Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Magaslesek, ülőkék, les székek...  (Megtekintve 224833 alkalommal)
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #600 Dátum: 2013. December 04. - 17:19:32 »

Az erdei lest is sikerült kialakítani "kényelmesre" .
Két oldalon szóróval.   Az egyik szórót vadkamera figyeli  és nem csak a vadak miatt 



Majd beköltöznek a hajléktalanok... Stoel
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #601 Dátum: 2013. December 04. - 20:20:47 »

Az erdei lest is sikerült kialakítani "kényelmesre" .
Két oldalon szóróval.   Az egyik szórót vadkamera figyeli  és nem csak a vadak miatt  

Lehet,hogy nem mindenki ért velem egyet ,de ha ázik ,fázik szél fújja a vadat azt a vadász is élje át (műtétesekkel elnézőbb vagyok félre ne érts)... Emelem
« Utoljára szerkesztve: 2013. December 04. - 20:54:47 írta Pyrus » Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16606



« Új üzenet #602 Dátum: 2013. December 04. - 20:45:53 »

Lehet,hogy nem mindenki ért velem egyet ,de ha ázik ,fázik szél fújja a vadat azt a vadász is élje át... Emelem
Igen
 Emelem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Lkarcsi
Vendég
« Új üzenet #603 Dátum: 2013. December 05. - 00:27:19 »

Lehet,hogy nem mindenki ért velem egyet ,de ha ázik ,fázik szél fújja a vadat azt a vadász is élje át (műtétesekkel elnézőbb vagyok félre ne érts)... Emelem

Dehogy értem , már gondolkodtam rajta, hogy a bográcsba is utána kéne ugrani vagy esetleg lapockán   lőhetném magam.
Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #604 Dátum: 2013. December 05. - 06:36:59 »

Lehet,hogy nem mindenki ért velem egyet ,de ha ázik ,fázik, szél fújja a vadat, azt a vadász is élje át............

Aki, tud jó pálinkát főzni.., könnyebben viseli a hideget..  Angyal ..  Ördög ..
Naplózva
Stefi
Vendég
« Új üzenet #605 Dátum: 2013. December 05. - 06:58:10 »

Aki, tud jó pálinkát főzni.., könnyebben viseli a hideget..  Angyal ..  Ördög ..

             Ördög Röhög Röhög Röhög
Naplózva
Karácsony Károly
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3842



« Új üzenet #606 Dátum: 2013. December 05. - 09:46:47 »

Aki, tud jó pálinkát főzni.., könnyebben viseli a hideget..  Angyal ..  Ördög ..

 Ördög  Vigyorog A pálinkafőző helyiségben meleg is van . . . !   OOO

Havas éjjeleken , egész éjszakai vidralesekre , én 2 üveg hideg bolti bort vittem magammal ! Az öreg Krihó Mihály mondta , hogy az a legjobb .   Emelem
Naplózva
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #607 Dátum: 2013. December 05. - 09:50:18 »

Dehogy értem , már gondolkodtam rajta, hogy a bográcsba is utána kéne ugrani vagy esetleg lapockán   lőhetném magam.
Persze,hogy nem érteted félre,akár a boltban is meglehet venni.
Aki, tud jó pálinkát főzni.., könnyebben viseli a hideget..  Angyal ..  Ördög ..
Szent igaz. Ördög Vigyorog
Naplózva
Lkarcsi
Vendég
« Új üzenet #608 Dátum: 2013. December 05. - 13:08:20 »

Aki, tud jó pálinkát főzni.., könnyebben viseli a hideget..  Angyal ..  Ördög ..

Szerinted  ????





Naplózva
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #609 Dátum: 2013. December 05. - 15:16:38 »

Szerinted  ????



.. Meglepődött ..

.. ..   ..csak most kezdem érteni, miért palánkoltad körbe magad, annyira..  Vigyorog ..
Naplózva
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #610 Dátum: 2013. December 05. - 15:29:57 »

Az erdei lest is sikerült kialakítani "kényelmesre" .

Lkarcsi, ebben nem fúj meg a szél az biztos, és a derekad se áll be. Mennyi időt szoktál rajta tölteni? Nem unalmas egy idő után? Úgy értem, egy irányba egy 50 méteres nyiladékot bámulni. Meg ebben hallasz valamit egyáltalán? Nem hiszem, hogy az apró zörejek ebbe behallatszódnak. Nem piszkálni akarlak, csak kérdezem.
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Cheyenne
Vendég
« Új üzenet #611 Dátum: 2013. December 05. - 15:32:02 »

Ördög  Vigyorog A pálinkafőző helyiségben meleg is van . . . !   OOO

..hát, ja.  OOO ..

Havas éjjeleken , egész éjszakai vidralesekre , én 2 üveg hideg bolti bort vittem magammal ! Az öreg Krihó Mihály mondta , hogy az a legjobb .   Emelem

Az öreg Krihó, tudta!..  Igen ..         
..mint ahogy, Te is tudod.., és én is.. ( a bor, az bor! ..a pálinka meg, pálinka.)  Kacsint ..   Emelem
Naplózva
Lkarcsi
Vendég
« Új üzenet #612 Dátum: 2013. December 05. - 21:13:14 »

Lkarcsi, ebben nem fúj meg a szél az biztos, és a derekad se áll be. Mennyi időt szoktál rajta tölteni? Nem unalmas egy idő után? Úgy értem, egy irányba egy 50 méteres nyiladékot bámulni. Meg ebben hallasz valamit egyáltalán? Nem hiszem, hogy az apró zörejek ebbe behallatszódnak. Nem piszkálni akarlak, csak kérdezem.

Amikor kimegyek a lesre  akkor általában reggelig vagyok este 5-6-tól.  Unalmas? Dehogy, néha felriadok a horkolásomra Röhög   
Egyébként hallani mindent amikor az ablakok nyitva vannak. A disznók ha kondában érkeznek akkor elég zajt csapnak, mást nem szeretnék írni, mert sok a hiú ember és bár kicsit süketek de nem használnának semmi erősítőt, hallásjavítót vagy iránymikrofont  Stoel
Szóval nekem elhiheted, hogy minden zajt hallani. Múltkorában még a macska lépteit is az avarban...... nyugodjék békében...
Amikor reggelig vagyok, bizony szoktam még fűteni is, főleg nagy hidegben. Vagy gázégővel vagy gyertyákkal.  Aztán meg ki jönne ki az éjszakában ellenőrizni, ha esetleg előkerülne a hátizsákból valami jófajta
gyümölcs is a Boar recept szerinti szarvasszalámi mellé ( áldassék a neve)
Összegezve:  Nem  nagyon zavar, ha nem lövök semmit, ha nem hallom meg és az sem ha bealszok. Igen jó kint lenni, én jól érzem magam kint  és ha néha esik valami azt igencsak megköszönöm Diannának.
Naplózva
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #613 Dátum: 2013. December 05. - 21:17:32 »

Amikor kimegyek a lesre  akkor általában reggelig vagyok este 5-6-tól.  Unalmas? Dehogy, néha felriadok a horkolásomra Röhög   
Egyébként hallani mindent amikor az ablakok nyitva vannak. A disznók ha kondában érkeznek akkor elég zajt csapnak, mást nem szeretnék írni, mert sok a hiú ember és bár kicsit süketek de nem használnának semmi erősítőt, hallásjavítót vagy iránymikrofont  Stoel
Szóval nekem elhiheted, hogy minden zajt hallani. Múltkorában még a macska lépteit is az avarban...... nyugodjék békében...
Amikor reggelig vagyok, bizony szoktam még fűteni is, főleg nagy hidegben. Vagy gázégővel vagy gyertyákkal.  Aztán meg ki jönne ki az éjszakában ellenőrizni, ha esetleg előkerülne a hátizsákból valami jófajta
gyümölcs is a Boar recept szerinti szarvasszalámi mellé ( áldassék a neve)
Összegezve:  Nem  nagyon zavar, ha nem lövök semmit, ha nem hallom meg és az sem ha bealszok. Igen jó kint lenni, én jól érzem magam kint  és ha néha esik valami azt igencsak megköszönöm Diannának.

 Igen
Erről szól!
 Emelem
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
oceanwave
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1647



« Új üzenet #614 Dátum: 2013. December 05. - 21:35:11 »

Amikor kimegyek a lesre  akkor általában reggelig vagyok este 5-6-tól.  Unalmas? Dehogy, néha felriadok a horkolásomra Röhög   
Egyébként hallani mindent amikor az ablakok nyitva vannak. A disznók ha kondában érkeznek akkor elég zajt csapnak, mást nem szeretnék írni, mert sok a hiú ember és bár kicsit süketek de nem használnának semmi erősítőt, hallásjavítót vagy iránymikrofont  Stoel
Szóval nekem elhiheted, hogy minden zajt hallani. Múltkorában még a macska lépteit is az avarban...... nyugodjék békében...
Amikor reggelig vagyok, bizony szoktam még fűteni is, főleg nagy hidegben. Vagy gázégővel vagy gyertyákkal.  Aztán meg ki jönne ki az éjszakában ellenőrizni, ha esetleg előkerülne a hátizsákból valami jófajta
gyümölcs is a Boar recept szerinti szarvasszalámi mellé ( áldassék a neve)
Összegezve:  Nem  nagyon zavar, ha nem lövök semmit, ha nem hallom meg és az sem ha bealszok. Igen jó kint lenni, én jól érzem magam kint  és ha néha esik valami azt igencsak megköszönöm Diannának.

Azt hiszem sikerült átéreznem, milyen lehet.  Igen  Piál
Naplózva

„Hallgass meg engem, édes jó Istenem!
Lám odaadtad angyaltársaimnak a jóságot, meg a szeretetet meg a békességet,
de ők bizony nem érnek velök semmit, amíg az emberek szíve zárva marad.
Add nekem az erdőket, és én majd megnyitom velök az emberek szívét!”
Oldalak: 1 ... 21 22 23 24 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 [41] 42 43 44 45 46 47 48 49 50 51 52 53 54 55 56 57 58 59 60 61   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: