Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Le
  Nyomtatás  
Szerző Téma: Kell ez nekem ?? Hasznos és haszontalan kiegészítők, eszközök, ajándékok...  (Megtekintve 124950 alkalommal)
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #345 Dátum: 2013. Szeptember 02. - 21:58:37 »

Az enyém ilyesmi,csak nagyobb:
http://militarycelpont.hu/termekeink/taskak-hatizsakok-ovek/oldal/1
A 8000 Ft-osra gondoltam.
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #346 Dátum: 2013. Szeptember 03. - 00:36:22 »

A kedvencem egy békebeli cseh hátizsák volt, vászon test, bőr alj. Sokmindent látott, olyat is amit nem kellet volna, pl. a Duna fenekét...ahonnan nem is jött vissza Rííí
A bőr része persze "kinézett valahogy" de ez pont nem érdekelt...
Manapság nem könnyű jó hátizsákot venni, amik képen jól mutatnak, kézbe fogva azokról is kiderül általában, hogy egy vicc az egész, elspórolt varrásokkal és csatokkal, sok műbőrrel. Biztos nagyon autentikus de ettől függetlenül nekifutásból rúgnám szét a valagát annak, aki lehagyja az alsó pántot a hátizsákokról és helyette a sarokba tesz egy parafadugót majd mögé hurkolja a vállszíjat.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #347 Dátum: 2013. Szeptember 03. - 04:12:14 »

Itt nalunk a hatizsak egy nagyon fontos resze a felszerelesunknek. Egy jol talalo, jol meretezett hatizsaknak bizony nagy szerepe van abban, hogy mennyire vagy kifaradva a nap vegen, es masnap mennyire rettegsz ujbol a hatadra venni ami nem egy kellemes erzes es nagyon befolyasolhatja a vadaszat kimenetelet.  Bizonyos vadaszatok alkalmaval egesz nap a hatunkon van tehat kenyelmes es "hozzank nottnek" kell, hogy erzodjon hasznalatkor. Ilyen nemu felszerelesbe (meg labbelibe) nem erdemes sporolni szerintem.

http://www.badlandspacks.com/hunting-packs.php

A Cabelasba vannak jo zsakok alacsonyabb aron is, es jok.

Bor hatizsakok azok nem beszamithatoak....sok hatrannyal.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Somefire
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Új üzenet #348 Dátum: 2013. Szeptember 03. - 11:42:34 »

Köszönöm szépen a véleményeket, tanácsokat!  Emelem
A bőr nagyon tetszik, de nekem is voltak kétségeim vele. Az olvasottak alapján elkezdek nézegetni a vászon táskák között.

Egyébként harmincadik születésnapi ajándékom lesz a családtól, ezért is szeretnék valami olyat, ami sokáig ki fog szolgálni  Mosolyog
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #349 Dátum: 2013. Szeptember 03. - 15:06:08 »

Itt nalunk a hatizsak egy nagyon fontos resze a felszerelesunknek. Egy jol talalo, jol meretezett hatizsaknak bizony nagy szerepe van abban, hogy mennyire vagy kifaradva a nap vegen, es masnap mennyire rettegsz ujbol a hatadra venni ami nem egy kellemes erzes es nagyon befolyasolhatja a vadaszat kimenetelet.  Bizonyos vadaszatok alkalmaval egesz nap a hatunkon van tehat kenyelmes es "hozzank nottnek" kell, hogy erzodjon hasznalatkor. Ilyen nemu felszerelesbe (meg labbelibe) nem erdemes sporolni szerintem.

http://www.badlandspacks.com/hunting-packs.php

A Cabelasba vannak jo zsakok alacsonyabb aron is, es jok.

Bor hatizsakok azok nem beszamithatoak....sok hatrannyal.

Nekem ebből a zsákból van kettő:
http://www.blackhawk.com/product/3-day-assault-pack,865,44.htm
Amikor vettem, akkor még létezett "OD green" és "Hunters green" szinekben. A "Hunters" verzió jobb, valamivel vékonyabb az anyaga ezért nem olyan merev, a vállpántja is jobban megmarad az ember vállán. A hadi verzió vállpántja annyira vastag, hogy nem tudom vállba venni tőle a puskát, ráadásul annyira szerencsétlen alakja van("S"-shape), hogy ha nem csatolom be a mellhevedert, állandóan le akar csúszni a vállamról.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Bentshaft
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 2128


vadaszijasz


« Új üzenet #350 Dátum: 2013. Szeptember 03. - 15:50:55 »

Nekem ebből a zsákból van kettő:
http://www.blackhawk.com/product/3-day-assault-pack,865,44.htm
Amikor vettem, akkor még létezett "OD green" és "Hunters green" szinekben. A "Hunters" verzió jobb, valamivel vékonyabb az anyaga ezért nem olyan merev, a vállpántja is jobban megmarad az ember vállán. A hadi verzió vállpántja annyira vastag, hogy nem tudom vállba venni tőle a puskát, ráadásul annyira szerencsétlen alakja van("S"-shape), hogy ha nem csatolom be a mellhevedert, állandóan le akar csúszni a vállamról.

Mindaddig mig nem zajos mikor surube mesz vele akkor OK. Nalam pl. az nagyon fontos szempont. Sok nagynevu turazsakkal is az a baj, hogy az anyaguk nagyon zajos vadaszatra megha jol megepitett minosegi zsakok is.
Tudom mit mondasz a vastag vallpantal kapcsolatosan. Azok mellheveder nelkul semmit nem ernek, es hacsak nem cipelsz nagy sulyt bennuk huzamosabb ideig akkor teljesen felesleges az a vastag vallpant. Es az mindennapi hatizsakba (daypack) az nemigen fordul elo.
Malhas, vazas hordo zsakokba ott ertheto.
Naplózva

I don't hunt in order to kill, I kill in order to have hunted.
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #351 Dátum: 2013. Szeptember 03. - 16:09:41 »

Mindaddig mig nem zajos mikor surube mesz vele akkor OK. Nalam pl. az nagyon fontos szempont. Sok nagynevu turazsakkal is az a baj, hogy az anyaguk nagyon zajos vadaszatra megha jol megepitett minosegi zsakok is.

Ezért jók a "békebeli" vászon zsákok. Azokat nem designerek tervezték, mindent a célszerűség határozott meg rajtuk. Csöndesek, idomulnak a háthoz. Ésszel kell pakolni bennük, nem jó, ha egy rosszul elhelyezett fegyverlámpa akkumlátor nyomja az ember hátát órákon át.
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Kama
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 3606


« Új üzenet #352 Dátum: 2013. Szeptember 03. - 17:26:30 »

Köszönöm szépen a véleményeket, tanácsokat!  Emelem
A bőr nagyon tetszik, de nekem is voltak kétségeim vele. Az olvasottak alapján elkezdek nézegetni a vászon táskák között.

Egyébként harmincadik születésnapi ajándékom lesz a családtól, ezért is szeretnék valami olyat, ami sokáig ki fog szolgálni  Mosolyog

A vásznak közül is válogasd meg!
A legtöbb sajnos olyan sprőd, merev, hogy szinte ordít a legkisebb mozdulatra is. A rájukvarrt bőrökről nem is beszélve...

Egyszer volt egy, azóta sem láttam olyat, nekem az volt a leg-leg.
Megfelelő méret, puha, vízálló vászonrész, puha bőrök.

Mér' nem tud senki ilyet gyártani???  Vállat von Fejvakarás
Naplózva

"Hiszen ha csak úgy egyszerre agyon lehetne lőni mindent, venne-e puskát a kezébe valamirevaló ember?"
(Zsindely Ferenc)
Somefire
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Új üzenet #353 Dátum: 2013. Szeptember 03. - 17:50:12 »

A neten kicsit kutakodva még ezeket találtam, amik így képről tetszenek. Nekem bejön az a középső literesüveg tartó, praktikusnak találom, mivel sajnos elég gyakran kell innom.

http://venator.hu/?29,vaszon-hatizsak-(nagy)

http://www.tolgyfavadaszbolt.hu/item/75353

http://www.tolgyfavadaszbolt.hu/item/117165

Ha minden igaz, pénteken a boltok nyitvatartási idejében lesz szabadidőm, így lesz lehetőségem körülnézni Veszprémben is.
Naplózva
Boar
Adminisztrátor
Vadász
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 16596



« Új üzenet #354 Dátum: 2013. Szeptember 03. - 19:05:06 »

A neten kicsit kutakodva még ezeket találtam, amik így képről tetszenek. Nekem bejön az a középső literesüveg tartó, praktikusnak találom, mivel sajnos elég gyakran kell innom.



http://www.tolgyfavadaszbolt.hu/item/117165


Ez az amiről beszéltem. Ránézésre egy összegányolt vacak, a sarkon a "kötözős" megoldással. Nem
Naplózva

Lassan lépked a fűben
a vak zenészek kara.
Mondjátok emberek,
ez már Európa?
Somefire
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Új üzenet #355 Dátum: 2013. Szeptember 04. - 10:27:03 »

Ez az amiről beszéltem. Ránézésre egy összegányolt vacak, a sarkon a "kötözős" megoldással. Nem

Köszi, akkor ez is kiesik.
Nem is olyan egyszerű ez a táskaválasztás, mint elsőre gondoltam Mosolyog
Naplózva
Károlyi Zsolt
Rügy
*
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 8

vadász


« Új üzenet #356 Dátum: 2013. Szeptember 04. - 10:35:53 »

Szia Balázs!  Ha meglátogatsz kapsz egy hátizsákot.
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #357 Dátum: 2013. Szeptember 04. - 21:20:56 »

Szia Balázs!  Ha meglátogatsz kapsz egy hátizsákot.
Oké,köszi!

 Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Somefire
Vadász
*****
Nem elérhető Nem elérhető

Hozzászólások: 71


« Új üzenet #358 Dátum: 2013. Szeptember 04. - 21:35:03 »

Oké,köszi!

 Vigyorog


Én már megköszöntem! Mosolyog
Naplózva
Balkóbátya
Globális moderátor
Vadász
*
Elérhető Elérhető

Hozzászólások: 11252


Lábonlőtt Akác törzsfőnök


« Új üzenet #359 Dátum: 2013. Szeptember 04. - 21:37:31 »

Én már megköszöntem! Mosolyog
Jaaa! Nem minden Balázs kap hátizsákot??? Vigyorog
Naplózva

„ Ha el tudnánk adni a tapasztalatainkat annyiért, amennyibe nekünk kerültek: milliomosok lennénk. ”

Abigail Van Buren
Oldalak: 1 ... 4 5 6 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 17 18 19 20 21 22 23 [24] 25 26 27 28 29 30 31 32 33 34 35 36 37 38 39 40 41 42 43 44 45   Fel
  Nyomtatás  
 
Ugrás: