Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Fórumtalálkozó 2015  (Megtekintve 63719 alkalommal)
Voldi
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 9530


Piros betűs nagyokos...


« Új üzenet #255 Dátum: 2015. Május 13. - 20:55:30 »

Nem, egyébként sem mentem volna. De köszi Voldi.  Piál Wave

Ettől függetlenül a kést komolyan gondoltam.  Emelem

Nem feltétlenül Neked szántam, de ezt a ziccert nem tudtam kihagyni!  Piál  Wave Nehogy bedurcizz nekem!

Csak annyira összefekszik az Irodalmi pályázattal,(vagyis a majdnem szűzen maradt pályázattal),  hogy eszembe jutott a ferdített mondás:

-Nem írok és nem olvasok, én magyar vadász vagyok!

Természetesen tisztelet a kivételnek!

Én még azt is el tudom képzelni, hogy valakit visszarettent a vetélkedő, a teszt, pedig tényleg csak poénnak szántam. Tényleg nem vagyok biztos már benne, hogy kell ezt erőltetni!
Naplózva

-Voldi, ritka rusnya vagy alsógatyában...
-Levegyem?

-"Ha mindenki úgy tesz, ahogy tenni köll, akkor minden úgy lösz, ahogy lenni köll!"
CID
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3274



« Új üzenet #256 Dátum: 2015. Május 13. - 21:05:12 »

Nem vettem magamra. De ismerem a korlátaimat és a hiányosságaimat is.
Ez nem azt jelenti, hogy nem írok és olvasok, csak ebben a témában nem rúgok labdába.

Csináljatok szalonnasütő versenyt.  Ördög
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16603



« Új üzenet #257 Dátum: 2015. Május 13. - 22:01:28 »

Üdvözlet minden résztvevőnek!
Az italról, italokról nem igen eset szó. Tudom, víz van a Tiszában, de aszt hagyjuk mosdásra. Mivel nemigen tudom mit hozzak, felajánlok 3 rekesz sört, megy a mici meg a virsli után is. Emelem
Lacinak elküldtem a tavalyi "költségvetést", abban benne foglaltatott némely serital is. Szvsz. a közös költséget így kalkulálta ki. De természetesen minden felajánlást szívesen elfogyasztanak a T.egybegyűltek Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #258 Dátum: 2015. Május 14. - 10:00:10 »

Kedves Egybegyűltek!
Bocsánat, hogy csak most írok, de a napjaim nagyon harcosra sikerednek, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
Már alig várom, hogy ott legyünk a Tisza-parton és ne kelljen rohanni, de addig még sok víz lefolyik a Tiszán is nem csak a Dunán.  Stoel

Szóval és tettel:

A kemping felszereltsége: 40 l vas bogrács, 50, 60, 100 literes zománcozott üst + üstház van
                                     Gázpalack, gázzsámollyal, gáztűzhely is van.
                                     van tűzifa (egy egész erdőnyi) tűzrakóhely 3-4 db
Feritől megkaptam a korábbi mennyiségeket ital, és egyéb hasznos dolgok tekintetében ezzel kalkulálva, mint ahogy már korábban is jeleztem 4000.-Ft/ felnőtt lesz a közös költség ,viszont egy dolgot nem találtam, de lehet, hogy azért mert nem is szereti a társaság ez pedig a PÁLINKA!
Bár lássuk is be Borsod és Szabolcs mezsgyéjén "billegve" nem fog majd túl nagy fejtörést okozni, hogy ha esetleg kedve támad valakinek 1 -ne adj Isten-2 kupicza nemes italt magához venni, hogy honnan szerezzük be, de azért mééééég is.... nnnnaaaa!

Orcám (vagy inkább nagy pofám) pirulásával kérek elnézést az eddig felajánlást tevőktől, akik a következők mind ez idáig:
Étel, ital felajánlások:            Voldi  10-12 liter Tibi atya bor
                                          Lehel: MICCS
                                          vegeza: süldő vagy szarvas hús
                                          Chris:    3 rekesz sör

Kvíz az biztos hogy lesz! lehet, hogy az lesz a legnehezebb kérdés, hogy "Drága kedves Barátom! mit tőcsek az üres poharadba?"  Piál OOO          
Nyeremény felajánlások:
            Horrido:   Hotel Sopron-ba szóló hétvégi családi Vouchert, + valamilyen vásárlási utalványt
             CID:         1 db kés adatai:
                                            Legális méret, Bob loveless terve alapján.
                                            Arne acél, 60 Hrc körül.
                                            Holkeres élezés.
                                            Tapered tang markolat.
            Anti:         bicska és fém laposüveg

2015. évi Vadász Fórum találkozó jelentkezések:            
Balkóbátya szállás: 3200.-Ft
S.Peti                   3200.-Ft
Bartalis László        KAKUKK PANZIÓ      
schpeter                  2 felnőtt NEM KÉR SZÁLLÁST        
Bobakos                  2 felnőtt+2 gyerek ( 1. apartman)  14000.-Ft
Anti                  2 felnőtt+ 2gyerek ( 2. apartman)       14000.-Ft
Huszlavika                  1 felnőtt+1 gyerek ( 2 em.ágyas) 1 es szoba    6000.-Ft
Madarász Laci          2 felnőtt+1 gyerek (4 em.ágyas) 3. as szoba      9200.-Ft      (+1 felnőtt nem kér szállást)
J.vadász                  2 felnőtt+1 gyerek ( 3 em. ágyas) 2.es szoba    9200.-Ft
vinczelehel+asszony+Orsi     3 felnőtt     ( 3. apartman)    14000.-Ft
Horrido család                                     2 db 4 ágyas          
Ogre család              3 fő   NEM KÉR SZÁLLÁST
Voldi                       3200.-Ft
Vegeza                    3200.-Ft
Chris + Tünde nem kér szállást
Boar+család nem kérünk szállást.
Pocok                     2 felnőtt+1 gyerek ( 3 em. ágyas )          9200Ft




Eddig körvonalazódott menű:
  Tehát :  Péntek este               Lehelék Miccs
               Szombat reggel          Wiesbauer Bécsi virsli és Puszta Debreceni  
                             ebéd           Vegeza süldő vagy szarvas valahogy elkészítve, leves, kemencébe sütve vagy pörkölt bográcsba , plusz valamilyen köret
                            vacsora       SZALONNASÜTÉS
                Vasárnap reggel       Paraszt reggeli (hagymástojásosszalonnásmitakarokmondani.)

HA VALAMIT KIFELEJTETTEM ELNÉZÉST KÉREK, JELEZZÉTEK MÁR LEGYETEK SZÍVESEK,ÉS FOGOM ÁPDÉTELNI.

Ui: A kemping tulajának (aki 62 éves) a napokba fog szülni a kedvese úgy hogy újszülött lesz a kempingbe, kéretik ehhez méltó módon Piál ünnepelni majd a területen!!!  Kacsint
 Piál Piál Piál Piál  Piál Piál Piál Piál Piál Piál Piál Piál Pezsgő Vörösbor Vörösbor Vörösbor Vörösbor Vörösbor Gitár Rock Peca
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Anti
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2681



« Új üzenet #259 Dátum: 2015. Május 14. - 10:17:31 »

viszont egy dolgot nem találtam, de lehet, hogy azért mert nem is szereti a társaság ez pedig a PÁLINKA!
Bár lássuk is be Borsod és Szabolcs mezsgyéjén "billegve" nem fog majd túl nagy fejtörést okozni, hogy ha esetleg kedve támad valakinek 1 -ne adj Isten-2 kupicza nemes italt magához venni, hogy honnan szerezzük be, de azért mééééég is.... nnnnaaaa!


 Emelem

A pálinkával nem szokott gond lenni. Kacsint
Nem szoktuk bele tenni a közös ktg.-be. Eddigi tapasztalatok alapján majd' mindenki hoz magával egy "keveset" (én is viszek egy-két fajtát), lehet kóstolgatni a sok finom házit.  Piál
Én is felajánlok nyereménynek egy bicskát és egy fém laposüveget.

 Wave
Naplózva

"kilenc és fölötte"
I shot the sheriff, but I did not shoot the deputy...
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #260 Dátum: 2015. Május 14. - 10:22:52 »

Emelem

A pálinkával nem szokott gond lenni. Kacsint
Nem szoktuk bele tenni a közös ktg.-be. Eddigi tapasztalatok alapján majd' mindenki hoz magával egy "keveset" (én is viszek egy-két fajtát), lehet kóstolgatni a sok finom házit.  Piál
Én is felajánlok nyereménynek egy bicskát és egy fém laposüveget.

 Wave


Erre gondoltam én is, Stoel csak a rend kedvéért megkérdeztem.
Köszönet a felajánlásért is!
Emelem Laci
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Vinczelehel
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 761


« Új üzenet #261 Dátum: 2015. Május 14. - 10:23:31 »

Kedves Egybegyűltek!
Bocsánat, hogy csak most írok, de a napjaim nagyon harcosra sikerednek, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
Már alig várom, hogy ott legyünk a Tisza-parton és ne kelljen rohanni, de addig még sok víz lefolyik a Tiszán is nem csak a Dunán.  Stoel

Szóval és tettel:

A kemping felszereltsége: 40 l vas bogrács, 50, 60, 100 literes zománcozott üst + üstház van
                                     Gázpalack, gázzsámollyal, gáztűzhely is van.
                                     van tűzifa (egy egész erdőnyi) tűzrakóhely 3-4 db
Feritől megkaptam a korábbi mennyiségeket ital, és egyéb hasznos dolgok tekintetében ezzel kalkulálva, mint ahogy már korábban is jeleztem 4000.-Ft/ felnőtt lesz a közös költség ,viszont egy dolgot nem találtam, de lehet, hogy azért mert nem is szereti a társaság ez pedig a PÁLINKA!
Bár lássuk is be Borsod és Szabolcs mezsgyéjén "billegve" nem fog majd túl nagy fejtörést okozni, hogy ha esetleg kedve támad valakinek 1 -ne adj Isten-2 kupicza nemes italt magához venni, hogy honnan szerezzük be, de azért mééééég is.... nnnnaaaa!

Orcám (vagy inkább nagy pofám) pirulásával kérek elnézést az eddig felajánlást tevőktől, akik a következők mind ez idáig:
Étel, ital felajánlások:            Voldi  10-12 liter Tibi atya bor
                                          Lehel: MICCS
                                          vegeza: süldő vagy szarvas hús
                                          Chris:    3 rekesz sör

Kvíz az biztos hogy lesz! lehet, hogy az lesz a legnehezebb kérdés, hogy "Drága kedves Barátom! mit tőcsek az üres poharadba?"  Piál OOO           
Nyeremény felajánlások:
            Horrido:   Hotel Sopron-ba szóló hétvégi családi Vouchert, + valamilyen vásárlási utalványt
             CID:         1 db kés adatai:
                                            Legális méret, Bob loveless terve alapján.
                                            Arne acél, 60 Hrc körül.
                                            Holkeres élezés.
                                            Tapered tang markolat.

2015. évi Vadász Fórum találkozó jelentkezések:           
Balkóbátya szállás: 3200.-Ft
S.Peti                   3200.-Ft
Bartalis László        KAKUKK PANZIÓ     
schpeter                  2 felnőtt NEM KÉR SZÁLLÁST       
Bobakos                  2 felnőtt+2 gyerek ( 1. apartman)  14000.-Ft
Anti                  2 felnőtt+ 2gyerek ( 2. apartman)       14000.-Ft
Huszlavika                  1 felnőtt+1 gyerek ( 2 em.ágyas) 1 es szoba    6000.-Ft
Madarász Laci          2 felnőtt+1 gyerek (4 em.ágyas) 3. as szoba      9200.-Ft      (+1 felnőtt nem kér szállást)
J.vadász                  2 felnőtt+1 gyerek ( 3 em. ágyas) 2.es szoba    9200.-Ft
vinczelehel+asszony+Orsi     3 felnőtt     ( 3. apartman)    14000.-Ft
Horrido család                                     2 db 4 ágyas         
Ogre család              3 fő   NEM KÉR SZÁLLÁST
Voldi                       3200.-Ft
Vegeza                    3200.-Ft
Chris + Tünde nem kér szállást
Boar+család nem kérünk szállást.
Pocok                     2 felnőtt+1 gyerek ( 3 em. ágyas )          9200Ft




Eddig körvonalazódott menű:
  Tehát :  Péntek este               Lehelék Miccs
               Szombat reggel          Wiesbauer Bécsi virsli és Puszta Debreceni   
                             ebéd           Vegeza süldő vagy szarvas valahogy elkészítve, leves, kemencébe sütve vagy pörkölt bográcsba , plusz valamilyen köret
                            vacsora       SZALONNASÜTÉS
                Vasárnap reggel       Paraszt reggeli (hagymástojásosszalonnásmitakarokmondani.)

HA VALAMIT KIFELEJTETTEM ELNÉZÉST KÉREK, JELEZZÉTEK MÁR LEGYETEK SZÍVESEK,ÉS FOGOM ÁPDÉTELNI.

Ui: A kemping tulajának (aki 62 éves) a napokba fog szülni a kedvese úgy hogy újszülött lesz a kempingbe, kéretik ehhez méltó módon Piál ünnepelni majd a területen!!!  Kacsint
 Piál Piál Piál Piál  Piál Piál Piál Piál Piál Piál Piál Piál Pezsgő Vörösbor Vörösbor Vörösbor Vörösbor Vörösbor Gitár Rock Peca

   Természetesen a szokásos Bitumenes, Kökényes  butilkákat most is hozom, ráadásnak még hozok egy kis csipke ágyon pihentetett  párlatot (már csak azért, hogy Boar főnök is elhiggye,hogy hajaz az aszúra.  Mosolyog ), na meg egy kis Somos gyógyszert Másnap reggelre, kimondott gyógyító szándékkal. Angyal  (Hacsak a fináncok el nem kapnak)
Naplózva

Erdész  vadász  üdvözlettel    Lehel
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #262 Dátum: 2015. Május 14. - 10:29:28 »

  Természetesen a szokásos Bitumenes, Kökényes  butilkákat most is hozom, ráadásnak még hozok egy kis csipke ágyon pihentetett  párlatot (már csak azért, hogy Boar főnök is elhiggye,hogy hajaz az aszúra.  Mosolyog ), na meg egy kis Somos gyógyszert Másnap reggelre, kimondott gyógyító szándékkal. Angyal  (Hacsak a fináncok el nem kapnak)

Lehel!
 Meghajol Meghajol Meghajol Meghajol Meghajol Meghajol Meghajol
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Stefi
Vendég
« Új üzenet #263 Dátum: 2015. Május 14. - 19:01:02 »



-Nem írok és nem olvasok, én magyar vadász vagyok!




Klasszikusokat csak pontosan !     Ördög
Naplózva
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #264 Dátum: 2015. Május 15. - 15:06:39 »

Kedves Egybegyűltek!
Bocsánat, hogy csak most írok, de a napjaim nagyon harcosra sikerednek, de szerintem ezzel nem vagyok egyedül.
Már alig várom, hogy ott legyünk a Tisza-parton és ne kelljen rohanni, de addig még sok víz lefolyik a Tiszán is nem csak a Dunán.  Stoel

Szóval és tettel:

A kemping felszereltsége: 40 l vas bogrács, 50, 60, 100 literes zománcozott üst + üstház van
                                     Gázpalack, gázzsámollyal, gáztűzhely is van.
                                     van tűzifa (egy egész erdőnyi) tűzrakóhely 3-4 db
Feritől megkaptam a korábbi mennyiségeket ital, és egyéb hasznos dolgok tekintetében ezzel kalkulálva, mint ahogy már korábban is jeleztem 4000.-Ft/ felnőtt lesz a közös költség ,viszont egy dolgot nem találtam, de lehet, hogy azért mert nem is szereti a társaság ez pedig a PÁLINKA!
Bár lássuk is be Borsod és Szabolcs mezsgyéjén "billegve" nem fog majd túl nagy fejtörést okozni, hogy ha esetleg kedve támad valakinek 1 -ne adj Isten-2 kupicza nemes italt magához venni, hogy honnan szerezzük be, de azért mééééég is.... nnnnaaaa!

Orcám (vagy inkább nagy pofám) pirulásával kérek elnézést az eddig felajánlást tevőktől, akik a következők mind ez idáig:
Étel, ital felajánlások:            Voldi  10-12 liter Tibi atya bor
                                          Lehel: MICCS
                                          vegeza: süldő vagy szarvas hús
                                          Chris:    3 rekesz sör

Kvíz az biztos hogy lesz! lehet, hogy az lesz a legnehezebb kérdés, hogy "Drága kedves Barátom! mit tőcsek az üres poharadba?"  Piál OOO          
Nyeremény felajánlások:
            Horrido:   Hotel Sopron-ba szóló hétvégi családi Vouchert, + valamilyen vásárlási utalványt
             CID:         1 db kés adatai:
                                            Legális méret, Bob loveless terve alapján.
                                            Arne acél, 60 Hrc körül.
                                            Holkeres élezés.
                                            Tapered tang markolat.
            Anti:         bicska és fém laposüveg

2015. évi Vadász Fórum találkozó jelentkezések:            
Balkóbátya szállás: 3200.-Ft
S.Peti                   3200.-Ft
Bartalis László        KAKUKK PANZIÓ      
schpeter                  2 felnőtt NEM KÉR SZÁLLÁST        
Bobakos                  2 felnőtt+2 gyerek ( 1. apartman)  14000.-Ft
Anti                  2 felnőtt+ 2gyerek ( 2. apartman)       14000.-Ft
Huszlavika                  1 felnőtt+1 gyerek ( 2 em.ágyas) 1 es szoba    6000.-Ft
Madarász Laci          2 felnőtt+1 gyerek (4 em.ágyas) 3. as szoba      9200.-Ft      (+1 felnőtt nem kér szállást)
J.vadász                  2 felnőtt+1 gyerek ( 3 em. ágyas) 2.es szoba    9200.-Ft
vinczelehel+asszony+Orsi     3 felnőtt     ( 3. apartman)    14000.-Ft
Horrido család                                     2 db 4 ágyas          
Ogre család              3 fő   NEM KÉR SZÁLLÁST
Voldi                       3200.-Ft
Vegeza                    3200.-Ft
Chris + Tünde nem kér szállást
Boar+család nem kérünk szállást.
Pocok                     2 felnőtt+1 gyerek ( 3 em. ágyas )          9200Ft




Eddig körvonalazódott menű:
  Tehát :  Péntek este               Lehelék Miccs
               Szombat reggel         Wiesbauer Bécsi virsli és Puszta Debreceni  
                             ebéd          Vegeza süldő vagy szarvas valahogy elkészítve, leves, kemencébe sütve vagy pörkölt bográcsba , plusz valamilyen köret
                            vacsora       Bobakos által felajánlott Káposztás egytálétel
            éjjel vagy hajnalba       SZALONNASÜTÉS
                Vasárnap reggel       Paraszt reggeli (hagymástojásosszalonnásmitakarokmondani.)

Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
bird0
Tudásra éhes, tanuló Vadász
Moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 927



« Új üzenet #265 Dátum: 2015. Május 15. - 23:34:27 »

Kedves Fórumtalálkozóra készülők!
Ismét felmerült a kérdés, hogy kutyát lehet-e hozni mivel "Eb a Vadász Kutya nélkül"?
Rákérdeztem, azt a választ kaptam, hogy:
Lehet hozni kutyát, de nem lehet bevinni a szobába, és a gazdája figyel rá és feltakarít utána.
Tisztelettel:
Laci  Emelem
Naplózva

"..különleges nyelven szól a természet. Igazi csodáival nem bőkezűsködik,... Azokat inkább.., négyszemközti, bizalmas találkára tartogatja. Ezért van, hogy egyedül járó vadász találkozik leginkább az Úristennel is, aki –minden ellenkező híreszteléssel szemben– még manapság is gyakran járja az erdőt"
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11253


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #266 Dátum: 2015. Május 15. - 23:42:53 »

Ákos ne csigázz...mi az?
Káposztás mifene?
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Bobakos
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1117


« Új üzenet #267 Dátum: 2015. Május 15. - 23:46:30 »

Ákos ne csigázz...mi az?
Káposztás mifene?


Az.  Kacsint

Akik rendesen, rendszeresen látogatják a találkozókat, azok már ismerik.  Piál  Wave
Naplózva

Itt van egy süldő.....   ...  jó lesz ez kannak is!
vegeza
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3062



« Új üzenet #268 Dátum: 2015. Május 16. - 02:18:04 »

Dezső meghalt. Sorozat
Naplózva

"Sors bona, nihil aliud"
Az optimista angolul tanul, a pesszimista héberül.....
A realista meg lőni!
huszlavika
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2791



« Új üzenet #269 Dátum: 2015. Május 16. - 08:55:57 »

Dezső meghalt. Sorozat

Maraggyá má csendbe, meghallja az ÁVH a végén még kiszáll és megsemmisíti a bizonyítékot leöntve azt petróleummal..... Ördög

Egyébként:  Igen

 Emelem
Naplózva
Oldalak: 1 2 3 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 [18] 19 20 21 22 23 24 25 26 27   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: