Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 56   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumosok találkozója Püspökladányban  (Megtekintve 90261 alkalommal)
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #195 Dátum: 2009. április 03. - 21:50:32 »

Szia Sam6!

1.)  A fürdőben milyen lehetőségek vannak, (az abáláson kívül Kacsint )és meddig van nyitva!
Gondolok itt masszázsra........?

2.)  A a péntek, és szombat esti programok közül lefelejtetted a fehér ruhás szüzeket, és a sellőket!
Vagy meglepetésnek szánod? Jó lenne tudni, mielőtt a zassssszonynak is szólok! Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sam6
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1732



WWW
« Új üzenet #196 Dátum: 2009. április 03. - 21:54:12 »

1., Szauna, szoli, masszázs és tojásfőzés... Ördög este 7-ig
2.,  Nem szól szám  Az asszony is olvassa.  Vigyorog
Naplózva

"A vadászat számomra egy életre szóló ösztönös elhivatottság"
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #197 Dátum: 2009. április 03. - 21:55:44 »

 Igen Tökéletes!
Akkor tudunk az asszonyoktól a vadászatról is beszélgetni! Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #198 Dátum: 2009. április 03. - 22:08:57 »

Úgy látom, nem figyeltek eléggé!  Talán észre sem vettétek, hogy beírtam magam a lövészetekre?? Vállat von Fejvakarás
Nem tudom miért nem törlitek ezek után magatokat?  Tasli  Talán arra vártok, én töröljem a lövészetről mindenki más nevét? NoNo NoNo
Lehet kezdeni a visszalépéseket! Így soha a büdös életben nem fogok nyerni! Dühhh
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #199 Dátum: 2009. április 03. - 22:09:39 »

Sziasztok !
Szeretnék korongra lőni és szeretnék a kispuskával is versenyezni  , de nem tudom magam beírn i! Talán őskövület vagyok vagy csak fejlődés képtelen ?
Ezt a kurva gépet meg felrúgom! Dühhh Dühhh
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #200 Dátum: 2009. április 03. - 22:17:43 »

Zoli!
A gépet ne bántsd!
Az, hogy írni nem tudsz, az hagyján, de olvasni sem!  Két perce írtam le, hogy rajtam kívűl minden versenyző törölje magát! Vigyorog

Beírtalak! Kacsint
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #201 Dátum: 2009. április 03. - 22:38:39 »

Attila !
Köszönöm !  Wave
Ezek szerint továbbképzésen kell résztvennem a számítógép kezelése terén "egy új gépen "
Mert ezt azért csak kinyírom . Kár ,hogy ijen szmájli nincs ! Sorozat
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #202 Dátum: 2009. április 03. - 22:42:50 »

Zoli!

Szerintem, ha jó oktatót akarsz, kérdezd meg a lányodat! Én is a fiamtól tanulom! Mosolyog
A legjobb az, mikor rám szól röhögve. Miért nem figyelsz kisfiam? Már harmadszor magyarázom!

Valamelyik nap beszaladok, és megmutatom, hogyan csináld a képfelrakást, és a másolásokat!
 Wave
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Rzoli
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1600



« Új üzenet #203 Dátum: 2009. április 03. - 22:53:09 »

Attila !
Megköszönöm , mert ez a mai fiatalság nem tisztel semmit !"még a koromat sem ".
Ráadásul ha nekem kell  valamit segíteni , úgy sem érnek rá !
Naplózva
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #204 Dátum: 2009. április 03. - 23:21:36 »

Úgy látom, nem figyeltek eléggé!  Talán észre sem vettétek, hogy beírtam magam a lövészetekre?? Vállat von Fejvakarás
Nem tudom miért nem törlitek ezek után magatokat?  Tasli  Talán arra vártok, én töröljem a lövészetről mindenki más nevét? NoNo NoNo
Lehet kezdeni a visszalépéseket! Így soha a büdös életben nem fogok nyerni! Dühhh


Attila szereti a "meglepetés" ajándékokat... Mosolyog
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #205 Dátum: 2009. április 03. - 23:36:11 »

De nagyon meg tudok lepődni, ha nem is meglepetés! Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Sabbati
Igazhitű Effendi és Birodalmi Tasliosztogató
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 4799



« Új üzenet #206 Dátum: 2009. április 04. - 08:09:45 »

De nagyon meg tudok lepődni, ha nem is meglepetés! Vigyorog


"7.) Utolsó helyezettnek meglepetés ajándék, TITOK!!! (Sabbati)"   Nyihi Nyihi Nyihi Nyihi Nyihi Nyihi Nyihi
Naplózva

"Ihre besondere Stärke ist die Praxis."
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #207 Dátum: 2009. április 04. - 20:46:37 »


Fórumtalálkozó 2009. május 8-9-10. Püspökladány

Érkezés:  kora délutántól
Programok:
Pénteken:
-   Kötetlen program, beszélgetés, vacsora kb. 19.30 (javaslat?) (itt lehetne egy pörköltöt főzni. Őz?)
-   Vacsora után a beszélgetés folytatása a gyógymedencében
Szombat:
-   Ébredés után reggeli igény szerint (hidegtál, vagy rántotta)
-   09.00 órától koronglövészet gyakorlás
-   10.30 órától koronglövő verseny (a díjazáshoz várjuk a felajánlásokat)
(Eddigi felajánlások: 5. helyezettnek a szállásdíjat nem kell megfizetnie  , a Tizedik helyezett 2 éjszakára szóló meghívás 2 fő részére a Campingbe)
A koronglövészet szerény körülmények között, két géppel, 3 lőállással fog zajlani. Egy versenyző egy rottét lő, (25 lövés) Azon még folyhat vita, hogy 1 lövés 1 korong, vagy amíg tart a doboz, addig lövünk. A versenyre való nevezés költsége 1.500 Ft. A versenyen csak max 2,5 mm átmérőjű és max 28 g töltetű lőszer használható. Természetesen puskát, lőszert és papírokat mindenki hozzon!
- Ebéd, a verseny befejezését követően, várhatóan 14.00 órakor. Ide szintén javaslatokat várunk. (1. javaslat Gulyásleves, túrós béles)

Ebéd után kötetlen program. Lehet damilt áztatni. Majd délután a főzőcskézők nekilátnak az esti menü elkészítésének. (jó lenne tudni, kik szándékoznak a szakácstudományukkal elkápráztatni bennünket). Közben lehet a gyerekíjakkal versenyt imitálni, illetve a kevésbé gyakorlott vadászoknak az íjászattal való megfertőzését elkezdeni. (nem a szakácsokra lövünk  )
Vacsora előtt a koronglövő verseny eredményhirdetése, majd saját felelősségre a vacsora elfogyasztása. Hosszú eszmecserék az üdítők mellett, vagy a melegvíz jótékony hatása alatt
Itt hívnám fel a figyelmet, hogy a medence használata csak max 22.00 óráig engedélyezett.

Vasárnap:
Ébredés után reggeli (virsli vagy omlett)
10.00 órától kispuskás lövészet, ha van rá igény
12.30-tól ebéd (javaslat)majd azt követően érzékeny búcsú.

Szállás:
Elhelyezésre kétágyas faházakban, vagy 4 ágyas fa apartmanban (2 szobával), valamint 2 ágyas panzió szobákban van lehetőség. Mindegyik fürdőszobával, TV-vel hűtővel felszerelve.

A szállást 14 órától lehet elfoglalni és 12-ig kell elhagyni.

A szállás ára, 3.000 Ft/fő/éj + 300 Ft/fő/éj Idegenforgalmi adó. A szállás ára tartalmazza a fürdőbelépőt is.
Péntek vacsora: 1.000 Ft
Szombat reggeli: 500 Ft
Szombat ebéd: 800 Ft
Szombat vacsora: 800 Ft
Vasárnap reggeli: 500 Ft
Vasárnap ebéd: 1.000 Ft
Koronglövészet nevezés: 1.500 Ft
Koronglövészet gyakorlás :1.000 Ft/rotte
Kispuskás lövészet: 500 Ft/ 25 lövés


A jelentkezésnél szíveskedjetek megjelölni, hogy rajtatok kívül + személy érkezik-e, illetve, hogy az étkezésekre igényt tartatok-e.

Annyit még hozzátennék, hogy a Találkozón csak regisztrált fórumtagok, és hozzátartozóik vehetnek részt, a koronglövő versenyen, pedig csak a fórumtagok.

Megkérnék mindenkit, hogy aktualaizáljuk a jelentkezést!

Fórumtalálkozó 2009. május 8-9-10. Püspökladány                http://www.thermalcamping.hu/


1. Voldi
2. Sam6
3. RZoli + 2 Fő
4. Girgesz(+a párom)
5. Tardi Lajos (+talán a fiam)
6. Janika + Atti fiam
7. Kapszli + a zassszony (Bár nem tudom, hogy jó ötlet e?   Fejvakarás )
8. Erdőjáró + 1 fő
9. Soma + 1 Fő
10. Gangocs + ?
11. Karcsi +1
12. O. Laci +1 (2)
13. Sabbati
14.   Tompi /TOM- 3.14/ + az  'Girl ?   
15. Manipulus +1 fő?
16. Taser
17. Sziju +1 fő
18. Tamás +?
19. Marksman
20. Boar
21. €$peti
22. vinczelehel +1fő
23. YZXPF



Főzni fognak valamit:

1. St. Girgesz + Voldi
2. Boar
3.

Koronglövészetre jelentkezők:

1. Sam6
2. Voldi
3. Sabbati és Csodálatos Puskája
4. Gangocs
5. vinczelehel
6. €$$Peti
7. Marksman
8. Tardi Lajos
9. Erdőjáró
10.  Soma
11. Kapszli
12. RZoli




Kispuska lövészetre jelentkezők:

1. Sam6
2.Boar
3. Voldi
4. Sabbati
5. Girgesz
6. Gangocs
7. vinczelehel
8. Marksman
9. YZXPF
10. Tardi Lajos
11. Erdőjáró
12. Soma
13. Kapszli
14. Tompi /Tom-3.14/
15. RZoli

Felajánlások a koronglövészetre:
1. helyzettnek serleg (Voldi)
2.)  A második helyezettnek egy Husqvarna férfi karóra. (Kapszli)
3.) A koronglövészet harmadik helyezettjének felajánlunk egy Kittenberger Megváltozott Afrika háború elötti kötetét.Burhinus65 Zsömbi Lupi
4.) 4. helyezettnek: Meghívás egy fácán társasvadászatra! (2009. okt. végétől egy egyeztetett szombatra) (Forend)
5.) 5. helyezettnek a szállásdíjat nem kell megfizetnie
6.) 10. helyezett 2 éjszakára szóló meghívás 2 fő részére a Campingbe későbbi egyeztetett időpontra
7.) Utolsó helyezettnek meglepetés ajándék, TITOK!!! (Sabbati)

Felajánlások a kispuska lövészetre:

1. 500 db lőszer+ céltáblák! (Ansch)
2. egy ajándékkosarat a kispuskalövészet 3. helyezettjének,vagy ha ez nem lesz, akkor a koronglövészet 3. helyezettjének. (Girgesz)
3. Meglepetés vadász-ajándék a kispuska verseny utolsó (ilyen nincs is csak hátulról első   ) helyezettjének "vígaszdíjként" (Marksman Bali)
4. A kispuska lövészet első négy helyezettjének  november 27-29-i holdvilágkor leses hétvége disznóra, tarvadra szállással, kajával, piával. (Németh Lajos)
(Nekem is van kb. másfél kiló 0.22 lőszerem szívesen felajánlom. Tardi Lajos)
5. Addigra kitalálok valami praktikus- vadászias- főzöcskézős "tárgynyereményt", a szervezők majd megmondják, hogy hanyadik helyezettnek! /Tompi/

A találkozóra a jelentkezéseket legkésőbb április 17-ig kérjük jelezni.

A szállás díját április 17-ig  a Szilágyi Sándor, Kereskedelmi és Hitelbank: 10404247-91611320-01620000 számú számlaszámra kérjük átutalni a létszám és eltöltött éjszaka, valamint nicknév megjelöléssel.
Az étkezés és az egyéb költségek a helyszínen kerülnek rendezésre.
A szállás igényeket privát üzenetben a részemre szíveskedjetek elküldeni! (Sam6)

Befizetés utáni lemondásokat április 17. után fogom visszautalni.

Kérném az egész oldalt másolni a jelentkezéskor!
Köszi!

Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #208 Dátum: 2009. április 05. - 09:33:00 »

Úgy látom, nem figyeltek eléggé!  Talán észre sem vettétek, hogy beírtam magam a lövészetekre?? Vállat von Fejvakarás
Nem tudom miért nem törlitek ezek után magatokat?  Tasli  Talán arra vártok, én töröljem a lövészetről mindenki más nevét? NoNo NoNo
Lehet kezdeni a visszalépéseket! Így soha a büdös életben nem fogok nyerni! Dühhh
                                                                                                                                                   Szevasz Attila ! Lehet ,hogy  nőne az esély ha  két csoportra osztanánk a társaságot , profi versenyzőkre és egyszerü mezei vadászokra. Kacsint, Vadász Én például szivesen versenyeznék Igali Diannával is!!!,  Kötöttfogásu Bírkózásba. Ördög gyozo
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #209 Dátum: 2009. április 06. - 22:37:11 »

                                                                                                                                                   Szevasz Attila ! Lehet ,hogy  nőne az esély ha  két csoportra osztanánk a társaságot , profi versenyzőkre és egyszerü mezei vadászokra. Kacsint, Vadász Én például szivesen versenyeznék Igali Diannával is!!!,  Kötöttfogásu Bírkózásba. Ördög gyozo


Szia Lehel!

Lehet, hogy a rövidebbet húznád! Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 [14] 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 ... 56   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: