Oldalak: 1 ... 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 [158] 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 ... 224   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Hullott Agancs  (Megtekintve 801669 alkalommal)
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #2355 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 12:45:20 »

Ne haragudj, de Karl barátodtól még egyetlen szakmai jellegű hozzászólást sem olvastam (biztos gyenge a memóriám, de csak félhülye rajzok és képek  belinkelései jutnak eszembe tevékenységéről),

Még itt a fórumon is vannak ám akik értik a félhülye nyekegéseim , csak valamivel alaposabb tudás kell hozzá vadászatból és vadgazdálkodásból is . . . !   Ne csak nézegesd a képeket , hanem próbáld értelmezni is a (valóban néha "vitriolos" , de semmiképp nem félhülye) mondanivalójukat !  Szakmai jellegű hozzászólás(?) - - - majdnem mindegyik az .

A moderátor : - " (lat."?mérsékelő?"): az a személy, aki felszólításaival, kéréseivel, útmutatásaival irányítja és mederben tartja valamely csoport tanácskozását, főleg vitáját. Nem fölérendelt parancsoló, hanem a csoport tagjaival egyenrangú, tekintéllyel rendelkező, aki ?első az egyenlők között? "

 Bravó





Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #2356 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 12:51:58 »

Még itt a fórumon is vannak ám akik értik a félhülye nyekegéseim , csak valamivel alaposabb tudás kell hozzá vadászatból és vadgazdálkodásból is . . . !   Ne csak nézegesd a képeket , hanem próbáld értelmezni is a (valóban néha "vitriolos" , de semmiképp nem félhülye) mondanivalójukat !  Szakmai jellegű hozzászólás(?) - - - majdnem mindegyik az .

A moderátor : - " (lat."?mérsékelő?"): az a személy, aki felszólításaival, kéréseivel, útmutatásaival irányítja és mederben tartja valamely csoport tanácskozását, főleg vitáját. Nem fölérendelt parancsoló, hanem a csoport tagjaival egyenrangú, tekintéllyel rendelkező, aki ?első az egyenlők között? "

 Bravó







Légyszi nézd vissza pl az utolsó két oldalt a hozzászólásaidból. Vagy bármelyik kettőt. Én egy bunkó moderátor vagyok, a többiek nem azok.
Próbáltam/próbáltunk már többször hatni Rád, de nem megy. Biztosan vannak akiknek hiányozni fogsz, de szerintem olyanok is, akiknek nem. Valószínűleg van olyan fórum, ahol Téged is megértenek és nem csak lenézett sport vadászok vannak. Közöttük biztosan jól fogod magad érezni.

Ahogy Woody Allen mondta: sosem szeretnék olyan klubhoz tartozni, amelyik engem is felvenne tagnak.

Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #2357 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 13:14:15 »

Még itt a fórumon is vannak ám akik értik a félhülye nyekegéseim , csak valamivel alaposabb tudás kell hozzá vadászatból és vadgazdálkodásból is . . . !   Ne csak nézegesd a képeket , hanem próbáld értelmezni is a (valóban néha "vitriolos" , de semmiképp nem félhülye) mondanivalójukat !  Szakmai jellegű hozzászólás(?) - - - majdnem mindegyik az .

A moderátor : - " (lat."?mérsékelő?"): az a személy, aki felszólításaival, kéréseivel, útmutatásaival irányítja és mederben tartja valamely csoport tanácskozását, főleg vitáját. Nem fölérendelt parancsoló, hanem a csoport tagjaival egyenrangú, tekintéllyel rendelkező, aki ?első az egyenlők között? "

 Bravó


Korrekt!  Igen  Igen  Igen
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #2358 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 13:24:47 »

Korrekt!  Igen  Igen  Igen

Van egy ilyen kategória is:
provokátor (latin = "kihívó, előidéző")    Kihívó fél- vitát, összetűzést előidéző, bujtogató személy.

Én ide azokat sorolom, akiknek szinte minden hozzászólása felesleges vitát gerjeszt és bosszantja a többséget.
Még jó, hogy Te nem vagy ilyen, Cheyenne  Fejvakarás
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #2359 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 13:33:47 »

Van egy ilyen kategória is:
provokátor (latin = "kihívó, előidéző")    Kihívó fél- vitát, összetűzést előidéző, bujtogató személy.

Én ide azokat sorolom, akiknek szinte minden hozzászólása felesleges vitát gerjeszt és bosszantja a többséget.
Még jó, hogy Te nem vagy ilyen, Cheyenne  Fejvakarás

Értem, S.Fox!
..Bár az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy én nem Woody Allen-en nevelkedtem, hanem Szókratészen......  Koccint   Emelem
Naplózva
S.Fox
Vendég
« Új üzenet #2360 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 13:35:50 »

Értem, S.Fox!
..Bár az igazsághoz az is hozzátartozik, hogy én nem Woody Allen-en nevelkedtem, hanem Szókratészen......  Koccint   Emelem

Erre legyél büszke! Komolyan ...  Igen
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #2361 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 14:38:49 »

Még itt a fórumon is vannak ám akik értik a félhülye nyekegéseim , csak valamivel alaposabb tudás kell hozzá vadászatból és vadgazdálkodásból is . . . !   Ne csak nézegesd a képeket , hanem próbáld értelmezni is a (valóban néha "vitriolos" , de semmiképp nem félhülye) mondanivalójukat !  Szakmai jellegű hozzászólás(?) - - - majdnem mindegyik az .


A moderátor : - " (lat."?mérsékelő?"): az a személy, aki felszólításaival, kéréseivel, útmutatásaival irányítja és mederben tartja valamely csoport tanácskozását, főleg vitáját. Nem fölérendelt parancsoló, hanem a csoport tagjaival egyenrangú, tekintéllyel rendelkező, aki ?első az egyenlők között? "


Az első résszel nagyon nem, de a második gondolattal egyetértek!
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #2362 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 14:47:02 »

Az első résszel nagyon nem, de a második gondolattal egyetértek!


Attila!
..Pont ezért kellene még több időt töltened, Fórumozással..  Stoel  Stoel  Stoel ..
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #2363 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 14:56:55 »


Attila!
..Pont ezért kellene még több időt töltened, Fórumozással..  Stoel  Stoel  Stoel ..

Semmi akadálya! Kivesztek a munkából, összedobjátok a mostani bérem, és itt töltök napi nyolc órát! Vigyorog
Kivéve ha vadászok, horgászok, ...., és más fontos dolgom van! Röhög
 De azért vagyunk itt páran modik,  hogy erre egyáltalán ne legyen  szükség.
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #2364 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 15:20:23 »

Ritkán vagyok itt, de ez már tényleg sok lett.
S.Fox! Jól döntöttél.
Waidmannsdank.....
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #2365 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 15:34:55 »

Semmi akadálya! Kivesztek a munkából, összedobjátok a mostani bérem, és itt töltök napi nyolc órát! Vigyorog
Kivéve ha vadászok, horgászok, ...., és más fontos dolgom van! Röhög
 De azért vagyunk itt páran modik,  hogy erre egyáltalán ne legyen  szükség.

Értelek!

..Nekem azt mondta Édesapám, hogy addig nyújtózkodjak, amíg a takaróm ér..
Ezért (is) nem vadászok, és nem is horgászok már..

A másik dolog:  Aki eleget dolgozott életében.., annak egyenlőre.., még nem kell..  :Mosolyog ..  Stoel ..

No de tényleg befejezem az offot, mert mindjárt kivág innen egy szemfüles moderátor..
Azt meg, nem szeretném.  Emelem
Naplózva
antlers
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 138


« Új üzenet #2366 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 16:36:50 »

Cheyenne  Emelem     Igen Igen Igen  Úgy látom te is mindkét tipushoz tartozol . Piál Wave
Naplózva
Horrido
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 7947


Generalbakter


« Új üzenet #2367 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 16:47:20 »

Értelek!

..Nekem azt mondta Édesapám, hogy addig nyújtózkodjak, amíg a takaróm ér..
Ezért (is) nem vadászok, és nem is horgászok már..

A másik dolog:  Aki eleget dolgozott életében.., annak egyenlőre.., még nem kell..  :Mosolyog ..  Stoel ..

No de tényleg befejezem az offot, mert mindjárt kivág innen egy szemfüles moderátor..
Azt meg, nem szeretném.  Emelem
Ördög Ördög
Naplózva


A jó vasutasnak még a hetedik szomszédja is hülye...
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #2368 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 17:58:25 »

Ritkán vagyok itt, de ez már tényleg sok lett.
S.Fox! Jól döntöttél.
Waidmannsdank.....

Üdv Horrido!

Tudom,ez egy újabb off.., de nem tudom megállni, hogy ne reagáljak rá..( mivel, ..itt, és most, az aktuális.. )

Szerintem meg, nem jól döntött..

..Vannak olyan Tanítók is.., akik nemképesek átadni a birtokukban lévő.., évtizedek alatt megszerzett tudásukat.
És nem azért, mert nem szeretnék..  ..egyszerűen csak azért, mert nem alkalmasak rá..
De ettől, még Tanítók!.. ( Éppen ezért.., maximális Tiszteletem, MINDEN PEDAGÓGUSNAK!..  Emelem  Emelem  Emelem )
Karl, az ilyen Tanítók táborába tartozik..

Egy idézettel zárnám hozzászólásomat.., az én Tanítómtól.., MESTEREMTŐL..

Miszerint:  "Tégy, ahogy jónak látod, úgyis megbánod, bárhogyan cselekszel."    Emelem
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14842



« Új üzenet #2369 Dátum: 2013. Augusztus 03. - 18:07:09 »

Ha már off, legyen kövér! Stoel

"Mindenképpen házasodjatok meg; ha jó feleséget szereztek, boldogok lesztek ..."

Ezt is Szókratész mondá, de fogadok neki nem volt felesége!
Vagy sose hallotta azt, hogy hogyan kell a libát megtanítani ugatni! Röhög Stoel
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 ... 138 139 140 141 142 143 144 145 146 147 148 149 150 151 152 153 154 155 156 157 [158] 159 160 161 162 163 164 165 166 167 168 169 170 171 172 173 174 175 176 177 178 ... 224   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: