnak van egy macskaszőr béléses kabátja. Annak nincs párja.
Most jó téli szőrben van a szomszéd macskája, jó kövér is...  A kabát háta máris megvan! Röhög
Naplózva
Sakac
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9919



« Új üzenet #266 Dátum: 2012. Február 17. - 05:15:39 »

Most jó téli szőrben van a szomszéd macskája, jó kövér is...  A kabát háta máris megvan! Röhög

Zoli kifogsz nevetni de, anno volt mindig 2-3 macskabundám a mellény, kabát hát részébe bevarrva. Komolyan mondom a leghidegekben se kellett aláöltöznöm. Bár az is igaz fiatalabb voltam  Ördög de elkoptak sajnos, mert most is bevarratnám.
Macskát most is tudok nem egyet nem odaillő helyen csak hát objektív akadályai vannak a kilövésnek.  Kacsint Ördög
Naplózva

"Mindenkinek két élete van. De a második csak akkor kezdődik el, ha valaki rájön, hogy csak egy van"
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #267 Dátum: 2012. Február 17. - 08:00:15 »

Mivel valami elképesztő mód allergiás vagyok a macskaszőrre, nekem marad a bárány. De azért arra sem panaszkodom.  Mosolyog
Mondjuk eleve nem vagyok az a fázós fajta, csak a lábujjaimnak jönne jól egy fűthető talpbetét, de arra jelenleg nincs keretem.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Lacus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3936



« Új üzenet #268 Dátum: 2012. Február 17. - 08:17:43 »

Gewehr  Emelem ! Gyapjú zoknit nem próbáltad ?  Emelem
Naplózva

Üdv Lacus.

/ " Ifjaik majdnem mindennap vadászaton voltak; ezért aztán attól az időtől fogva mindmostanáig a magyarok jobb vadászok is, mint a többi nemzetek.  "  / Anonymus
Gewehr
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1406



« Új üzenet #269 Dátum: 2012. Február 17. - 08:25:35 »

Gewehr  Emelem ! Gyapjú zoknit nem próbáltad ?  Emelem

Lacus Emelem

Volt valahol nekem, ráadásul az a jobbféle, hosszú szárú, de nem emlékszem már, hol maradhatott, annyit költözködtem az elmúlt években.
Gondolkodom még olyasmin, hogy egy talpbetét formára vágott báránybőrt teszek a bakancsomba.
Naplózva

Verloren ist nur, wer sich selbst aufgibt!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 ... 51   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: