Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kell ez nekem ?? Hasznos és haszontalan kiegészítők, eszközök, ajándékok...  (Megtekintve 124950 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #420 Dátum: 2015. Október 06. - 16:57:54 »

Nem igazán tudom elképzelni Magyarországon azt a vadászati szituációt,amikor szükségem lenne rá.  Vállat von
Ettől függetlenül jól néz ki,de megvárom, míg a Dekában utolsó darabos lesz a vietnami kivitel...székkel,létrával... Röhög
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
forester73
Vendég
« Új üzenet #421 Dátum: 2015. Október 06. - 17:17:01 »

Azért ne felejtsd el , hogy már te is a B oldalt játszod , nehogy túl sokáig kelljen várni ! Röhög Röhög Röhög Nyihi
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #422 Dátum: 2015. Október 31. - 18:20:34 »

Vettem egy ilyet:
http://supertruper.hu/termek/bozotvago-kes-3/
Ócsó,jó.A markolat kissé rövid.(Nekem.)
Nagy biztonságérzetet ad,ha nincs  nálam puska. Ördög Ma 3 nagytestű kutyába gyalogoltam egy disznó (!) nyomait (!)  Ördög Ördög követve. Látták mekkora fogam van.Elszaladtak.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #423 Dátum: 2015. Október 31. - 18:34:27 »

Vettem egy ilyet:
http://supertruper.hu/termek/bozotvago-kes-3/
Ócsó,jó.A markolat kissé rövid.(Nekem.)
Nagy biztonságérzetet ad,ha nincs  nálam puska. Ördög Ma 3 nagytestű kutyába gyalogoltam egy disznó (!) nyomait (!)  Ördög Ördög követve. Látták mekkora fogam van.Elszaladtak.
Rendőrbe futásnál mit mondasz, miért van nálad?(nyomozás,kutya riasztás)Csak érdeklődöm,nem kötözködöm. Emelem
Naplózva
galoscsabus
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 6369


vadász


« Új üzenet #424 Dátum: 2015. Október 31. - 18:53:59 »

Rendőrbe futásnál mit mondasz, miért van nálad?(nyomozás,kutya riasztás)Csak érdeklődöm,nem kötözködöm. Emelem

175/2003. (X. 28.) Korm. rendelet, a közbiztonságra különösen veszélyes eszközökről

3. § (1) Jogszabály eltérő rendelkezése hiányában tilos a közbiztonságra különösen veszélyes eszközt közterületen, nyilvános helyen - ideértve az ott lévő járművek belső tereit is -, valamint közforgalmú közlekedési eszközön birtokolni.

(2)7 Nem vonatkozik az (1) bekezdésben foglalt tilalom

b) azokra a rendeltetésszerűen munkavégzés, sport, hagyományőrző tevékenység, a vadászati törvény hatálya alá tartozó vadász által végzett vadászati tevékenység során vagy a szokásos életvitel körében használt eszközökre,

ba) amelyeknek közterületen, nyilvános helyen, valamint közforgalmi közlekedési eszközön való birtoklása indokolt és

bb) amelyek esetében - a tényleges munkavégzés vagy tevékenység során történő használaton, a szükséges szállításon kívül - az eszköz birtoklása vagy szállítása rejtve, a szokásos módon becsomagolva, szétszedve vagy zárt tárolóeszközben történik;

c) azokra a rendeltetésszerűen munkavégzés, sport, hagyományőrző tevékenység, a vadászati törvény hatálya alá tartozó vadász által végzett vadászati tevékenység során vagy a szokásos életvitel körében használt eszközökre, amelyek közterületen lévő jármű belső tereiben más illetéktelen személy számára nem hozzáférhető módon rejtve, a szokásos módon becsomagolva, szétszedve vagy zárt tárolóeszközben vannak elhelyezve;

A közbiztonságra különösen veszélyes eszköz:

a)12 az olyan szúró- vagy vágóeszköz, amelynek szúróhosszúsága vagy vágóéle a 8 cm-t meghaladja, továbbá a szúróhosszúság vagy a vágóél méretétől függetlenül a dobócsillag, a rugóskés és a szúró-, vágóeszközt vagy testi sérülés okozására alkalmas egyéb tárgyat kilövő készülék (különösen: felajzott íj, számszeríj, francia kés, szigonypuska, parittya, csúzli);
...

Ha nem közterületen hadonászik vele, hanem pl. szállítja a kocsiban, becsavarva egy rongyba, akkor a rendőr kérdésére kellemesen mosolyogva annyit mondjon,
hogy megy az erdőbe nyiladékot vagy utat tisztítani.

Úgy látom ma ilyen jogász nap van Ördög
 Wave
Naplózva

Vadász vagyok...így egyszerűen.
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #425 Dátum: 2015. Október 31. - 19:01:26 »

Rendőrbe futásnál mit mondasz, miért van nálad?(nyomozás,kutya riasztás)Csak érdeklődöm,nem kötözködöm. Emelem
Azt,hogy hivatásos nindzsa vagyok. Vigyorog Azt,hogy díszletnek használjuk a pedagógus színjátszókörben.  Ördög Azt,hogy reggel még svájcibicska volt,csak véletlenül bedugtam a műtrágyás zsákba és valahogy megnőtt.   Meglepődött Azt,hogy "mink ezze' meccünk"... Nyihi Vagy: Nézze biztos úr mekkora sas!!!!!!! Már elszállt. De hol van itt macséta?? Vállat von
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #426 Dátum: 2015. Október 31. - 19:13:17 »

Rendőrbe futásnál mit mondasz, miért van nálad?(nyomozás,kutya riasztás)Csak érdeklődöm,nem kötözködöm. Emelem

Régen sokat vitáztunk erről az indexen, de ahhoz, hogy majd a rendőr megszexuálhasson hátulról "közbiztonságra különösen veszélyes eszköz" viseléséért, ahhoz túl kell élni az adott szituációt! És azt mindenki maga dönti el, mennyit ér az élete, szerettei élete.
Naplózva
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #427 Dátum: 2015. Október 31. - 19:14:14 »

Azt,hogy hivatásos nindzsa vagyok. Vigyorog Azt,hogy díszletnek használjuk a pedagógus színjátszókörben.  Ördög Azt,hogy reggel még svájcibicska volt,csak véletlenül bedugtam a műtrágyás zsákba és valahogy megnőtt.   Meglepődött Azt,hogy "mink ezze' meccünk"... Nyihi Vagy: Nézze biztos úr mekkora sas!!!!!!! Már elszállt. De hol van itt macséta?? Vállat von


..és különben meg, hogy nézne ki egy ekkora ember kezében egy bugylibicska?   Vigyorog
Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
Lorka
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1671


Koma


« Új üzenet #428 Dátum: 2015. Október 31. - 19:31:36 »

Hát én is úgy vagyok vele, hogy kell valaminek lennie az emberfiának.
Szin meg Szinpetri közt pár centi híjján lekaszabolta egy szìn az arcom.
Azóta tojok a hatóságra, inkább vigyenek bilincsbe mint fadobozba...
Naplózva

Nem az a lényeg, hogy mire vadászik az ember hanem hogy kivel.
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #429 Dátum: 2015. Október 31. - 19:37:30 »

175/2003. (X. 28.) Korm. rendelet, a közbiztonságra különösen veszélyes eszközökről

3. § (1) Jogszabály eltérő rendelkezése hiányában tilos a közbiztonságra különösen veszélyes eszközt közterületen, nyilvános helyen - ideértve az ott lévő járművek belső tereit is -, valamint közforgalmú közlekedési eszközön birtokolni.

(2)7 Nem vonatkozik az (1) bekezdésben foglalt tilalom

b) azokra a rendeltetésszerűen munkavégzés, sport, hagyományőrző tevékenység, a vadászati törvény hatálya alá tartozó vadász által végzett vadászati tevékenység során vagy a szokásos életvitel körében használt eszközökre,

ba) amelyeknek közterületen, nyilvános helyen, valamint közforgalmi közlekedési eszközön való birtoklása indokolt és

bb) amelyek esetében - a tényleges munkavégzés vagy tevékenység során történő használaton, a szükséges szállításon kívül - az eszköz birtoklása vagy szállítása rejtve, a szokásos módon becsomagolva, szétszedve vagy zárt tárolóeszközben történik;

c) azokra a rendeltetésszerűen munkavégzés, sport, hagyományőrző tevékenység, a vadászati törvény hatálya alá tartozó vadász által végzett vadászati tevékenység során vagy a szokásos életvitel körében használt eszközökre, amelyek közterületen lévő jármű belső tereiben más illetéktelen személy számára nem hozzáférhető módon rejtve, a szokásos módon becsomagolva, szétszedve vagy zárt tárolóeszközben vannak elhelyezve;

A közbiztonságra különösen veszélyes eszköz:

a)12 az olyan szúró- vagy vágóeszköz, amelynek szúróhosszúsága vagy vágóéle a 8 cm-t meghaladja, továbbá a szúróhosszúság vagy a vágóél méretétől függetlenül a dobócsillag, a rugóskés és a szúró-, vágóeszközt vagy testi sérülés okozására alkalmas egyéb tárgyat kilövő készülék (különösen: felajzott íj, számszeríj, francia kés, szigonypuska, parittya, csúzli);
...

Ha nem közterületen hadonászik vele, hanem pl. szállítja a kocsiban, becsavarva egy rongyba, akkor a rendőr kérdésére kellemesen mosolyogva annyit mondjon,
hogy megy az erdőbe nyiladékot vagy utat tisztítani.

Úgy látom ma ilyen jogász nap van Ördög
 Wave

Ezzel Én is tisztában vagyok csak a Bátya és az én közegünkben a korábbi Cigaretta/Migráció miatt sokszor találkozunk a szervvel akinek a megélhetését zavartuk a jelenlétünkkel ezért sokszor meg külömböztetett figyelemmel vagyunk kezelve. (területen mikor ellenőriztek?) Emelem
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #430 Dátum: 2015. Október 31. - 21:04:56 »

Rendszeresen megállítanak minket. A rendőrökkel meg sosem volt gondom,kopp-kopp-kopp: remélem ez már így is marad.
A határzónában élvezet vadászni:

(motorcsónak) vruuuuuuuuuuuuuuuumm
-"FELSZÓLÍTOM,FEJEZZEABBA,ÁJJOMMEG!!!!
- ÁJJOMMEG ANYÁD!!!!!!!!!!! vruuuuuuuuuuuuuuuuu
-VRUUUUUUUUUUUUUUUUUU NÍNÓNÍNÓ Vigyorog
.......

Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Erdojaro (Molnár Attila)
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 14841



« Új üzenet #431 Dátum: 2015. Október 31. - 21:16:08 »

Hát én is úgy vagyok vele, hogy kell valaminek lennie az emberfiának.
Szin meg Szinpetri közt pár centi híjján lekaszabolta egy szìn az arcom.
Azóta tojok a hatóságra, inkább vigyenek bilincsbe mint fadobozba...

Ezért van az én autómban tűzoltóbot! Ez egy poroltó amivel akár falat is lehet bontani. Többet ér mint egy fa testápoló! Ha igazoltatnak, az az első, hogy megkérdezik mi az a két űlés között. Mikor megmondom, hogy poroltó, rendszerint elkérik, és úgy válunk el, hogy hol lehet ilyet venni. Vigyorog

Naplózva

A Vadászat olyan mint a NŐ!  Minél több időt töltesz vele, annál jobban rájössz, hogy nem tudsz róla semmit!
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #432 Dátum: 2015. Október 31. - 21:21:16 »

Ezért van az én autómban tűzoltóbot! Ez egy poroltó amivel akár falat is lehet bontani. Többet ér mint egy fa testápoló! Ha igazoltatnak, az az első, hogy megkérdezik mi az a két űlés között. Mikor megmondom, hogy poroltó, rendszerint elkérik, és úgy válunk el, hogy hol lehet ilyet venni. Vigyorog


Azta ....
Naplózva
vadasz75
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 1813


« Új üzenet #433 Dátum: 2015. Október 31. - 21:25:11 »



(motorcsónak) vruuuuuuuuuuuuuuuumm
-"FELSZÓLÍTOM,FEJEZZEABBA,ÁJJOMMEG!!!!
- ÁJJOMMEG ANYÁD!!!!!!!!!!! vruuuuuuuuuuuuuuuuu
-VRUUUUUUUUUUUUUUUUUU NÍNÓNÍNÓ Vigyorog
.......


Csobbb..........Csobbb............
-Ne hagyje el a járművet!!!!
-Any... ne hagyja el ez neked idegen terület !Kapd be...
Naplózva
Sanyooo
Vendég
« Új üzenet #434 Dátum: 2015. Október 31. - 21:29:36 »

Csobbb..........Csobbb............
-Ne hagyje el a járművet!!!!
-Any... ne hagyja el ez neked idegen terület !Kapd be...

30-35 éve az Omszki tavon "üldözték" a hék a nudizmust, na akkor beúsztunk a tó közepére!  Ördög  Manapság már másképp van!  Rííí
Naplózva
Oldalak: 1 ... 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 24 25 26 27 28 [29] 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: